Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř bře 22, 2023 17:04

@oodoow: prave proto bych rad videl original a ne jak to booze prebasnil ;-) V mem pripade mel zmrd nejake kydy taky, ale spis v mailech.

oodoow píše:Lidi se pak časem naučili kupovat si ty boty přímo v UK.. s tímhle to dopadne stejně.

Snad jo. On je to vylozeny kreten, sam uz jsem od te doby koupil 4 pary MTN Racer 2 a budu kupovat dalsi. Kdyby se choval normalne, tak bych je kupoval od nej, coz by mu naklady s reklamaci davno zaplatilo. Pokud vubec nejake ma, cekal bych, ze mu takhle poskozene boty proste vymeni vyrobce a nove posle v ramci nejake dodavky, takze ho to nebude stat ani dopravu.

Chovani Tilaku dava svym zpusobem smysl, i kdyz se mi nelibi, ale tohle je vylozene na hlavu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř bře 22, 2023 18:25

@oo: ne jsou to (nízké) Ultra Raptor.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř bře 22, 2023 18:31

Uragana sem kdysik měl (neska už je moje nohy nesnesou) a je to taky lehká - kotníková - teniska, určitě nemají nic společného s (polo)pohorkami.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » čtv bře 23, 2023 13:13

oodoow píše:Takže mr trisportshop opět zvítězil?

Tak asi ano. Jde mi o to, ze je dvoji metr reklamaci a pristupu k zakaznikovi.
oodoow píše:Co zkusit normálního znalce?

To bych samozrejme mohl, ale pro me to nema cenu se nekde o neco tahat. Vycerpava me to.
oodoow píše:Není to náhodou tak, že do šesti měsíců musí prodejce prokazovat, že to není výrobní vada atd..?

To nevim. Zakony jsem nestudoval a mam radeji prodejce, kteri se domluvi na oprave nebo vymene.
Lipon píše:nebyl to náhodou znalec objednanej prodejcem?
ano byl. Vcera jsem hledal ty papiry, ale ppod me to tak nas.alo, ze jsem je vyhodil. Bylo to podle fotek cca pred rokem.
mike píše:Neni to treba rozpad PU u nejakych lezaku?

To si nemyslim. Driv byly TOPO made in Vietnam a ted je to PRC. Takze spis nekvalitne prilepene a nebo nekvalitni lepidlo.
mike píše:prave proto bych rad videl original a ne jak to booze prebasnil V mem pripade mel zmrd nejake kydy taky, ale spis v mailech
jako v normalnim zivote je to normalni clovek, ale ty reklamace ho stoji penize a pak se deje to, co se deje. A to je velice spatne. Zkusim jeste prohledat nejake papiry. Ale fakt na takove pi.oviny nemam mozkove kapacity.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » čtv bře 23, 2023 13:28

booze píše:Driv byly TOPO made in Vietnam a ted je to PRC.

Hmm, tohle jsem nevěděl. Snad se to neodrazí na kvalitě. Objednávám je ze Španělska a tam se mi je taky nechce posílat na případnou reklamaci.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv bře 23, 2023 16:04

booze píše:Takze spis nekvalitne prilepene a nebo nekvalitni lepidlo.

Muze byt, ale z ceho myslis, ze je to lepidlo? Nejspis PU. Jak stary to byl model a jak dlouho ti lezel doma?

booze píše:jako v normalnim zivote je to normalni clovek, ale ty reklamace ho stoji penize a pak se deje to, co se deje. A to je velice spatne.

Jaky je clovek se pozna prave v situaci, ktera je pro nej nekomfortni. Takhle se chova jen zmrd.

Reklamace jsou beznou soucasti obchodovani, s tim musi pocitat. Otevrel si hospodu, ale chodili mu tam lidi :roll:

Jake penize ho to stoji? Resp. jaky je rozdil mezi uspesnou a neuspesnou reklamaci, zvlast kdyz si na ty neuspesne necha delat posudky? Ty prece nejsou zadarmo. Cekal bych, ze vadne boty mu proste vyrobce vymeni nebo kompenzuje, takze naklady jen na samotny reklamacni proces. Vis o tom neco vic?

oodoow píše:Hmm, tohle jsem nevěděl. Snad se to neodrazí na kvalitě.

