Běhny

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 0:39

Jinak diky vsem za mozna vysvetleni. Sepisu si je ve forme dotazniku, vytisknu a budu je pomalym behnam strkat pod nos, ze delam sociologicky pruzkum a at mi zatrhnou jednu z moznosti :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » sob črc 1, 2017 22:28

mike píše:...Ze tam strasi, paranormalni jevy atd :roll: #-o Asi jsem je zklamal, kdyz jsem jim rekl, ze tam chodim v noci skoro denne a niceho jsem si nevsimnul.

Tím se ovšem to strašení možná vysvětluje :twisted:

mike píše: Sepisu si je ve forme dotazniku, vytisknu a budu je pomalym behnam strkat pod nos, ze delam sociologicky pruzkum a at mi zatrhnou jednu z moznosti :twisted:

Na hřbitově straší a v okolí obtězuje nějaký úchyl běžkyně. To je teda čtvrť :roll:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 22:37

Mam alibi [-( Bulvaristi o tom psali uz v roce 2014 a ja tam chodim az od pulky roku 2016. Vystrasil jsem jen jedny mladezniky, kteri prede mnou prchali autem, kdyz jsem za nima sel po ceste s baterkou :twisted: Jo a taky parkrat ty policajty, jezdili se zasivat prave za ten hrbitov.

Mozna bych si ale mohl pockat, az tam zas nalezou jutuberaci a nejake paranormalni jevy na ne vypustit :twisted:

Na hřbitově straší a v okolí obtězuje nějaký úchyl běžkyně. To je teda čtvrť

Bohnice. Co bys cekala. Tam by pricetny clovek dobrovolne nesel :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » sob črc 1, 2017 22:52

Jaký alibi, máš snad na to svědky? A jinak je to už jasný. Ty mladý cos je k smrti vyděsil to ohlásili a policajti to tam teď jezdí hlídat. Už tě i legitimovali, takže se smyčka stahuje :twisted: . (Znám to, už jsem viděla pár detektivek :D. Měl bys sis na ty svoje vycházky brát nejen doklady, ale i kartáček na zuby ;-))
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 22:57

Mam :twisted: A ty mas spatne poradi, policajti byli driv, nez podesena mladez a dost pochybuju, ze by zrovna tihle sli za policajtama, jelikoz lezli na ten hrbitov a ja jsem je vyrusil, proto asi prchali :D

To bych ho musel urezat :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » sob črc 1, 2017 23:06

mike píše:Mam :twisted: A ty mas spatne poradi...

Takové detaily nikoho nezajímají [-(

mike píše:To bych ho musel urezat :roll:

To už máš mít dávno. Nečteš snad UL vlákno? [-X
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1979
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 23:13

Neprecenuj policajty. Ty hlavne zajimalo predstirat cinnost, aby to nevypadalo, ze se tam zasivaji. Fakt bych je nepodeziral z toho, ze by chteli sami od sebe neco delat. Takovi jsou jen v tvych detektivkach a ty jsou vymyslene, coz ti meli sdelit rodice v okamziku, kdy ti odhalili pravdu o tom, kdo nosi na Vanoce darky ;-)

Prave, ze ctu :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod mitau » ned črc 2, 2017 10:57

Dneska ve Hvězdě mužský výkonostní ekvivalent běhny. Chlapík v kompresním triku a kompresních kraťasech Salomon, kompresky na lýtkách a k tomu pětiprsty a samozřejmě mobil na ruce (bez toho by to u běhen nešlo). Ani tahle profi výbava mu nepomohlo k rychlejšímu tempu než plouživým 7-8min/km.
PS: Podle stylu běhu to byl jednoznačně začátečník, žádný ultra borec, co by si na rege výklus vzal dobrou výbavu.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Běhny

Příspěvekod booze » ned črc 2, 2017 11:35

Jo tam je plno behnaku. :vom: obcas jedna !normalni! bezkyne, ktera tam beha orientak a vzdy mi ukaze zada. =D>
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » ned črc 2, 2017 22:00

mitau píše:a kompresních kraťasech Salomon

:shock: co to je? Teda... nevim jiste, jestli to chci opravdu vedet :?

booze píše:obcas jedna !normalni! bezkyne, ktera tam beha orientak a vzdy mi ukaze zada

Asi se tam mezi tema vsema uchylama neciti dobre :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod amigo » pon črc 3, 2017 11:12

mike píše:
mitau píše:a kompresních kraťasech Salomon

:shock: co to je? Teda... nevim jiste, jestli to chci opravdu vedet :?

