Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » pon úno 8, 2021 9:33

mike píše:Nasel jsem novy vzor na dTestu: Reklamace pro nesplnění jakosti při převzetí. To by melo byt ono, ne?
Ano, to je novy "Rozpor s kupni slmouvou".

Ale vsimni si, ze i dTest tam pise, na co jsem upozornoval
Kupující má právo na dodání nové věci, případně jen její součásti, není-li to vzhledem
k povaze vady neúměrné. Pokud není možné věc či její část vyměnit, může kupující odstoupit od smlouvy.
Takze nemuzes ihned pozadovat odstoupeni od smlouvy.

Kazdopadne ja bych tam nepsal nejaky skoro presny pocet km, cos boty pouzival. Podrazka zadnou velkou zatez neukazuje. Radeji napis neco ve smyslu pouzivane na denni prochazky po nocni Praze po chodnicich, polnich a lesnich cestach a nenarocnich lesnich stezkach.
Uz jen proto, ze kdyz napises 650 km, tak mohou vytahnout tvrzeni, jak pise oodoow, ze to je na bezecke boty dost a teda je to "bezne opotrebeni". Neni to sice pravda, ale to je na delsi kolo komunikace s odvolavanim se na to, ze to To nemaji nikde napsane a Ty o tom nemuzes vedet - kdybys vedel, tak si takove boty nekoupis. Jinymi slovy, to (neuvedeni dulezitych skutecnosti ovlivnujici rozhodnuti koupit ci nekoupit) by Ti uz davalo duvod na odstoupeni od smlouvy :wink: .
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon úno 8, 2021 17:54

Nachtlauf píše: Na fotkách je Topo podle podrážky...? To čumím, musela tam být kuchlá strana už z výroby, tohle není normální.

Topo Ultraventure, psal jsem to o neco vys ve vlakne. Z vyroby to neni, jsou obe, druha o neco min. Podle mne se to prosoupalo o hranu podrazky.

oodoow píše:Jako oni ti nejspíš řeknou, že se reklamace nevztahuje na běžné opotřebení používáním.

Jenze behem prvnich 6 mesicu to nestaci rict, musi to taky prokazat.

oodoow píše:Tak já ti doporučoval ty Mountain Racer, co mají být odolnější.

Prijde mi, ze MR by dopadly stejne, konstrukce je stejna, jen je jina podrazka. Ale mozna se pletu.

oodoow píše:Ale zas na druhou stranu ti tenhle experiment vyléčil fascitidu, což je věc k nezaplacení.

Jo, s tim souhlasim. Jeste to mozna neni uplne, ale minimalne o 90 % lepsi, nez na podzim.

oodoow píše:Jinak já s nima byl fakt spokojenej, počítadlo se mi zastavilo na 1761km.

To bych byl taky spokojenej. Uplne by mi stacil dvojnasobek tj. 1400 km. Takze cil je dostat nove vymenou a kdyz dopadnou po 700 km stejne, tak uz to resit nebudu.

oodoow píše:Btw. nezná někdo schopného ševce kolem Olomouce nebo Prahy? Co by byl ochoten ty boty opravit a neříkal věci jako: "Vy ty boty musíte mít hodně rád, kupte si radši nové, s tímhle se nebudu jebat.."

Znam, tady, ale nevim, jak ted funguje a navic ma ve zvyku tam nalepit tenkou kuzi, to by tady asi nebylo uplne ono. Na druhou stranu, ty tve boty jsou vazne na odpis, i podrazka uz musi mit dost, ne? Koupil bych nove.

pavproch píše:Taky si myslím, že to shodí pod stůl: "příliš in(g)tenzivní používání"

Jenze na tech botach zadne intenzivni pouzivani videt neni a navic by to musel prokazat. Tj. nechat si udelat znalecky posudek. No, uvidime. Jsem zvedav, co rekne vyrobce, zatim mi prisla automaticka odpoved, ze odpovi do nekolika dnu.

slash1111 píše:na to, ze v nich nebehas je ta podkazka (na spicke) celkom zodrata, asi dost asfaltu... a na tom to asi bude argumentovat, ze sice su "mlade", ale dost opotrebovane...

