Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pát úno 5, 2021 19:02

Nie, nereklamoval som to. Predajca (trochu sa pozname) mi ponukol velku zlavu pri dalsom nakupe ked som to s nim iba konzultoval, tak preco si kazit vztahy...
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 5, 2021 21:37

@Krysha: njn, holt je budu muset umyt. Napadlo mne, ze nejdriv napisu vyrobci, co oni na to.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » sob úno 6, 2021 9:06

Krysha
dokazes posoudit, o kolik je podrazka "tvrdsi" nez lone peak? furt o nich uvazuju, ale mam strach aby nebyly "tvrdy" no ale porad sem se nerozhoupala je koupit, su desna :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Krysha » sob úno 6, 2021 11:20

@Mawenzi: no u lone peak s nadsázkou cítím každý kamínek, takže mají blíže k barefoot, tak tyhle Topo jsou téměř jako "B" pohorky
např. LP lehce v rukách ohnu patou ke špičce popř. zkroutím podélně o 90°, zatímco Topo ani náhodou, tam jen o kousíček.
nejprve to byl nezvyk, ale teď jsem rád, že jsem konečně sehnal lehké "pohorky" se širokou špičkou
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 7, 2021 4:41

Precetl jsem si reklamacni rad/formular Trisportshopu a zvedl se mi tlak. Jednak celkove odrazujici ton a jednak tohle:

Ke každému zboží zaslanému (předanému) firmě TRISPORTSHOP musí být přiložen tento formulář.
Zboží bez vyplněného formuláře nepřijímáme!!!
...
K reklamaci je nutné ve všech případech přiložit vyplněný reklamační formulář.
...
Kupující souhlasí s prodloužením reklamacní lhuty ve výjimecných prípadech nad zákonem stanovených 30 dní a to na dalších 60 dní. Výjimecnými prípady je rozumena nedostupnost náhradních dílu, potrebných k oprave daného zboží, nebo nutnost podstoupení reklamace zahranicním dodavatelum
...
Podpisem reklamačního formuláře kupující potvrzuje, že se podrobně seznámil s reklamačním řádem a že s ním souhlasí.


S prodlouzenim nesouhlasim, nevidim k tomu zadny duvod. Docela drzost podminit reklamaci podpisem formulare a tim i podpisem podminek nad ramec zakona. Pravnici, jak to vyresit? Formular vyplnit, ale tohle preskrtnout s tim, ze s tim nesouhlasim? "Kupodivu" to maji jen ve formulari, ale na webu tahle cast chybi.

No, neco takoveho na mne zkouseli i v prodejne Meindlu, ale tam jsem to podaval osobne a tohle jsme proste vyskrtli. Taky chteli celkem 45 dnu, pry kvuli posilani do Nemecna, a ne 90 jako tady. Kupodivu to pak stihli.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Krysha » ned úno 7, 2021 7:23

Teda ne že by mě to překvapovalo, ale o to víc jsem zvědavý, jak se Ti bude dařit a držím všechny pěsti.

Já se po poslední komunikaci s ním zařekl, že už tam nikdy nic nekoupím, protože na můj popis zdravotní/životní situace koncem prosince (karanténa, izolace, PES 5 a do toho svátky), kde jsem ho informoval, že boty u kterých odstupuji od smlouvy, možná do konce roku nestihnu odeslat (podle výsledků testu) mi odpověděl opravdu s "velkým" pochopením:
nicméně přes veškeré pochopení k níže vypsaným důvodům upozorňujeme, že pro řádné odstoupení od smlouvy a vrácení zboží je zákazník povinen odeslat vracené zboží neprodleně a včas poté, co bylo samotné odstoupení od smlouvy ,,prokazatelně“ doručeno.

