Kolečkové brusle - jaké si koupit?

život v jedné lajně

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Rujir » ned čer 6, 2010 11:46

Zdenku, tak aj ja ta idem otravovat. Aj ked mna uz asi posles do prdele, lebo sme to kedysi uz riesili, ale ja som to nakoniec nedoriesil. Pamatas, ako som spominal, ze mam stare K2? A ked myslim stare, tak naozaj stare! Kupoval som ich v roku 2001, v tej dobe ultra paradne ale doba predsa len pokrocila. Takze otazka znie - co teraz?

Len vymenit koliecka a loziska by bola asi blbost. Takze ostava uz len kupa novych. Co by si mi odporucil takmer vyhradne na nasu uzasnu, hyper, ultra, mega dokonalu bratislavsku hradzu? Chodit budem cca 3x do tyzdna, korculiar nie som nijaky uzasny, ale po tolkych rokoch uz padat nezvyknem. Co by si mi odporucil z tohto shopu? (tvoja oblubena znacka). Nemam cas, ani chut na nejake velke behanie po meste, takze nieco od nich by mi velmi ulahcilo situaciu.

Dakujem, dakujem. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Saske » úte čer 8, 2010 17:05

Tady je aktualni test koleckacich pro tento rok.. snad nekomu pomuze ve vyberu :)
http://satna.sportobchod.cz/inline-megatest-2010/
http://satna.sportobchod.cz/vysledky-in ... test-2010/

Je to z webu http://www.sportobchod.cz/ kde jsou velmi ochotny a poradi Vam s cimkoliv a na jejich webu jsou rady podle ceho si vybirat koleckace od A po Z :wink:

Ja si tedkon budu od nich kupovat http://www.sportobchod.cz/powerslide-ph ... _dynamicky v tehle cenove kategorii by meli byt nejlepsi na cyklostezky.. proste na rychlostni jizdu po rovine :)
Saske
nováček
nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: stř čer 4, 2008 21:37

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod MisakMisak » pát čer 11, 2010 22:29

Rujir: Kdyz vydrzis tak ti snad v pondeli ci v utery reknu muj nazor na http://www.arsenal.sk/?p=282 jelikoz jsem si je dneska obednaval z netu :) a kdyz se podivas na (asi jedinej) test pro letosni sezonu je to absolutni favorit teto sezony (viz. odkaz od Saskeho). denska jsem se na ne byl ptat v krame jednoho majitele obchodu se sportovnima vecmama a nic proti nim nemel. Tedy jen s koleckama 84A moc nesouhlasil.. rikal ze 82jky by byli lepsi.. tyhle by o neco vice prokluzovali. Rekl bych ze vi o cem mluvi kdyz jeho syn jezdi na profesionalni urovni s in-line bruslema po celem svete. Puvodne sem na nej vybafl s timto modelem http://www.arsenal.sk/?p=274 a durazne me upozornoval ze tenhle typ brusli ze se nevyplaci kupovat kvuli jejich lanku misto tkanicek. Mozna to vypada zajmave ci moderne ale kdyz ti rupne lanko muzes zahodit brusle.. :D pry to malo kdo dokaze vubec opravy bo jsou spatne reklamace s tim. Ja ziju ve stotisicovem meste a v sirokem okoli neni zadnej obchod kterej by to dokazal opravit.. jen dodavatel.. mozna to ma vyhody ale kvuli tehle nevyhode jsem se radeji rozhodl pro jistotu (tkanicky, prezka, suchy zip) nikdy nevis co se muze stat... treba sikovne spadnes a rupne ti lanko a co pak.. :) Jo... abych nezapomel... tyhle in-line brusle jsem si vybral kvuli tomu ze budu jezdit po cyklostezkach nebo po silnici s radnou upravou (bez der atd.) hlavne pro rychlostni styl jizdy proste :) nevim zda-li ti to nejak pomuze.. ale jeden nikdy nevi. Kdyz se tak zamyslim tak co jsem dneska na vlastni kuzi zjistil tak Rollerblade dela velmi uzke brusle.. mel jsem velky problem se do toho vubec narvat a od jine znacky stejna velikost podobny model bez problemu.

