Běhny

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Běhny

Příspěvekod amigo » pon čer 26, 2017 8:33

Pokud někdo skutečně chce fotodokumentaci běhen, pak doporučuji skupinu Běžci na FB.
Silný zážitek :twisted:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Běhny

Příspěvekod booze » pon čer 26, 2017 8:58

Nemam FB :smt022
Nebyly by nejake vzorky? :twisted:
btw jedna z nasich behen ma ted pouzdro na mobil pridelane na stehne. Podobne jak se nosi pistole.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » čtv čer 29, 2017 0:36

Dneska jsem psychicky odrovnal jednu behnu, protoze jsem ji predesel :twisted: Slo se mi dobre, sel jsem tak 7 - 8 km/h a ona se plouzila asi tak 6 km/h. Vubec nechapu, k cemu je dobra takova parodie na beh :-k

@booze: aby mohla co nejrychleji tasit, kdyz pobezis kolem? :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Běhny

Příspěvekod amigo » čtv čer 29, 2017 7:25

to jsou užitečné běhny, zvedají ego chodcům :)
ale příště se doporučuju zeptat na co je takový běh dobrý, zvlášť když se pohybujete +/- stejnou rychlostí, tak můžete pokecat :mrgreen:
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Běhny

Příspěvekod Lipon » čtv čer 29, 2017 8:26

mike - nevíš, kolik už měla odběhnuto, nebo začínala
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv čer 29, 2017 8:55

mike píše:aby mohla co nejrychleji tasit, kdyz pobezis kolem? :-k

na selficko :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv čer 29, 2017 9:46

Selfíčko s boozem? :D To přece musí mít mobil po ruce, aby to stihla než jí utečeš :wink:
Nebo to byla anorektička, která měla stehno silný jako jiní ruku, tak musela improvizovat :-k


mike píše:Dneska jsem psychicky odrovnal jednu behnu, protoze jsem ji predesel :twisted: Slo se mi dobre, sel jsem tak 7 - 8 km/h a ona se plouzila asi tak 6 km/h.

A komu tím prospěješ? Já bych všechny tyhle rychlý chůze zakázala [-( To hnusně propocený tričko je trest za všechny běžkyně, které jsi uvrhl do depresí :P
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv čer 29, 2017 11:04

GreyMouse píše:Selfíčko s boozem? :D To přece musí mít mobil po ruce, aby to stihla než jí utečeš :wink:

by ji praskla cocka na fotaku a selficko bych ji mozna zkazil i odrazem slunce od plese. 8)
GreyMouse píše:Nebo to byla anorektička, která měla stehno silný jako jiní ruku, tak musela improvizovat :-k

je to ciste modni zalezitost. Pani jsem minuly tyden potkal znovu a vsiml si, ze ma potetovane cele stehno (predtim jsem mel dojem, ze ma barevne elastaky). Jinak pekna behna (krev, pot, mliko a strim oplyvajici nebo jak to bylo). :wink:
GreyMouse píše:A komu tím prospěješ?

Nekteri chlapi si v urcitem stadiu sveho zivota musi neco dokazovat. :twisted: Ja jsem v klidu me to dokazuje 3/4. 8-[
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod apuka » čtv čer 29, 2017 11:47

GreyMouse píše:To hnusně propocený tričko je trest za všechny běžkyně, které jsi uvrhl do depresí
Tos spatne pochopila. Mike urcite chtel prinutit tu behnu, aby zvedla rychlost sveho "behu" a ONA mela poradne propocene tricko, ktere potom lepe zvyrazni jeji jine prednosti (a ty zase mika budou nutit taky zvedat rychlost chuze, at se muze dele kochat) :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv čer 29, 2017 11:54

booze píše:by ji praskla cocka na fotaku a selficko bych ji mozna zkazil i odrazem slunce od plese. 8)

Musí fotit ve stínu a bez blesku a bude to OK ;-). (Viděla jsem školní foto vyrobené profesionálním ("profesionálním") fotografem. Odbarvené blondýny měly trochu svatozář, všechny ovšem trumfnul třídní svou pleší, která vytvořila na fotografii velký přepálený flek :-D)

booze píše:Pani jsem minuly tyden potkal znovu a vsiml si, ze ma potetovane cele stehno (predtim jsem mel dojem, ze ma barevne elastaky).

Příště se jí zeptej jestli si to tetování můžeš prohlídnout zblízka, protože tě zajímá, jak to maskuje celulitidu :mrgreen: (A pak to třeba můžeš doma poradit 3/4 a dozvíš se na sebe zase něco nového :twisted:)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv čer 29, 2017 11:59

apuka píše:Tos spatne pochopila. Mike urcite chtel prinutit tu behnu, aby zvedla rychlost sveho "behu"...