přičemž na stránkách tou dobou měl stejně upozornění "OD 23.PROSINCE DO 3.LEDNA MÁME ZAVŘENO OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ V TUTO DOBU VYŘÍDÍME 4.1.2021" :roll:
takže i když bych to těsně před koncem roku odeslat stihl, kašlal jsem na něj a poslal to až po novém roce (stále v rámci 14 dní termínu od odstoupení od smlouvy)
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 230
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Trnky » ned úno 7, 2021 9:44

to mike: ja by som postupoval nasledovne, ak je to mozne upravit este v elektronickej forme, tak by som to vymazal a ak nie, tak ako si navrhoval to preskrtnut a kludne aj napisat nesuhlasim -nevyhovujuce znenie

na dteste uvadzaju, ze by taketo ustanovenie je neucinne, ale aj tak by som pridal zrejmy prejav vole
dtest prodlouzeni lhuty
Trnky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob zář 20, 2014 19:31

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » ned úno 7, 2021 10:49

ja bych tam nejradsi taky nikdy nic nekoupila, protoze mi ten chlap opakovane na moje dotazy na boty odpovida, ze se jako zena ptam na panske, kdyz si objednam tak mi pise ze mi posle damsky ze sem si poslala pansky ze je urcite budu chtit vracet a kdyz jsem se ptala na sirku timptrail kdyz byli novy jestli by neporovnal mezi olympus/lone peak tak me odkazal na produktovy fotky, kdy jedna bota je orientovana doleva, druha doprava jednou vyfocena leva, podruhe prava, ani to nejde porovnat mezi sebou a nerekne mne to nic... a k tomu jeste ty poznamky jako "uz minule jsem vam psal ze panske boty pro vas nejsou"

jenze problem je v tom, ze kdyz nechci zahranici a chci olympusy tak je jinde v cr nekoupim... nalehko zacalo s altrama, ale jen lonepeak a ty jsou uzsi o fous nez olympus a uz po zkusenosti s 60% vydrzi proti olympusu se mi nevyplati je vubec kupovat...

Krysha
diky... uz vlastne loni sem nad nima dost uvazovala, letos mam jiny boty, konecne kozeny pohorky, takze financne uz zadny dalsi boty nedam... ale proste neni to ono, a kotnickovy Lone Peak uz peji labuti pisen, takze na pristi zimni sezonu asi mam jasno, protoze to zni, ze to by byla fakt presne idealni zimni botka :) diky:)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Nachtlauf » ned úno 7, 2021 11:19

@Maw:
Zkoušela jsi TOPO Athletic? Mám jejich Terraventure 2 i Hydroventure 2 a na širokou nohu jdou super.
Drop 3mm, podrážka Vibram, vložená je tam i rock plate, na kamenech apod. to dobře chrání nohu a jsou lehké. :t:t
Carpe noctem. Run - bike - at - night.
Nachtlauf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 28, 2021 3:58

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » ned úno 7, 2021 13:07

Nachtlauf
nezkousela, su verna altra olympus :D a aktualne nechci moc experimentovat. Topo bych rada hlavne ty kotnickovy s membranou na zimu. Jinak jo, nejaka doporuceni na topo jsem taky dostala, ale nakonec vzdycky pri koupi uprednostnim Olympusy, i proto, ze se mi posledne podarilo 2x koupit fakt vyhodne od nekoho kdo blbe trefil velikost, takze porad ne a ne se k topo dostat :D

a zas tolik bot nezlikviduju, cca 1x za rok, a loni sem zrovna skvele koupila dvoje tady na bazaru a zaroven ty lonsky z nejakyho duvodu maj uz pres 1000 km a jeste drzej :D ale ja vic nez tech 1500 za rok nenachodim, takze vetsinou mi jedny boty v pohode vydrzej na sezonu
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » ned úno 7, 2021 17:09

Tak ich objednávaj na mužské meno, alebo mu píš, že to je darček :D
Lone Peak 5.0 sa budú vyrábať aj v rozšírenej verzii
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 7, 2021 17:42

@Krysha: njn, od zacatku jsem mel spatny pocit a tusil, ze budou problemy.

@Trnky: diky za odkaz, hned jsem si to myslel a rikal si, ze jestli bude delat problemy, tak tohle na COI poslu. Jeste mne napadlo, ze vlastne nebudu reklamovat, ale odstupovat od kupni smlouvy (protoze 3 mesice), takze mu proste poslu odstoupeni a na tohle kaslu. Podle mne nema na nejaky reklamacni protokol narok ani pri normalni reklamaci a musi ji prijmout i bez nej.

