Internetové obchody

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Internetové obchody

Příspěvekod Hadrburg » pát dub 22, 2005 7:59

Jaké máte zkušenosti s internetovými obchody?
Hadrburg
 

Příspěvekod chonga » pát dub 22, 2005 16:09

Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Rujir » pát dub 22, 2005 16:31

Rock Point nezasiela na Slovensko, ale to ta asi netrapi, co...? :ú
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Noemi » pát dub 22, 2005 20:45

* www.netsport.cz ...taky úplně v pohodě :lol:
Známý si myslím objednával s 10% slevou pro nové zaregistrované zákazníky na www.sambarsport.cz a taky jsem nepostřehla nějakou stížnost z jeho strany...čili - u těchto firem nemusíš mít obavy - snad :D
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod klu » sob dub 23, 2005 7:59

Několikrát jsem si něco objednal na www.affekt.cz a přes to, jak obchod vypadá (archaicky), pokaždé mi zboží bez problému za určenou cenu došlo. A možná má nejlepší ceny.
klu
 

Příspěvekod out » ned dub 24, 2005 10:18

www.bartsport sice posílá v pohodě, nemá však úplně dobré ceny a v mnoha popiscích jsou drobné chyby (váhy, plnivost peří atd.). :shock: Proto nežli tam něco koupíte, tak si to zkontrolujte i na jiných obchodech nebo u výrobce, aby se vám nestalo, že si to koupíte, kvůli konkrétní vlastnosti a ta bude ve skutečnosti jiná. :wink:
out
 

Příspěvekod chonga » úte dub 26, 2005 10:38

Noemi píše:* www.netsport.cz ...taky úplně v pohodě :lol:
Známý si myslím objednával s 10% slevou pro nové zaregistrované zákazníky na www.sambarsport.cz a taky jsem nepostřehla nějakou stížnost z jeho strany...čili - u těchto firem nemusíš mít obavy - snad :D



:(( "sambarsport" jsem zkoušel a docela trvá než pošlou odpověď a potom i zboží. Jinak ceny OK.
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Sambarasport

Příspěvekod 3g » čtv dub 28, 2005 14:56

Sambarasport je nic moc, ale nejlepší jsou na www.vltava.cz, zkuste jim jen pro zábavu poslat nějaký dotaz. Mě i přes opakování dotazu neodpověděli. Zřejmě tam umí jezdit akorát s paleťákem. A zboží pravděpodobně nemají skladem a téměř jistě ho nikdy neviděli.
3g
 

Příspěvekod Noemi » čtv dub 28, 2005 19:00

chonga píše:
Noemi píše:* www.netsport.cz ...taky úplně v pohodě :lol:
Známý si myslím objednával s 10% slevou pro nové zaregistrované zákazníky na www.sambarsport.cz a taky jsem nepostřehla nějakou stížnost z jeho strany...čili - u těchto firem nemusíš mít obavy - snad :D



:(( "sambarsport" jsem zkoušel a docela trvá než pošlou odpověď a potom i zboží. Jinak ceny OK.



Tak už jsem testla i www.bartsport.cz - rychlé jednání, dokonce zajistili i zboží, které nemají v nabídce - domluva přes mejlík. Tuším, že v úterý pozdě večer jsem objednávala, dnes odpoledne už přišlo oznámení o odeslání zásilky. Teď už jen doufat, že dorazí přesně to, co jsem chtěla :lol:
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod NAE » čtv dub 28, 2005 19:57

S Bartsportem mám dobré zkušenosti.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Vojtos » pát dub 29, 2005 5:56

NAE píše:S Bartsportem mám dobré zkušenosti.


