Batoh na in-line brusle

život v jedné lajně

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Batoh na in-line brusle

Příspěvekod ruka » ned led 27, 2008 17:43

Zdravim vsechny. Asi po dvouhodinovem procitani fora a nenalezeni uspokojive odpovedi jsem se rozhodl zalozit toto vlakno.

Shanim batoh s primarnim urcenim na in-line brusle. Mate nekdo nejake prakticke zkusenosti, doporuceni?
Co bych si asi tak predstavoval. Predevsim pozaduji co nejlepsi ventilaci od zad neb s mym soucasnym cyklobatohem skoncim pokazde s velkym propocenym kolem na zadech. Silne uvazuji o sitce (napr. jak maji nektere batohy znacky Deuter), ale na foru jsem dost casto cetl zamitave nazory (ve vetsine pripadu nijak nepodlozene argumentaci, proc ne), coz mne trochu odrazuje. Dalsi z pozadavku je, aby se do batohu vlezly desky velikosti A4 (chtel bych v nem mit moznost obcas prenest nejake "papiry"), coz eliminuje mnoho cyklobatohu, ktere jsou prilis uzke. Lehce jsem si to propocital jakou velikost bych si predstavoval a vyslo mi ze 20L by melo bohate stacit. Hodlam v tom vozit 1,5L piti + boty + rucnicek. No a cenove by to cele nemelo presahnout 2-2.5k.
Co jsem procital forum (napr. batohy do mesta a podobne temata), tak byly doporucovany batohy 25L a vyse, coz je IMHO pro muj ucel zbytecne.
Taky by mne zajimaly vase zkusenosti s ruznymi zadovymi systemy a ktery je podle vas nejlepsi, aby mel clovek v parnych letnich mesicich co nejmene propocene zada. Budu vdecny za kazdou radu.
ruka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 27, 2008 17:09

Příspěvekod Rujir » ned led 27, 2008 18:07

Pockaj si, kym sa tu ukaze zbuddy. To je nas "inline freak". Ten ti zarucene poradi. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbuddy » ned led 27, 2008 22:46

Už jsem tady. Otázkou je, zda chceš v/na batohu ty brusle i nosit. A takové batohy nemají skoro žádné zádové systémy nebo mají takové, se kterými se Ti stejně záda zpotí. Já jezdím s batohy jen na zájezdech s CK, doma jezdím jen s ledvinkou (Ladronka) nebo jen tak (Kladno) Začínal jsem s batohem Rollerblade, nyní jezdím s Camelbak Cross Lite 25 (už se nevyrábí), ale v nejparnějším počasí jezdím s Vaude Aquarius 9 + 3,5 (už se nevyrábí, vyrábí se jiné) se síťovými zády. Na Tvé požadavky bych doporučil Vaude Bike Alpin Air 25+5 (nebo Splash Air 20+5 - ale ten mi připadá trochu úzký) nebo nějaký Deutery se síťovými zády, které též vřele doporučuji. Odmítavých názorů na Deutery zde si nevšímej, jsou za a) nepodložené a b) týkají se turistických batohů s odvětranými zády.Camelbak sice už začíná prodávat batohy s novým revolučním odvětrávaným systémem, ale ještě jsem je osobně neviděl a jsou navíc dost drahé.
Naposledy upravil zbuddy dne pon led 28, 2008 7:48, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: batoh na in-line brusle

Příspěvekod Umiaki » ned led 27, 2008 23:50

[quote="ruka"][/quote]
Taky jezdim, s batohem vzdycky. Jestli shanis batoh s ventilaci tak napr. pinguin biker nebo air nebo vape prip. wasabi.
Dulezite je hlavne, aby ti sedl jako ulity, u inline a cyklo batohu je to dulezitejsi nez jindy... kdyz se ti hybe batoh na zadech pri kazdem pohybu, tak je to na nic.

Husky sice vyrabi specialni inline batohy, ale do huskyho bych nesel.

