Běhny

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Běhny

Příspěvekod mike » sob zář 14, 2019 21:45

Papir s sebou taky nenosim ;-)

Moment, tri slapny a cuci do mobilu? To uz to u vas doslo tak daleko? :shock: Pejskarky cumici do mobilu jsou bezne, ale kdyz jsou ve skupine, tak bezne pokvokavaji i behny ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod booze » sob zář 14, 2019 22:07

No jo no jde to sem z te Prahy. :-k
Ale potkal jsem se s tim i na horach Jeseniky, Orlicke, Kraliky. A slapny maji i kazdy den nkvy facelift s rudou rtenkou. :D
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Běhny

Příspěvekod Lipon » ned zář 15, 2019 9:23

Mike: tak ve Stromovce jsou navoněný dobrý 2/3, a zmalovaný
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Běhny

Příspěvekod budo » ned zář 15, 2019 11:03

Seberte jak stará Blažková s Kelišovou.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Běhny

Příspěvekod Lipon » ned zář 15, 2019 11:24

třeba to některá z místních dam lépe osvětlí, ale nerozumim tomu, proč si malovat xicht a cákat se voňafkou, když jdu vykonávat potivou aktivitu na otevřeném prostranství :roll:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Běhny

Příspěvekod Mawenzi » ned zář 15, 2019 11:33

ja teda nerozumim ani tomu, proc se cakat vonavkou a malovat oblicej i do prace.

Jenze v lese a venku tomu pachu uteces - muzes jit jinam - v praci, v uzavrenejch prostorech mu proste neuteces.

chapu, ze existujou zensky, co se chcou libit, vonet, malovat.. ale sakra myslete taky na ty astmatiky kolem. Fakt, ze ten cichovy vjem z prehnane vonavky neji prijemnej pro nikoho, krome vas je jedna vec. Fakt, ze nam zpusobujete neprijemnej drazdivej kasel a duseni je druha vec.

Jinak teda nevim, jak to delate. etheric potkava blbecky v lese. booze potkava cucicky do telefonu (tak jako priznam se, ze radar nebo trasu si taky zkontroluju, je to snad hrich?). Ja nepotkavam skoro nikoho. a kdyz jo, sou to vesmes v pohode lidi... hmmm a mozna je to tim, ze nechodim do stromovky.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Běhny

Příspěvekod mike » pon zář 16, 2019 0:37

Jste to na mne privolali #-o Cestou na zriceninu jsem, nic zleho netuse, predchazel funiciho tlustocha. Navoneneho. Malem mne to slozilo, vubec mne to nenapadlo, uplne bez varovani. Dve zensky pred nim smrdely o neco min a na to uz jsem byl pripraven. Vyridila si to s nima sama priroda. Kdyz dofuneli az nahoru, objevilo se tam najednou mracno letajicich mravencu. Nestacili je ze sebe shazovat, a tak to hned otocili zase dolu. Mravenci museli jit po tom smradu, predtim tam nebyli, potom taky ne. Byl jsem kousek od nich a nechali mne byt, pristal na mne jeden, asi omylem.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod mike » pon zář 16, 2019 0:40

Lipon píše:Mike: tak ve Stromovce jsou navoněný dobrý 2/3, a zmalovaný

Nejsou to rusandy? Bylo by jim to podobne a maji tam sve teritorium.

U nas nahore v blazinci je svet nastesti jeste v poradku ;-) Objevuji se ale nove trendy. Beh s kocarkem nebo beha cela rodina. Mama, tata a jejich sedm coklu :roll: :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod mike » čtv kvě 28, 2020 19:42

Malem jsem se octnul v novinach v rubrice kuriozit :D

Vracim se z vychazky a jdu celkem rychle. Po chodniku proti mne bezi behny. Dve. Po silnici vedle nich jede piciklistka. Behny mne mijeji a zahybaji do silnice piciklistce primo pod kolo. Jedna probehne a druha skoci zpatky. Koukam po nich a najednou koutkem oka zahlednu znacku a zastavuju tesne pred ni. Nic se nestalo, ale chybelo strasne malo a byla z toho hromadna nehoda ctyrech mestskych sportovcu :D (kdyby do nich najela, tak jsem tu znacku trefil hlavou a lehnul)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod FrantaKrajta » čtv kvě 28, 2020 20:05

