Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Abcdefghch » pon led 7, 2019 10:20

oodoow píše:Mně teda přišlo, že ty Trail talony 235 kloužou šíleně, teď jsem měl starý roclite 295 a bylo to o dost lepší, jenže ty maj mnohem větší vzorek.


Trail talony vycházejí ze skvělých Race ultra, které byly na Innovejt celkem tužší boty s tvrdší podrážkou. Směs použitá v podrážce celkem klouzala, ale zase vydžela hodně kilometrů na asfaltu nebo kameni. Oproti tomu roclity, zvlášť původní 295, měly hodně měkou a přilnavou podrážku, která skvěle zabírala nejenom v bahně, ale perfektně držela i na skále a obstojně si poradila i namrzlým povrchem. Bohužel na tvrdším povrchu odešla klidně po 300 km, zde se projevilo určení bot. Současné roclite 290 mají pořád celkem přilnavou podrážku, která ale přece jen vydží víc než původní - na loňské P100 nebo v současném počasí je to ideální bota na namrznuté pěšiny, ale klidně i asfalt.
Abcdefghch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte kvě 19, 2015 15:17

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pon led 7, 2019 10:44

Mně ty trailtalony přijdou dobrý na takový jednoduchý trail. Pokud je to už moc technické, jsou nestabilní, noha mi v nich lítá. Jinak podrážka mi většinou vydržela, zvlášť u inov8 se mi vždy mnohem dříve roztrhal vršek boty.
Teď jsem neodolal a objednal Roclite 290 ze sportsshoes za 67€, tak uvidím. Nejradši bych X-Talon 200, ale ty tam ve slevě nemají.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon led 7, 2019 18:40

pavproch píše:Neska (před chvílí) do práce: -12 a na prstíky zima nebyla, bo to byla taková fuška (20-40cm hutného sypkého podvrchem s krustou po sobotním ranním zachcání), že sem ešče fčíl spocený až na prteli.

Tím, že sem to ráno prošláp a nekipalo byla cesta domů z práce "oddychovka" :mrgreen: Sem byl zpocený enem na půlprteli. :mrgreen:

A musím se opakovat - nevím, jak je to možné, ale dokad se člověk v těch uragánech hýbe (a nevleze do nich se "studenýma" nohama), tak je v nich těplo. Neska sem v nich jel autem do města a zpět (max 25 minut celkem) a protože bez pohybu, začala mi v nich i v autě být zima.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Abcdefghch » úte led 8, 2019 17:25

oodoow: x-talony 212 jsou skvělý boty, zvlášť v tomhle počasí. Roclite 290 snad budou vyhovovat. Moje mají tak 900-1000 km naběháno a krom drobné trhliny ve svršku v ohybu a ošoupanější podrážce ve špičce, jsou stále v pohodě. Rozhodně univerzálnější boty než x-talony a krom offroadu v lese zvládnou v ČR celkem všechno. Chce to si trošku zvyknout na teniskovitý vzhled a střih boty, ale díky dropu 4mm a celkem nízkému tlumení se v nich loudat moc nedá.
Abcdefghch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte kvě 19, 2015 15:17

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » úte led 8, 2019 17:52

@Abcdefghch: Jsem psal X-Talon 200 :wink:
X-Talon 212 určitě nechci, ty tam jsou sice za babku ve slevě, ale jsou vpředu šíleně úzký, mají ten jejich "precision fit", který znamená namačkané prsty.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » úte led 8, 2019 19:21

Abcdefghch píše:ale díky dropu 4mm a celkem nízkému tlumení se v nich loudat moc nedá.

Nerozumim, jak to myslis. Muzes to nejak rozvest?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon led 14, 2019 8:14

pavproch píše:A musím se opakovat - nevím, jak je to možné, ale dokad se člověk v těch uragánech hýbe (a nevleze do nich se "studenýma" nohama), tak je v nich těplo.

A ještě jedna věc k Uraganom - nešní ranní cesta do práce = 2,5km polem lesem loukou ve 20-30cm úplně promočeného sněhu, pod tím voda a bláto, Uragány mají nachozeno do práce řádově už 300km (60x sem v nich už za poslední 2 zimy do práce určitě šel) a prozatím nepouštějí dovnitř (GTX drží). Dolní konce nohávů sem měl úplně durch, fusekle nad Uragánama taky, ale dovnitř neproniklo ani ň. :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » sob led 19, 2019 16:26

Tak jsem dneska zjistil, ze me Inov-8 jsou derave :? V ohybu ve spicce na obou stranach v nejvic namahanych mistech, celkem 4 diry. Zatim male, ale budou se zvetsovat. Maji nachozeno 880 km za necelych 6 mesicu. Podrazky jsou v pohode, ty vydrzi minimalne jednou tolik, mozna i dvakrat. Pekny sunt, skoro mam chut to reklamovat :evil: Ze jsou osoupane zevnitr od ponozek beru, ale tohle?