Snad sem ti pomohl.. a pokud ne.. aspon jsem to zkusil :)
MisakMisak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 11, 2010 21:51

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod strider » ned zář 5, 2010 13:50

Chtel bych se bruslaru zeptat, co rikate na brusle Tempish? Konkretne
Chci koupit nejake brusle za ucelem obcasneho uspokojeni polovicky na takoveto domaci jezdeni, jelikoz sem ze svych hokejovych baueru vyrostl, takze hlavne neco pomer cena vykon... kamos co jezdi zavodne mi doporucil toto, ze mi to bude stacit v pohode a ze maji hlinikovy nuz atd, ze jsou dobry...
Uživatelský avatar
strider
účastník
účastník
 
Příspěvky: 463
Registrován: pát úno 3, 2006 21:21
Bydliště: Nové Město na Moravě, Brno

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod brb » ned lis 14, 2010 16:35

ahojte chcem Vas poprosit o radu
...mam stare korcule Roces amsterdam maju asi 10 rokov ale nepouzivala som ich asi poslednych 8 lebo mi zhrdzaveli loziska... teraz by som ich chcela znovu vytiahnut, len neviem ci to nie je blbost (uz to tu niekto par prispevkov do zadu spominal :oops: ). Preto sa teda pytam ci je dobry napad kupovat do toho nove koliecka, alebo je lepsie kupit rovno cele korcule... neviem ako starne ten material (maju kompozitove noze so vstavanou brzdou a celu pevnu topanku - ako som tak pozerala zistila som, ze terajsie korcule vyzeraju po konstrukcnej stranke inak :oops: - ako vyzeraj-dizajn ma az tak netrapi)
dakujem
brb
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 14, 2010 16:21
Bydliště: bratislava/praha/banska stiavnica

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » pon lis 15, 2010 11:08

Ahoj, psal jsem to Rujirovi, i v SZ, které jsi samozřejmě neviděla. Upgradovat tak staré brusle, takového typu a v takovém stavu je blbost.

Vyndej z koleček ložiska, sundej z botičky železné části přezky a hoď brusle do nádoby určené na plastový tříděný odpad. Nyní po sezoně určitě seženeš levné, kvalitní a moderní brusle s cenou, která bude třeba jen o 1000 Kč vyšší než nová kolečka + ložiska.

O výběru bruslí, jak sis asi početla v tomto vláknu, je toho napsáno dost, je to často furt dokola...

P.S. Jsem zvědav, zda se sem tazatelka ještě vrátí, já bych tomu moc na základě dosavadních zkušeností v tomto vláknu nevěřil, ale nechám se překvapit :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod brb » stř lis 17, 2010 23:39

ale jasne ze som sa vratila a este sa aj vratim!!! (...a se mnou prijde i zakon)
:-) dakujem za odpoved, vykonam a ked budem mat chvilku cas tak docitam aj zvysne strany z tohoto fora :-)
ooo
brb
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 14, 2010 16:21
Bydliště: bratislava/praha/banska stiavnica

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » čtv lis 18, 2010 10:06

Jo, a pak kdyžtak dej dotazy s odkazy/fotkami nových bruslí, které Tě na netu nebo v reálu zaujaly, vyjádřím(e) se Ti k tomu...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod brb » sob lis 20, 2010 12:58

ok vopred dakujem, budem rada :-)
este taka mozno skor basnicka otazka (nejak netrvam na odpovedi, viac menej len zo zvedavosti):
preco sa tak strasne zmenila ta topanka? - chapem ze to asi lepsie dycha a tak, ale inak mi to pride subtilnejsie
a co ta vstavana brzda? robi sa to este? ja som s tym bola spokojna, resp. je v tom rozdiel oproti klasickej? lebo mam obavy, ci mi to nebude vadit...
brb
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 14, 2010 16:21
Bydliště: bratislava/praha/banska stiavnica

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Army » úte lis 30, 2010 17:41

Zdravím zdravím, tak jsem se taky rozhodl, že si k Vánocům nadělím inline brusle. Kdysi jsem bruslíval, ale je to tak 6-7 let co jsem na nich nestál. Takže si k nim chci zase vrátit oooo . Mám jasno ve značce. Budou to RollerBlade. Mám favorita:

Rollerblade Crossfire 90 MX
Rollerblade Crossfire 90 XR

Mezi nima je jen rozdíl v materiálu nože? Jaká je zkušenost z magnéziovou slitinou? Vydrží taky něco? Nebo je lepší jít do hliníku?