Jinak sitovana zada jsou urcite fajn, ale me nevyhovuji, protoze jsou vypoukla (trochu mene mista na knihy) a protoze mi proste ten muj maly batoh nesedi (spatne vybrany :(( ) Ten, co mam potrebuje jinou postavu nez mam, takze me akorat tlaci, protoze drzi na dvou mistech - 1) na ramenou me reze a 2) do beder me tlaci plastova vyztuha -> takze jo, nepotim se :D
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod ruka » pon led 28, 2008 9:21

Diky za reakce.
Brusle nosit v batohu rozhodne nechci (to by chtelo jiny batoh), maximalne na, ale ani to spis ne. Nejezdim nikam daleko, takze neni problem vzit brusle do ruky.
Jak asi spravne chapu, batoh je treba vyzkouset na zadech, aby dobre sedel. Ty Pinguiny, Vaude i Vape vypadaji fajn. Ale to mne privadi k otazce. Kde v Brne maji takove batohy na ozkouseni?
ruka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 27, 2008 17:09

Příspěvekod zbuddy » pon led 28, 2008 9:38

Vaude je v Alpsportu, Rockpointu. Pinguin nevím, nic proti němu. Vape neznám, sleva možná zajímavá, ale zná zde někdo jejich kvalitu? Jenom chci říci jedno, stejně se vždy zpotíš, a když se nezpotíš při jízdě, tak se začneš potit ihned při pauze. Musíš mít dobré funkční prádlo (já nyní již jen vlna, v největším horku vlněný nátělník...Hlavní výhoda odvětraných batohů je, že záda se potí méně resp. se pot rychleji odpařuje a při zpětném nasazení batohu na záda nenasazuješ něco, co je celé mokré potem. Mluvím o zkušenosti s meshovými zády Camelbaku. Zkušenosti se zády typu tvrdá (navíc rovná) pěna nemám. A to, že bedrák u odvětraných batohů tlačí je myslím blbost, i když jsem nikdy nejel s naloženým Vaude Bike Alpin Air, protože stále (1 rok) zvažuji, zda stále kupovat nové a nové batohy :oops: :evil: :(( :mrgreen: Ale jel jsem párkrát s mým dost naloženým Vaude Aquarius - cca 3 L vody, těžká peněženka a foťák, sandále Berghaus....A úplná pohodička :smt023 :mrgreen:
Naposledy upravil zbuddy dne pon led 28, 2008 9:41, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: batoh na in-line brusle

Příspěvekod dvora » pon led 28, 2008 9:39

Ja koupil spešl na nošení brusli (nemam auto), abych do toho mohl pak hodit boty a ostatni. Tenkrat měli 30% v Husky
Zatim jsem ho nezkousel, asi zadnej zazrak, sel jsem do toho jen kvuli te sleve. Jenak jsem si koupil ledvinku Deuter v Hudy s flašou a 2 kapsickami. Zkousel jsem ji na běhny a dobry. Snad poslouží i na inliny.
Uživatelský avatar
dvora
nováček
nováček
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř črc 18, 2007 8:30
Bydliště: Brno

Příspěvekod Umiaki » pon led 28, 2008 9:58

zbuddy píše:Vape neznám, sleva možná zajímavá, ale zná zde někdo jejich kvalitu?

Myslím, že naprostá většina lidí z Ostravy a okolí - Vape je tu hodně vidět - ti potvrdí skvělé zpracování a spolehlivost. Nemají sice corduru ani svařené švy, ale je to solidní, nikde nečouhají nitě, nerozpadne se, zipy drží, kapsy akorát... jen musí padnout :twisted:

Ale v Brně... to fakt nevím (možná v Eliassu?), ale za tu cenu bych to zkusil objednat a kdyžtak vrátit... 750 oproti imho srovnatelným berghausum nebo vaude za 2k - napr. vaude gallery je skoro stejny jako vape air 30.
Naposledy upravil Umiaki dne pon led 28, 2008 12:54, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod zbuddy » pon led 28, 2008 10:03

Umiaki píše:Ale v Brně... to fakt nevím (možná Eliass?), ale za tu cenu bych to zkusil objednat a kdyžtak vrátit... 750 oproti imho srovnatelným berghausum nebo vaude za 2k - napr. vaude alpin je skoro stejny jako vape air 30.