@oodoow: tys myslim psal, ze mas to same a zes to nejak lepil?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » sob led 19, 2019 17:07

Jo, reklamuj to.. jsem zvědav, co ti na řeknou. :twisted: Slyšel jsem, že praxe řešení reklamací je, že ti to zalátují zadarmo a vrátí.
Jinak nelepil, ale mám to v plánu. Ještě nemám to lepidlo, nějaké mcnett z hudy mi bylo doporučeno, že to drží jak židovská víra :D, ale moc na to nespěchám. Teď mám nový roclite, co maj lepší vzorek do bahna a sněhu a stejně jsem teď skoro pořád na lyžích.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » sob led 19, 2019 17:12

Co mi reknou je jasne (bezne opotrebeni), ale ja na ne vypustim apuku :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon led 21, 2019 18:58

Zkusil jsem jednu diru prelepit Tenacity paskou a nevydrzelo to ani 5 km. Holt se tam latka nejvic ohyba. Ze bych zkusil Pattex gel?

Jinak kombinace Inov-8 a membranovych ponozek je prekvapive funkcni. Rano bylo asi -8 a dokud jsem sel, tak v pohode. Kdyz jsem nejakou dobu stal a koukal na mesic, tak jsem zimu na nohach citit zacal, ale furt to bylo k preziti.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř led 23, 2019 9:11

Další dovětek k LaS Uragano: neska ráno do práce (těploměr 3.5m nad zemí ukazoval -17, tj. u země muselo být ke/pod 20) - po zmrzlém sněhu (vyšlapaný chodníček) = i přes pohyb už byla zimečka na prstíky. Bodejď by taky ne, že.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mitau » stř led 23, 2019 17:38

@mike: Zkus reklamovat, ale nemej velka ocekavani. Muzou ti to zalatat, ale take to mozna vrati s tim, ze bota nesedi na sirku tveho chodidla (minimalne to je oblibena odpoved Inov-8 na vytky k nedostatecne odolnym svrskum). Nebo si to muzes nechat za par korun zasit u nejakeho sevce a budes to mit do druheho dne a bez nervu (muzu doporucit sevce u Nadrazi Veleslavin) - tak to delam ja a kazde boty pred vyrazenim necham alespon tak jednou nebo dvakrat zasit.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř led 23, 2019 23:24

V tomhle pripade by musela byt moc siroka, asi nejsirsi boty, co mam :) Hmm, asi mas pravdu, nez cekat na reklamaci, tak asi bude jednodussi zaridit zasiti. Bude nutne, jelikoz to postupuje pomerne rychle a za chvili by z nich byly sandaly :? Nic moc kvalita, za plnou cenu uz Inov-8 nekoupim. Leda z toho shopu s polovicnima cenama.

Nemas nahodou fotku, jak takova oprava vypada? Aby to aspon neco vydrzelo a netrhalo se dal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mitau » čtv led 24, 2019 3:57

Jo, s opravou doporucuju neotalet, ja vetsinou necham boty zasit uz kdyz vidim, ze je sitovina malicko natrzena (protoze neni duvod to odkladat). Normalne tam pod to misto da kousek latky a prosije to skrz naskrz s puvodni sitovinou. Jestli chces, muzu ti to zitra vyfotit, ted se mi nechce rozvazovat botu az do spicky a resit nahravani na OF. Zadne velke umeni to neni, ale za cca. 40Kc ani nic vic necekam. Dobu trvanlivosti oprav si neeviduju, odhadem bych rekl tak 200km a pak dalsi oprava, ale fakt netusim.