Popřípadě poraďte i jiné vhodné kandidáty. Myslím, že pro nákup budu muset zajeto do Prahy, víte o místech kde je mají určitě? Kromě Heliasu, tam je určitě budou mít, když je mají v odkazech. Popřípadě zná někdo krám zaměřený na inline v Českých Budějovicích?
Díky za odpovědi 8)
Chůze osvobozuje ...
Uživatelský avatar
Army
účastník
účastník
 
Příspěvky: 205
Registrován: čtv dub 23, 2009 15:07
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Army » sob pro 4, 2010 20:23

Koukám, že s nastávající zimou a přibývající sněhovou nadílkou se přestala in-line část diskuse navštěvovat :lol: No co, tak třeba zas na jaře se tu sejdeme :lol: A nebo se třeba někde i potkáme oooo
Chůze osvobozuje ...
Uživatelský avatar
Army
účastník
účastník
 
Příspěvky: 205
Registrován: čtv dub 23, 2009 15:07
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » sob pro 4, 2010 20:26

Vydrž Prťka, chystal jsem se, počekaj!
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Army » sob pro 4, 2010 20:53

Jé, sorry. Já už nedoufal :lol: Neboj neboj, teď už vydržím 8)
Chůze osvobozuje ...
Uživatelský avatar
Army
účastník
účastník
 
Příspěvky: 205
Registrován: čtv dub 23, 2009 15:07
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Army » úte pro 14, 2010 18:42

Tak jsem se stal dnes novým majitelem in-line Rollerblade Crossfire 90XR a musím přiznat, že jsem si nemyslel, že toho tolik zapomenu :shock: Stál jsem na nich chvilku a zkoušku jen ve vestibulu a to co to se mnou dělalo, to bylo něco. Brusle si to valily vůči stěnám jak namidlený, rovnováha už taky není co bývala, ale zas jí chytám... No už aby bylo jaro a já je mohl vytáhnout ven, kde se zas začnu učit podle toho jak vypadala jízda ve vestibulu :oops: Holt 10 let bez koleček na nohou je znát. Ale už se nemůžu dočkat až je projedu pořádně :lol:
Chůze osvobozuje ...
Uživatelský avatar
Army
účastník
účastník
 
Příspěvky: 205
Registrován: čtv dub 23, 2009 15:07
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » pon led 3, 2011 13:55

Tak sis nakonec vybral sám, a dobře - ono se nedalo nic zkazit. Já se chystal ke kulantní odpovědi á la, "kdyby sis koupil třeba i brusle s bambusovým nožem, tak nic jako amatér nepoznáš, stejně jako rozdíl mezi ABEC 5-7-9 (SG7-9) atd." A vidíš, zjistils to sám :mrgreen:

Akorát nechápu, proč jsou brusle s duralovými noži dražší než s magnesiovými (našel jsem nejmenší rozdíl v cenách 200 Kč, Heliasport má větší). Dle mých znalostí by tomu mělo být naopak. Brusle jsou kromě nožů jinak totožné kvality i modelového roku :((

Ale jinak vítej zpět mezi bruslaře a do sekce Rollerblade :supz:

Army píše:Koukám, že s nastávající zimou a přibývající sněhovou nadílkou se přestala in-line část diskuse navštěvovat :lol: No co, tak třeba zas na jaře se tu sejdeme :lol: A nebo se třeba někde i potkáme oooo
Co mne také dokáže nadzvednout, když se cca v půlce prosince ptá na FB Američan ze San José, zdali někdo bruslí v deštích, které tam přišly. A u nás v tu dobu už kurňa měsíc mrazy a hafo sněhu :twisted:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Army » úte led 4, 2011 21:18

Díky za přivítaní opět mezi ty, kteří žijí v jedné lajně oooo . A teď je ze mě hrdý člen sekce Rollerblade :mrgreen:

Jinak jsem si nakonec vybral sám, neboť jsem se odpovědi už nemohl dočkat, trpělivost mi docházela a hlavně jsem si už chtěl udělat radost :mrgreen: . A teď mě štve ten sníh co se všude válí. Na brusle se chodím dívat snad každý den a pořád jim říkám, že už se brzo dočkají :mrgreen: .

Co se týká materiálu nože, tak to taky nechápu. Ty ceny jsem taky čekal spíš obrácené... :(( Ale páni co to dělají asi budou chytřejší než já...