Píšu přece Alpsport, což je jméno kamenného obchodu "Eliass.net" :twisted:
Díky za info a zkušenosti s VAPE.
Naposledy upravil zbuddy dne pon led 28, 2008 12:58, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Umiaki » pon led 28, 2008 12:52

zbuddy píše:
Umiaki píše:


Mel jsem na mysli, ze Vape by mohli mit v eliassu (v Ostrave jsem zvykly rikat tomu eliass ;) ) - neopravoval jsem te :)

Poprve a naposledy co jsem napsal "???" hned to editnu :)
Naposledy upravil Umiaki dne pon led 28, 2008 13:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod zbuddy » pon led 28, 2008 12:58

Umiaki píše:[Mel jsem na mysli, ze Vape by mohli mit v eliassu (v Ostrave jsem zvykli rikat tomu eliass ;) ) - neopravoval jsem te :)

A v Brně tomu říákají u "Eliášů" :mrgreen: Sranda pak je, když se šalingradisti ptají v Praze na Florenci nebo dokonce v Hudy Havlíčkova, kdeže Eliáši mají ten obchod :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Klíma » pon led 28, 2008 14:12

jo Vape je za ty $ celkem good, uz se ted pare ale mel ho nekolik let mladej na vsechno - rozslapnul mu dokonce tu plastovou vyztuhu
(pomohla hlinikova pasovinka + izolacka)
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod ruka » pon led 28, 2008 14:28

zbuddy píše:Jenom chci říci jedno, stejně se vždy zpotíš, a když se nezpotíš při jízdě, tak se začneš potit ihned při pauze. Musíš mít dobré funkční prádlo (já nyní již jen vlna, v největším horku vlněný nátělník...Hlavní výhoda odvětraných batohů je, že záda se potí méně resp. se pot rychleji odpařuje a při zpětném nasazení batohu na záda nenasazuješ něco, co je celé mokré potem.

Jj. O vyhodnosti mit na sobe pokrokovy a funkcni material jsem uz byl poucen kamaradem a jeho pritelkyni. Ono spis jde o to ze se soucasnym batohem co jezdivam mivam obrovsky propoceny flek na zadech. A pak se obcas i stydim vlezt do autobusu, abych dojel domu (sami vite jak jsou v lete odpudivi zpoceni lide v MHD).

Umiaki píše:Ale v Brně... to fakt nevím (možná v Eliassu?), ale za tu cenu bych to zkusil objednat a kdyžtak vrátit... 750 oproti imho srovnatelným berghausum nebo vaude za 2k - napr. vaude gallery je skoro stejny jako vape air 30.


Do toho Alpsportu skocim. Hodnekrat jsem sel kolem, ale nikdy jsem si nevsim, ze by tam byla nejaka prodejna (az ted jak sem se podival na mapy jsem poucen kde ze lezi :) ). O tom objednani z netu a pripadnem vraceni jsem taky uvazoval. Ale nerad bych, aby to dopadlo tak, ze bych objednaval tereba na 4x. V tomhle davam prednost radsi osobnimu nakupu.
ruka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 27, 2008 17:09

Příspěvekod zbuddy » pon led 28, 2008 15:21

@ ruka: Vaude vyzkoušej osobně u Alpsportu/Eliasse a pak objednej u nich přes net, ať je to fér. Takto to dělá hodně lidí, jednoho významného ostravského člena OF znají takto v Eliassu jak staré boty :mrgreen: Co se týká cen, asi to nevíš, na netu Eliass jsou ceny kamenný obchod mínus 9%. Druhá varianta je karta zákazníka Alpsport a pak máš také těch 9% slevu...