Mike přiměje běhnu akorát tak k tomu, aby šla příště běhat jinam :D
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod PaKo » čtv čer 29, 2017 12:17

Mno, mě by spíš zajímalo, jestli mike šel těch 8km/h cíleně jako ta běhna, nebo šel třeba s nákupem v igelitce... páč pak nevím, co by bylo horší :)
PaKo
 

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv čer 29, 2017 12:34

GreyMouse píše:A pak to třeba můžeš doma poradit 3/4 a dozvíš se na sebe zase něco nového :twisted:

Bych ji vzal domu, at si holky pokecaji.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv čer 29, 2017 12:52

apuka píše:Mike urcite chtel prinutit tu behnu, aby zvedla rychlost sveho "behu" a ONA mela poradne propocene tricko

kompresni podkolenky a Nike boty?
duchodkyne.jpg
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv čer 29, 2017 13:11

@booze: Holky tě umlátí tě společně a navzájem si dosvědčí, že to bylo v sebeobraně :twisted:

@PaKo: Mike uznává jen běh na vlak, jinak pouze chodí. Běhna si jde pro zdraví zaběhat, mike si jde zachodit :-D. Ale až se běhny zeptá, k čemu je ten její běh rychlostí 6 km/h dobrý, tak možná svoje zásady poruší a rozběhne se (a pak budou moct s boozem soutěžit, komu běhna víc pocuchala fasádu :-D; ale to už by možná chtělo fotky a anketu :-k :mrgreen:)

Paris Street style? České, moravské a slezské běhny mají co dohánět, Francouzky holt byly vždycky elegantnější :D
Ale tuhle jsem viděla jednu, co si k tyrkysové mikině vzala na běhání vlasy ve stejné barvě. Taky působivé :D
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv čer 29, 2017 13:23

GreyMouse píše: Holky tě umlátí tě společně a navzájem si dosvědčí, že to bylo v sebeobraně :twisted:

To bych spis hadal u fakanu. \:D/
GreyMouse píše:Běhna si jde pro zdraví zaběhat, mike si jde zachodit :-D

(za)Šlapat? :-k :mrgreen:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv čer 29, 2017 13:31

Bude se měnit název vlákna na "Běhny a šlapky"? :twisted:
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv čer 29, 2017 13:38

at si mike udela svoje. :fuj:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod GreyMouse » čtv čer 29, 2017 13:42

Běhny jsou jenom tvoje a vzít si je nenecháš? :D
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1977
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Běhny

Příspěvekod apuka » čtv čer 29, 2017 14:02

GreyMouse píše:Bude se měnit název vlákna na "Běhny a šlapky"?
Spise na "Behny a slapak" :-)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv čer 29, 2017 14:09

GreyMouse píše:Běhny jsou jenom tvoje a vzít si je nenecháš? :D

behny patri vsem
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mike » čtv čer 29, 2017 21:25

GreyMouse píše:Mike uznává jen běh na vlak, jinak pouze chodí.

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. :P

booze píše:behny patri vsem

Komunismus na OF nechceme :protest:

GreyMouse píše:A komu tím prospěješ? Já bych všechny tyhle rychlý chůze zakázala

Sobe rychlou chuzi a ji taky, kdyby se zamyslela nad tim, jestli to, co predvadi, ma nejaky smysl ;-)

Furt mi nikdo z vas nenapsal, k cemu je dobre behat takhle pomalu. Neni prvni, kterou jsem videl. Vzdyt to snad ani neni beh. Dokonce jsem se po tom kouknul a nasel, ze vydej energie a zdravotni prinos pri behu neni vetsi, nez pri chuzi stejnou rychlosti. Tak proc se takhle placat, kdyz muze normalne jit?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Běhny

Příspěvekod amigo » pát čer 30, 2017 7:14

předpokládám, že provozují jogging (lidi bez jakékoliv kondice, kteří prostě neuběhnou v rozumném tempu ani 2 km) - http://rungo.idnes.cz/jogging-crw-/beha ... behani_fro

já běžím pomalu na začátku výběhu po předcházejícím těžkým tréninku (např. výběhy sjezdovky, kruhový trénink), kdy mám většinou zatuhlý nohy, tak první dva, někdy až 5 km běžím v tempu 6-6:30 na kilák.

osobně je mi úplně jedno jak kdo běhá a jak rychle, spíš mě míchá, že s narůstající oblibou trialového běhání se lidi pletou na stezky, kde jsem měl vždycky klid..
Uživatelský avatar
amigo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5050
Registrován: stř zář 17, 2008 9:24
Bydliště: Vysočina

Re: Běhny

Příspěvekod booze » pát čer 30, 2017 7:34

mike píše:
booze píše:behny patri vsem

Komunismus na OF nechceme :protest:

OK ja si necham behny ty muzes zustat u tech "chodicek". 8)
mike píše:Furt mi nikdo z vas nenapsal, k cemu je dobre behat takhle pomalu.

