Vek lidi na srazu

informace o srazech budoucích i minulých

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kolik je vam let?

<18
2
11%
18-25
9
50%
26-35
6
33%
36-45
0
Žádná hlasování
>45
1
6%
 
Celkem hlasů : 18

Vek lidi na srazu

Příspěvekod Vilík » čtv čer 23, 2005 21:44

Vzhledem k predpokladanymu srazu bych rad vedel jaky je asi vekovy slozeni prispevatelu do tohodle fora...

(Hlavni cil je abych tam nebyl nejmladsi, nebo abych byl na to aspon psychicky pripravenej)
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Re: Vek lidi na srazu

Příspěvekod Reinhard » čtv čer 23, 2005 21:55

Vilík píše:Vzhledem k predpokladanymu srazu bych rad vedel jaky je asi vekovy slozeni prispevatelu do tohodle fora...

(Hlavni cil je abych tam nebyl nejmladsi, nebo abych byl na to aspon psychicky pripravenej)



Ich bin sechsundzwanzig Jahre alt, bald werd' ich siebenundzwanzig.


Nebyl nejmladsi.... byl pripravenej....
Neboj, o mne si spousta lidi mysli, ze je mi tak kolem dvaceti, na sestadvacet nikomu nepripadam..
Jo, jestli ses nekdy aspon chvilinku pohyboval mezi starsima trampama, tak ti prijde normalni, ze tykas a normalne kecas treba s chlapkem 55 let a vice. Bezna vec.

Ps: Vidis chlape, mozna nechybelo moc a celej tenhle dosavadni skolni rok bys prede mnou sedel v lavici nekde na stredni skole jakozto zak a nadaval bys na me, co to v ty nemcine a dejepisu po tobe chci :smt021 . Jsem totiz ucitel-mucitel. :mrgreen: :finga: :supz: :smt070 arm1 =D> arm4
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod pripluv » pát čer 24, 2005 5:27

Tak to tady zatím šlapu zlatou střední cestu :ú
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Na veku nezalezi ani na mene nie.

Příspěvekod Peter » pát čer 24, 2005 7:13

To zpiva Elan v jedne pisnicce. Ja jsem zatim suverenne nejstarsi. Ale zkusenost z praxe, nedavno jsem byl na akci s partou o dvadset let mladsi a bylo fajn. Spis zalezi zda jsou vsichni na jedne vlnove delce.
Peter
nováček
nováček
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát srp 13, 2004 12:20
Bydliště: Ostrava

Re: Na veku nezalezi ani na mene nie.

Příspěvekod pripluv » pát čer 24, 2005 7:34

Peter píše:To zpiva Elan v jedne pisnicce. Ja jsem zatim suverenne nejstarsi. Ale zkusenost z praxe, nedavno jsem byl na akci s partou o dvadset let mladsi a bylo fajn. Spis zalezi zda jsou vsichni na jedne vlnove delce.


A o tom to je. Tak! :wink:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Na veku nezalezi ani na mene nie.

Příspěvekod Vojtos » pát čer 24, 2005 8:08

Peter píše:To zpiva Elan v jedne pisnicce. Ja jsem zatim suverenne nejstarsi. Ale zkusenost z praxe, nedavno jsem byl na akci s partou o dvadset let mladsi a bylo fajn. Spis zalezi zda jsou vsichni na jedne vlnove delce.


Jojo s náma jezdi na zimni akci "putování za švestkovou vůní" (letos se konal už šestej ročník) Kamarád kterýmu je teď okolo padesátky. A mezi klukama v průměru okolo 27 naprostá pohoda.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pripluv » pát čer 24, 2005 8:17

Jednu dobu jsem trávil hodně času s jednou T.O., kde věkovej průměr byl silně přes padesát. Mě tou dobou bylo sedmnáct :shock: . A byla to pohoda...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 10:58

Já předevčírem akorát slavil, že jsem za o rok star.., vlastně moudřejší :P Jinak mi bylo 28 a taky nemám absolutně žádnej problém se bavit s lidma jak mladšíma, tak staršíma. Koneckonců, kdybych to neuměl, tak si nevydělám ani na slanou vodu :D A navíc, podle jednoho psychotestu, co jsem kdysi dělal, jsem maximální sangvinik.

