Blacklist

dobré ceny, personál, slevy...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Blacklist

Příspěvekod teoretic » stř led 11, 2006 14:47

sem piste prodejny, se kterymi mate spatne zkusenosti

@all: zkuste se zdrzet diskuzi/pokecu, ty pripadne vedte ve vlaknu POKEC

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 15:19

Obecně mám špatnou zkušenost se vzdělaností (myslím profesní) prodavačů (často brigádníků) v Hudy v Brně. Když člověk natrefí na týpka co leze nebo lítá po horách, tak je za vodou, ten umí poradit i něco jinýho než zrovna ten nejdražší model :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 15:20

A ještě jeden. Kdysi Alpinus v Brně na Panské (dnešní Rock Point). Má skorožena si tam kupovala spacák (léto 2002) a ten borec jí ani nedovolil si de něho vlízt. Bych ho zabil asi :evil:
Nevím, jak to tam teď :((
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod teoretic » stř led 11, 2006 15:40

Hudy v UL - sice ty lidi neco i vedi, ale az na vyjimky nikdo skoro ani nepozdravi, a kdyz tam nekdo prijde se jen podivat a hned neudela nakup za x litru, tak se tvarej, ze je akorat clovek obtezuje..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Návštěvník » stř led 11, 2006 16:24

Hudy v Brne, respektive jenom jeden, ne ze by nic nevedeli ale ta neochota neco vam rict nebo donest, pokud zrovna nevidi, ze u nich chcete nechat nejakou zavratnou castku, tak je to dost spatny.... :twisted:
Návštěvník
 

Příspěvekod norman_64 » stř led 11, 2006 17:44

asi sambarsport.cz - protoze se s nimi nedalo normálně domluvit pres mail---nějak jim to blblo - coz si myslím že je u eshopu NEPŘÍPUSTNÉ, aby zlobil mail :(( - treba se z toho už poučili a fakčí jim to :P
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Lipon » stř led 11, 2006 17:44

Rockpoint u Národní (Martinská ul.?)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod chonga » stř led 11, 2006 18:30

Sambarsport - nekomunikujou - rok nemám zboží - jsem v K4T a dělal mi velký obstrukce se slevou.

znalosti a ochota v Hudy (Praha, Jihlava), záleži na koho se natrefí

poslední dobou, jak se mění lidi, tak upadají znalosti v Hannahu v Plzni
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod uplne jinej martin » stř led 11, 2006 18:42

chonga píše:Sambarsport - nekomunikujou - rok nemám zboží - jsem v K4T a dělal mi velký obstrukce se slevou.

znalosti a ochota v Hudy (Praha, Jihlava), záleži na koho se natrefí

poslední dobou, jak se mění lidi, tak upadají znalosti v Hannahu v Plzni

musim oponovat, se sambarsportem uplne v poho (prvni obj. se slevou 17%...)
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 18:48

Rockpoint ve Vaňkovce v Brně:

Já: "tak co tu všechno máte :wink: ?" (mimochodem supr otázka na odzbrojení prodávajícího už mezi dveřmi. Dle jeho prvních reakcí vcelku rychle poznám s kým mám tu čest :wink: )
Prodavačka (taková modelka :) ): "Hek, no nějaký bundy od Tilaku a Hannahu, to je v podstatě úplně stejný a nějaký baťůžky".
: "Toť vše?"
Prodavačka: "Joo"
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Hudy na perštýně

Příspěvekod Lumyr » stř led 11, 2006 18:57

No je to spíš moje osobní averze, ale tam dole u matroše dělá takovej tlustej týpek (řek bych že tam dělá už pěkně dlouho) a pořád a každýmu vnucuje karáble od rockemire... a tak vůbec, když si tam de člověk koupit něco určitýho tak mu to porád vyvrací... a pak ty modelky co sem tam dělaj brigádu v rockpointu vedle, ale to je asi v každym krámě kde se takovej zjev objevý (tím neříkám že musí být uplný jelito v jinejch věcech..) :mrgreen:
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Příspěvekod mifr » čtv led 12, 2006 8:16

