Běhny

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Běhny

Příspěvekod mike » stř pro 9, 2015 23:28

Hedvabi bys urcite poznala, to poznam i ja ;-) Na tve bunde je videt umelina i z fotky. Mne jen prekvapuje ta prodysnost, protoze ucelem padaku je vzduch zadzet, ale mozna slo o prvni pokusy nahradit hedvabi a jeste se to moc nedarilo.

O vetrovkach z padakoveho hedvabi jsem slysel a dotycni si stezovali prave na malou prodysnost jako booze.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » stř pro 9, 2015 23:35

Tak jde o to, aby ta prodyšnost byla v souladu s plochou padáku, ne? A nemyslím, že by se u nás doma ocitl po nějaké tragické události na letišti, tak snad fungoval dobře :wink:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod mike » stř pro 9, 2015 23:45

Jasne, prodysnost bude mit nejakou hranici, takze staci odpovidajicim zpusobem zvetsit plochu. Ale to uz znamena vahu a objem navic, takze bych spis cekal snahu o neprodysnost. Cista teorie, padakem jsem nikdy neskalal a skakat nehodlam ;-)

Hmm, ted mne napada, jak to vlastne souvisi s behnama? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » stř pro 9, 2015 23:56

Je to tenoučký a lehoučký.

Běhny -> oblečení -> bunda -> padák (Ale ona to byla řečnická otázka, co? Zbytečně se tu vykecávám a málem jsem připálila cukroví.)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv pro 10, 2015 10:44

GreyMouse píše:Tvoje bunda je dobrá, seš šikovnej, ale jak to, že se v ní potíš?

Potim se v ni hodne. Je to igelitka a sikovnej moc nejsem, protoze jsem musel dosivat 10cm rukavu. #-o Nikdo mi nerekl odkud se meri ramena. 8-[

GreyMouse píše:A sluší ti to. My tě s mikem podezřívali z kdečeho a ty máš zatím plnou hlavu přírody :wink:

Je dulezite vypadat dobre a to, ze se potim jak prase nikoho nezajima. :mrgreen:

mike píše:Myslel jsem, ze padakovina neprofoukne...

Tech padakovin je vic druhu. Moje je konkretne z OVP-68. Je na ni mnohem jemnejsi ripstop a je hustejsi.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv pro 10, 2015 11:08

GreyMouse píše:A sluší ti to. My tě s mikem podezřívali z kdečeho a ty máš zatím plnou hlavu přírody :wink:

A btw fotky uz nahravat umis, tak nevahej a nahravej Jak vlastně vypadáme vol. 2 :twisted: Davej pozor, at svou fotky nenahrajes do tohoto vlakna :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv pro 10, 2015 12:25

booze píše:Potim se v ni hodne. Je to igelitka a sikovnej moc nejsem, protoze jsem musel dosivat 10cm rukavu. #-o Nikdo mi nerekl odkud se meri ramena. 8-[

Máš obkreslovat existující bundu a dělat jen drobné úpravy :wink: . Ale hlavně, že sis poradil.

booze píše:Je dulezite vypadat dobre a to, ze se potim jak prase nikoho nezajima. :mrgreen:

Možná to někoho zajímá. Ptal ses, proč na sebě běhny lijí ty parfémy?

booze píše:Tech padakovin je vic druhu. Moje je konkretne z OVP-68. Je na ni mnohem jemnejsi ripstop a je hustejsi.

To bude ono, já se potkala jen s tím starým vyřazeným padákem a jak vypadají jiné padákoviny nevím.

booze píše:A btw fotky uz nahravat umis, tak nevahej a nahravej Jak vlastně vypadáme vol. 2 :twisted: Davej pozor, at svou fotky nenahrajes do tohoto vlakna :mrgreen:

Proč nesmím sem? Jsou snad rukávy mojí bundy málo růžové a boty málo voňavé? :cry:
A vlastně je to jedno, šedé myši nikoho nezajímají :| . Navíc potřebujeme žít v utajení, protože všude číhá nebezpečí :D

mouse.jpg
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod Mawenzi » čtv pro 10, 2015 13:02

sadistko! :D takova roztomila myska a co si s ni provedla? :-k
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv pro 10, 2015 13:08

