Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon čer 17, 2019 23:36

Je, ta sitovina nic nevydrzi a trha se dal. Tohle vlastne vzniklo tak, ze jsem tam mel malou prosoupanou dirku a pak jsem nekde jen lehce zavadil o vetvicku a hned tam bylo tohle. Chce to spravovat hned v zarodku. Jak pisu, je to sunt ;-)

To vis, svaly si snadno odvyknou a zlenivi. No a taky nemladnes :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sobb » stř čer 19, 2019 22:17

Jo tak, rveš boty o větvoví a pak si stěžuješ :mrgreen:

Tohle se mi ještě nestalo. Ale nejspíš to bude tím, že jsem tentokráte celou dobu nosila hodně měkké boty, pohory jen minimálně a chození na boso taktéž skoro vůbec. Hmm, a ta čísílka na občance by taky mohla lehce souviset, ale velkou váhu tomu nepřikládám 8-[
Toitu te whenua – Leave the land undisturbed
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » čtv čer 20, 2019 0:41

Pisu, ze jsem lehce zavadil. V pohorkach bych si toho ani nevsiml. Fakt to nic nevydrzi, se divim, ze jim to bezci nehodi na hlavu. Ja uz si asi poridim neco jineho.

Ona se ta vaha casem prilozi sama :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » pát črc 5, 2019 22:00

A dam to sem [-( Takhle vypadaji nohy v Inov-8 po nejakych 10 km chuze, z toho jen tak 2/3 v terenu. V stredne silnych trekovych ponozkach. Hnus, v ani sandalech by to snad nebylo horsi :evil:
nohy.jpg
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sobb » pát črc 5, 2019 22:19

Fuj, ty jsi ale čuně :twisted: Až se Ti z toho nějak zakřivily prsty :mrgreen:
Toitu te whenua – Leave the land undisturbed
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mike » pát črc 5, 2019 22:20

Cunata jsou vyrobci takovych bot [-( Vsak komu by se z toho prsty nezkroutily ;-)
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod JohnyFK » sob črc 6, 2019 18:50

Otazka je jak ty nohy vypadaly predtim.... :twisted:
JohnyFK
účastník
účastník

Příspěvekod mike » sob črc 6, 2019 23:17

Ciste [-( Dneska po 18 km jsem je radej nefotil, jeste vyrazne horsi, nez vcera.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Sirkka » ned črc 7, 2019 13:21

Sem zavítám po sto letech a pořád to samé :D
Miku, si se vyválel v bahně a teď to svádíš na boty :D Já s Inov problém fakt nemám, poměr cena (teda z UK)/výkon/km spokojenost, když to srovnám se Scarpama, Decathlonem a Salomonem. Pohorky do toho netahám, to je něco jiného.
Jinak máš pěkně vbočené palce, to začni řešit s předstihem třeba s fyzio, ať tě to do budoucna pak neomezuje (bolestí, pohybem atd.). A ostatní prsty taky žádná sláva :D
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod mike » ned črc 7, 2019 19:45

Divne, ja v tech botach jeste nechodim ani rok :P

Mne se to nedeje, a tak to neexistuje? :D Neni to bahno, ale prach. Chodim vetsinou mimo asfalt, po lesnich a polnich cestach, stezkach, po trave a prachu je ted vsude plno. Pres tu pitomou sitovinu projde. Takze ted mam takhle spinave nohy denne, kdyz se vratim, tak si jako prvni vec musim umyt nohy :? Hnus, ta sitovina je proste design fail. Krome spiny se jeste snadno prodre a trha, cimz snizuje zivotnost celych bot.

Tys nikdy vbocene palce nevidela, co? :D Moje mama s tim byla uz dvakrat na operaci a uz okolo 40, kdyz to jeste bylo dobre a tak 20 let pred prvni operaci, to vypadalo uplne jinak. K FT jsem pred par lety chodil s necim jinym, ale nohy jsme resili taky a k mym palcum nemela zadne namitky. Moje nohy vypadaji stejne minimalne od puberty a ze mi narostly krive prsty neresim, nijak mne to neomezuje ;-)

V tech botach se mi chodi dobre, problemy s pricnou klenbou zmizely a podle opotrebeni podrazky chodim jinak. U pohorek mam nejvic seslapane paty z vnejsi strany, tady jsou nejvic spicky uprostred a seslapani do strany je minimalni. Tj. podrazka a tvar OK, ale bohuzel jsou ty boty nevyvazene a maji mizerny svrsek. Pomer cena/vykon je spatny. Nizke trekovky mi vydrzely pri stejnem chozeni trojnasobek. Spotrebovat skoro troje boty za rok nic moc, zvlast kdyz podrazka by jeste v pohode vydrzela, ale odchazi poddimenzovany svrsek. Boty se maji vyrazovat kvuli seslapane podrazce [-(
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pavproch » ned črc 14, 2019 11:56

Neska mi nateklo do GTX Ultra Raptorů. :twisted:

Sem neska na ranní vycházce za humny vytýčil směr a vyrazil - místama trowou vyšší než já, po nočním dešti mokrou. Od pupku dolů sem byl durch, aji v Raptoroch. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » pon črc 15, 2019 13:53

A neska ráno při cestě do práce (polemlesemloukou, posekanou před měsícem, čili už zase 30cm a byla rosa jako kráva) sem odplaval aji v jiném páru GTX LaS UR.... chjo no, už aby to zase posíkli nebo tam nahnali krowy, kdo to má furt sušit. Vlastně krowy rači ne (ref jak ňa loni prohnal bejk po poli).... to rači budu mokrej.... :mrgreen:
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » úte črc 16, 2019 8:10

Neska ráno stejná trasa do práce, výrazně menší rosa = LaS UR GTX dovnitř nepustily ani ň (protože nenateklo vrchem), zvenku samozřejmě mokré, to jo. Gorateks funguje. :mrgreen:
pavproch
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Běhání