Neplacená reklama na OUTDOORFORUM.CZ - přečíst a dodržovat!!

doporučení a rady ohledně příspívání do fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Neplacená reklama na OUTDOORFORUM.CZ - přečíst a dodržovat!!

Příspěvekod amigo » úte lis 24, 2009 15:07

Vzhledem k množícím se případům neplacené reklamy zde na OF, jsme se dohodli na několika pravidlech, která jsou závazná pro každého uživatele.

Není přípustná jakákoliv forma neplacené reklamy na vlastní podnikání, která se na OF nejčastěji projevuje formou odkazů na slevy ve vlastním eshopu, příp. kamenném obchodě. V případě výrobců pak vychvalování vlastního sortimentu a jeho upřednostňování před konkurencí.

Pokud je uživatel OF zároveň provozovatelem či zaměstnancem jakéhokoliv obchodu ( ať už s outdoorovými potřebami nebo třeba stavební firmou, výškovými prácemi apod., nebo výrobce outdoorového zboží) není přípustné tento obchod prezentovat formou svých příspěvků v různých vláknech a tématech, směřujících k propagaci vlastního podnikání.

Není dovoleno mít ve svém podpisu přímý odkaz na (svůj) obchod. Podpis může být využit pouze k nekomerčním účelům (různá motta, odkazy na nekomerční osobní nebo oddílové stránky apodob.). Stejně tak nick ani avatar nesmí obsahovat logo prodejny, firmy, její webovou adresu nebo část této adresy, např. "šop.cz", "šop.com" "firma.cz"...

V případech nedodržování těchto pravidel mohou být tomuto uživateli smazány příspěvky obsahující skrytou reklamu, poslána výstraha formou SZ, a v opakovaných případech udělení BAN.

Pokud kterýkoliv ze subjektů působící na OF hodlá využít potenciál OF k reklamě, nechť se obrátí na admina a majitele OF (Vojtos), se kterým se dohodne na vhodném způsobu placené reklamy. V ostaních případech, tedy v případech kdy kterýkoliv uživatel bude ve svých příspěvcích formou skryté reklamy propagovat svoje podnikatelské záměry, budou modi postupovat dle výše uvedeného.

Pokud si nejste jisti, zda Vaše příspěvky působí jako skrytá reklama, obraťte se na moderátory formou SZ :wink:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Zpět na Manuál pro použití OUTDOORFORUM.CZ