Běhny

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Běhny

Příspěvekod mike » stř črc 27, 2016 18:00

booze píše:Vymenily elastaky za fosforove sortky

Taky jsem nedavno potkal jednu takovou. Z te namahy ji sortky sjely do pulky prdele. Byla stihla, ale ani tak nic moc pohled. Nevymyslel jsem, jak ji diplomaticky sdelit, ze je ji videt az do zaludku a fotak jsem s sebou bohuzel taky nemel #-o :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod Stani » stř črc 27, 2016 18:04

Kompresné podkolienky na prdlačky výbehy ešte nejako prežujem, možno to pomáha na kŕčové žily...ale včera na okruhu vybehávali tri slečny, jedna držala mobilku v ruke a spoločne počúvali plechovú drc drc hudbu. Držadlo na triceps ešte k nám nedorazilo :). Jedna z nich mala dokonca jednu topánku žltozelenú a druhu rúžovú, ako fotbálisti.
Naposledy upravil Stani dne stř črc 27, 2016 18:28, celkově upraveno 1
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Běhny

Příspěvekod mike » stř črc 27, 2016 18:17

Bud rad za slecny. Ja jsem nedavno potkal hipstera, co mel tilko bez rukavu, trenky ci co a na tricepsu mobil. Jinak nic, krome tech debilnich fousu, teda :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod Stani » stř črc 27, 2016 18:32

Uznávam, z tohto pohľadu, určite. Dokonca sa robím, že si dlhšie zaviazujem šnúrky a proste kukám no...pekné slečny, chlap čumí. Má na výber? Nemá :)
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Běhny

Příspěvekod booze » stř črc 27, 2016 20:12

GreyMouse píše:Máš něco proti obtloustlým a funícím?! Abych si neudělala výlet do boozelandu! arm4 :axe: :smt021 :smt070

pisu ze
booze píše:krasne obtloustle


Jeste jsem jedny nahodou pristihl, pri vecernim behu v desti. 8) :supz:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » stř črc 27, 2016 20:45

Od te doby, co rozslapla vahu, je nejaka vztahovacna :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » stř črc 27, 2016 22:37

Stani píše:Jedna z nich mala dokonca jednu topánku žltozelenú a druhu rúžovú, ako fotbálisti.

Třeba nešlo o žádný módní výstřelek, jen má doma psa. Taky mám občas jednu pantofli modrou a druhou červenou. A jsem ráda, když je jedna levá a jedna pravá :D

booze píše:pisu ze krasne obtloustle

To nezachráníš! [-X To je jako kdybys o nějaký řekl, že je to pěkná kr.va a pak tvrdil, žes chtěl vyjádřit, jak je krásná :twisted:. Mě neoblafneš [-(

mike píše:Od te doby, co rozslapla vahu, je nejaka vztahovacna :twisted:

Jaký rozšlápla? Prostě se jen zasekla ručička, jak se dostala nadoraz :((
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod tata_FIDO » čtv črc 28, 2016 7:03

tohle téma je skvělé, ale zatím zde není žádný foto důkaz. Tím, že běhám hlavně v lese a v přírodě vůbec, tak je výskyt těchto běhen pro mne řádně eliminován. Ale občas když musím změnit tréninkový plán a běžím ve městě, to je občas "pastva" pro oči. Dvoubarevné provedení bot nic divného http://rungo.idnes.cz/test-vyzkouseli-jsme-silene-barevne-zavodky-od-dynafitu-pe4-/behani.aspx?c=A160411_093153_behani_ize
Co tě nazabije, to tě posílí.
horezdar.webnode.cz
tata_FIDO
účastník
účastník
 
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 2, 2008 11:36
Bydliště: HK

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv črc 28, 2016 8:11

Stani píše: Dokonca sa robím, že si dlhšie zaviazujem šnúrky a proste kukám no...pekné slečny, chlap čumí. Má na výber? Nemá :)

a hlavne kazdy chlap hned zatahuje bricho. :P
tata_FIDO píše:tohle téma je skvělé, ale zatím zde není žádný foto důkaz

o to vic je napinave. :wink:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod booze » úte srp 9, 2016 20:45

Nase Behny.
IMG_20160809_214104.jpg
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » úte srp 9, 2016 21:08