Pridam take neco...Byvaly Alpinus - psal jsem jim nekolik emailu s zadosti o zaslani katalogu podzim - zima 2004/2005 a ani jednou mi neodpovedeli!!! A to jsem psal nekolikrat na centralu a i do ruznych prodejen po CR. Katalog jsem shanel na prelomu roku a na Panske mi rekli, ze mam pockat na dubnovy jaro-leto 2005. Nemam rad, kdyz nekdo neni slusny a neodpovida na emaily. Pro me je to znak neserioznosti firmy. Jinak kdyby nekdo z vas ten katalog vlastnil a mohl jej postradat, byl bych mu (ji) vdecny. Rad bych si doplnil sbirku outdoorovych katalogu.To je vse...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod tuso » pon led 16, 2006 20:14

Tak mám nového anti-favorita. Není to sice outdoor, ale mobily máte asi všichni. Takže : kdo jste z Ostravy a okolí a jezdíte do OC Futurum. U pokladen je takový stánek s GSM příslušenstvím, tvaru šestiuhelníku. Firma ELTEC s.r.o. Koupil jsem si USB kabel na Nokii. Doma po připojení mi mobil vypsal "nepodporované příslušenství". To samé vypsal i mobil od přítelkyně, na který by se měl ten kabel taky hodit. Reklamoval jsem, dnes mi prodavačka řekla, že majitel reklamaci neuznal. Když jsem se zeptal, co jako mám dělat s kabelem , který nefunguje, odpověděla, že ona mií pomoct nemůže, ale že se můžu setkat s majitelem, ale musím zaplatit 300Kč za hodinu, protože čas pana majitele je drahý. V tu ránu jsem byl cca metr od mrtvice. Tohle už je skutečně bomba.... :twisted:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » pon led 16, 2006 20:21

tuso píše:...doma po připojení mi mobil vypsal "nepodporované příslušenství". To samé vypsal i mobil od přítelkyně...


Mám Nokii 5410i a datovej kabel. Stáhl jsem si z netu od Nokie ten program PC Suite. Vždy, když se chci připojit, musím strčit kabel nejdříve do USB a teprve potom do telefonu (nikdy naopak). Na mobilu mi to napíše "nepodporované příslušenství", ale za chvíli to naskočí. Jen je blbý, že když to odpojím, tak ikonka v liště mi stále ukazuje připojení a opětovné připojení nejde. Až po restartu PC.
Ty Nokie to maj debilně udělaný, taky už ty nový telefony se hlásí jako pevnej disk. Koneckonců s digitálníma foťákama to tak bylo kdysi taky.

Ale, kdyby mě toto prodavačka řekla (to co řekla tobě) tak jim to tam asi zapálím :twisted: :twisted: :twisted: !
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » pon led 16, 2006 20:24

to přípluv: dík za radu, ale nebude to jenom v telefonu, protože jsem měl od kamaráda USB kabel a ten fungoval úplně skvěle- a taky nebyl origoš Nokia.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » pon led 16, 2006 20:26

tuso píše:to přípluv: dík za radu, ale nebude to jenom v telefonu, protože jsem měl od kamaráda USB kabel a ten fungoval úplně skvěle- a taky nebyl origoš Nokia.


Aha, já mám origoš...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Vašucek » úte led 17, 2006 9:14

Neřekl bych, že je to špatná zkušenosty ale sem hodí se to :D. V létě jsem si na www.popina.cz obědnával batoh od Doldy. Obědnával jsem ho natěsno, spěchalo to, protože jsme měli jet na vodu 8) . Odjezd byl v sobotu a batoh mi měl přijít v pátek...celkem nervy naňho čekat. Bohužel do toho vlezla něšťastná událost a nejeli jsme, tudíž mi ani moc nebylo líto, že nedorazil v pátek, ale až v úterý....prodejna v telefonu tvrdila, že ho poslali hned druhý den po obědnání. Z toho plyne, že se nedá spoléhat na určitou zásilkovou dobu...nj holt česká pošta :evil: .. jinak jsem byl s prodejnou celkem spokojený...batoh jsem u nich sehnal skoro o dvě stovky levněji než u ostatních :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod Prochin » úte úno 28, 2006 14:05

Pro mě bylo již podruhé zklamání objednávka od www.glumstore.cz. Na podzim jsem si objednával od nich Manii s Gelanotsem. Po 14 dnech jsem tam napsal nasr.... mail. Odpověď přišla obratem, že se omlouvají a že mají vyprodáno. Nabídli mi místo toho bundu už s BlockVentem a omluvou za opravdu dobrou cenu. Budna dorazila obratem.
Teď nedávno mi přišla nabídka na kalhoty. Zase super cena, která nikde na netu nebyla. Objednávka a 14 dní se nic nedělo. Následoval opět nasr... mail. Opět odpověď obratem s omluvou, že vinou systému a kdesi cosi a že kalhoty nemají. Prý že mají jen XXL a jestli je chci objednat. Zrušil jsem objednávku, protože mi nepřipadá příliš originální nabízet někomu XXL, když objednal M......
Nechápu, proč jsem si je tam znovu objednal, když mě už jednou zklamali. Možná za to může vidina ušetřených peněz......
Prochin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř říj 26, 2005 20:36
Bydliště: okno s výhledem na Černou horu...