Schvalne jsem to spocital a horni odhad je 250 km po asfaltu. Holt to mam skoro 1.5 km nez se dostanu mimo mesto a pak zase zpatky. Osoupana spicka mne docela prekvapila, zrejme diky nizkemu dropu chodim jinak, ostatni boty maji spis osoupanou patu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon úno 8, 2021 18:02

apuka píše:Ale vsimni si, ze i dTest tam pise, na co jsem upozornoval

Jiste, vsak proto jsem to hledal. Mne ta nova podoba prijde i rozumnejsi resp. vyvazenejsi. A "nesplneni jakosti" mi tady prijde vystizne.

apuka píše:Kazdopadne ja bych tam nepsal nejaky skoro presny pocet km, cos boty pouzival. Podrazka zadnou velkou zatez neukazuje. Radeji napis neco ve smyslu pouzivane na denni prochazky po nocni Praze po chodnicich, polnich a lesnich cestach a nenarocnich lesnich stezkach.

Napisu neco jako pouzivane v souladu s urcenim pouze v lehkem terenu tj. polni a lesni cesty a stezky.

apuka píše:Uz jen proto, ze kdyz napises 650 km, tak mohou vytahnout tvrzeni, jak pise oodoow, ze to je na bezecke boty dost a teda je to "bezne opotrebeni". Neni to sice pravda, ale to je na delsi kolo komunikace s odvolavanim se na to, ze to To nemaji nikde napsane a Ty o tom nemuzes vedet - kdybys vedel, tak si takove boty nekoupis. Jinymi slovy, to (neuvedeni dulezitych skutecnosti ovlivnujici rozhodnuti koupit ci nekoupit) by Ti uz davalo duvod na odstoupeni od smlouvy :wink: .

Napisu, ze 4 pary boty obdobnych boty stejneho urceni a cenove kategorie vydrzely pri stejnem pouzivani minimalne dvojnasobek, coz je pravda. Tim je taky dano me ocekavani.

Navic ty boty nejsou spotrebovane, podle mne je to vada konstrukce. Latka se pri chuzi soupe o hranu podrazky, az se prosoupe. Chyba je v tom, ze neni spojena "obsazka" zvnejsku s podrazkou, jako u jinych bot. Je tam mezera a presne tam se udelala dira. Plus mozna nevhodny material svrsku. Tipuju, ze je to PES, PAD by se takhle neprosoupal. On je celkem silny, je to videt na fotkach, ale PES se prosoupava snadno.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » úte úno 9, 2021 18:03

Prisla mi prvni odpoved z Topo Athletic:

This is not something we commonly saw in this model, but we did make sure to address in the updated Ultraventure 2. This sort of blow out most often occurred when the sockliner was replaced with an aftermarket insert. Some inserts can create a line of pressure along the medial and lateral sides of the instep and create this failure to occur. With that being said, the updated Ultraventure 2 features a gusseted tongue to help provide a more durable and secure midfoot.

Takze nestava se to casto, ale v dalsi verzi jsme to opravili :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » úte úno 9, 2021 21:25

Druha odpoved:

We would recommend reaching out first to the retailer that the shoes were purchased from, and if they are unable to assist, following up with the distributor for the region.

Plus kontakt na Trisportshop, takze jim to poslu. Beru to jako aspon castecne uznani toho, ze reklamace je opravnena.

If you are looking for a shoe that will provide a similar build underfoot to the Ultraventure, we would recommend looking at the MTN Racer. This model will feature a durable nylon ripstop upper that is less susceptible to tears than the upper on the Ultraventure.

Takze Ultraventure nylon/PAD neni a me podezreni na PES zesiluje. Navrhnu tedy vymenu za MTN Racer. Jeste jsem se zeptal, jestli to plati uz pro aktualni model, protoze si nejsem jisty, jestli will feature je jazykovy obrat nebo to znamena az budoucnost :-k
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř úno 10, 2021 0:14

The current version of the MTN Racer features the ripstop upper.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » stř úno 10, 2021 8:33

Nakonec to bude mozna opravdu vlozkou, jak to slash1111 postoval. Akurat ne vymenenou neoriginalni ale jejich vlastni :wink:.