Proc je tak mala? #-o Ani nepoznam, jestli ma ta druha ruzovou podrazku nebo kolem lytka obtoceneho hada ;-) A jestli je to prvni vubec zenska...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » úte srp 9, 2016 21:18

protoze jsem to fotil mobilem ve 120km/h :roll: Priste je pozvu zpocene na kavu, at zapozuji pro tebe. :P
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » úte srp 9, 2016 21:21

Mels pribrzdit, tak rychle snad nebezely ;-)

Proc maji stehna silna jako slon? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » úte srp 9, 2016 21:30

To je tim, ze jsme bliz Africe. Na mistnich zenach a liscich ohonech to jde dost poznat.
Do protismeru jsem mel kamion, ktery se je snazil objet
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod booze » ned led 1, 2017 21:40

tvl dneska behala snad cela dedina a babky s NW klackama. Lidem yeblo. #-o
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » pon led 2, 2017 0:48

Souhlas. V Praze se zase zblaznili do kolobezek. Sel jsem vcera par km podel Vltavy, kde je nova EUstezka a potkal jsem jich aspon 50. Cele rodiny. Asi nekde otevreli pujcovnu, jinak to neni mozne.

Uz si nekdo patentoval specialni boty na kolobezku? Odrazova musi mit tvrdsi smes podrazky, aby se rychleji neosoupala :twisted: (je mi jasne, ze tu zitra bude link... #-o)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Běhny

Příspěvekod Lipon » pon led 2, 2017 7:44

Cococo, Ježíšek ne?
Je potřeba vyzkoušet co nejdřív, aspoň jednou, dvakrát. Pak už to zůstane stát v komoře.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » pon led 2, 2017 10:40

mike píše:Uz si nekdo patentoval specialni boty na kolobezku? Odrazova musi mit tvrdsi smes podrazky, aby se rychleji neosoupala :twisted: (je mi jasne, ze tu zitra bude link... #-o)

[-( Link nebude, prý máš odrazové nohy střídat (ne, že by mi to šlo :? ). Taky tuhle módu nějak nechápu. Na rozdíl od kola se na tom nedá sedět ani jet do kopce. Snad jenom vysekat cestou z kopce se dá podobně. Třeba takový Ještěd je ideální. Dolu se to rozjede pěkně a záchranka je na místě nehody co by dup :mrgreen:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod Sirkka » pon led 2, 2017 12:22

Správně se mají nohy po chvíli střídat, jde to, jen to chce trochu cviku. A do mírného kopce na koloběžce taky v poho vyjedeš :)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Běhny

Příspěvekod mike » pon led 2, 2017 21:32

Lipon píše:Cococo, Ježíšek ne?

Ti nevim, fakt cele rodiny vcetne senioru. Ze by nekomu prinesl Jezisek do rodiny treba 8 kolobezek? Mozna voucher do pujcovny.

GreyMouse píše:Taky tuhle módu nějak nechápu. Na rozdíl od kola se na tom nedá sedět ani jet do kopce.

Zrovna tady podel Vltavy je peknych par km skoro rovina, nova asfaltova EUstezka, na ktere se motaji cyklisti, bruslari, tak proc ne jeste kolobezkari #-o

Sirkka píše:Správně se mají nohy po chvíli střídat, jde to, jen to chce trochu cviku.

Po trech tydnech si levou rukou jakz takz vycistim zuby. Kdybych se ale mel odrazet levou nohou, tak se mi zavari prava hemisfera [-(
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod PaKo » pon led 2, 2017 21:39

mike píše:Zrovna tady podel Vltavy je peknych par km skoro rovina, nova asfaltova EUstezka, na ktere se motaji cyklisti, bruslari, tak proc ne jeste kolobezkari #-o


Nechci být prudič, ale co by se mělo pohybovat na asfaltové stezce, než cyklisti, bruslaři či koloběžkaři? Pěšáci? Ačkoliv aktivní pohyb téměř výhradně věnuji pěším pochodům, tu a tam si dám nějakou vyjížďku na bruslích či kole, na místní asfaltové stezce. A popravdě lidi, co tam jdou pěšky (nejlíp ještě za ruce a roztahaní po celé šířce) tam jsou za největší nebezpečí a nechápu, proč tam vůbec jsou, když na to se projít pěšky je 100x víc lepších možností (o tom, že chodit po asfaltce je samo o sobě "záživný" jako prase).