Zas te nechci od reklamace odrazovat - jestli na boty nespechas, tak to bude alespon zajimavy experiment (ja jsme se nikdy k reklamaci bezeckych bot neodhodlal)
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pát led 25, 2019 13:34

Ono ta síťovina moc nevydrží, takže když to na jednom místě zpevníš, tak se to bude trhat těsně za tím zpevněním, ale nějakou dobu by to vydržet mohlo.
Dobrej švec ti může celej vršek nahradit kůží, to pak vydrží hodně dlouho, ale zas to stojí tak dvě tři stovky celkem za obě boty, fotku jsem tu už asi někdy dával.
mitau píše:ja jsme se nikdy k reklamaci bezeckych bot neodhodlal

Pamatuju si dobu tak 7 let zpátky, kdy si lidi kupovali Salomony, pak šli za měsíc na 3 až 4 stovky vždycky o víkendu a pak je donesli zpátky na reklamaci, že jsou boty po měsíci kaput. Nějakou dobu to procházelo a vždycky dostali nový, akorát pak se to nějak prokeclo. :twisted:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát led 25, 2019 20:52

No prave. Desi mne, jakym tempem to postupuje. Na fotku si nevzpominam, sem s ni :)
oodoow píše: Nějakou dobu to procházelo a vždycky dostali nový, akorát pak se to nějak prokeclo

A? Jestli ty boty odesly po 3 - 4 stovkach km, tak je snad jedno, jestli je to za mesic nebo za dva. Proste sunt.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » úte led 29, 2019 18:57

Zkusmo jsem zalepil diru v sitovine Pattex gelem. Po asi 15 km to vypada dobre, a tak zalepim i zbytek. Dirou na druhe bote uz pomalu prostrcim malicek :?

Diru jsem zespodu podlepil naplasti, na to naplacal gel a ten prelepil lepici paskou a uhladil. Druhy den po sundani to vypada jako pokracovani zateru, co je po okraji boty. Naplast vevnitr jsem nechal.

BTW, membranove ponozky. Chodim v nich denne a je to prekvapive pouzitelne bez ohledu na pocasi, snih, mraz, blato, vsechno OK. Akorat po vyprani, coz delam tak jednou za tyden, se dost blbe obouvaji, jsou tuhe a nepoddajne. Mam pocit, ze se lehce zcvrkly, ale muze to byt tim, ze po tydnu se naformuji na nohu, takze je jasna prava a leva a natahuji se jak holinky. Vypranim se to zrusi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » sob úno 9, 2019 21:10

Dneska jsem narazil na limit membranovych ponozek s bezeckymi botami. Chodim v tom denne a je to prekvapive funkcni, snih, blato, zima, vsechno celkem v pohode. Dneska ale talo a byla brecka. Obcas az po kotniky, obcas jsem sel vylozene vodou. Ledovou a v botach to bylo znat. Promocene, studene, botach cvachtalo a ponozky studily. Na hodinu se to jeste dalo, ale pul dne bych takhle jit nechtel.

Doma byly po sundani ponozek nohy vlhke, merino na ponozkach zevnitr celkem dost. Ponozky jsem zvazil a mely 106 g kazda, suche maji 63 g, takze skoro 70 % navic. To uz je moc a pohorky by to daly lip. Jinak jsem ale prijemne prekvapen, kdyby mi nekdo pred rokem rekl, ze budu chodit v nizkych botach s membranovyma ponozkama snehem, tak bych si asi tukal na celo :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » sob úno 9, 2019 21:35

Jo, tohle už ty ponožky nedávaj tak dobře, ale pořád se při takové zkušenosti uklidňuju, že s normálníma ponožkama bych na tom byl mnohem hůře. Taky ty Trailtalony jsou děsně moc odvětraný boty a nejsou úplně dělaný na brodění se ve sněhu, právě v takovém terénu jsem je trhnul. S nějakými víc bytelnými teniskami by byl asi výsledek lepší. Noha by byla sice taky ve vlhku, ale víc v teple.
Ještě jsem uvažoval, jestli by se lépe choval ten silnější model anebo kdybych měl pod tím ještě jednu silnou ponožku, jenže to už by pak zas chtělo větší boty.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » sob úno 9, 2019 22:11

Kdyz jsem pak vylezl na cestu a slapal posledni asi 2 km po asfaltu, tak to celkem slo a casem by se asi ponozky vysusily. Zastavit se ale nedalo, to byla na nohy zima.

Ponozek vevnitr bych se bal, tipuju, ze by postupne nasakly potem a byly mokre. To uz spis ta silnejsi verze, ale uz tahle je dost tuha a natahuje se jak holinky :)

Ktere konkretne bytelnejsi tenisky myslis?