Rozkousala mi batoh a čokoládu :smt070
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod Mawenzi » čtv pro 10, 2015 13:17

predpokladam, ze kdybys ji tu cokoladu neschovala do batohu, ten by zustal bez ujmy :D

ale ja uz mam taky nastrazeno, chodi mi uz tyden na granule a jeste se do pasticky nechytila :cry:
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv pro 10, 2015 13:30

Čokoládu si před dětma schovávám na různý místa, ale v batohu nebyla. Možná tam hledala místo na spaní, ale nakonec se jí víc zalíbilo v lyžákách. Poněkud je vybydlela, zjistila jsem to, když jsem je chtěla prodat (další vroubek, za který si tu pastičku zasloužila) :x
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod booze » pát pro 11, 2015 9:56

Mawenzi píše:sadistko! :D takova roztomila myska a co si s ni provedla? :-k

Behny by si urcite vsimly toho nepekneho hrbu na zadech. Urcite se ji ostatni mysky smaly. :-k
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod booze » sob pro 19, 2015 20:37

Jelikoz je u nas tyden inverze jak svine. Viditelnost max 20m mzeni atd. HNUS, tak jsem jel omrknout teren autem. No a cumim, BEHNA, ta nejvychrtlejsi s mobilem na plne pecky, petkou v ruce, ovesena blikackama a jak byla navonena nasalo i topeni.
Respekt, fandim...
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod oodoow » sob pro 19, 2015 21:46

tomuhle vláknu chybí obrazová dokumentace :-..
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Běhny

Příspěvekod pavproch » sob pro 19, 2015 21:52

obrazová a pachová dokundamentace
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Běhny

Příspěvekod lara » pát pro 25, 2015 13:04

dneska mě předběhla vystajlovaná blondýna v růžové kšiltovce, růžové péřové vestě a v elasťákách. musím říct, že já běhat v péřovce, tak umřu asi kousek za domem, takže respekt. i tempo měla dobré! bohužel sebou netahám mobil, takže fotka nebude, ale pokud ji na trase někdy ještě potkám, tak se možná hecnu a fotku vám sem dodám! :twisted:
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Běhny

Příspěvekod booze » pát pro 25, 2015 16:55

Hmmm muj sen!
Vypadat dobre a mit dobre tempo. :lol:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob pro 26, 2015 0:14

@lara: to nebyla behna, ale testovaci verze noveho Terminatora ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod lara » sob pro 26, 2015 12:46

@mike: no asi tak nějak. :wink: každopádně pánům by se asi líbila, měla vlasy až po zadek a určitě byl na ni pěknější pohled než na mě (šátek na hlavě a nudle u nosu) :roll: dnes jsem ji však nepotkala... :-k
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Běhny

Příspěvekod booze » sob pro 26, 2015 14:25

lara píše:... až po zadek

nejaky detailnejsi popis by nebyl :twisted:

lara píše: dnes jsem ji však nepotkala... :-k

Svalova horecka. Ted vznika u lidi, co se prezerou a maji pocit, ze kdyz rychle nekam pobezi, bude jim lip. Vcera jich bylo mraky. #-o
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » ned pro 27, 2015 0:00

Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » ned pro 27, 2015 0:27

booze píše:Hmmm muj sen!
Vypadat dobre a mit dobre tempo. :lol:

Ach to mládí :D
Nám zralejším už často stačí, když se nám podaří jakž takž se rozběhnout a přežijeme to :|
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod booze » ned pro 27, 2015 10:07

GreyMouse píše:Nám zralejším už často stačí, když se nám podaří jakž takž se rozběhnout a přežijeme to :|

U nas je pan, ktery ma pres 70 a beha jak srnec. Na trase pulmaratonu bezime spolu a to ma umely kotnik. :prayer: =D>

Tak ted si moc nejsem jisty s tou zralosti.... :twisted: :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod Sirkka » ned pro 27, 2015 22:15