Moje posledni dva pary MTN Racer 2 maji na cedulce Made in China. Prvni vydrzel standardnich 1500 km a jeste se tam nic nerozpada, jen je ojeta podrazka. Aktualni ma 560 km a vypada naprosto v pohode.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Lipon » čtv bře 23, 2023 16:18

boze - skoro bych řekl, jestli, tě krám neodrbal i s tím "posudkem"
soudě jen podle tvého popisu a volných citací nešlo o žádný posudek, ale nějaké "odborné vyjádření" - na znalecký posudek jsou kladeny docela přísné požadavky, jak na obsah a formu, tak i i na osobu znalce; s ohledem na cenu a termíny znalců pochybuju, že by to krám investoval a čekal, znalec je za nesprávný posudek trestně odpovědný

oborné vyjádření je hodně volné, vyjádřit se může odborník/expert - kterým ale může být kdekdo; podle jména by to pak chtělo zjistit, co je to zač - jestli to náhodou třeba není prodavač z vedlejšího oddělení, který "maje praxi s prodejem a užíváním obdobného zboží" se prohlásí za odborníka v daném oboru - v podstatě to má hodnotu toho papíru

ale jak jsem pochopil, nechceš tím dál trávit čas
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv bře 23, 2023 16:23

V mem pripade si nechal udelat odborne posouzeni od soudni znalkyne: viewtopic.php?p=542179#p542179

Rekl bych, ze booze micha to, co tam bylo napsano, s tim, co mu zmrd napsal sam. U mne byly taky horsi veci v mailech. Co se ceny tyce, tohle asi bude levnejsi a vzhledem ke svemu pristupu ma u nich nejspis mnozstevni slevu :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » čtv bře 23, 2023 17:23

mike píše:Jake penize ho to stoji?
To nikdo z nas netusi. Nevime, jakou ma smlouvu s vyrobcem. Vubec to nemusi byt, jak si myslis Ty, tj, ze mu vyrobce nejak kompenzuje (uspesne) reklamovane boty. Tady v CR je to jen hodne maly trh, moc velkou "vyjednavaci silu" mit nebude, muze se taky bat, ze kdyz bude mit mnoho reklamaci, tak si najdou jineho dovozce, atd. Prece jen kdyz s vyrobcem vyjednava nejaky dovozce do Nemecka, kde proda radove vic bot a jeste ma firma silne obchodni postaveni, tak s Tebou bude vyrobce jednat trochu jinak, resp. si i Ty muzes stanovit nejaka pravidla.
mike píše:Co se ceny tyce, tohle asi bude levnejsi
Jak si matne pamatuji, tak nekdy jsem narazil na cenu takoveho odborneho posouzeni primo u jednoho znalce a bylo to nejakych 150-200 Kc. On klidne muze mir nejake sablony a dopisuje do nich jenom par konkretnich udaju. Vetsinou dany vyrobek ani nevidi, jen max na fotkach. To posouzeni - na rozdil od znaleckeho posudku - nema pro nej absolutne zadne pravni dusledky, klidne muze napsat i falesny. Ale to jsem uz psal.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod irem » čtv bře 23, 2023 17:36

Mate, prosim, nekdo porovnani, jak jsou na tom Topo a Hoka s cislovanim? Stejne, posunute?
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 263
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » čtv bře 23, 2023 18:45

Já kupoval po fernetu juniorce Hoky (už nevím jaké - na běh po asfaltě) a (poté, co dostala a vyzkoušela tak meldovala, že) velikost odpovídá přesně číslování EU. Vlastní zkušenost ale nemám, Topo neznám.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv bře 23, 2023 20:28

apuka píše:To nikdo z nas netusi. Nevime, jakou ma smlouvu s vyrobcem.

Proto se ptam boozeho, jestli nevi, jak to je.

Jestli ma blbou smlouvu s vyrobcem, tak je to jeho problem a nemuze ho prenaset na zakazniky. A uz vubec ne se chovat timhle zpusobem.

apuka píše:Vetsinou dany vyrobek ani nevidi, jen max na fotkach.