@Mawenzi: moment, tys mu poslala objednavku a on ti je odmitnul prodat? V tom pripade bych vubec nevahal a predal to COI. Tohle udelat proste nesmi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » ned úno 7, 2021 18:05

@mike ne neodmitl mi je prodat ale poslali mi mail/telefon? uz nevim, ze proste sem si objednala pansky a ze jestli nehcu damsky, ja nechtela damsky a on ze je budu urcite vracet, ze zensky maji mensi nohu a nizsi nart a ze to zensky vzdycky vraci kdyz si to objednaj blbe... uz sem to taky udelala ze mi jedny boty objednal kamos se svejma botama... at to nemusim furt resit. Protoze mi pisou snad pokazde a ten mail "uz minule sem vam to rikal" me proste nasral tim jeho tonem :D jak kdybych nemohla treba objednavat boty pro manzela/syna, cokoli... dyt je snad jedno, co je na objednavce za jmeno, maji poslat co chcu bez kecu a ne s kecama :D

jenze nemam moc kde jinde kupovat, vyjimecne maji na peak sport, tam je jednani uplne perfektni, ale je to jednou za uherskej rok... tam sem si jednou objednala boty, ktery prodali na prodejne a ja je stihla objednat nez se updatnul system a dali mi jiny za tu akcni cenu jako omluvu... skoda, ze je nemaj pravidelne. trisportshopu bych rada uz nikdy zadny penize nedala, mit jinou moznost, coz nemam
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 7, 2021 18:12

Prvni upozorneni by se dalo brat jako sluzba zakaznici, jestli se treba nespletla, ale na "uz minule sem vam to rikal" bych asi odpovedel v podobnem duchu :D

Ono to vypada, ze si zalozil eshop, ale chodili mu tam lidi nakupovat :? Tyhle neprofesionalni one-man-show jsou peklo.

BTW, pisete tyhle zkusenosti na Heureku? Jestli ne, tak to udelejte, je potreba, aby se mu to nejak vracelo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » ned úno 7, 2021 18:14

sakra a my se bavime o botach a na bazosu jsou nenoseny olympusy v mym cisle za 1400... no tak budu mit ve skrini dvoje, to doufam neni zlocin:D (jakoze musim se bat rozpadu PU u takovyhle bot? :D kdyz budou 2 roky schovany ? :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 7, 2021 18:25

Nemusis, ale muzes :twisted: PU se rozpada nejdriv tak za 6 let a je tam vubec?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » ned úno 7, 2021 18:30

mike no prave, je tam vubec? a jak se to pozna? :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » ned úno 7, 2021 18:33

@mike: na nic z toho,co chteji a co zadaji nemaji narok - i kdybys podepsal "automaticky" souhlas s prodlouzenim dopredu, by to bylo pravne neucinne. Nekde to urcite najdes na dTestu i na strankach COI. A asi bych premyslel, ze takove obch. podminky bych poslal COI, co si o tom mysli...
mike píše:Na rozdil od tebe bych chtel byt strucny a presny, odkazy na spravne paragrafy by mohly pomoct.
Jasne, zkus is to :wink:. Zpocatku jsem mel stejne myslenky - a potom jsem zjistil, ze vetsinou ty (podle mne) strucne a jasne formulace (typu "roztrzeny sev", "odlepena podrazka") jsou pro vetsinu "resitelu reklamaci" naprosto nepochopitelne, odpovidaji na neco uplne jineho... Resp. spise si to stejne nikdo neprecte a vygeneruje klasicke odmitaci vyjadreni "vady zpusobene beznym pouzivanim a mechanickym pusobenim" - na problemy rekkamovane tyden po nakupu pohorek!
Proto si uz davam praci, ze nejdrive zkusim myslet jako oni a v dopise vyvratim predem vsechny bezne odmitaci formulace.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 7, 2021 18:43

apuka píše:A asi bych premyslel, ze takove obch. podminky bych poslal COI, co si o tom mysli...

Jestli bude delat problemy, tak to na COI poslu.

