Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » čtv úno 21, 2019 21:47

Nezamenovat zaruku se zivotnosti!

V tomto pripade bych se v reklamaci zameril na to, ze se neznicila ani podrazka, ani svrsek ani neodeslo tlumeni, ale praskla vyztuha, ktera by nemela tak byt zasazena "prirozenym opotrebenim". Obzvlaste, kdyz boty pouzivas jenom na chuzi a ne na beh. Odvolavej se na to, zes k botam nedostal zadny navod, kde by bylo napsano, kolik km je zivotnost boty - i na to, ze pokud je zivotnost nizsi, nevedel jsi to a kdyby Ti to pred koupi oznamili, ty boty bys rozhodne nekoupil (nejak tak je v novem OZ definovana zavazna zavada). A asi i budes rikat pravdu, kdyby Ti rekli, ze po 1100 km je mas vyhodit, tak si je asi za ty prachy nekoupis.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod scinkk » čtv úno 21, 2019 21:50

Trailrocy vydrzely pres 2500, maji sjetou podrazku a v obou je dirka v sitovine, tak v nich jezdim na kole :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » čtv úno 21, 2019 22:00

@apuka: jj, tak nejak jsem to myslel. Kdyby byla sjeta podrazka, tak neni co resit, jenze neni a prijde mi, ze furt slusne tlumi. Trhajici se sitovinu jsem nakonec zalepil a nejspis by vydrzela dal. S timhle ale nic neudelam, bota neni moc pouzitelna, a tak neni co ztratit.

@oodoow: kdyz te tu vidim: za jak dlouho ti prisly boty ze SportsShoes? Plnou cenu za Inov-8 uz nedam, ale za polovinu by asi sly. Ktere presne Roclite jsi koupil? Tyhle? Muzes je porovnat s Trailtalonama 290? Jde mi hlavne o sirku, jestli muzu koupit na blind stejne cislo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » čtv úno 21, 2019 23:40

mike píše:Tohle uz reklamovat budu muset, jelikoz jsou nepouzitelne. Mate s timhle nekdo zkusenost?

To chci vidět, jak se na to budou tvářit, reklamovat to po tisíci kilometrech. :D Vem si tam s sebou mobil a pusť diktafon a pak to někam hoď, ať se tu všichni pobavíme. :twisted:

mike píše:@oodoow: kdyz te tu vidim: za jak dlouho ti prisly boty ze SportsShoes? Plnou cenu za Inov-8 uz nedam, ale za polovinu by asi sly. Ktere presne Roclite jsi koupil? Tyhle? Muzes je porovnat s Trailtalonama 290? Jde mi hlavne o sirku, jestli muzu koupit na blind stejne cislo.

Koupil jsem tyhle, jsou o trochu užší, ty moje trail talon maj šířku 4 a tyhle maj 3. Mám stejné číslo a jsou trochu míň pohodlný, protože jsou míň poddajný, aspoň oproti těm 235, v porovnání s těma tvýma to bude asi stejný. Už jsem v nich šel i pár stovek a velikost mi sedí. Teď maj 350km a ještě nemaj díru, i když teda sníh je trochu odrbal, že se trochu třepil vršek, ale zamazal jsem to lepidlem, tak snad to bude dobrý.
Přišly asi za týden, většinou se to rychle dostane do čr a pak to vázne na české poště.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 0:55

Nebudu reklamovat po 1000 km, ale po pul roce 8) Jinak ti vazne prijde 1000 km jako dostatecna vydrz u bot za 4 kKc? Nizke trekovky za podobnou cenu vydrzi 3x tolik, pohorky za 6 kKc s vymenou podrazky za 2 vydrzi 6000 km. V podstatne horsim terenu. Co to je, 1000 km, zvlast pro tebe?

Diky, si rikam, ze bych koupil rovnou dvoje ruzne. Mel bych to bez postovneho, mel boty na stridani a dohromady by snad rok vydrzely. Ty moje maji taky sirku 4, ale siroke jsou dost. Asi si ty Roclite nejdriv nekde vyzkousim.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod grco » pát úno 22, 2019 7:53

@mike: bezecke boty sa maju menit po 500-750km
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » pát úno 22, 2019 10:51

@grco: :(( Jak ktere, ne? Nektere jsou "vysokoobjemove".