V mem pripade zmrd psal, ze boty posila na posouzeni a i podle textu je dotycna videla.

apuka píše:To posouzeni - na rozdil od znaleckeho posudku - nema pro nej absolutne zadne pravni dusledky, klidne muze napsat i falesny.

V mem pripade je tam razitko a podpis znalkyne a docela pochybuju, ze je to, jak pises. Kdyz to udela nejaky cicmunda na prodejne, tak asi jo, ale to neni tenhle pripad.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » čtv bře 23, 2023 22:17

Lepidlo je myslim neoprenove a ne PU.

JPP primo od pana obchodni zastoupeni... prapuvodni TOPO byla garazova firma v US pak expandovali a zacali sit ve Vietnamu, reklamace nebyly problem. Pak to prodali nejake velke firme a zacal byt problem s kvalitou a pak s reklamaci, protoze oni mu vyreklamuji jen par % zbytek jde na nej a mas pak kseft do minusu. Takze proto byl problem s reklamacemi. A nejsem si jisty, ale ty shit kusy musel posilat do US.

Ano tvuj reklamacni protokol jsem cetl a psala to ta sama ..... ktera tobe. Dostal jsem je 7.5.2021 a hned v kvetnu reklamoval. Doted jsem hledal to vyjadreni, ale asi jsem ho opravdu vyhodil.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv bře 23, 2023 22:22

Fajn, ale to je jeho riziko podnikani. Kdyz na to nema, tak at do zavre a nechova se jako kreten.

To je fakt skoda, protoze 80 km je extrem. Nechce se mi verit, ze by psala ty blaboly, cos psal, to by bylo na stiznost vedeni ustavu, ve kterem pracuje. Ze to psal zmrd ti ale klidne uverim ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » čtv bře 23, 2023 22:29

To uz je jedno.
Nikdy v zivote jsem se, ale nesetkal s takovou drzosti a lzi.

:supz: Ta ..... tam napsala, ze nekde pod tkanickama nasla kus jehlici a boty jsou po 80 km uplne ciste a vonave protoze jsem je vypral v pracce a rozpadly se. :vom:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv bře 23, 2023 22:36

No a nemohl bys mu teda opravdu dat pres hubu? ;-)

Hmm, a vypral jsi je? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » čtv bře 23, 2023 22:44

Letos nemam moc cas. :mrgreen:
Boty neperu. Maximalne v kyblu.

Jak si psal o proslapane podrazce a bolesti spodni slachy na chodidle, tak jsem mel to same a dokonce z novych bot. Tak nevim cim to je. Nekdy se mi to vraci a nemuzu vubec chodit. Koupil jsem si na masirovani chodidel korkove koule a nekdy to pomuze nekdy ne. Nic mi na to nepomaha. Mas nejake reseni? Pilka?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » čtv bře 23, 2023 22:47

Stridam Altry Lone peak 5 Altra Timps TOPO A Merrely. Tak nevim jestli je to pestrosti dropu nebo necim jinym. Zkousel jsem i ortopedicke vlozky a nepomohlo to.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv bře 23, 2023 22:53

Mam. Chodit vic v pohorkach :twisted:

Zanet je chronicky a trva, nez se ho zbavis. Mne pomohly silnejsi podrazky (30/25 mm) a nejspis i to, ze jsem zacal chodit vic, ale o neco pomaleji. Prijde mi, ze mi to delala kombinace narazu o nerovnosti pres moc tenkou pozdrazku plus pretizeni pri moc rychle chuzi.