Jinak ty opravy sitoviny Pattex gelem zatim drzi, uz to pomalu bude mit 100 km :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » sob úno 9, 2019 23:05

Třeba la sportiva dělá bytelnější boty, že některé mají dvouvrstvý vršek anebo aspoň silnější pleteninu. Podle mě třeba la sportiva bushido by vydrželo více a bylo v tom tepleji. Anebo Nike Wildhorse, to má dvě vrstvy, takže je to teplejší, v létě trochu nevýhoda ale v zimě v tom zas tolik nemrznou prsty.
Prostě aspoň ty moje Trailtalon 235 to jsou boty na léto, kdy v nich proběhneš potokem a za chvíli máš sucho, na brodění ve sněhu to moc není.
Jsem si koupil nějaký lepidlo z hudy, tak taky zkusím lepit. Dokonce uvažuju, že na těch Roclitech přetřu citlivá místa ještě předtím, než prdnou. :)
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » sob úno 9, 2019 23:32

Tenisek od LaS jsem zkousel nekolik a nejde to, jsou moc uzke uprostred. Ty Trailtalony mi sedi skvele. NIke Wildhorse uz doporucoval scinkk, nekdy si je vyzkousim.

Jo, taky jsem to namazal i trochu okolo a preventivne zalepil mista, kde dira teprve vznikala. Lepidlo ale nesmi ztvrdnout, jinak se ti to rozerve okolo nej a rychleji.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » sob úno 9, 2019 23:36

Jeste k tem ponozkam: membrana funguje tim lip, cim je bliz u tela (zdroje tepla). A naopak. Proto si myslim, ze davat dalsi ponozky dovnitr neni dobry napad. Kdyz uz, tak spis vne, ale bezne trekove by zas nasakly vodou...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » ned úno 10, 2019 12:29

jakoze lip odvadi paru zevnitr ven, kdyz tam neni dalsi ponozka? Me treba fakt vadi vlhkost, kterou to nestiha odvadet z noh/muze byt i vlhkost co uz lehce projde dovnitr - a zacala sem tenoucky vnitrni merino nosit az po par nosenich tech ponozek primo na nohu, protoze mi prislo, ze pro nohu je to pohodlnejsi/prijemnejsi...
ale ja mam mam zas vecne totalne ledovy nohy, i kdyz se treba poti, takze to muze fungovat trochu jinak u me
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 10, 2019 21:22

Membrana funguje tim hur, cim je dal od tela. Takze na silnych ponozkach nebude fungovat skoro vubec a ty nasajou vsechen pot z nohy a mozna i neco zvnejsku. Na druhou stranu, membrana primo na kuzi je neprijemna. Optimum bude nekde mezi, tenka sava latka pod membranou. Jak silna je otazka a asi to bude individualni a zalezet i na podminkach. Ty mas jine ponozky, nez BD, ze? BD maji merino vevnitr a prijde mi, ze to celkem funguje. Dokud se neracham primo ve vode jako vcera. Za sucha je jen mirne navlhle. Jestli ti tenke merino ponozky vevnitr funguji, tak neni co resit a zustan u toho :)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pon úno 11, 2019 6:59

Ty BD sem si ted koupila, ale jeste nevyzkousela, sealskinz i dexshell maji vevnitr taky merino ale i tak mi to prijde pohodlny na tenkou merino ponozku. Ale ta moje fuska je fakt tenulinka.

Jinak to mozna bude s tim "rachanim" spojity - na trochu vlhkost neva bez vnitrni tenke, ale kdyz celej den su ve snehu nebo prsi, nebo mokra trava, tak mi to je prijemnejsi s ponozkou, mozna to muze byt i tim, ze tolik pak "nestudi" ta nacucana nepromokava.

Vzhledem k tomu, ze mam natazeny vazy, tak tu BD asi jeste nejakou dobu ani nevyzkousim :(
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv úno 21, 2019 20:01

Dneska v Trailtalonech udelalo krup a praskla ta vyztuha na boku, co jsou ji provleceny tkanicky :? Na trech mistech zaroven. Pri blizsim zkoumani jsem nasel dalsi prasklou na druhe strane a jeste jednu na druhe bote. Maji nachozeno 1122 km za 148 dni. Nic moc, chodi se v nich dobre, ale materialy mizerne.

Tohle uz reklamovat budu muset, jelikoz jsou nepouzitelne. Mate s timhle nekdo zkusenost? Akorat jsem zjistil, ze je mam 6 mesicu a necele dva tydny, takze vyhodnejsi pozice pri reklamaci pada. :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod grco » čtv úno 21, 2019 20:09

1122km? to je na vyhozeni, co chces reklamovat? :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv úno 21, 2019 20:15

Normalne mi nizke boty za stejnou cenu (okolo 4k) vydrzi okolo 3000 km. Podrazka neni moc ojeta, vydrzela by v pohodne jeste jednou tolik.

Zarucni doba je dva roky a nedostal jsem zadny papir, ze by zivotnost byla 1100 km.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Běhání