Ale tady jde o neco jineho. Koupis si ty boty, myslis si , ze Te nekdo pri prodeji upozorni, ze zivotnost je tak xxx km? A myslis si, ze k tem botam mas dodany nejaky navod nebo neco jineho, kde mas na to same upozorneni? Kdyz neplati ani jedno, tak Ti prodali normalni boty a Ty nemuzes vedet, jakou maji vyrobcem urcenou zivotnost, Jasne, ze kdyz prodres podrazku, udelas diru do svrcku nebo Ti uz odejde tlumeni, tak je to bezne opotrebeni, s tim muzes pocitat. Ale ze Ti praskne uchyt tkanicek, tak s tim asi nikdo nepocita a tezko muzes toto dat do skatulky "bezne opotrebeni", kdyz vyse popsane veci jsou v poradku.

A uplne hlavne jde o to, ze Ty o te zivotnosti nemuzes vedet (neni Tvoji povinnosti po tom patrat, a u vyrobce to ani vetsinou nezjistis), pri koupi Te na to neupozornili, resp ani nerekli - a kdyby ano, tak je naprosto jasne, ze si takove boty nekoupis. A tento duvod, ze Ti nedali dulezitou informaci, ktera by jinak vedla k neuskutecneni nakupu je pri reklamacich celkem rozhodujici. Alespon v dalsim sporu po odmitnuti reklamace prodejcem urcite. Duvod odmitnuti typu "prece kazdy vi, ze se bezecke boty maji menit po 500-750 km" rozhodne neobstoji. Ja to nevim a rozhodne to neni vec, ktera je mezi vsemi lidmi (ne jenom zkusenymi upotrebiteli bezecke obuvi) vseobecne znama.

Jeste jinymi slovy: kdyby toto vyrobce priznal v prilozenem navodu, tak by se reklamovat dalo tezko (ale v tomto pripade by to asi taky slo). To, ze si to zadny vyrobce neopovazi dat aby mel "konkurencni nevyhodu", je vec jina.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pát úno 22, 2019 13:27

mike píše:Nebudu reklamovat po 1000 km, ale po pul roce 8) Jinak ti vazne prijde 1000 km jako dostatecna vydrz u bot za 4 kKc? Nizke trekovky za podobnou cenu vydrzi 3x tolik, pohorky za 6 kKc s vymenou podrazky za 2 vydrzi 6000 km. V podstatne horsim terenu. Co to je, 1000 km, zvlast pro tebe?

Dostatečná mi nepřijde, ale tak to prostě je, proto taky boty za plnou cenu nekupuju. :wink:
Pokud mi boty do terénu vydrží přes 1000km a až pak se začnou rozpadat, tak to beru jako úspěch. Tady se platí za tu lehkost, prodyšnost a pohodlí oproti pohorkám. Narozdíl od membránových bund beru už tenisky do terénu opravdu jako spotřební zboží, protože se prostě nakonec roztrhaj. Inov8 má ale pověst značky, kde ty boty jsou drahé a moc nevydrží. Nejsou špatné, ale za plnou cenu to snad nikdo rozumný kupovat nemůže. Inov8 boty jsou něco jako Petzl čelovky, jsou ok, ale poměr cena/výkon je dost na pytel. :)
Třeba boty od La Sportiva mi vydržely mnohem více a nepřišly mi ani nějak extra úzké. Stejně tak Nike Wildhorse, ty jsou i široký, tak by ti mohly vyhovovat, jen mají nevýhodu, že podrážka ve vlhku celkem klouže. To by ti ale na tvoje procházky nemělo moc vadit.

mike píše:Diky, si rikam, ze bych koupil rovnou dvoje ruzne. Mel bych to bez postovneho, mel boty na stridani a dohromady by snad rok vydrzely. Ty moje maji taky sirku 4, ale siroke jsou dost. Asi si ty Roclite nejdriv nekde vyzkousim.

Jo, radši je vyzkoušej, ta bota není tak poddajná jako Trail talon.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pát úno 22, 2019 13:51

