Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Běhny

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 0:39

Jinak diky vsem za mozna vysvetleni. Sepisu si je ve forme dotazniku, vytisknu a budu je pomalym behnam strkat pod nos, ze delam sociologicky pruzkum a at mi zatrhnou jednu z moznosti :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod GreyMouse » sob črc 1, 2017 22:28

mike píše:...Ze tam strasi, paranormalni jevy atd :roll: #-o Asi jsem je zklamal, kdyz jsem jim rekl, ze tam chodim v noci skoro denne a niceho jsem si nevsimnul.

Tím se ovšem to strašení možná vysvětluje :twisted:

mike píše: Sepisu si je ve forme dotazniku, vytisknu a budu je pomalym behnam strkat pod nos, ze delam sociologicky pruzkum a at mi zatrhnou jednu z moznosti :twisted:

Na hřbitově straší a v okolí obtězuje nějaký úchyl běžkyně. To je teda čtvrť :roll:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 22:37

Mam alibi [-( Bulvaristi o tom psali uz v roce 2014 a ja tam chodim az od pulky roku 2016. Vystrasil jsem jen jedny mladezniky, kteri prede mnou prchali autem, kdyz jsem za nima sel po ceste s baterkou :twisted: Jo a taky parkrat ty policajty, jezdili se zasivat prave za ten hrbitov.

Mozna bych si ale mohl pockat, az tam zas nalezou jutuberaci a nejake paranormalni jevy na ne vypustit :twisted:

Na hřbitově straší a v okolí obtězuje nějaký úchyl běžkyně. To je teda čtvrť

Bohnice. Co bys cekala. Tam by pricetny clovek dobrovolne nesel :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod GreyMouse » sob črc 1, 2017 22:52

Jaký alibi, máš snad na to svědky? A jinak je to už jasný. Ty mladý cos je k smrti vyděsil to ohlásili a policajti to tam teď jezdí hlídat. Už tě i legitimovali, takže se smyčka stahuje :twisted: . (Znám to, už jsem viděla pár detektivek :D. Měl bys sis na ty svoje vycházky brát nejen doklady, ale i kartáček na zuby ;-))
GreyMouse
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 22:57

Mam :twisted: A ty mas spatne poradi, policajti byli driv, nez podesena mladez a dost pochybuju, ze by zrovna tihle sli za policajtama, jelikoz lezli na ten hrbitov a ja jsem je vyrusil, proto asi prchali :D

To bych ho musel urezat :roll:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod GreyMouse » sob črc 1, 2017 23:06

mike píše:Mam :twisted: A ty mas spatne poradi...

Takové detaily nikoho nezajímají [-(

mike píše:To bych ho musel urezat :roll:

To už máš mít dávno. Nečteš snad UL vlákno? [-X
GreyMouse
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 23:13

Neprecenuj policajty. Ty hlavne zajimalo predstirat cinnost, aby to nevypadalo, ze se tam zasivaji. Fakt bych je nepodeziral z toho, ze by chteli sami od sebe neco delat. Takovi jsou jen v tvych detektivkach a ty jsou vymyslene, coz ti meli sdelit rodice v okamziku, kdy ti odhalili pravdu o tom, kdo nosi na Vanoce darky ;-)

Prave, ze ctu :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mitau » ned črc 2, 2017 10:57

Dneska ve Hvězdě mužský výkonostní ekvivalent běhny. Chlapík v kompresním triku a kompresních kraťasech Salomon, kompresky na lýtkách a k tomu pětiprsty a samozřejmě mobil na ruce (bez toho by to u běhen nešlo). Ani tahle profi výbava mu nepomohlo k rychlejšímu tempu než plouživým 7-8min/km.
PS: Podle stylu běhu to byl jednoznačně začátečník, žádný ultra borec, co by si na rege výklus vzal dobrou výbavu.
mitau
účastník
účastník

Příspěvekod booze » ned črc 2, 2017 11:35

Jo tam je plno behnaku. :vom: obcas jedna !normalni! bezkyne, ktera tam beha orientak a vzdy mi ukaze zada. =D>
booze
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod mike » ned črc 2, 2017 22:00

mitau píše:a kompresních kraťasech Salomon

:shock: co to je? Teda... nevim jiste, jestli to chci opravdu vedet :?

booze píše:obcas jedna !normalni! bezkyne, ktera tam beha orientak a vzdy mi ukaze zada

Asi se tam mezi tema vsema uchylama neciti dobre :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod amigo » pon črc 3, 2017 11:12

mike píše:
mitau píše:a kompresních kraťasech Salomon

:shock: co to je? Teda... nevim jiste, jestli to chci opravdu vedet :?

tohle, z mýho pohledu teda nic strašnýho, až na tu cenu - https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?O ... AuIP8P8HAQ
amigo
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Běhání