Kde vy pořád ty běhny potkáváte? Já furt nic :-D
Na Vysočině u našich po vsi běhám akorát já s bratříkem a dneska jsem za vsí potkala dva běžce (a pozdravili :smt023). Snad poprvý za cca 3,5 roku další běžci :)
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » ned pro 27, 2015 23:08

@booze: Taky budu mít možná u nás parťáka na běhání. Jirka už má dobré tempo, jen ještě chvilku počkám, až přejde na kratší tratě a pak bych se mohla přidat :D

Umělý kotník by se mi taky hodil, můj pravý proti běhu už důrazně protestoval, tak jsem mu dala pauzu a teď jen opatrně zkouším, jestli nezapomněl, že běh nemá rád (zatím dobrý, možná nepoznal, že to má být běh :? )

@Sirkka: Taky nevím, jestli si booze ty běhny nevymyslel, já nic takovýho nepotkávám ani v krajském městě. A tuhle jsem potkala mladýho běžce a taky pozdravil (dokonce "Ahoj" a to jsem si myslela, že vypadám spíš na "Dobrý den, paní, nepotřebujete zavolat sanitku?" - hned mi stouplo sebevědomí :D )
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod Stani » ned pro 27, 2015 23:46

Bežecké fifleny u nás vidno na školskom ovále, kde skutočne výborne farebne zladené, naorbitujú pár kolečiek s neustálym vykecávaním. V rámci sídliska tu vyklusávajú na cyklo chodníkoch. Minule sa aj pofotili, ale pozor, možno šlo o rozbor bežeckého štýlu. Len neviem, či ten plácavý polobeh by nemohli rovno nahradiť rýchlochôdzou. Alebo zabehať a potom sa vykecať...

Asi pred štyrmi rokmi na MMM v Košiciach som si všimol ako do ciela "dobieha" jeden chlapík s vykrútenými nohami o barlách. Dal polmaratón. Mal veľký aplauz aj medzi bežcami. Pecka motivácia.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Běhny

Příspěvekod lara » pon pro 28, 2015 18:15

@Sirkka: tak to buď možná ráda, že se to na Vysočině nepřeplňuje běžci, aspoň se ti nikdo nemotá pod nohy! :wink:
u nás je těch "nových" nejvíce v létě, koncem roku už běhají jen ti nevytrvalejší.

a co se týče toho zdravení, mě to vždycky potěší, taky zdravím! jen co mi hlava nebere, u nás "trénují" i atleti, krásný styl, super rychlost, ale nepozdraví ani omylem. trochu škoda, no.. :(
Cokoliv si umíš představit, toho lze i dosáhnout.
Uživatelský avatar
lara
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2226
Registrován: pát bře 20, 2009 20:26
Bydliště: Beskydy :-)

Re: Běhny

Příspěvekod booze » pon pro 28, 2015 18:41

@greymouse bych je fotil, ALE nevim jak by ses tvatila ty, kdybys nasla nasla doma sve lasce v mobilu fotky behen, ktere by byly focene skryte. :twisted:


dockal bych se vakuovacky :ú
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod Sirkka » pon pro 28, 2015 21:30

@Lara: to máš pravdu, atleti moc nezdraví.
Co se týče běžců, tak jak kdo. Ti zapálení, co jdou i ve fujavici, obvykle pozdraví. Ti letní minimálně. A když nás je větší skupinka běžců, tak se se skupinkama taky zdravíme :-D
Kdysi jsem někde slyšela, že by měli běžci dbát na to jak vypadají, aby jim hadry tak nějak ladily a vypadali v tom pěkně. Asi se pohybuju mezi špatnýma lidma. Ti akorát řeší, jestli bude v tričku zima nebo ne, jestli v tom a tom nebude moc vedro, ale jakou co má barvu je úplně jedno :-D
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Běhny

Příspěvekod booze » pon pro 28, 2015 21:36

Sirkka píše:Kdysi jsem někde slyšela, že by měli běžci dbát na to jak vypadají, :-D

nepsal to Skorpil? taky jsem to nekde pochytil.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Běhání