Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř kvě 6, 2015 16:13

wawrik píše:
grco píše:Ziadne vynimky, kto sa na takych exotov ma potom divat v tej praci? :)
Robíš si srandu, ale presne toto bol argument jednej botoxovej fešandy z vedenia :D Tak som dal výpoveď, ktorú som myslel vážne, a potom sme sa zrazu dohodli.

Bych se asi neudrzel a pouzil protiargument, po kterem uz bych vypoved davat nemusel :twisted:

grco píše:Nerobim si srandu. Doma chod jak chces, ale v kancelarii ma byt nejaky dress code...

Kde ze ses to nechal zamestnat? Driv jsi byl koder a ted jsi dresskoder? :twisted:

grco píše:...ale zas uplne bez dress codu niektore individua su schopne chodit po office bosi a v spinavych trickach a podobne.

Jj, jeden z nasich nejlepsich lidi chodil bosky, zarostly, v potrhanych kalhotach... navic fajn clovek. Dresscoderi by ho vylili prvniho uz pred mnoha lety a firma by tim prisla o znacnou cast hodnoty, v podstate se to neda vycislit, jelikoz prisel s par vecma, co uplne zmenily zpusob prace a usetrily dohromady strasnou spoustu casu.

Vy byste se s wawrikem meli nekde potkat, to by byla skola tolerance :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49432
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ripper6 » stř kvě 6, 2015 20:27

To je horsi jak zenska tady ty lidi na foru :mrgreen:
Pritelkyne mela boty no name od vietnamcu, jeste takovy ty s rovnou podrazkou. Kdyz se to rozpadalo, slepila to vterinakem tu podrazku :D Az pozdeji jsem ji dotlacil a jsem koupil alespon nejaky boty ve Sportisimo, jinak ji to bylo jedno. Ma jen jedny a druhy rozpadly.
Jina zas studentka, nikdo by to nerekl, vyresila botu ze kotnickova co se rozpadala, vomotala izolackou a sla na letiste :D
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Sirkka » stř kvě 6, 2015 21:39

Že jo, taky si říkám, kolik má každý bot :-D Je fakt, že ač jsem ženská, tak mám víc outdoor/sportovních bot jak nějakých slušných :ú
Jinak těch Scarpa Enduro GTX jsem čerstvým vlastníkem :ú. Rozhodovala jsem se mezi nimi a Salomony (asi třema verzema, překvapivě měli velikost na mojí velkou tlapu). Nakonec vyhrály Scarpy, dobře sedí, jak bačkůrky :D Uvidíme, až dojde na ostrý test. Salomony jsem měla předtím a na můj vkus se docela brzy odporoučela podrážka. Od Scarpy mám třetím rokem pohorky, naprostá spokojenost.
Uživatelský avatar
Sirkka
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2217
Registrován: pát dub 11, 2008 20:21
Bydliště: Praha a Vysočina

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ripper6 » stř kvě 6, 2015 22:43

Sirkka píše:Že jo, taky si říkám, kolik má každý bot :-D Je fakt, že ač jsem ženská, tak mám víc outdoor/sportovních bot jak nějakých slušných :ú
Jinak těch Scarpa Enduro GTX jsem čerstvým vlastníkem :ú. Rozhodovala jsem se mezi nimi a Salomony


Takhle to nejde, musis hezky nosit 3x boty do divadla, pak mit boty kachni (to rikame tem s tou uriznutou spickou pro bankere / obchodaky) :mrgreen:

No ja po netu hledal a v zahranici jsem nejaky spatny veci na ty Scarpa nenasel. Tak jdu do nich tez a uvidime. Salomon radsi ne, hodne se lidem kazej co tak ctu. Sice kamos se me snazi presvedcit, ze kdyz hodne lidi kupuje Merell, tak je jasny ze ma i vic reklamaci. Ty dalsi znacky moc nikdo nezna, tak proto nemaj reklamace a taky nemaj tolik hodnoceni. Toz uvidim :)