Takže já spíš nechápu "módu" promenádování se po aslaftových cyklo či jiných stezkách peškobusem, ačkoliv jsem zastánce právě takového přesunu sám.
PaKo
 

Re: Běhny

Příspěvekod mike » pon led 2, 2017 21:49

Jde o to, ze driv tam bylo neco jako hrbata polnacka, po ktere se bezne chodilo a par odvaznych cyklistu tam dokazalo i projet. Nechodilo tam extra moc lidi, takze se dala udelat prijemna prochazka kolem Vltavy. Nedavno tam z penez EU, jak neopomene pripomenout cedule na zacatku, udelali rovnou asfaltovou stezku, kde se o vikendech motaji davy tech, co jsem jmenoval a obcas vznikaji celkem nebezpecne situace. Kdyz to jde, tak jdu vedle, ale na par usekach to nejde, jelikoz jsou uzke a zabrali celou sirku. Nejak projit musim, jdu po kraji, ale je to otrava, driv to bylo mnohem lepsi. EUdotace jsou zlo a tohle je priklad, jak s jejich pomoci znicit dalsi kus pekne krajiny.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod PaKo » pon led 2, 2017 21:54

No, pokud tudy člověk vyloženě musí dojít z bodu A do bodu B, pak je to mrzuté, ale nic s tím nenadělá. Něco jiného je jít na takovou stezku na procházku, jak jsem psal, pro pěší je mraky jiných možností :) A jsem radši, když se tu a tam udělá nějaký takový úsek pro lidi na bruslích, koloběžkách, ale i těch kolech, než aby se motali po silnicích mezi autama. Takže já bych to tak tragicky neviděl.
PaKo
 

Re: Běhny

Příspěvekod mike » pon led 2, 2017 22:10

Bohuzel je to prave jedina moznost mezi dvema rozcestimi, pokud si teda nechces zajit tak 10 km. Vltavske udoli je docela uzke a okolo jsou strme svahy a skaly. Za mne znicili jeden pekny kousek prirody, nejspis se stavebni firma chtela prizivit na Eurodotacich, protoze na to by nikdo soudny penize nedal. A uz vubec ne vlastni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod mitau » úte led 3, 2017 0:14

Jaký přesně úsek Vltavského údolí myslíš? Tak za poslední 2 roky o žádné nové EUstezce nevím.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » úte led 3, 2017 1:06

Tohle myslim, asi je to o neco starsi, nez dva roky. Na zacatku je cedule, tam je to napsane. Ale vadi i useky predtim, smerem k ZOO, jeste pamatuju, kdyz tam nebyl asfalt. Myslim, ze ho udelali nekdy po povodnich v roce 2002.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » ned úno 12, 2017 1:24

K nam na dedinu dorazily nejake StarWarHipsterEko plynove masky na behani. Dost husty bro maj to i nejky. :wink:

Pry to cloveka dusi a tim se mu zvysuje vykon, no to je parada, jak na vojne s om10m. ](*,)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod apuka » pon úno 13, 2017 10:53

No pockej, az se zjisti, ze na te vojne "zvysovalo vykon" i maskacove obleceni z nekolikakiloveho maskacoveho obleceni a obzvlaste totalne zasrane, az nebyly vubec prodysne. Budou super HiTec funkcni bezecke veci s vlozenymi membranovymi (s parametry 1000/1000) vazkami, obsahujicimi mimo jine i sypane super eko bio zatezove kulicky sajici pot (a tudiz zvysenou vahou stale zvysujicimi vykon). To uz fakt budou vypadat jako z nejakeho dalsiho dilu StarWars (nebo Terminator's Family???]). Ale taky s vyhodnou funkci zduraznijicimi ladne krivky :lol:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Běhny

Příspěvekod Mawenzi » pon úno 13, 2017 14:33

ja se kvuli zatezovymu astmatu dusim furt pri zatezi a vykon mi to fakt nezvysuje v porovnani s ostatnima - kancelarskyma krysama, ktery se hejbou vyrazne min nez ja a vsude do kopce bezej rychlejc, to mam z prvni ruky, ze to je kec :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Běhny

Příspěvekod booze » pon úno 13, 2017 16:24

apuka píše:az se zjisti, ze na te vojne "zvysovalo vykon"

Ano z jednoho piva pri nastupu, az 14 pri odchodu. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Běhání