-abys nevypadal unavene
-aby meli kolemjdouci cas si te prohlednout
-abys mel cas pri behu odpovidat, kdyz je potkaji ostatni behny
-abys vypadal porad profesionalne

amigo píše:spíš mě míchá, že s narůstající oblibou trialového běhání se lidi pletou na stezky, kde jsem měl vždycky klid..

doufam ze to nedojde k nam. [-o<
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod mitau » pát čer 30, 2017 9:23

mike píše:Furt mi nikdo z vas nenapsal, k cemu je dobre behat takhle pomalu.

- rozklusání a zahřátí na začátku běhu
- návrat k běhání po zranění (v případě běhen je zraněním sezení na gauči), protože i pomalý běh zatíží ty svaly, které potřebuješ na běhání
- běh do kopce. To se sice netýká úplně městských běhen (i když třeba Petřín nebo Šárka tomu odpovídá), ale definici s rychlostí chůze to splňuje. Každý má jiný moment, kdy začne být výhodnější jít než běžet.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Běhny

Příspěvekod apuka » pát čer 30, 2017 10:58

mike píše:Furt mi nikdo z vas nenapsal, k cemu je dobre behat takhle pomalu.
Meditace v (pomalem behu)? Mozna nektere "trenuji" na skutecnou meditaci.
Ne kazdy beha proto, aby vydal co nejvice energie...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Běhny

Příspěvekod booze » pát čer 30, 2017 11:26

:shock: dobre travy nacelniku
Kód: Vybrat vše
Knihy a články o evoluci Vesmírného Vědomí.
Pro zájemce o metody duchovní seberealizace, poznání Boha.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Běhny

Příspěvekod karaya1 » pát čer 30, 2017 11:45

mike: taky nevíš, co v tu chvíli měla za sebou; co chodím na tréninky na ovál, tak po výživné hodině tréninku se některé slečny, co za čerstva běhají tak nějak normálně, už jen tak plouží. Neříkám, že to byl ten případ, jen nabízím další alternativu :wink:

Osobně jsem rád, že jsou lidi venku a nesedí na gauči, jen by mohli být vždycky někde jinde, než se zrovna nacházím já :) Což poslední dobou moc neplatí, už běžce potkávám i v půl sedmé ráno cestou (během?) do práce... Zatím ještě funguje zima, tma, mlha a sníh, ale že by to bylo ideální řešení...
karaya1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 680
Registrován: pon kvě 14, 2007 12:16
Bydliště: Brnéčko

Re: Běhny

Příspěvekod apuka » pát čer 30, 2017 13:32

booze píše:dobre travy nacelniku
Ja to nedelam, jen me napadlo, ze neco takoveho muze existovat a to byl prvni odkaz od Googla... :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob črc 1, 2017 0:37

amigo píše:já běžím pomalu na začátku výběhu po předcházejícím těžkým tréninku (např. výběhy sjezdovky, kruhový trénink), kdy mám většinou zatuhlý nohy, tak první dva, někdy až 5 km běžím v tempu 6-6:30 na kilák.

To je 9 - 10 km/h, coz je v pohode. Tamta "bezela" tak 10 minut na kilak, mozna i vic.

karaya1 píše:Osobně jsem rád, že jsou lidi venku a nesedí na gauči, jen by mohli být vždycky někde jinde, než se zrovna nacházím já :) Což poslední dobou moc neplatí, už běžce potkávám i v půl sedmé ráno cestou (během?) do práce... Zatím ještě funguje zima, tma, mlha a sníh, ale že by to bylo ideální řešení...

Idealni cas je mezi 3 - 4 rano, to nepotkas nikoho. Leda zasivajici se policajty, ale na me trase uz asi pochopili, ze se tam vyskytuju pravidelne a jezdi se zasivat nekam jinam.

Dneska jsem musel uz o pulnoci a bylo to horsi. Potkal jsem nejake posuky, co pry jeli 400 km, aby se podivali na hrbitov blaznu a ptali se mne na cestu. Byli jsme primo u nej, a tak jsem jim ukazal branu. Pry to bylo v televizi a taky o tom mluvili nejaci jutuberaci. Ze tam strasi, paranormalni jevy atd :roll: #-o Asi jsem je zklamal, kdyz jsem jim rekl, ze tam chodim v noci skoro denne a niceho jsem si nevsimnul. Krome obcas party mladych a ozralych, se se tam motaji s baterkama a jeci na sebe. A policajtu. Nejsou prvni, kdo se mne tam na to ptal, doufam, ze jich nebude pribyvat, jinak bych musel zmenit trasu. Nejaci sasci z Novy a Blesku si vycucali z prstu radobysenzaci a bohuzel se najdou lidi, co jim to zerou ](*,) A jeste ti jutuberaci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Běhání