Akorat kdyz uz tu se dostalo k tej praci, hodne by me zajmalo jak zdejsi lidi vysvetlej ve firme, ze treba napr na pozici obchodak nebudou nosit celej den kachni boty po tvrdym chodniku, dlazebnich kostkach a nicit si svoji nohu protoze ji maj radi :D Takova kachni bota, ma hezky tenkou podrazku a hodi se tak leda do banky nez v ni slapat celej den :(
http://www.arno.cz/foto/big_1/3655.jpg
tohle jsem mel a mohli se ve firme z toho po... podrazka se sesjmadala do roka.
http://www.steelboots.cz/index.php?zobr ... etail=2252
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pawn » čtv kvě 7, 2015 6:40

ripper6 píše:Takova kachni bota, ma hezky tenkou podrazku a hodi se tak leda do banky nez v ni slapat celej den

A v tech steel boots se ti jako slapalo celej den "po tvrdym chodniku, dlazebnich kostkach" dobre a byly myslis z ortopedickeho hlediska vyhovujici? Protoze ja moc nevidim rozdil mezi obuvi z prvniho a druheho odkazu - oboji jsou to hlavne imidzovky. Vlastne jeden rozdil vidim - kdyz si vezmes ty spolecenske k dzinum, bude to porad vypadat v pohode, kdyz si vezmes ty traktory k obleku, budes vypadat jako ocas.
Naposledy upravil pawn dne čtv kvě 7, 2015 7:23, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
pawn
nováček
nováček
 
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 7, 2005 10:02

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod dudy » čtv kvě 7, 2015 7:15

ripper6 píše:....Takova kachni bota, ma hezky tenkou podrazku a hodi se tak leda do banky nez v ni slapat celej den :(...

No vony ty běhací Inov-8 taky nejsou kdovíjaká tlustopodešev.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3964
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » čtv kvě 7, 2015 8:10

ripper6 píše: hodne by me zajmalo jak zdejsi lidi vysvetlej ve firme, ze treba napr na pozici obchodak nebudou nosit celej den kachni boty po tvrdym chodniku, dlazebnich kostkach a nicit si svoji nohu protoze ji maj radi :D Takova kachni bota, ma hezky tenkou podrazku a hodi se tak leda do banky nez v ni slapat celej den :(
Nevysvetlej, ale zajdou k ortopedovi pro papir, ze v takove bote chodit kvuli ortopedockym problemum nemohou.
@pawn: Jo, rozdil tam muze (ale taky nemusi - nezkousel jsem je) byt kvuli te podrazce pro nekoho docela velky. Uz jenom to, ze vetsina podobnych bot s tenkou podrazkou jsou "spolecenske" boty, tj. nejsou urcene na noseni venku a velice dobre se vi, proc. Ale uz jsem videl "kachni" boty i s dobrou podrazkou a i farmerky s nechoditelnou...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16596
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Lipon » čtv kvě 7, 2015 8:42

neni duvod, aby se s dobrou "kachni botou" nedalo chodit delsi dobu po meste, po kostkach
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ripper6 » čtv kvě 7, 2015 14:26

pawn: je to vec nazoru, ale podle me ta druha bota “traktor” vypada lip, splni to ze je alespon cerna a kuze jako ta spolecenska. Jen v tom lepsi ustoji dlazebni kostky :)

Apuka: zajde k ortopodovi, ten da potvrzeni a firma cloveka propusti ze hold ma smulu :D
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ripper6 » čtv kvě 7, 2015 14:27

Lipon: kachni boty nesnasim, takze bych se branil i kdyby byla jooo dobra a stala treba 5k :mrgreen:
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mvaldo » čtv kvě 7, 2015 15:12

Salomon XA Pro 3D LE nebudu dobre na beh? ;)
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned čer 7, 2015 14:32

Má míra tolerance s debilním "bare foof" konceptem Inov8 X-talon právě přetekla.... jak kurwa může někdo vymyslet takovou píčovinu jako je jen 6 nebo 8 mm tlustá podešev u bot na běh v terénu?

Včerejší a nešní nástup a sestup po tatranských chodníkoch v X-talonech mi úplně doyebal chodidla zespod (a to tam mám strčenou 6mm vlžoku ... ty sráče prostě pudou z domu....

@vK: nemáš zrovna nějakou akciu na Ultra Raptory bez GTX (vel 42, na barvě prd sejde) ??
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » ned čer 7, 2015 15:02

co je kachni bota?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9404
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon čer 8, 2015 0:29

pavproch píše:Má míra tolerance s debilním "bare foof" konceptem Inov8 X-talon právě přetekla.... jak kurwa může někdo vymyslet takovou píčovinu jako je jen 6 nebo 8 mm tlustá podešev u bot na běh v terénu?