Tak už aby ta bílá sv**ě slezla a my se mohli vydat na kolečka :twisted:
Chůze osvobozuje ...
Uživatelský avatar
Army
účastník
účastník
 
Příspěvky: 205
Registrován: čtv dub 23, 2009 15:07
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Dena » úte led 4, 2011 22:16

Také se již těším na ta moje tři plus tři velká kolca, i když zimu- pohyb v mrazu na sněhu a ledu mám moc ráda.
Na Nový rok jsem to prubla na ledu po dlouhé době na mých zánovních kanadách a musím říct, že kolečka to jistí :mrgreen: .
Do mých kanad snad doroste Zdenda a náš děda se už kasal, že ho na opravdových ledních bruslích rozhodně brzo jezdit naučí :D .
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Army » čtv led 6, 2011 20:23

To já pohyb v mrazu vůbec rád nemám. Horko je sice protivný, ale zima je ještě protivnější :D Tak vám přeju, ať to učení Zdendovi jde samo až přijde ten pravý čas :mrgreen: A taky ať se co nejdříve postaví na vlastní kolečka :mrgreen:
Chůze osvobozuje ...
Uživatelský avatar
Army
účastník
účastník
 
Příspěvky: 205
Registrován: čtv dub 23, 2009 15:07
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod city » ned dub 3, 2011 13:21

Tak bych si mohla koupit dobré brusle za výbornou cenu, ale jsou trochu větší, než bych potřebovala. To znamená: moje ideální velikost bot je 39,5, což se většinou nedělá, takže kupuju 40, no a tyhle brusle jsou 40,5. To asi nemá smysl mít větší brusle, že jo. Nebo by se to přece jenom dalo stáhnout těma šňůrkama a sponama? Má na to někdo nějaký názor? Jinak na bruslích jsem začátečník a chci je jen na "takové to domácí ježdění" :wink: (třeba ve Stromovce).

Ještě edit: shodou okolností má úplně stejné brusle (i stejnou velikost) moje dcera a je s nimi moc spokojená - to je také důvod, proč bych je chtěla. Zkoušela jsem ty dceřiny brusle a opravdu je mám trochu větší :( Ale zase na druhou stranu stáhnout se ta bota dá docela dobře :D
city
nováček
nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob bře 20, 2010 21:01
Bydliště: Beroun

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » stř dub 20, 2011 12:17

Násilné stahování není vždy to nejlepší, raději si přidej vrstvu - jedny tenké ponožky s Coolmaxem, ty druhé by také měly být funkční...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod BadUncleSam » pát kvě 20, 2011 22:36

Ahoj,chci se zeptat jaký máte názor na brusle od značky Fila .... ?
Pořád píšete o Rollerblade a K2,takže to mám chápat tak,že Fila je ta horší či snad nejhorší varianta z nehypermarketových bruslí ?
Bohužel/bohudík svoje první brusle už mám koupený a jsou to právě FILA Primo XT.Co se mě na nich líbí,ale zároveň proklínám,je ten rychlostahovací systém ovládáný kolečkem nad patou,sice jsem rychle obutý a "stažený" ,ale jednou to mám stáhlé moc a necítím nohu a jednou zase málo a nohá mě lítá v brusli, takže často si ze začáku jízdy ještě hraju s kolečkem a doštelovávám brusle ](*,)

Co říkáte na tento stahovací systém od Fily,je lepší jak klasický tkaničkový nebo naopak?

Musím uznat,že z Primo XT mám smíšený pocity :rolleyes: ,ale jsou to moje úplně první brusle,takže nemůžu kvalitně soudit.
BadUncleSam
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 20, 2011 21:59