@Mike, takova promarnena prilezitost! Vis, jak by z toho mohla byt krasna a slusna diskuse pod clankem na novinkach nebo idnesu? :D
FrantaKrajta
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob říj 1, 2016 16:19

Re: Běhny

Příspěvekod mike » čtv kvě 28, 2020 20:13

Za to muze behna, co stihla uskocit ;-) Stejne mne ale fascinuje, jak ji tam skocily, proste bez varovani a rozhlednuti zahnuly do silnice. Klidne tam mohlo jet auto. Nevsiml jsem si teda, jestli mely sluchatka, jak u nich byva zvykem, ale i kdyby ne, tak ridit se jen zvukem se nevyplaci.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod pavproch » pon črc 6, 2020 12:43

Neska sem po dlouhé době zase jednu vystajlovanou potkal... dyž sem dojížděl úplně mrtvý dom po kyklostezce od RpR, tak běžela (opravdu běžela) proti mně, celá v růžovém vč. růžové čelenky a růžových štulpen. Toho si nešlo (ani přes můj nestav v tu chvíli) nefšimnout....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Běhny

Příspěvekod apuka » pon črc 6, 2020 18:29

Tos mi pripomenul, jak jsem jednu behandu (nebyla to behna, nebyla nijak navonena ani dalsi vlastnosti nesplnovala, jen oblecena byla v tom upjatem bezeckem obleceni, byla to normalni bezkyne, co behavala horske behy) setkal v prubeho tri po sobe jdoucich vikendu vzdy na jinem miste - jednou byla cela celucicka v ruzovem, jednou v blankitne modrem a jednou v zarivem zelenem obleceni. Krome vlasu mela stejne barvy vsechno - i boty :shock:. Vlastne snurky mela v botach vzdy v nejake jine barve, hodne kontrastni k botam...
Jsem uz druhykrat civel na ni, jak to dokazala sehnat, tretikrat mi jen sapdla brada... (a ona prefrcela kolem mne jak Lamborghini kolem Trabantu).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Běhny

Příspěvekod mike » pon črc 6, 2020 19:14

Jasna behna. Zadne tebou zminene vlastnosti mit nemusi, to je jen dalsi level :twisted: Vetsina behen nastesti vonavku nepouziva.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Běhny

Příspěvekod pavproch » ned pro 20, 2020 12:34

Neska nahoře u sochy dva běhnové (ne běhny) - jeden enem v trenýrkách (horní půlka těla nahatá), druhý trenky a třičko - běželi okolo sochy po hřebenu. Jak někdo může být takle "blbý" pozér? V zimě ve sněhu námraze běhat v trenkách. Udiot. (IMHO)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Běhny

Příspěvekod Krysha » ned pro 20, 2020 17:20

@pp
Už jsem se lekl, žes potkal mě s kámošem, ale my jednak neběháme (jen výjimečně kousek cestou dolů), druhak máme 3/4 kalhoty (a pesu) a třeťak (pokud je řeč o Radhošti) to u Kaple otočíme a jdem hned po sjezdovce zpátky dolů...
A taky chodím(e) většinou hodně brzy (mimo jiné ať nepotkáme moc lidí) a s pozérstvím to (alespoň u mě) nemá nic společného (ba naopak, nejšťastnější jsem, když nepotkám nikoho) - vygoogli si něco o Wim Hofovi a jeho metodě.
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Běhny

Příspěvekod oodoow » ned pro 20, 2020 18:24

Krysha píše:vygoogli si něco o Wim Hofovi a jeho metodě.

S tímhle musíš na PP pomalu, je to stará konzerva, která teprve nedávno po asi 40? letech sundala pohorky. Než sundá membránu, bude to minimálně další dékada. :twisted:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Běhny

Příspěvekod pavproch » pon pro 21, 2020 8:36

Pohorky mám "off" z donucení (zdravotního), ne z vlastní vůle.

Ať si každý dělá co uzná za vhodné, já se budu i nadále na sport v chladnu oblíkat (proti kopci míň, zkopce víc).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Běhny

Příspěvekod booze » čtv pro 14, 2023 21:27

Dneska koupaci behna vlezla do vody, dala si par selfie a sla domu. OK pekne, lepsi nez stari dinosauri...
Ale vonavkovy smrad po ni zustal pres hodinu u vody a v okoli 50m. Normalne i smradlave sutry, kde mela hadry prevonela. Citim to porad. :lol:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Předchozí

Zpět na Běhání