To mas z toho, ze jsi liny jit zespoda v pohorkach :twisted: Jak sis mohl ve svem veku a se svyma zkusenostma neco takoveho koupit? Vdyt je jasne, ze to muselo takhle dopadnout.

Kdysi davno jsem sel poprve na Snezku. V necem jako botasky, taky celkem tenka podrazka, ale ne tak extremne. Dolu jsme schazeli po tom hrebinku plnem kulatych sutru. Slapky jsem mel rozbite tyden, nikdy vic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49432
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pát čer 12, 2015 11:13

Tak a je to....

Ke stávajícím Ultra Raptorům Black na chození/běhání do práce se právě doplnil jako nástupovky Ultra Raptory Yellow (o půl čísla větší, bo za a) 42 nebyla a za b) nástup v hrubých (případně dvouch) fuseklích, které pak dou do pohorek, takže to neva).... du je nasprejovat.... nescete něgdo X-talony?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mvaldo » pát čer 12, 2015 14:34

pavproch píše:@vK: nemáš zrovna nějakou akciu na Ultra Raptory bez GTX (vel 42, na barvě prd sejde) ??

ja sa spytam to iste na vel. 46 :D
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pát čer 12, 2015 14:43

Já je nakonec kupil v akci CZ webšopu zeleného čtverečku za kulatých 2929kaček
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pát čer 12, 2015 20:46

@pp: X-Talony jsou lehoučký závodní boty do bláta a do sněhu. To si nestěžuj, že ti s nima nejde běhat po tatranské žule, na to má inov8 jiný modely, třeba Trailroc 255.
Kdo je ve skyrunning asociaci, ten má 20% slevu na la sportivu v Hudy (myslim že i na Mammut), pokud by tam někdo kupoval Ultra raptory ve velkým jako pp, tak se to vyplatí, protože členský poplatky jsou jen 500,- na rok.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » sob čer 20, 2015 12:40

neska první :t:t ve žluťáskách a .... zcela naprosto s očekáváním.... nožičky jak peřinkách.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod vonkreuz » sob čer 20, 2015 18:58

@ PP a Vlado - omlouvám se vám kluci, měl jsem výpadek návštěvnosti, tak jsem tohle vlákno promeškal. Jsu rád, že PP už pořídl. Vladovi se v úterý podívám jak jsme na tom. Když neco konkrétního chcete, tak pište SZ nebo volejte/pište SMS.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod kostra » ned čer 21, 2015 19:23

Zkusím hodit dotaz do pléna. Rád bych věděl vaše názory na nízké boty do nehostinného terénu. Mám již dva páry Inov-8, takže značku měnit nebudu, jsem s nimi nadmíru spokojen. Nyní řeším zda pořídit boty s GTX nebo si vzít odzkoušené bez membrány.

V záři jdu přechod Islandu ze severu na jih. Celá trasa má cca 600km. Z kraje člověk půjde ve stále podmáčeném terénu - mechy, vřes, prameny, potoky... ve středu Islandu budu boty tahat v prachu, ostrém kamenní, sněhu. Počítám s tím, že boty půjdou na konci do koše. Ze Skotska mám vyzkoušeno, že boty bez GTX jsem měl permanentně mokré čtrnáct dní, nikdy nestihly vyschnout, díky podmáčené půdě. Vlhkost nikdy nešla vrchem do boty, teda krom potoka či řeky :) Přes boty půjdou návleky, takže bordel a vlhkost z trávy, by do boty neměla extra jít.
Uživatelský avatar
kostra
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř říj 7, 2009 11:27
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned čer 21, 2015 19:35

kdysik tu bylo thema - něco jako "boty pro dlouhé přecody v mokru".... esli sa pamatuju správně, tak výsledkem byly gumáky... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » sob srp 29, 2015 10:06

pavproch píše:neska první :t:t ve žluťáskách a .... zcela naprosto s očekáváním.... nožičky jak peřinkách.... :supz:


Jo, je to tak - neska sem to celé (cca 20km @ 900 výškových) odběhnul" ve žluťáskách a ... je to peřinka nejměkčí.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mitau » sob srp 29, 2015 17:32