Od té doby co se z něj stal člen sítě emall-u (zajímalo by mě jestli to báreta prodal úplně nebo ne) tak už mě moc neberou ceny žádnej zázrak i když to tvrděj. Jojo pryč je jedna místnůstka sloužící jako sklad na kolejích z těch dob mám od nich karrimora protože jedinej Bárta ho měl na skladě.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod NAE » pát dub 29, 2005 19:52

No, nevím, díval jsem se na čelovku Petzl Tikka Plus a batoh Doldy Pumory 75 a lepší cenu jsem nenašel. Našel jsem edině stejnou a vzhledem k tomu, že kamenný Bartsport nemám daleko, tak je to pro mě jasná volba.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Vojtos » pon kvě 2, 2005 9:16

NAE píše:No, nevím, díval jsem se na čelovku Petzl Tikka Plus a batoh Doldy Pumory 75 a lepší cenu jsem nenašel. Našel jsem edině stejnou a vzhledem k tomu, že kamenný Bartsport nemám daleko, tak je to pro mě jasná volba.


No záleží jak se to veme sice je o něco málo levnější, ale např. sambarsport.cz a dalsi nabizej slevy pro studenty, chs, ISIC, ITIc atd. takze me ta sama celovka v sambaru diky tomu vyjde napr. na 1033,-
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod NAE » pon kvě 2, 2005 12:20

Ano, je fakt, že slevy jsem nezkoumal. Nicméně například co se batohu týče, nevyplatí se mi jet zkoušet ho do Kladna. Možná jsem trochu zhýčkaný Pražák...myslím, že ani co se týče obchodů, není možné objektivně rozhodnout, který je nejlepší. Nekdo dá přednost pečlivému hledání nejlepší ceny, ale myslím, že spousta lidí půjde například do Hudysportu, protože ho znají.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Internetové obchody

Příspěvekod camillo » úte kvě 3, 2005 11:37

Z mych zkusenosti jsou ok bartsport a sambarsport. Ten druhy bych doporucil vzhledem k jeho cenam.
camillo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř lis 24, 2004 21:19

Příspěvekod Lipon » úte kvě 3, 2005 20:38

NAE píše:Ano, je fakt, že slevy jsem nezkoumal. Nicméně například co se batohu týče, nevyplatí se mi jet zkoušet ho do Kladna. Možná jsem trochu zhýčkaný Pražák...myslím, že ani co se týče obchodů, není možné objektivně rozhodnout, který je nejlepší. Nekdo dá přednost pečlivému hledání nejlepší ceny, ale myslím, že spousta lidí půjde například do Hudysportu, protože ho znají.

no zasadni otazkou je, abys ho sehnal
ja ho kdysi zacal shanet v kvetnu, a sehnal az koncem cervna, protoze proste velky nebyly
a to jsem byl ochoten pro nej jet i dal nez do Kladna, obvolal jsem kdejakej obchod, a vsude to samy - nemame, nebudou, prazdny sklady
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod NAE » stř kvě 4, 2005 0:23

Jo, to je dobrá rada, máš pravdu. Proto ho taky už scháním :D
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Noemi » sob kvě 7, 2005 12:29

Mimochodem - teď mě jen tak napadlo - ceny dobrý, ochota, spolehlivost, ..., ale máte někdo nějakou zkušenost, jak to probíhá, když se něco pokazí - tedy reklamace? Ne, že bych to momentálně potřebovala....ale, takové malování četra na zeď má někdy své opodstatnění :wink:
Uvažuji totiž o koupi botek a přemýšlím, jestli ta uspořená 5-ti stovka stojí za to.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod NAE » sob kvě 7, 2005 15:22

No, já půjdu reklamovat Islandy do Hudáče...rozpáral se mi vršek jazyka...nikoliv mojí vinou, netroztrhl jsem to, prostě to bylo blbě sešitý...tak pak dám vědět, jak to dopadlo. Ale nechci je někam na měsíc posílat, v čem bych celý léto chodil?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Noemi » sob kvě 7, 2005 16:15

No, s reklamacemi samozřejmě zkušenosti mám...jen ne u výrobků zakoupených prostřednictvím e-obchodů.
Pračka funguje, vysavač taky, bundě se zatím nic nepřihodilo, batoh a hole jsou staré týden.....sakryš - raději jsem to ani neměla psát - při mém štěstí se mi určitě něco přihodí :lol: .
...ovšem k tvému jazyku :mrgreen: - holt pokud to není neodstranitelná vada (a i ta se posílá k posouzení), měsíc je zákonem stanovená lhůta - jsem zvědaná, jak pořídíš.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod NAE » sob kvě 7, 2005 16:37

Jojo, vím, proto s tím možná počkám na podzim...ještě stále budou v záruce.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

www.affekt.cz

Příspěvekod ABC » stř čer 29, 2005 17:50

Nahoře jsem četl, že affekt.cz vypadá archaicky, ale není to pravda a dobře fungují.
ABC
 

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Noemi » úte črc 5, 2005 10:33

camillo píše:Z mych zkusenosti jsou ok bartsport a sambarsport. Ten druhy bych doporucil vzhledem k jeho cenam.