Každopádně jsem tím chtěl jen potvrdit ty "vlnový délky", co tu prolítly :wink:
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

vek ucastniku srazu

Příspěvekod skalis » pát čer 24, 2005 13:22

ciao,
tak to vypada, ze budu za zobaka--mne je 21 jahru. ale rad budu nasavat krome zlateho moku i moudrost starsich :)
skalis
Uživatelský avatar
skalis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:59
Bydliště: Lanskroun

Příspěvekod Vilík » pát čer 24, 2005 13:39

Tak to nevypada zas tak spatne... Presneji je to tak jak sem si myslel. Lidi trochu strasi nez ja. Aspon zasbiram zkusenosti... A ucitel Reinhard asi nebude tak strasnej, zvlast, pokud budem na stejne vlne.
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vilík » pát čer 24, 2005 13:43

Musm jeste trochu opravit mooje hlasovani. Dal sem <18 (jedinej hlas), ale ve skutecnosti sem 18 mel dvouma tydnama. Jeste sem si na to nezvykl a 17 pisu uplne vsude...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 13:47

No, mě je taky jednadvacet a vzhledem k tomu, že náš hlavní vedoucí je taky skoro pdesátiletej, tak mi komunikace se staršíma problém dělat snad ani nemůže...i když...na druhou stranu...komunikovat zrovna s Chobotem...

Jezdíme po světě se skupinkou tak asi 16 - 30 a je to pohodička...nemyslím, že by v tom byl problém...spíš až všichni zjistíte jak jsem nešikovnej, tak se mi budete smát ještě půl roku :D

Jo a Vojtosi...putování za švestkovou vůní...sice jsem tu knížku nenáviděl, ale...zní to pěkně :D
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Vilík » pát čer 24, 2005 13:55

NAE píše:No, mě je taky jednadvacet a vzhledem k tomu, že náš hlavní vedoucí je taky skoro pdesátiletej, tak mi komunikace se staršíma problém dělat snad ani nemůže...i když...na druhou stranu...komunikovat zrovna s Chobotem...

Jezdíme po světě se skupinkou tak asi 16 - 30 a je to pohodička...nemyslím, že by v tom byl problém...spíš až všichni zjistíte jak jsem nešikovnej, tak se mi budete smát ještě půl roku :D

Jo a Vojtosi...putování za švestkovou vůní...sice jsem tu knížku nenáviděl, ale...zní to pěkně :D




Neprecenuj se... :D Ja sem nesikovnejsi a me se budou smat pul roku. Tobe jenom ctvrt.

A jinak me taky nedela problem komunikovat se starsima (podobni vedouci)
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Reinhard » pát čer 24, 2005 14:00

NAE píše:...spíš až všichni zjistíte jak jsem nešikovnej, tak se mi budete smát ještě půl roku



Mno, taky mám jednu tradiční nectnost - jsem šnekoidní, neboli superpomalý - zatímco na vandru ostatní již spokojeně usínají, já teprve dokončuju vybalování, zatímco ostatní už nervózně přešlapují na cestě, aby vyrazili dál, já se teprve zvedám ze země. Prostě šnek - začnu ve stejnou dobu jako ostatní třeba s balením, ale oni pak deset minut čekají...
:(( :smt021 [-X 8-[ :shock:
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod NAE » pát čer 24, 2005 14:07

Zdá se, že budeme tvořit dobrej tým...takže pro jistotu spát hned ve škarpě za vesnicí?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod moyko » pát čer 24, 2005 14:17

NAE píše:Zdá se, že budeme tvořit dobrej tým...takže pro jistotu spát hned ve škarpě za vesnicí?


Jsem říkal, že stany nám budou na nic :D

BTW už tu máme to tíma PIVO! Tož příspěvky sem! :wink: (resp. tam..)
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno


Zpět na Srazy outdoorfora