@kostra: Sice asi pozdě, ale zrovna nedávno mi vychvaloval jeden prodavač v Hudy kombinaci prodyšných bot, tenké coolmaxové ponožky a tenké neoprénové ponožky (+ samozřejmě mazání nohou mastným krémem). Prý tak chodil dlouho i v rozbředlém sněhu. Jestli si dobře pamatuju, tak zmiňoval i něco s Islandem, ale to mě tou dobou nezajímalo. Pokud je problémem zima v kombinaci s vlhkem, tak ta neoprenové ponožka nemusí být špatná vychytávka.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1218
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod šíp » sob srp 29, 2015 18:28

V neoprenových ponožkách už mám stráveno dost chvil v kánoi, a za sebe bych tuto variantu nedoporučovala. Je tedy fakt, že v kánoi jsem v nich vždy seděla, když byly mokré, nikdy ne v suchých, ale i tak si myslím, že to není dobrý nápad. Mám dost oblečení z neoprenu a nedovedu si představit v tom dobrovolně trávit déle, než je nezbytně nutné. Je to ale moje zkušenost, druhý to může mít jinak.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » sob srp 29, 2015 19:05

a ja mam doma na test ty ponozky co tu o nich psal i booze,sealskinz, nepromokavy fusakle s merinem. Sla sem v tom asi 6km, teploty 30 ve stinu a celkem to slo, i kdyz teda trochu tepleji v nich bylo, ale treba napodzim si je dokazu nekam predstavit uplne v pohode. bohuzel nedokazu porovnat s neoprenem.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9404
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod scinkk » sob srp 29, 2015 19:33

Neoprenove ponozky jsem jednu dobu zvazoval, ale je celkem problem sehnat tak tenke, aby byly pohodlne a se vesly do bot ktere clovek, ma i kdyz kvuli trekovym ponozkam clovek kupuje vetsi boty. Vetsina tech ponozek se vyrabi pro vodaky ne pro turisty :)
Na US BPL foru se to dost resi. Neoprenove ponozky hodne lidi nosi hlavne kvuli brodeni potoku, coz treba u nas neni potreba pokud se v tom clovek nevyziva, ale jsou lokality, kde to jinak nejde. Co se snehu tyce, proc to delat? Kecky se nosi hlavne kvuli prodysnosti, jako nositel kecek tedy do snehu radeji kotnikace s memranou, ve snehu je stejne nejaka prodysnost nula, pouze kominem. Mozna tak na prechazeni snehovych poli pri VHT, ale...

Neprokokave ponozky se na BPL foru taky dost resi, ale v podstate je problem sehnat takove, co opravdu funguji. A kdyz uz treba nejake fungovaly tak je prestali vyrabet :)
Treba ty sealskinz jsou nejznamejsi, ale drtiva vetsina vlastniku je zavrhla jako nefunkcni.
Chtel jsem nejake dle referenci zkusit, uz si nepamatuji znacku, ale nakonec jsme se na to vykaslal a brzke jaro, pozdni podzim, zima nosim boty s membranou.

Kdyz je nekde treba po ranu trava plna rosy a neni cesta jinudy, tak radeji na boso nabo 2 igelitove pytliky :)

Jo, je to tak - neska sem to celé (cca 20km @ 900 výškových) odběhnul" ve žluťáskách a ... je to peřinka nejměkčí....


jsem zvedav kolik ti vydrzi, ja wildcaty musel vyradit uz po nejakych 500 km :vom:
Naposledy upravil scinkk dne ned srp 30, 2015 19:48, celkově upraveno 1
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » ned srp 30, 2015 15:54

@ scink jak to myslis s tou funkcnosti ponozek?

wildcaty kolega uz 3x reklamoval v mezicase reklamuje salewy :wink:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod scinkk » ned srp 30, 2015 16:17

no jako ze pry ty sealskinz proste protecou...

wildcaty: za me se proste se ty boty rychle opotrebovaly, i kdyz mozna bych neco na zaruku uhral, ale ta skoncila pred mesicem, koupil jsme je ve sleve tak me to moc netrapi a jezdim v nich ted na kole. Sjety vzorek, zacina praskat vnejsi latka v ohybu, hodne prodrenych mist na vnitrni latce, takze mi to zacalo nicit ponozky pri chozeni. Jeste upresnim, ze jsou to wildcat 2.0
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned srp 30, 2015 16:24

mám ty ultra raptory dvoje - v jedněch už víc než rok chodím denně (kromě zimy) do práce/zpráce = 5-6km, z toho něco i asfalt a.... na podrážce už je to znát, ale jinak IA stav
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28318
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Běhání