Příspěvekod pripluv » úte úno 28, 2006 14:23

Na toto jsem teď narazil na Lezci:

http://www.lezec.cz/diskuse.php?key=30634&odk=30634...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Prochin » úte úno 28, 2006 14:39

Přípluv píše:Na toto jsem teď narazil na Lezci:

http://www.lezec.cz/diskuse.php?key=30634&odk=30634...


nešlo by to trochu upřesnit? nemůžu najít tu správnou diskuzi, třeba to hodit do mailu? prochin@seznam.cz díky! :wink:
Prochin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř říj 26, 2005 20:36
Bydliště: okno s výhledem na Černou horu...

Příspěvekod Vojtos » úte úno 28, 2006 15:15

Prochin píše:
Přípluv píše:Na toto jsem teď narazil na Lezci:

http://www.lezec.cz/diskuse.php?key=30634&odk=30634...


nešlo by to trochu upřesnit? nemůžu najít tu správnou diskuzi, třeba to hodit do mailu? prochin@seznam.cz díky! :wink:


Zkopírováno z diskuze na lezec.cz: musim dat na vedomi velmi spatnou zkusenost se Sunsportem, www.sunsport.cz : pred tremi tydny jsem si zamluvil v jejich e-pujcovne lavinove sety na tyden, nekolikrat jsem tam volal, abych si vse overil a nekolikrat me ujistovali, ze s tim muzu na 100% pocitat. dnes, jsem tam sel osobne a rekli mi, ze kvuli jine akci mi nic nepujci, ani se neobtezovali dat mi vedet. ted, par dni pred odjezdem, uz tezko neco sezenem. Takze DIKY!SUNSPORTE, zase nekdy priste!
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Lumyr » úte úno 28, 2006 15:26

Vojtos píše:
Prochin píše:
Přípluv píše:Na toto jsem teď narazil na Lezci:

http://www.lezec.cz/diskuse.php?key=30634&odk=30634...


nešlo by to trochu upřesnit? nemůžu najít tu správnou diskuzi, třeba to hodit do mailu? prochin@seznam.cz díky! :wink:


Zkopírováno z diskuze na lezec.cz: musim dat na vedomi velmi spatnou zkusenost se Sunsportem, www.sunsport.cz : pred tremi tydny jsem si zamluvil v jejich e-pujcovne lavinove sety na tyden, nekolikrat jsem tam volal, abych si vse overil a nekolikrat me ujistovali, ze s tim muzu na 100% pocitat. dnes, jsem tam sel osobne a rekli mi, ze kvuli jine akci mi nic nepujci, ani se neobtezovali dat mi vedet. ted, par dni pred odjezdem, uz tezko neco sezenem. Takze DIKY!SUNSPORTE, zase nekdy priste!


to masere :(( a co namche?? taky takovy veci pujcujou...
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Příspěvekod Vojtos » úte úno 28, 2006 15:35

Lumyr píše:
Vojtos píše:
Prochin píše:
Přípluv píše:Na toto jsem teď narazil na Lezci:

http://www.lezec.cz/diskuse.php?key=30634&odk=30634...


nešlo by to trochu upřesnit? nemůžu najít tu správnou diskuzi, třeba to hodit do mailu? prochin@seznam.cz díky! :wink:


Zkopírováno z diskuze na lezec.cz: musim dat na vedomi velmi spatnou zkusenost se Sunsportem, www.sunsport.cz : pred tremi tydny jsem si zamluvil v jejich e-pujcovne lavinove sety na tyden, nekolikrat jsem tam volal, abych si vse overil a nekolikrat me ujistovali, ze s tim muzu na 100% pocitat. dnes, jsem tam sel osobne a rekli mi, ze kvuli jine akci mi nic nepujci, ani se neobtezovali dat mi vedet. ted, par dni pred odjezdem, uz tezko neco sezenem. Takze DIKY!SUNSPORTE, zase nekdy priste!


to masere :(( a co namche?? taky takovy veci pujcujou...