Co se týče zpocení, pod odvětraným batohem se zpotíš méně a když budeš mít rychleschnoucí funkční prádlo, ať nežeru, dejme tomu Polyester (Coolmax)/ polyamid/polypropylén, tak do nastoupení do autobusu vyschneš.
A co takhle s sebou náhradní triko, ha?

P.S. Přemýšlel jsem a přemýšlím též na určité túry na inline i bez nich o této velkoobjemové ledvince od TNF TNF Sport Hiker , má fakt dobrý bederák a upínací popruhy, které zdá se eliminují pohupování. Je dost velká, dá se nosit i přes rameno a v ruce, prodává se v TNF Praha. Podobné dělají ještě v USA dostupné Mountainsmith apod. U nás jsem viděl něco podobného od Marmot - ledvinkobatoh od Marmot , bylo to slevněno v Hudy, teď už ne :twisted: Nejsem si jistý, ale viděl jsem to i v RP Perštýn. A pokud už mluvíme o ledvinkobatozích, tak v Hudy mají
Deuter Hokus Pokus, ledvinku rozložitelnou na batoh 20 L. Pro úplnost, něco podobného, ale s menším baťůžkem dělá Vaude (Nordic Walker). Ufff
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod ZbynekN » pon led 28, 2008 15:37

A co třeba tenhle vaude? Taky ledvinko batoh.
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5175
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Příspěvekod zbuddy » pon led 28, 2008 16:32

viz můj příspěvek o 3 cm výše...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod ZbynekN » pon led 28, 2008 18:51

A jó :ú , já prošel jen ty odkazy :oops:
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5175
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Příspěvekod Umiaki » pon led 28, 2008 20:09

Anebo tohleto - AARN bodypacks, podle zkusenosti z jednoho fora, nejlepe sedici batohy. Treba tenhle by na brusle by sel. Bohuzel s letenkou na Novy Zeland by stal par desitek tisic. Ne ze by bez te letenky nebyly uz tak dost drahe...
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod libelius » stř led 30, 2008 21:51

Nazdar, tak neviem ako vy tam v Čechách, no ja preferujem len ladvinku na penaženku a mobil. Batoh len zbytočne zavadzá a prišiel by som aj o to potešenie šlapať z mesta domou pekne unavený a do kopca. :lol:
libelius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 7, 2008 20:48
Bydliště: NITRA

Příspěvekod zbuddy » stř led 30, 2008 22:12

Nevím, zda jsi četl, co jsem psal, na Ladronce jezdím jen s ledvinkou, teď v zimě bez ní (věci v kapsách bundy). Doma na KL vyjíždím na bruslích, takže zase jen klíčenka a v ní pár drobných na pivo. A na inline zájezdech v cizině jezdím s typem batohu, který je zrovna na danou trasu a počasí vhodný. Ale také jen v šortkách a s ledvinkou s penězi a doklady - např. okruh 18 km na konci trasy, kde již stojí autobus. A když kolegové inlinisté na OF spojují např. školu a potom inline, tak potřebují dostatečně velký a versatilní batoh na tyto účely - jsou to studenti a nemají třeba k disposici auto jako já, ve kterém nechají nepotřebné věci...Kapiš?
P.S. Z Tvého příspěvku není jasné, kde jezdíš a kam jedeš domů do kopca...Bydliště v Tvém profilu není...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod libelius » čtv led 31, 2008 19:18

zbuddy píše:Nevím, zda jsi četl, co jsem psal, na Ladronce jezdím jen s ledvinkou, teď v zimě bez ní (věci v kapsách bundy). Doma na KL vyjíždím na bruslích, takže zase jen klíčenka a v ní pár drobných na pivo. A na inline zájezdech v cizině jezdím s typem batohu, který je zrovna na danou trasu a počasí vhodný. Ale také jen v šortkách a s ledvinkou s penězi a doklady - např. okruh 18 km na konci trasy, kde již stojí autobus. A když kolegové inlinisté na OF spojují např. školu a potom inline, tak potřebují dostatečně velký a versatilní batoh na tyto účely - jsou to studenti a nemají třeba k disposici auto jako já, ve kterém nechají nepotřebné věci...Kapiš?
P.S. Z Tvého příspěvku není jasné, kde jezdíš a kam jedeš domů do kopca...Bydliště v Tvém profilu není...