Kazdopadne, pokud bys k reklamaci prilozil ty citovane odpovedi od vyrobce, tak nezapomen pripsat, ze jsi je pouzival pouze s original vlozkou, at se toho nechteji chytit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » stř úno 10, 2021 10:16

Zacina ten vlozkovy nezmysel celkom davat zmysel...
V tom mieste sa teniska+vlozka ohyba pri behu/chodzi. Tym, ze je ta vlozka taka tuhsia ako ta gumena a ma ostrejsiu hranu, tak pri tom ohnuti sa ten ostry okraj vlastne vyrovna+roztiahne a zatlaci do zvrsku - latky, + ten smirgel a diera je na svete...
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř úno 10, 2021 16:40

@slash1111: v zasade jo, ale hlavni problem je v konstrukci boty. Ze tam tahle hrana vubec vznikla a ze neni vyztuzena aspon zvenku. Pak se pri ohybani soupe latka proti hrane podrazky a nakonec se prosoupe.

Originalni vlozky jsou velmi mekke a verim tomu, ze jakekoliv tuzsi problem zhorsuji. V mem pripade jde zrejme o to, ze nemam tak uzke nohy, jako etiopsti maratonci, takze ten tlak tam taky je. Ne ze bych ho citil, boty mi sedi, ale poznam, ze jsou v tech mistech o neco uzsi, nez jine. Teda, nizke LaS jsou v tomhle vyrazne horsi, ale ty prave kvuli tomu nekupuju.

@apuka: to tam samozrejme napisu, jelikoz tohle upozorneni ma i na webu. Spolu asi se stovkou jinych :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » stř úno 10, 2021 16:54

mike píše:Originalni vlozky jsou velmi mekke
:-k :-k :-k Blba myslenka - co ty membranove ponozky? Nemel jsem je zatim nikdy v rukou, takze fakt nevim, proto se spise ptam - nemuzou byt tuzsi a ten tlak, resp. dreni delat ony?
Ne ze by na tom zalezelo, ty zakazane pouzivat neni a mas pravdu, ze je to vada konstrukce (jen si myslim, ze spise by to melo byt vyztuzene z obou stran), jen by me to zajimalo jen z principu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř úno 10, 2021 17:10

Spis ne, jelikoz ta hrana i dira jsou pod vlozkou, takze ponozka se tam latky vubec nedotykala. Navic ty membranove ponozky nosim, jen kdyz musim, coz neni casto. Jinak DT, ktere maji 70 % merina a jsou mekke a prijemne na dotyk. IMO nejlepsi ponozky jak pro nohu, tak pro botu.

Vyztuzeni by nejspis stacilo zvenku. Kdyby "obsazka" byla spojena s podrazkou, tak to maji treba Inov-smejdy. Cely problem je v tom, ze latka se soupe proti hrane podrazky, tam by zadny pohyb byt nemel. Ono to neni prosoupane zevnitr, ale zvenku, vlastne ta hrana funguje jako pilka.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pát úno 12, 2021 11:47

A už proběhla nějaká výměna názorů? Nemůžeme se dočkat prvního střetu. :twisted:

Pokud je to prošoupané zvenku, tak asi moc nepomůže to, co změnili na druhé verzi, ne? Ta změna by měla lépe upevnit chodidlo v botě.
Doufám, že na nich vyhádáš ty Mountain Racer a popíšeš rozdíly, pak bych si je taky koupil když tak. :)
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 12, 2021 16:44

Jeste jsem nemel cas to sepsat, musim obcas bohuzel i pracovat ;-) Snad pres vikend. Normalne by to bylo jednoduche a moc bych to neresil, ale tenhle si predem nastavel proti reklamacim hradby a ty je potreba prorazit jednim presnym uderem ;-) Proste to chci mit pokud mozno vyrizene napoprve, protoze jinak to budu muset resit pres COI a to uz bude na dlouhe lokte.

Mne to taky nedava moc smysl, ale podstatne tady je, ze o problemu vedi a pokusili se s nim neco udelat. On ten clovek ze supportu psal trochu nejasne a prijde mi, ze to jednak nejak vyztuzili a jednak lip upevnili chodidlo.

