Devold - levný zahraniční e-shop?

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod nangwa » čtv lis 25, 2010 22:34

Ahojte vsichni,
nevite o nejakym shopu treba z norska, kde by se daly levne, pokud mozno taxfree, koupit veci od Devoldu? Totiz u nas mi to pripadne strasne predrazene.


Diky!
nangwa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 5, 2010 11:32

Re: Devold

Příspěvekod vonkreuz » čtv lis 25, 2010 22:45

Třeba TADY
nebo TADY...

a co totok? :-k

Jinak mezi námi děvčaty - použít jako název vlákna jen slovíčko Devold, bez další specifikace je... no prostě na draka #-o ](*,)
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod nangwa » čtv lis 25, 2010 23:03

:D jj dekuji teda! To jsem samozrejme zkousel a opravdu bych se neptal, kdybych byl se svym hledanim spokojeny.
A norwayshop jsem samozrejme nasel, ale ten je podobne drahy jak tady cesko, proste predrazeny pro cizince, hledam shop pro nory.

Ale jinak diky, s vlaknem se omlouvam to byla blbost ;)


f
nangwa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 5, 2010 11:32

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod vonkreuz » čtv lis 25, 2010 23:10

Tak jinak, v google si dej "jazykové nástroje" a potom si zaškrtni "specifické jazyky" a vyber norštinu a dej hledat např. Devold prádlo...
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod nangwa » čtv lis 25, 2010 23:30

Nejdrive chci podekovat za zmenu predmetu, ted je to mnohem jasnejsi.
Ted k tematu, hele mozna pusobim jako netignorant, ale fakt nejsem. Zkousel sis to sam takto vyhledat, jestli ne, tak to zkus ;) Ja nehledam jen tak nejaky obchod, ale i tak jich moc nenajdes :) hledam obchod, ktery bude fungovat do zahranici je levny a bez dani.
Sel jsem sem, protoze jsem si myslel, ze prave od toho jsou fora, o davani si tipu a triku, co myslis? Hledal jsem nekoho kdo stim ma zkusenost a uz takto neco objednaval a vi ktery je nejlepsi.
nangwa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 5, 2010 11:32

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod vonkreuz » čtv lis 25, 2010 23:48

Můj poslední příspěvek s klidem v duši zařadím do kategorie tipy a triky. Nemám potřebu se po někom vozit a dokazovat si, kdo ho má delšího. Protože mám jiný zdroj, nepátral jsem doposud po možnosti zasílat ze zahraničí, proto moje poslední "tip & trick" vypadá směšně až ironicky.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod jedik » čtv lis 25, 2010 23:50

nangwa: to už je tady taková tradice, že se nováček automaticky sprdne za to, že neumí hledat, nezávisle na tom, zda-li před tím projel celý internet :mrgreen:
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod mike » čtv lis 25, 2010 23:51

A proto je vhodne zacit prvni prispevek slovy: projel jsem cely Internet, ale... :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod nangwa » pát lis 26, 2010 0:12

2vonkreuz: Chapu a nic proti tomu, ale myslim, ze lepsi je davat tipy&triky, ktere uz mas odzkousene ;) jinak docela by me zajimal ten tvuj jiny zdroj. Pokud by byla nejaka moznost se o tom dozvedet vice, byl bych moc vdecny!

2 mike a jedik: njn uz si zvykam :) ona nejaka ta hierarchie musi byt vsude :)

Dikec
nangwa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 5, 2010 11:32

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod Luke.l » pát lis 26, 2010 0:36

nangwa: nevím jakou cenu čekáš. Já sem Devoldy hledal letos přímo v Norsku a přišel sem na to, že ten rozdíl v průměru stovky na tričku nestál za to, abych to prádlo kupoval tam. A prostě sem nenašel obchod, kde by to bylo výrazně levnější než u nás. Ale jestli budeš mít větší štěstí, tak jedině dobře.
Luke.l
nováček
nováček
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát úno 6, 2009 15:21