tohle, z mýho pohledu teda nic strašnýho, až na tu cenu - https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?O ... AuIP8P8HAQ
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv bře 15, 2018 12:36

Behny jsou zpet! Vcera jsem potkal skupinku cca 5 kusu. Novinkou je novy nechutny smradlavy parfem, te jedne se uz tre bricho o stehna i kdyz ma vse kompresni, vsechny maji RTENKU :shock: a poslouchaji nejake nove hudby. =D>
Tak podme behny do toho :mnam:
Sranda byla, ze se za nima otacela i normalni bezkyne. :lol: Jo chybely me. \:D/
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » čtv bře 15, 2018 16:33

booze píše:te jedne se uz tre bricho o stehna i kdyz ma vse kompresni

Fotku? :-k Do obludaria ;-)

booze píše:Sranda byla, ze se za nima otacela i normalni bezkyne.

Moment. Myslel jsem, ze je delis na behny a coury. A ted jeste normalni bezkyne? Co je to normalni bezkyne? :-k

Vcera jsem sel za dvema. Zadny extrem, pekne holky, ale bezely vedle sebe a hubu nezavrely. Nastesti jsem za chvili mohl odbocit, jinak by bych je musel poslouchat jeste aspon kilometr, nebezely o moc rychleji, nez jsem sel. A ze jsem moc rychle nesel ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv bře 15, 2018 21:11

Sak jsem psal ze i na Hvezde byvaji normalni bezkyne. Ted zas zacne rust medvedi cesnek a parfemovy oder zeslabne. Normalni bezkyne neni parfemovana, nema kozy na pastve, nema v ruce lahev s vodou. Proste normalni zenska co jde behat.
Fotky nechces, ver mi. Nic vic asexualniho jsem v zivote nevidel. A to by jsme te uz nikdy neozenili. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » pát bře 16, 2018 3:53

Vsak pisu, ze do obludaria ;-) Ty tri podminky jsou nutne nebo postacujici? Lahev s vodou v ruce uz jsem videl, ale dalsi splneny nebyly :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » úte čer 5, 2018 21:20

Jako pp ma pekne minus. Mu bloudim skoro u baraku a behen plne polnacky. :mrgreen:
Sice nemaji hudbu na plne kule, ale vsechny maji sluchatka a mobil na bicaku. Mozna je to i hodinou, ze vybehly po osme a pp uz spi. :-k
Ale modre hadi elastaky a sestky na pastve jsem jeste nevidel... :shock:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » úte čer 5, 2018 21:33

Proc ma pp minus? A co tam vubec delas? Dostals tajny ukol vyhodit pp-tovarnu do povetri? [-X

Zrovna dneska jsem na behny s mobilem na bicaku koukal a premyslel, proc si radej neporidi hodinky s GPS. Vzdyt stejne behaji maximalne hodinu a tohle musi byt desne nepohodlne. Nemaji to lehky, jednu jsem predesel v kopci, protoze nezvladala beh a sla, pak se kousla, predbehla mne na rovince, pak jsem ji predesel podruhe a odpadla 8-[

booze píše:Ale modre hadi elastaky a sestky na pastve jsem jeste nevidel...

Fotku? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » úte čer 5, 2018 21:40

Nepodal info. :mrgreen: Tento tyden mam vylet po pavprochove reviru a prilehlych pivovarech.
Zitra si beru ledvinku s mobilem a pokusim se vyfotit nejake vzorky pro dalsi studium.
Btw ze vsech moznych fotek, ktere jsem na OF nahral, tak fotka behen ma nejvic shlednuti. :smt082
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » stř zář 5, 2018 19:19

Ze sousedek se mi staly behny. Kdyz jsem se vracel z vychazky, zrovna vybihaly tri najednou. S celovkama pri setmeni, asi aby na ne nebylo videt :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod Stani » úte zář 25, 2018 16:31

Myslím, že móda barefoot už vyprchala, vidno, že tých zápalistých rapídne ubúda, duplom na polmaratóne, o maratóne ani nehovorím. Ostal jeden jediný, ale echt bosonohák, beží naboso aj po ceste. Sice vravel, že si vrazil sklo, ale komu niet rady...