Muzete se pokochat jejich reklamacnim radem, chce to stahnout to PDFko, je tam toho vic. Pripada mi to spis na par facek.

apuka píše:Proto si uz davam praci, ze nejdrive zkusim myslet jako oni a v dopise vyvratim predem vsechny bezne odmitaci formulace.

To mam v umyslu taky, ale da se i strucne ;-) No, uvidime, nejdriv to nafotim a poslu dotaz vyrobci, co oni na to. A jejich odpoved pripadne prilozim k odstoupeni.

edit: jeste mne napadlo, ze bych to mohl podepsat jako JUDr. Apuka :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 7, 2021 18:45

@Mawenzi: vyrobci a nekdy i prodejci mivaji na webu, z ceho podrazka je. TPU je PU, EVA neni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » ned úno 7, 2021 20:36

Miku, mne napadava jeste relativne jednoduchy zpusob, jak od nich dostat penize zpet a netrapit se s komunikaci.

Posli jim boty s tým svým dopisem, vyrazne tam uved, ze boty reklamujes (resp. najdi tu formulaci byvaleho rozporu s KS - jen bacha, jen kvuli tomu nemas podle noveho ObZ uz automaticky narok na odstoupeni od smlouvy, musis to zformulovat jinak, cca ze je to zavazna zavada, kterou vedet, tak si boty nekoupis) - a ze zadas od nej pri poslani zpet jeho zapis o reklamaci ("reklamacni formular"), na co mas narok. Nedavej tam zadny jejich formular, nic vic - vlastne idealne jeste kopii nejakeho "podaciho listku" za poslani se zadosti o proplaceni v pripade uznani reklamace, at ho jeste vice naseres, kdyz uz to tam maji zduraznene, ze to platis Ty :-).
Az Ti to posle zpet, ze nesplnujes jeho pozadavky na reklamaci, tak posli kopii sveho dopisu primo na COI, ze Ti ani neprijal reklamaci i kdyz jsi splnil vsechny zakonne podminky. Oni Ti to urcite odsouhlais, do 30-ti dnu se na nej obrati a predpokladam, ze proti nim uz nepujde. Jenze mu mezitim vyprsi 30-ti denni lhuta (bezici ode dne prevzeti Tve zasilky) a timpadem uz prosvihne vsechny terminy a Ty mas narok okamzite chtit zpet penize.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod sobb » ned úno 7, 2021 21:13

mike píše:BTW, pisete tyhle zkusenosti na Heureku? Jestli ne, tak to udelejte, je potreba, aby se mu to nejak vracelo.
Koukám, že na negativní recenze reaguje: Trisportshop na Heurece. Zdá se, že tohle ještě může být zajímavé #-o
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » ned úno 7, 2021 22:09

mike píše:Precetl jsem si reklamacni rad/formular Trisportshopu a zvedl se mi tlak.

Jsem ti psal, že jestli to vyreklamuješ, tak jsi hrdina. :twisted:
Jsem zvědav, kdo tento souboj mike vs trisportshop vyhraje.

trisportshop na heureka.cz píše:dovolili jsme si Vás upozornit na zřejmou nevhodnost výběru pánských bot pro Vaše vlastní používání, což jste v následující zprávě kvitovala s velkou nevolí

To byla mawe, ne? :D
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 7, 2021 22:39

@apuka: tomuhle rikas netrapit se s komunikaci? ;-) Jinak jo, mam v umyslu poslat spravne formulovany dopis a jejich formular bud ignorovat nebo proskrtat. Akorat by se mi velmi hodil ten aktualni vzorovy dopis. Nemate nekdo placeny pristup na dTest?

Podaci listek od zasilky tezko dam dovnitr, ale dalo by se tam napsat, ze pozaduju proplaceni postovneho a ze cenu dodam mailem. Zas se mi ale uplne nechce jit tou nejdrsnejsi cestou uplne od zacatku. Sice vsechno ukazuje na to, ze s nim problem bude, ale ja si myslim, ze sanci by mel dostat kazdy. Jednu.

@sobb: zajimave zpusobem, ktery mne zrovna netesi :?