To ale neni v Brně ne?
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Lumyr » úte úno 28, 2006 15:43

Vojtos píše:
Lumyr píše:
Vojtos píše:
Prochin píše:
Přípluv píše:Na toto jsem teď narazil na Lezci:

http://www.lezec.cz/diskuse.php?key=30634&odk=30634...


nešlo by to trochu upřesnit? nemůžu najít tu správnou diskuzi, třeba to hodit do mailu? prochin@seznam.cz díky! :wink:


Zkopírováno z diskuze na lezec.cz: musim dat na vedomi velmi spatnou zkusenost se Sunsportem, www.sunsport.cz : pred tremi tydny jsem si zamluvil v jejich e-pujcovne lavinove sety na tyden, nekolikrat jsem tam volal, abych si vse overil a nekolikrat me ujistovali, ze s tim muzu na 100% pocitat. dnes, jsem tam sel osobne a rekli mi, ze kvuli jine akci mi nic nepujci, ani se neobtezovali dat mi vedet. ted, par dni pred odjezdem, uz tezko neco sezenem. Takze DIKY!SUNSPORTE, zase nekdy priste!


to masere :(( a co namche?? taky takovy veci pujcujou...

To ale neni v Brně ne?


vis co vojtos, neser se do nas ryb :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Příspěvekod pripluv » úte úno 28, 2006 16:15

Hele vy ryby a ostatní, neměli Sun Sport v Brnisku náhodou rušit či co?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mifr » stř bře 1, 2006 8:33

Ten uz je zavrenej... :( Kdyz jsme se ptali prodavacky proc zaviraji, pry se mame zeptat sefa :((
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod linwris » pon bře 20, 2006 8:44

Pozor na Alpisport!!! Jejich pristup k reklamacim je strasny.
Zaruka na nepromokavost bot jeden rok misto dvou, arogantni pristup, zadna komunikace se zakaznikem atd.
linwris
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 18, 2006 20:23

Příspěvekod Fly » stř dub 12, 2006 8:39

linwris píše:Pozor na Alpisport!!! Jejich pristup k reklamacim je strasny.
Zaruka na nepromokavost bot jeden rok misto dvou, arogantni pristup, zadna komunikace se zakaznikem atd.


No rad bych te trochu poucil jestli si myslis ze ti nekdo da na boty z gorace zaruku 2 roky na nepromokavost jses na tezkym omylu. Musi se prihlizet k opotrebeni a to zvlast u bot je rozhodujici. Tezko si myslet, ze botky budou pri castem noseni po 1,5 roce se 100% funkcnim gore-texem. To by se z prodejeny byly spis pujcovny :-). Je nutne si uvedomit ze kazdy material ma svuj zivotnostni limit a take kazdy slusny prodavac ti rekne ze membrana v bote temer na 100% nevydrzi tak dlouho jako bota samotna. Jo ale holt lidi jsou poblbnuty marketingem gore. Tim nechci rict ze nemuzes mit spatnou zkusenost s Alpisportem jen by nebylo fer sem davat spatnou zkusenost ovlivnenou navalem krve do hlavy treba z opravnene zamitnute reklamace. A musim rict ze take delam v obchode i kdyz jinej sortak a nekdy nam uz nic jineho nez byt arogantni kdyz jsme v pravu nezbejva - neber to osobne ale nekteri zakaznici se chovaji jako hulvati aniz by jejich reklamace mela jiz od pocatku nadeji na uspech proste to jen zkouseji.
Fly
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 15, 2006 16:55

Příspěvekod Vilík » stř dub 12, 2006 15:12

Moje zkusenosti v Brne:

Rockpoint Vankovka: Nic krome celkem hezkych prodavacek tam nemaji...
Rockpoint ve meste: V pohode, poradi a pomuzou (vecina tomu rozumi a kdyz mi borec doporucoval boty, ktery mel sam na nohach, tak to vypadalo i duveryhodne...)
Hudy: Obcas se tvari kyslele, ale kdyz vypadas, ze si tu vec koupis, tak je to v pohode...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » sob kvě 20, 2006 17:01

Radek.XP píše:To ja si objednal kalhoty v Hudy na Orli a ani po mesici mi je nebyli schopni dodat, tak jsem objednal ty samy v Elliasu a mel jsem je do 4 dnu.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Další

Zpět na Prodejny