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod nangwa » pát lis 26, 2010 0:40

2Luke.l: no tam to vychazi cca za tu cenu jak pises, ale v tom je zapocitana jejich obdoba dph, coz je 25%, takze pokud reknes nebo pres net koupis do zahranici, tato dan se nepocita a timpadem je to o to levnejsi, coz uz je docela znat.
nangwa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv srp 5, 2010 11:32

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod air2 » pát lis 26, 2010 15:47

tak to potom jo... protoze jinak v Norsku je vetsina veci (i norskych) stejne draha, ne-li drazsi nez u nas
air2
účastník
účastník
 
Příspěvky: 583
Registrován: ned lis 22, 2009 23:22
Bydliště: Klimkovice

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod šíp » pát lis 26, 2010 19:49

Já teda nevím, ale letos jsem v Norsku byla a v místních kšeftech /ponejvíce outdoorové obchody na benzinkách s rozšířenou působností/ Devold vycházel tak o 1/3 levnější než u nás. Například neteřince jsem koupila dětský Devold Active rolák+spodky v přepočtu za 800Kč :-..
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod brhel » pát lis 26, 2010 19:56

Luke.l píše:Já sem Devoldy hledal letos přímo v Norsku a přišel sem na to, že ten rozdíl v průměru stovky na tričku
špatně jsi hledal, špatně!
já v Norsku koupil Devoldí triko s 50 % slevou, ale to byla náhoda.

V Norsku Devold (čte se Devůl), podle mě koupíš levněji a když si k tomu necháš při cestě zpět vrátit na letišti DPH, je to zas o kus levnější.

Jinak můj oblíbený, norský, internetový obchod je Sportsdeal.no s prodejnou v městě Notodden.
(objednával jsem si tam, když jsem bydlel v Oslu)


A tady magasinet.no maj super vlněnej svetr za tři norský stovky a obchod přímo v centru Osla (ale neposílaj do zahraničí)

air2 píše:v Norsku je vetsina veci (i norskych) stejne draha, ne-li drazsi nez u nas
ne, ne, to není pravda. spousta věcí je tam levnější než u nás. a v sezoních výprodejích s 50 % a vyšší slevou koupíš levně kvalitní Goretexový hadry...
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod air2 » sob lis 27, 2010 0:49

Tak když jsem se před 2 lety díval v pár obchodech, tak jsem taky byl zvědavý jestli se tam nedá nakoupit znatelně levněji, ale Norsko je dost drahá země obecně. Nenarazil jsem na nic extra zajímavého. 100 Kč rozdíl jsem nebral jako rozhodující (problém s případnou zárukou). Ale pokud narazíte na věci v 50% slevě (což nejsou obvyklé maloobchodní ceny), tak nakoupíte asi vždycky výhodně :wink: Já jsem viděl pár slevněných "blbostí" (věci od Hitechu apod.), ale třeba GTX bundy vycházely +- jako český Tilak, spíše dráž. Boty cenově nastejno, stany (třeba Hilleberg) o fous levnější.
Je pravdou, že v Norsku asi mnohem pravděpodobněji narazíte třeba na výprodej Devoldu než u nás. Navíc uznávám, že s tou vratkou DPH to už vyjde zajímavě třeba i pokud byste toužili po nějaké té GTX hadřičce z norské produkce.
air2
účastník
účastník
 
Příspěvky: 583
Registrován: ned lis 22, 2009 23:22
Bydliště: Klimkovice

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod Luke.l » ned lis 28, 2010 16:01

Tak je pravda, že zas tak moc sem nehledal. Přecaenom sem jel do Norska pracovat a cestovat, né létat po obchodoch. Ale z toho co sem našel sem moc nadšený nebyl. Jo, narazil jsem na výprodeje, ale i v tom výprodeji to bylo stejně drahé, jak výprodej u nás (aspoň tak se mě zdálo). Díval jsem se hlavně na Devoldy Multisporty, které vyšly normálně tak na 350 krone (cca 1100Kč-tzn. +/- to samé co u nás) a pak gore věci od Haglofsů a Arcteryxů, které tam v akci vyšli stejně jak u nás ve výprodeji v Hudy s 30/40% dolů (pominu to, že Hudy Haglofsy neprodává:-).
Ale jak říkám, ve městěch a obchodech jsem byl jenom 2 dopoledne uprostřed sprna, takže je možné, že jsem prostě ty pořádné akce netrefil. Vracení daní pominu - když jedeš autem a musíš stíhat trajekt, tak prostě na nejaké zastavování na hranicách nemáš čas...