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » úte kvě 24, 2011 14:23

Filu neodsuzuji (jeme). Já měl Fily na noze jednou, když mi je půjčil instruktor na inline zájezdu, byly bačkorovitější než moje Rollerblade, tenkrát se to o nich říkalo - říkali to i další instruktoři.
Já mám, jak jsem asi několikrát zmiňoval, první utahovací systém na inline - měl ho Rollerblade. Výhodou je fakt rychlé utažení, po rozjezdu ještě dotahuji za jízdy. Nemám rád šňůrky, i když s nimi je utažení (asi skoro vždy) lepší, mám je na Rollerblade Marathon. Na mých Rollerblade není už pak dokonale utažený komín, u Fily nevím. Musím ještě podotknout, že mám velikost nohy půlkovou a brusle "90" celé číslo, takže je musím utahovat trochu víc, než bych potřeboval u menších, dle mne to možná má také trochu negativní vliv. Brusle jiných s jinými utahovacími systémy (Boa systém na Fila, Rollerblade 360, systém "Salomon") jsem na sobě neměl. Nejsem testovací jezdec a nemám čas jezdit a ojezdit všechny své 4 brusle; i když ty nejvíce používané 90 už mají botičky trochu chycené, což mne ale moc netěší, protože podobný typ se už bohužel nevyrábí a já jsem s nimi téměř spokojen a najezdil jsem v nich po Evropě tisíce km.
Abych to zkrátil, nic proti File, speedařské brusle a týmy mají výborné. Hlavně ne Tempish, Worker apod.
Teď vidím, že mají systém Boa, to se za jízdy asi utahuje hůře než "táhlové systémy", které mám já. Navíc mám s Boa špatnou zkušenost na jedněch outdoorových botech TNF, koupených ve výrazné slevě, od novoty tam šlo jedno kolečko špatně vytáhnout, nedávno mi také vypadlo - bohudík doma na chodbě, takže jsem našel minišroubek. Takže Boa bych už asi nechtěl na ničem. Zpět k bruslím.
Já bych řekl, že jako začátečník bys měl jezdit, jezdit a jezdit. Mé první hypoušské brusle (a r. 2005 ), byly dražší a o hodně horší než ty Tvoje Fily dnes, dřely mne, musel jsem si koupit neoprenové chrániče kotníků, ale jezdil jsem a neremcal. Další dotazy rád zodpovím. Tož tak.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » úte kvě 31, 2011 9:36

Takže klasika: nováček tady byl po prvním příspěvku 50 minut, člověk napíše rešerši a chlapec se už tady neobjeví; asi si myslel, že tady číháme 24 hodin denně, abychom online zodpovídali dotazy...

Doplnění informace k utahovacímu systému Rollerblade. Jako bychom to přivolali, v neděli mi při lehké otočce prasklo již prodřené lanko (spíš provázek) na pravé botě. Žádný div po 4 letech, stejně jsem si ten den nebo pár dnů předtím říkal, že by chtělo nechat vyměnit lanka na obou botách. Dnes jdu do JB sportu, jsem zvědav, kolik zazpívají :wink:

Objektivně řečeno, Boa na Filách stahuje botu asi lépe než tento systém Rollerb lade, neboť stahuje i nárt. Ale to kolečko mi díky dříve napsanému vadí....
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Vachon » pon srp 29, 2011 17:38

Jak je to s výměnou lanek u RB? Jak dlouho trvá, kde to dělají a co stojí?
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » úte srp 30, 2011 10:00

Heliasport, materiál tuším 390+práce, já mám kartu, takže nějaká sleva, nemám už tu účtenku.
Trvání - tuším 2-3 dny, nepamatuji si. Byly, pokud vím, nejméně 2 typy (já mám na 2 bruslích 2 různé), musíš to přinést, aby zjistili, že konkrétní typ machanismu mají. Mění se to celé, nejen lanko.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod Vachon » úte srp 30, 2011 10:11

Díky!
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » úte srp 30, 2011 11:46

Placení tuším pouze hotově, protože to je servis.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod brb » čtv zář 8, 2011 18:32

Ahoj :-)
chcem sa opytat, aky mate nazor na tieto korcule http://koleckove-brusle.heureka.cz/roce ... ecifikace/
dakujem, brb
brb
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 14, 2010 16:21
Bydliště: bratislava/praha/banska stiavnica

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod zbuddy » pát zář 9, 2011 10:03

Nebrat. Místo korčulí si za tu cenu raději kup inline brusle :twisted:
Rollerblade Spark Pro 84 W
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Kolečkové brusle - jaké si koupit?

Příspěvekod brb » ned zář 11, 2011 21:52

som neuviedla ze nie su za tu cenu aka je na stranke, ale za 50 €
dakujem za radu pohladam ich v obchodoch :-)
...brusle ako korcule, vsetko jedno :P
brb
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 14, 2010 16:21
Bydliště: bratislava/praha/banska stiavnica

PředchozíDalší

Zpět na In-Line v outdooru