V akutnim stavu pomahalo rozmasirovat slachu klouby prstu. Boli to, ale pomuze (ale bacha na odrene klouby). Soused bezec zas pouziva nejaky masazni valecek, pry to dost boli, ale pomuze. Taky jsem pridal do ranni rozcvicky nahahovani a sevreni prstu u nohou, coz trochu zacvici s tou slachou. Co z toho nakonec pomohlo vlastne ani nevim, ale uz si nevzpominam, kdy mne to bolelo naposled. Nastesti.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » pát bře 24, 2023 8:38

mike píše:
apuka píše:To posouzeni - na rozdil od znaleckeho posudku - nema pro nej absolutne zadne pravni dusledky, klidne muze napsat i falesny.
V mem pripade je tam razitko a podpis znalkyne a docela pochybuju, ze je to, jak pises. Kdyz to udela nejaky cicmunda na prodejne, tak asi jo, ale to neni tenhle pripad.
Pochybovat muzes, ale zadne "odborne posouzeni" nebo "odborne vyjadreni" neni soudneznalecky ukon, muze to delat kdokoliv, kdo na to ma (predpokladane) odborne znalosti, klidne by to mohl byt i jiny prodejce obuvi. Jeho obsah a forma neni urcena zadnym zakonem, tudiz tam muze psat cokoliv, nic ani nemusi zduvodnovat (na rozdil od znaleckeho posudku).
Pokud by napsal vyslovene falesne vyjadreni pro prodejce, tak vuci Tobe nema zadny vztah - on to vypracoval pro prodejce, ne pro Tebe. Takze jediny pravni dusledek pro nej muze byt, ze pokud Ty das k soudu reklamaci a vyhrajes, tak na nem muze kvuli sve vznikle skode zalovat prodejce.

Docela by me zajimalo, jestli pouziti uredniho kulateho znaleckeho razitka na "Tvem" odbornem posouzeni je v souladu se zakonem, jestli se tam znalkyne nedopustila prestupku jeho pouzitim. Takove razitko se nesmi pouzivat na kde-co, jen na vyjmenovane listiny.

Edit: Tak ne, soudkyne udelala fintu, aby to vypadalo "s vetsi vahou". Nepouzila uredne znalecke razitko - to ma mit v sobe statni znak a jmeno znalce -, ale obycejne razitko oddeleni prislusneho ustavu kulateho tvaru, ktere neni "uredne kulate razitko" podle zakona.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod milarepa » pát bře 24, 2023 8:47

booze - až bude venku hezky, tak zkus co nejvíce chodit boso, to je pro chodidlo nejlepší regenerace

a místo pokusů s Altrami atd. si pořiď nějaké normální boty s dobrým tlumením a dropem........třeba Hoky - wide verze Speedgoat anebo nějaké pořádné inovejty s širším kopytem (Trailfly edice, nebo Rocfly G 390) případně odtlumené Saucony Xodus Ultra 2
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » pát bře 24, 2023 11:16

Chodim cele jaro leto okolo komina v tenkych slupkach. Na trasu do 20km beru altry lone peak nad 20km beru Timps, ktere maji pod patou 5cm. Nikdy jsem na to netrpel a ted se toho nemuzu zbavit. Nekdy pomaha Traumaplant, nekdy ty koule, nekdy lavor s horkou vodou a nekdy nic. #-o
HOKA mi nesedi mam asi siroke chodidlo. 27cm delka a 12cm sirka pod prstama \:D/
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod milarepa » pát bře 24, 2023 12:42

hm...........až to bude možné, tak zkoušej chodit nebo běhat naboso, zpočátku to nepřehánět a postupně zvyšovat vzdálenost i tempo......mi to kdysi vyřešilo všechny problémy s nohama a upravilo přirozený běžecký došlap a držení těla při pohybu

je dost možné, že máš nějaký nevhodný návyk při došlapu nebo blbé držení těla, což se pak přenáší do těch problémů, no a v těch tenkých křuskách jsi na tom dojel, možná tam bude problém i s tím 0 dropem - s tím se musí opatrně a mít u toho dobrou techniku běhu (chůze)

27/12 je dobrá placka..........mám podobnou délku chodidla, ale šířku 10,5 a Hoky v široké verzi mám akorát, takže to určitě není značka pro tebe :-)

kámoši, co mají široká chodidla si pochvalují ty inovejty trailfly, na běh trailfly ultra 280 a na turistiku trailfly ultra max 300, je to na nejširším kopytě č.5, pohodlné, vhodné do univerzálního terénu i na asfalt, super pěna s návratností energie obohacená grafenem, takže i dlouho vydrží, zkus si je někde zkusit
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát bře 24, 2023 16:15

booze píše:Nekdy pomaha Traumaplant, nekdy ty koule, nekdy lavor s horkou vodou a nekdy nic.