No, známý mi psal, že poprvé byla u Sambasportu objednávka vyřízená O.K.
Při druhé poslal penízky na účet a zboží nějak nechodilo a nechodila...a na mejly neodpovídali....v telefonu se odkazovali na majitele... ten telefon nezvedal a nezvedal :shock:
Jak to nakonec dopadlo, nevím - známý odjel na prázdniny domů, kde není na netu :lol: ........ale rozhodně to beru jako výstrahu :?
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod Filip » úte črc 5, 2005 14:19

taky docela dobrej www.e-outdoor.cz v Dejvicich
Filip
 

Příspěvekod homerr » úte srp 16, 2005 19:09

pozor na holan sport!

to jsem ted objevil na lezec.cz

http://www.lezec.cz/diskuse.php?ckat=&lim=0&key=24922

tak dávejte bacha, kde co kupujete!
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod norman_64 » úte srp 16, 2005 19:25

homerr píše:pozor na holan sport!

to jsem ted objevil na lezec.cz

http://www.lezec.cz/diskuse.php?ckat=&lim=0&key=24922

tak dávejte bacha, kde co kupujete!


Je to i na Svetoutdooru.cz - jinak toto arogantní chování, jak píše ten týpek je taková klasika některých českých obchodníků arm3
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod uplne jinej martin » úte srp 16, 2005 21:02

homerr píše:pozor na holan sport!

to jsem ted objevil na lezec.cz

http://www.lezec.cz/diskuse.php?ckat=&lim=0&key=24922

tak dávejte bacha, kde co kupujete!

njn já tam koupil windstoprovku za 2300 a sem spokojenej, krom toho si jistým šmélem zajistím věci za nákupku... ale o tom raději taktně pomlčet, snad jen můj komentář na lezci ohledně Holana majitele...
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » stř srp 17, 2005 5:49

norman_64 píše:
homerr píše:pozor na holan sport!

to jsem ted objevil na lezec.cz

http://www.lezec.cz/diskuse.php?ckat=&lim=0&key=24922

tak dávejte bacha, kde co kupujete!


Je to i na Svetoutdooru.cz - jinak toto arogantní chování, jak píše ten týpek je taková klasika některých českých obchodníků arm3


Ono to je asi všude: http://www.horydoly.cz/vypsat.php?id=4362 :|
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lipon » stř srp 17, 2005 9:05

prodejce a jeho arogance se nebát, do soudu rozhodně jít (předtim teda minimálně nafotit poškození a každou opravu a další poškození, dát na posudek znalci z oboru obuvnictví)
prodejci spoléhají na to, že se s nima nikdo soudit nechce/nebude, a ve velké většině případů mají pravdu :-(

přitom to není takový problém vyhrát, pokud poškození vzniklo vadou boty a ne nesprávným používáním
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Bomba eshop

Příspěvekod Tomík » stř led 30, 2008 10:22

jakubcfp píše:jednoznačne nejpohodovější nákup je na http://www.sensorshop.czjinak centrumfunkcnihopradla maj dobrý ceny a spoustu spokojených zákazníkú kterým profesionálové dokáží poradit. :lol:

Budiž, ve vlákně o eshopech se informace hodí... Samostatné vlákno stejného autora na téma nejpřehlednějsí, nekrásnější a nejlepší jsem smáznul.
Uživatelský avatar
Tomík
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3070
Registrován: stř říj 17, 2007 12:00
Bydliště: Když nejsem v Praze, tak Horní Police u České Lípy, a jinak všelikdes :-)

Další

Zpět na Prodejny