Už som skúšal spojit inline a batoh, ked som chcel v lete jazdiť na nich do práce. No nech som mal oblečené čokolvek, vždy som sa spotil, v batohu som mal len pár drobností!! A to chodím ráno o šiestej z domu. ked ešte tak nepeče oskar.Inak cesta mi trvá asi 30min, skrz celé mesto.
A na tvoju otázku: som z Nitry,bývam na sídlisku na samom vrchu kopca--takže nech idem kam kolvek idem vždy dole kopcom, no a chodím(e) s kamošmi, po celom meste a okolí--proste kde to dovolí cesta či chodník.
libelius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 7, 2008 20:48
Bydliště: NITRA

Příspěvekod zbuddy » čtv led 31, 2008 23:45

Jak jsem psal výše "Jenom chci říci jedno, stejně se vždy zpotíš, a když se nezpotíš při jízdě, tak se začneš potit ihned při pauze.", takže mi to jen potvrzuješ. A pokud se potíš v 6 ráno při jízdě dolu kopcom, tak se asi potíš vzrušením, protože jedeš rychle nebo co...Ale ne, když člověk jede poctivě, tak se zpotí i bez jakékoliv zátěže, je to prostě aerobní sport. Takže řešením je nesmrdící triko (zejména merino) nebo triko náhradní...
P.S. Někde bylo na netu srovnání náročnosti inline a cyklistiky, ale nevzpomenu si kde :((

P.P.S. Zde:
"1. In-line skating vs. Running
Routine in-line skating produces nearly the same increase in aerobic fitness as running.

2. Muscular Activity Levels
Inline skating creates higher muscular activity levels for hips, thighs and shins than running or cycling.

3. Impact Shock
In-line skating produces less than half the shock and impact to joints than running does.

4. Leg Muscles
In-line skating strides work leg muscles for longer time than running strides or cycling crank cycles.

5. Calorie Burning
In-line skating burns as many calories as running."
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod libelius » pát úno 1, 2008 7:52

Uplne s tebou súhlasým. Pri akejkolvek športovej činnosti sa človek spotí,
dokonca aj pri rýchlej chôdzi ak trvá dlhšie ako len dobehnutie na bus :mrgreen:
Trochu vzrušenia na inline patrí, inak by som si ich ani nekúpil. Voziť sa len po rovnom chodníku pozdlž rieky nie je zaujímavé. To je ako túra z Blavy do Viedne--nič zaujimavé a najväčšia prekážka je asi Dunaj :((
, krajšia je predsa túra Fartrou a pod...
libelius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 7, 2008 20:48
Bydliště: NITRA

Příspěvekod zbuddy » pát úno 1, 2008 9:25

Já jsem se na inline zájezdu do Blavy a okolí na doporučení průvodkyně vysral na tuto trasu, také díky asi 267 betonovým panelům, co tam jsou, a jel raději s ostatními si odpočinout do lázní Magyarmosszováru (po dvou dnech jízdy po hrbolaté hrádzi :x ). Jinak mám tady na obecný pokec o inline vlákno "Inline v outdooru", tak ho můžeš se mnou kdyžtak oživit :wink: Na sraz OF v MF jedeš?
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Umiaki » pát úno 1, 2008 14:32

libelius píše:Nazdar, tak neviem ako vy tam v Čechách, no ja preferujem len ladvinku na penaženku a mobil. Batoh len zbytočne zavadzá a prišiel by som aj o to potešenie šlapať z mesta domou pekne unavený a do kopca. :lol:

Puvodni pozadavek byl aby se tam vlezla A4... a to uz potom neni ledvinka :-)