Ten zanet je chronicky a leci se mesice. Traumaplant aspon u mne nezabira hned, ale az tak po tydnu, spis vic. Nemuzes cekat, ze to ze dne na den zmizi, tohle je beh na dlouhou trat. Jestli to mas az tak, ze nekdy nemuzes chodit, tak by asi nebylo od veci zajit ke sportovnimu doktorovi a/nebo dobremu fyzioterapeutovi.

Trochu jsem premyslel, jak to vlastne bylo u mne a dosel jsem k tomu, ze to vzdycky vzniklo pretizenim. Poprve se mi to stalo, kdyz jsem usel za den 70 km v pohorkach a pak 50. To preslo za par mesicu, pak roky nic a vratilo se to, az jsem zacal chodit v nizkych botach. Tam to souviselo s tloustkou podrazky, tenka to zhorsovala, nove boty zlepsovaly. Furt se to ale vracelo a zmizelo to az loni, kdyz jsem zacal chodit na denni vychazky s pritelkyni. Sice jsou delsi, ale jdeme o neco pomaleji. Tak 6 - 6.5 km/h, driv jsem chodil spis k 7. Myslim, ze prave tohle udelalo tu zmenu tj. neni to delka trasy a cas chuze, oboji narostlo, ale rychlost tj. zrejme dynamicke namahani te slachy. I tak to ale trvalo mesice, nez to postupne vymizelo.

Jestli je to nejak prenositelne na tebe netusim, jen ma zkusenost. Ze ktere plyne snizit namahani te slachy.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » pát bře 24, 2023 16:58

mike píše:Furt se to ale vracelo a zmizelo to az loni, kdyz jsem zacal chodit na denni vychazky s pritelkyni.
Takze booze, lek je jasny - sezen si novou pritelkyni! :mrgreen:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát bře 24, 2023 19:59

To jo, zena ho zabije a pak uz ho nohy trapit nebudou :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » pát bře 24, 2023 21:38

Mlada laska, on s ni chodi na ty prochazky a na rukach ji nosi. Nepise, ze ona taky chodi. \:D/ :twisted:
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » pon bře 27, 2023 14:51

Heledte, a schvalili by jste nejake z tehlech 3 bot kdyby byly s velkou slevou (kamos dealuje La Sportivy) ..

https://www.hudy.cz/boty-la-sportiva-bushido-ii-gtx
https://www.hudy.cz/ultra-raptor-ii
https://www.hudy.cz/jackal-gtx

nabidl mi, at si vyberu a nekde vyzkousim La Sportivy a ze mi je sezene "s velkou slevou" (jak velkou nerikal) :D

jinak mel obdobi ze jsem lezl pouze a jen v Cobrach (to bylo uplne nabozenstvi bouldrovat v La Sportiva Cobra), jejich normalni boty jsem nikdy nemel .. koupil jsem pred asi 3ma lety TX5 a prodal je po 2 tejdnech kamosovi ..
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Etheric » pon bře 27, 2023 15:04

Jak velká by byla ta sleva, vyhovovalo by mi toto, ale:
Obsázka pouze lepená, ne šitá - ta mi nikdy dlouho nevydržela. Zejména to značený místo je kritický, tohle řešení mi odchází brzy.
Screenshot_20230327_160205_com.android.chrome.jpg

Ale když by byly za fakt dobrou cenu..... ;)
Ty Ultra Raptor II vypadají konstrukčně lépe, že by mohly něco vydržet
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon bře 27, 2023 15:20

@ntz: nejdriv si je vyzkousej. Je velka sance, ze ti budou uzke, nozku jako baletka nejspis nemas. Ja je treba kvuli tomu mit nemuzu a to mi lezecky od LaS vyhovovaly. Nejuzsi boty, co jsem kdy zkousel (nekolik ruznych), v podstate jsem je mel problem vubec obout. Kriticke misto je asi uprostred, spicky celkem sly.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Běhání