Orbiťáci s výklusovým tempom na tartane mohutne prešli na kompresné podkolienky, tento trend sa teda ujal oveľa progresívnejšie, veľká vec. Veľké slúchadlá, veľký mobil, veľké očakávanie...sranda sledovať ako každý zazerá, či sa naň pozerajú :D :D

Bežkyne pokročili, niektoré fakt krásne ženy. Jednej však fandím najviac. Chodí pravidelne, či prší, sneží, stále. Je sice vyfintená, ale nedokážem ju zaradiť do kategórie fiflen.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Běhny

Příspěvekod lojzmen » čtv led 24, 2019 19:20

Teď v pondělí jsem zatměl. Poklusem jsem to stihnul k píchačkám ještě před druhou pracovní přestávkou (odečítá se zpětně, přišel bych o půl hodiny).
Po sedmnácté hodině už je šero a drtivý mráz. Vzduch je ostravsky významně hustý, je na jazyku cítit.

Přecházím cestu. Zleva se blíží běhny, jako každý den jejich trasa touto dobou.
Jedna je růžová, jedna černá. Ani jedna není anorektička. Ta černá vůbec.

Přicházím včas, právě mne míjejí.
Říkám jim: Nedýchejte, je smogovka!

Jejich kníknutou odpověď jsem přes kapuci spíše odhadl. Že to vědí.
Nevadí, občanskou povinnost jsem splnil.

Jdu za nimi, dívám se, jak zvolna hopkají do dáli.
Jak je svět krásný.
Na mráz a smrad jsem zapomněl.

Ty boky!!!!
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Běhny

Příspěvekod JanaNov » pát led 25, 2019 9:27

Nemá někdo tip na nějaké trasy v Brně? Ideálně do 10 km a nijak veliké kopce :D
JanaNov
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř led 23, 2019 8:27

Re: Běhny

Příspěvekod karaya1 » sob led 26, 2019 12:08

Kde konkrétně? Brno je široký pojem :wink:
Obecně se bez kopců dá běhat po stezkách kolem obou řek (asfalt, moc lidí, nehezká nuda); kolem priglu (taky z většiny asfalt, z jedné strany navíc nutno po silnici) nebo po blízkém okolí. Celkem pěkná desítka je z Ochozu údolím Říčky do Mariánského údolí na bus.
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 680
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Běhny

Příspěvekod pavproch » sob zář 14, 2019 16:45

Neska sem při sestupu z kopca potkal 2x2 šlapny, ne běhny. Fšecky autdór vohoz 1a+. A fšecky 4 smrděly (= byly navoněné) tak, že padali šiškohryzi ze stromů. Tohle prostě nepochopím, jaxe ten, kdo de do lesa/na kopec musí na cestu do autdóru navonět.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Běhny

Příspěvekod Stani » sob zář 14, 2019 17:33

Tiež tomu nerozumiem, ale dnes sa proste smrad nenosí. Dokonca sa voňavkujú aj chlapi. Predvčerom "lezci" u skaly, mladíci s modernými účesmi, LaSportiva, všetko ejňo ňuňo, pekne navoňaní, dievčina nahodená im to ale kazí s cigou v ruke. Mágujú na štyrke. Našťastie neoxidovali tam dlho.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob zář 14, 2019 21:17

Zvlastni, behny u nas na kraji Prahy se nastesti skoro nevoni a ze jich potkavam celkem dost. Obcas se ale najde vyjimka a to je pak peklo. Ze se smrad nenosi chapu, ale kombinace potu a vonavky je to nejhorsi :vom:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » sob zář 14, 2019 21:25

Fotky! #-o
Jinak ty vonavky jsem zjistil, ze nektere jsou prirodne neutralni a nevadi. Jine jsou hnus hnusny smradlavy, ze opada listi v lese. :vom:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod booze » sob zář 14, 2019 21:27

Joooo a pp mi pripomnel, slapny jsou uplne nejlepsi. To jsem nedavno slapal za tremi do kopce a ani se mi nechtelo je predbehnout. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob zář 14, 2019 21:29

Sorry, nenosim s sebou fotak ani mobil ;-)

Tri a nemluvily? To je nejake divne ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » sob zář 14, 2019 21:40

Muzes nakreslit na papir, vyfotit, upravit, zmensit na pozadovanou velikost fora, nahrat a odeslat? :twisted:
Slapny nemluvi, nebot cumi do mobilu. To bys mohl vedet. :mrgreen:
Diky outdoorovym outfitum a teple dece ve vybave, je to krasna doba. =D>
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Běhání