BTW, chodim ted tyden v lehkych pohorkach a zase se zacala ozyvat plantarni fascitida :? Ono je to castecne snehem, jelikoz chuze je namahavejsi a chodidla dostavaji vic zabrat, ale castecne botama. Pres Vanoce jsem nachodil v Alaskach 150 km a zadny problem nebyl,. Holt si budu muset poridit jine lehke pohorky, vloni mne z nich pro zmenu bolela pata z boku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » čtv úno 18, 2021 23:12

tak co? už jsi mu to poslal? Chci si koupit další Topo ale nejsem si jistej ani velikostí ani tím, jaká ta bota bude, tak chci první vědět, jak jsi pořídil. :twisted:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv úno 18, 2021 23:39

Jeste ne. Doufam, ze to zvladnu pres tenhle vikend :? Jestli ty boty potrebujes, tak necekej, jestli bude delat potize, tak se to muze tahnout mesice.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Reccol » sob úno 27, 2021 13:29

Nevíte někdo, kde v Evropě najít Topo Terraventure 2 ve velikosti 48? Zelené. Google mi nějak nepomáhá, nemůžu je najít. Alternativa je vzít to ze Států, ale nechce se mi tak dlouho čekat.

Koupil jsem o číslo menší a nesedí to :roll:
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » sob úno 27, 2021 19:43

Tady: https://www.trisportshop.cz/topo-terrav ... llow-black. Zlute, ale to snad neni problem ;-) Jinak si ale precti me zkusenosti vyse s Ultraventure a jejich rozkladem.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Reccol » sob úno 27, 2021 21:08

Neboj, forum čtu poctivě už spoustu let, jen moc nepřispívám :) Máš fakt smůlu, obecně jsou recenze pozitivní a jedny Topo už jsem měl a byl jsem spokojený. Jsem zvědavý, jak to vyhádáš.

Žluté problém trochu jsou, proto sháním ty zelené.

Trisportshop znám, jsou jediní, kdo to sem oficiálně dováží. A taky znám jejich pověst a rychlost reakcí na maily.
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » sob úno 27, 2021 21:46

Jo, to ja taky :)

Fakt resis barvu, kdyz je problem je sehnat? Nereknu, kdyby byly treba ruzove, ale tahle je celkem v pohode. Klidne bych ji bral, kdyby jina nebyla.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Reccol » ned úno 28, 2021 8:18

Tak když to jinak nepůjde, tak se svojí sloní nohou mít na výběr nebudu, ale třeba se mi něco podaří najít, nebo bude někdo šikovnější, než já :) Zas tak na to nespěchám.
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon bře 1, 2021 14:01

pavproch píše:Infernet je mocná zbraň, hlavně ve spojení s pamatovákem detailů mé plat. karty....
Sedím u pc, čumím do blba a ....


A už zase - tentokráte sem čuměním do blba, zamyšlením se a následným průzkumem fernetu zistil, že Ultra Raptory GTX v mé velikosti už skoro nikde nejsou k sehnání, taxem si rači (kde ještě měli) jedny objednáááál do rezervy... :supz:

A jak tu kdosyk řešil barvu tenisek - ani vlastně nevím, jakou barvu sem objednááál.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » stř bře 3, 2021 13:46

slash1111 píše:Teraz mam druhy par Altra Lone Peak 4.5 (EU48) - 280k/1,5mesiaca a ten je bez problemov (je tam zatial iba jedna mala dierka)...

Tak o mesiac neskor a dalsich 210k uz aj tento par to bude mat za sebou...
Zatial som to zagebril Loctite Gel a nejakym Chemoprenom tak uvidim co to urobi :D
LP45_1.jpg


LP45_2.jpg


@mike: skusal som tie Topo MTN Racer, ale su v spicke vo vnutri nizke a je citit ze maju vysoku podrazku, skusal som aj MT-3, ale ked budu skladom tak skusim Runventure 3
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř bře 3, 2021 16:45

slash1111 píše:skusal som tie Topo MTN Racer, ale su v spicke vo vnutri nizke a je citit ze maju vysoku podrazku