Btw: když se dívám na ten net obchod z Notoddenu, tak cena těch Devoldů to samé - Multisport za 319 krone (cca 1000Kč), což na to, že jsem odtud bydlel pár km, tak to stějně nijak extra nevychází; přijedeš domů a v alpu to máš přes net za 1100-1200 (jestli se nepletu).

Na druhů stranu je pravda, že když tam žiješ a bereš jejich plat, tak se na to díváš jinak :-.. :)
Luke.l
nováček
nováček
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát úno 6, 2009 15:21

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod šíp » ned lis 28, 2010 17:17

Luke.l píše: když jedeš autem a musíš stíhat trajekt, tak prostě na nejaké zastavování na hranicách nemáš čas...

Trochu OT: a proto na Sever autem nejezdíme *
Nyní k věci. My ani po nějakých výprodejích nepátrali, navíc jsme se pohybovali v oblastech, kde 3 baráky = vesnice a obec o 3000 obyvatelích = velkoměsto.
Jenže právě v těch dědinách o 3 barácích, kdy jeden je muzeum a druhý benzinka, měli právě na benzince kompletní sortiment outddorových věcí včetně zbraní a vybavení na táboření a oblečení. Zřejmě v těch krámech nikdo tak často nenakupuje, na zaprášených policích měli Devoldy za bezkonkurenční cenu :-.. =D>
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod Luke.l » ned lis 28, 2010 18:19

trochu OT: když je kvůli práci potřeba byt mobilní, jinak to nejde :-)

Každopádně na přelomu jara/léta nás čeká na sever další cesta, tak tentokrát zkusim do těch benzínek zajít. Třeba se taky poštěstí.
Luke.l
nováček
nováček
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát úno 6, 2009 15:21

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod kachna » pon pro 6, 2010 8:36

brhel píše:A tady magasinet.no maj super vlněnej svetr za tři norský stovky a obchod přímo v centru Osla (ale neposílaj do zahraničí)

Nevite nekdo jak ziskat tento svetr a satek na krk(kukla) z tohoto eshopu? Bylo mi receno ze neposilaji do ciziny. Napadlo me jedine ze by to koupil primo nekdo tam a pak to poslal, ale neznam nikoho kdo tam zije. Mate nekdo nejakou radu? http://www.magasinet.no/display.aspx?menuid=-1001&prodid=422
Naposledy upravil mike dne pon pro 6, 2010 17:54, celkově upraveno 1
Důvod: mam radu necitovat cele prispevky i s vnorenyma citacema :-/
kachna
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 6, 2010 8:23

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod brhel » pon pro 6, 2010 21:00

další norské eshopy

http://www.antonsport.no - posílají do zahraničí, neúčtují část DPH
http://sportsnett.no - posílají do zahraničí, neúčtují část DPH
http://www.oslosportslager.no - posílají do zahraničí
http://www.sportmann.no
http://www.mxnett.no
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod šíp » pon pro 6, 2010 21:02

Dobrá je hned úvodní stránka. Upoutávka na bundu Sir Joseph Koteka :finga:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Devold - levný zahraniční e-shop?

Příspěvekod kachna » pát pro 24, 2010 13:39

Pekny svetry a dalsi vybaveni, vypadaji kvalitne a vetsina lidi je spokojena

http://www.llbean.com/llb/shop/47354?feat=594-GN1
kachna
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 6, 2010 8:23


Zpět na Prodejny