@oodoow: ze tys mi zlomyslne doporucil tyhle boty, protozes vedel, ze to skonci takhle? [-X :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon úno 8, 2021 2:11

Udelal jsem nejake fotky a poslal vyrobci. Fotka diry zevnitr i zvenku. Je presne na hrane podrazky a podle mne ji tak hrana proste prorezala nebo prosoupala:
topo_hole_inside.jpg

topo_hole_outside.jpg

Stav podrazek, ktery ma jeste daleho k obnosenosti. Zajimave mi prijde, ze jsou osoupane jsou spis spicky, paty skoro vubec. U pohorek i nizkych trekovek to mivam naopak.
topo_soles.jpg

BTW, je tu nekdo, kdo si mysli, ze tohle na reklamaci neni? Pripomenu 3 mesice a 690 km.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon úno 8, 2021 4:38

Nasel jsem novy vzor na dTestu: Reklamace pro nesplnění jakosti při převzetí. To by melo byt ono, ne?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Nachtlauf » pon úno 8, 2021 8:25

mike píše:BTW, je tu nekdo, kdo si mysli, ze tohle na reklamaci neni? Pripomenu 3 mesice a 690 km.


To je na reklamaci.

Na fotkách je Topo podle podrážky...? To čumím, musela tam být kuchlá strana už z výroby, tohle není normální.
Ps.: Mně Topo drží zatím jak židovská víra. Jak ty na chození (Hydroventure 1, i když už proti vodě moc ta eVentka nefunguje), tak ty na běhání (Terraventure 2 a Hydroventure 2).
Carpe noctem. Run - bike - at - night.
Nachtlauf
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv led 28, 2021 3:58

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pon úno 8, 2021 9:12

mike píše:BTW, je tu nekdo, kdo si mysli, ze tohle na reklamaci neni? Pripomenu 3 mesice a 690 km.
Jako oni ti nejspíš řeknou, že se reklamace nevztahuje na běžné opotřebení používáním. Mně se na nich stalo to samé, i když teda později a reklamaci bych nezkoušel. Jenom 700km mi ale přijde málo a hlavně jestli to nebylo v nějakém drsném terénu, kde se to mohlo odrbat zvnějšku.
I když třeba v USA by se na to pohlíželo, že přes 400 mil je skvělá výdrž boty, ale tam na to opravdu nahlížejí jako na spotřební zboží. Co tam čtu recenze na boty, tak je u nich normální, že třeba po 200 až 300 mílích kupují nové.

mike píše:@oodoow: ze tys mi zlomyslne doporucil tyhle boty, protozes vedel, ze to skonci takhle?

Tak já ti doporučoval ty Mountain Racer, co mají být odolnější. Ale zas na druhou stranu ti tenhle experiment vyléčil fascitidu, což je věc k nezaplacení.
Jinak já s nima byl fakt spokojenej, počítadlo se mi zastavilo na 1761km. Ještě je zkusím hodit k ševci, až nějakýho najdu.
Btw. nezná někdo schopného ševce kolem Olomouce nebo Prahy? Co by byl ochoten ty boty opravit a neříkal věci jako: "Vy ty boty musíte mít hodně rád, kupte si radši nové, s tímhle se nebudu jebat.." :)

@mawenzi: Topo u nás bohužel nikde jinde nemaj, ale Altra mívají i v mnoha dalších obchodech, ne? Takže nemusíš kupovat na trisportshopu.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon úno 8, 2021 9:20

Taky si myslím, že to shodí pod stůl: "příliš in(g)tenzivní používání" :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pon úno 8, 2021 9:28

@mike: na to, ze v nich nebehas je ta podkazka (na spicke) celkom zodrata, asi dost asfaltu... a na tom to asi bude argumentovat, ze sice su "mlade", ale dost opotrebovane...
ja som raz vo svojom stanovisku, preco nesuhlasim so zamietnutim reklamacie, uviedol aj link na forum priamo na stranke vyrobcu kde sa aj ini uzivatelia stazovali na rovnaku zavadu (tiez to bola diera vo zvrsku, ale na inom mieste) a teda sa jednalo o vyrobnu vadu, toto uz uznali...
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

PředchozíDalší

Zpět na Běhání

cron