Jo, ale na oboji si casem zvyknes nebo si to sedne. Aspon u Ultraventure, ale MTN Racer vypadaji stejne. Na podrazku jsem si zvyknul velmi rychle a pak se mi to naopak libilo, tak spicka neni az tak nizka, jako je zahnuta nahoru. To bylo trochu horsi, ale je to spis pocit, nez ze by to fakt vadilo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » stř bře 3, 2021 17:37

Nízka v zmysle, že som mal necht na palci opretý o vrchnú látku. Na toto by som si nerád zvykal, v tých MT-3 to bolo v pohode.
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » stř bře 3, 2021 18:04

MTN Racer jsem nikdy na noze neměl, ale oproti ultraventure by měl být více upnutější. To by mi právě vyhovovalo, protože ultraventure byly do technického terénu na houby, děsně to na noze jezdilo + měkká guma se různě krčila = stabilita nula.

Jinak já si teď nemůžu vynachválit X-Talon 200. Na bláto v Prokopáku ideální, 8mm špunty pěkně drží (v rámci možností) a bota je lehká, široká a člověk dobře cítí terén, takže se může pustit i do větších rychlostí. Na delší asfalt běhy to ale není, to by ty špunty rychle zmizely.

Jinak 500km z Lone Peaků není moc, bych čekal, že už to Altra vymyslela, když už je to x-tá iterace a ono pořád nic. :roll:
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Reccol » stř bře 3, 2021 19:23

Lone Peak poslední dvě generace nevydrží nic, uvidíme, co pětka.

Trisportshop psal, že na konci března mají přijít Terraventure 3, tak asi počkám. Ale psal jsem tedy pro jistotu přímo do Topo a ti o tom nevědí :)
Mám pocit, že Trisportshop má nějaké interní omezení mailů na zákazníka - obvykle jednou odepíšou, ale na navazující mail už nikdy :roll:
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » stř bře 3, 2021 19:32

slash1111 píše:Nízka v zmysle, že som mal necht na palci opretý o vrchnú látku.

Jo, to je ono, akorat bych nerekl opreny, ale ze se pri chuzi dotyka. Nosenim se to zlepsilo a kdyby ti to fakt vadilo, tak by nejspis pomohlo uzirnout v tech mistech vlozku, protoze ta se tam zveda a tim i palec.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » stř bře 3, 2021 19:55

ja som citil mierny tlak na palci uz pri stati (pouzivam hrubsie ponozky)

@oodoow: aj predajca hovoril, ze kvalita isla posledne roky velmi dole, a ked vidim obrazky LP 5.0 tak si myslim, ze ten material je opat rovnaky/velmi podobny, takze zatial ich kupovat nebudem...
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » stř bře 3, 2021 20:50

Osobně bych zkusil Olympus 4 kdyby nestály raketu, ty mají skvělé recenze i co se týče výdrže. Jinak já mám altra escalante a sešlapal jsem je do strany, takže to už taky kupovat nebudu.
Přítelkyně má Altra superior a je hodně spokojená, zatím jí drží, ale zas tolik toho v nich ještě nenaběhala.

Trisportshop se nechce s nikým vybavovat, kdyby neprodával jako jedinej v ČR Topo boty, tak o ten obchod fakt ani nezavadím. I tak se snažím koupit na jistotu ať s nima raději nemusím vůbec komunikovat, btw. mike co tvoje reklamace? Už jsi hrdina co z nich vytřískal náhradní Mountain Racer? :D
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » čtv bře 4, 2021 12:50

pavproch píše:
pavproch píše:Infernet je mocná zbraň, hlavně ve spojení s pamatovákem detailů mé plat. karty....
Sedím u pc, čumím do blba a ....


A už zase - tentokráte sem čuměním do blba, zamyšlením se a následným průzkumem fernetu zistil, že Ultra Raptory GTX v mé velikosti už skoro nikde nejsou k sehnání, taxem si rači (kde ještě měli) jedny objednáááál do rezervy... :supz:

A jak tu kdosyk řešil barvu tenisek - ani vlastně nevím, jakou barvu sem objednááál.... :twisted:


Update: Už je mám fprackách a sou černo-černé/šedé. Fajne nejen (očekávanou) funkcí ale i vzhledem. Fčíl pudou ale na ?rok? do skříně.... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Běhání