Btw ja proste ledvinky na sporty nemam rad, prijde mi strasne nejiste, ze se to nepoztraci... veci hodim do baglu, zavru a mam jistotu, ze se nerozepne, veci se neztrati.
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod libelius » pát úno 1, 2008 17:11

Umiaki píše:
libelius píše:Nazdar, tak neviem ako vy tam v Čechách, no ja preferujem len ladvinku na penaženku a mobil. Batoh len zbytočne zavadzá a prišiel by som aj o to potešenie šlapať z mesta domou pekne unavený a do kopca. :lol:

Puvodni pozadavek byl aby se tam vlezla A4... a to uz potom neni ledvinka :-)

Btw ja proste ledvinky na sporty nemam rad, prijde mi strasne nejiste, ze se to nepoztraci... veci hodim do baglu, zavru a mam jistotu, ze se nerozepne, veci se neztrati.


Asi ta celkom presne nechápem--ak sa ti nestratí nič z batoha tak ako sa to môže stratiť zo zavretej ladvinky??Ty tam nemáš zips :twisted:
Inak mne sa skôr stáva že sa stratím celý aj s ladvinkou :oops:
libelius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 7, 2008 20:48
Bydliště: NITRA

Příspěvekod zbuddy » sob úno 2, 2008 7:48

Umiaki píše:Btw ja proste ledvinky na sporty nemam rad, prijde mi strasne nejiste, ze se to nepoztraci... veci hodim do baglu, zavru a mam jistotu, ze se nerozepne, veci se neztrati.
Nesmíš s ní jezdit v tramvaji maje ji na zádech. Nevím, v kterých linkách ostravských tramvají jezdí romští kapsáři...V PH jsou teda nejen romští, ale dejte si pozor i v metru a zejména v tramvaji 22.
pro šalingradisty: tramvaj = šmyrgl, šalina :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod libelius » sob úno 2, 2008 8:57

Hej hej niekedy sa takýto milí spolucestujúci najdu aj u nás v Nitre.
No zasasme skončili pri tom-- "ako z domu vyrazím (bez topánok), tak sa tam aj snažím vrátiť" :D to aby tam bolo to vzrušenie :twisted:
libelius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 7, 2008 20:48
Bydliště: NITRA

Příspěvekod zbuddy » sob úno 2, 2008 9:05

Já, když jsem poprvé v životě jezdil na inline u nás na stadionu, tak jsem pak ze zvědavosti přidal takový okruh po silnici, a hodil jsem tlamu na jednom hnusném úseku a zrovna před zahrádkou plnou štamgastů :twisted: To jsem ještě neměl ani chrániče a jezdil v orvaných leviskách :D Vyvrtnul jsem si moje operované koleno, takže jsem byl nucen zout brusle a jít boso asi 1,5 km. Jo, my inlajnisté to také nemáme lehké :twisted: :mrgreen:
Máš pravdu, bez vzrušení by to nebylo, ono skočit si za jízdy na chodník a zase zpět apod. Mimochodem, při noční jízdě Blavou jsem viděl takové kousky u místní omladiny, že jsem čuměl a musím říct, že tamní baby jezdí jako královny. :smt023 A navíc vyčesané, načančané, namalované a zásadně téměř bez chráničů, bo by narušovaly kompozici :mrgreen: :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod libelius » sob úno 2, 2008 9:27

ja som začal koleskovať len pred pár rokmi. Ako prve som hnet po 1/2hodine
zhodil brzdu--nejak tam zavadzala a asi po hodine som skúsil len miernejší kopček a jasnačka že som hneť pristál v jarku--naštastie len odreté bedro a ruka. Neskoršie ked som sa nahánal s kamošmi tak sme dvaja padli cez seba v plnej rýchlosti--a to mám jazvy ešte dva roky po tom :evil:
Do blavy sa mi zatial nepodarilo íst, nikoho s kamošou som tam nevedel dostať :(
libelius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon led 7, 2008 20:48
Bydliště: NITRA

Další

Zpět na In-Line v outdooru