Pro zajímavost můj výpis bot a kilometrů ze stravy za posledních x let, co se to snažím měřit.
Netrhlý a použitelný mám už jenom Roclite290, Vivobarefoot Neo Trail a TX-2. TrailRoc maj doopravdy tak o 100km víc, šel jsem v nich dvakrát stovku a pak nějaký běhy kolem města, ale už jsou taky trochu natrhlý. Víc jsem v nich neběhal, protože maj moc úzkou špičku, takže dost fail a nechápu jako mohli dát scinkkovi 2500km. Možná měl jinej model.
Skora taky nic moc, ale naštěstí byly zadarmo.
Stejně tak ty pětiprsťáky toho moc nevydržely hlavně See Ya, úžasně lehký, ale vršek se trhá jak pavoučí síť. Spyridony vydržely mnohem víc než těch 70, jen to nemám změřený. Měl jsem je všecky taky zadara, koupit si je za plnou cenu, tak mě z té výdrže trefí. :)
Vivobarefoot taky nemám změřeno všecko, Neo Trail jsou snad jediný nezničitelný boty (doopravdy maj určo už přes 3000km), co mám, škoda že podrážka je už úplně sešlapaná a nemá vzorek a vložku jsem už taky musel vyhodit. Vivobarefoot potom asi s hrůzou zjistili, jaké monstrum vyrobili a tenhle model zrušili, protože by si lidi kupovali nové boty až po x letech. :twisted:
Aqua Lite budou mít taky aspoň tisíc km, tam jsem netradičně prošlapal podrážku úplně skrz, vršek byl z kůže a držel fajn. :)
Takže závěr je, že Wildhorse a La Sportiva boty vydrží nejvíc. Je to na nich taky hned vidět, vypadaj bytelněji a váží víc, taky v nich není taková zima a tak nevětraj jako ty Inov8.
Přílohy
boty.png
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod scinkk » pát úno 22, 2019 14:14

oodoow píše:jako mohli dát scinkkovi 2500km. Možná měl jinej model.

jj 255 ale ja prave radsi dycky uvadel, ze prvni verze, tyto a tyto, vzhledove se dalsi verze zmenily, mozna tedy i zasadneji vzhledem k vydrzi.
Kazdopadne jedny nove jeste mam v krabici, pac ty dalsi verze mi prisly uzsi, ale mozna to bylo tim, ze nebyly rozslaple. Takze tu vydrz muzu jeste jednou otestovat, ne ze by to ted uz bylo dulezite a zalezi nakolik jim ublizilo, ze jsou roky v krabici :)
Koukam ze wildhorse jsou drzaci, ale ona je to preci jen bytelnejsi kecka, to jsem rad, ja mam verzi 4 ale zatim jen 200 km (btw na sportisimu je maj za polovic)
LaS wildcat mi vydrzely ejn nejakych 600 km, zacaly se dost trhat a nicili mi ponozky.
Salomon Mantra 3 maji pres 500 km a uz maji obe malou dirku v sitovine, jinak ale zatim drzi
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pát úno 22, 2019 14:29

Jo, tak ty vypadaj o dost bytelněji než ty moje 245, právě tam jak máš tu obsázku vpředu u špičky na vnější straně, tak tam už začínají být prodřený a to po trapných cca 300km. U těch Wildhorse mě fakt štve ta podrážka, jinak bych je snad i koupil znovu. Ten druhej nike model terra kiger jsi nezkoušel?
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc
User is Online!

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 21:13

@grco: apuka uz to napsal za mne.

Predem jsem se na vydrz zeptal. Bylo mi receno, ze tlumeni podrazky odejde tak po 900 km behani. Kupoval jsem je na chozeni, takze jsem predpokladal vydrz delsi, coz se splnilo. Podrazka mi prijde v pohode, zhorseneho tlumeni jsem si nevsiml a vzorek je sjety maximalne napul. Nic dalsiho mi receno nebylo, naopak, pry kdyz mi nebude vadit to tlumeni, tak se daji v pohode pouzivat dal. A pisemne jsem samozrejme nedostal vubec nic.

S deravou sitovinou jsem nepocital, to uz by mozna na reklamaci bylo, ale misto toho jsem ji zalepil. Praskle vyztuhy jsou ale neco jineho, bota se nejspis spravit neda a podle mne je to mizerny material resp. konstrukcni vada. Tedy reklamace. Nejak nevidim duvod, proc bych to mel nechat byt, ze to delaji ostatni pro mne duvod neni. Naopak, kdyby to nedelali, tak bude muset Inov-8 delat lepsi boty.

oodoow píše:Inov8 boty jsou něco jako Petzl čelovky, jsou ok, ale poměr cena/výkon je dost na pytel.

To mi neprijde vystizne. Petzl celovky OK nejsou, jsou sto let za opicema, takze spatna cena i vykon. Inov-8 jsou dobre, ale cena neodpovida vydrzi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 21:17

oodoow píše:Inov8 má ale pověst značky, kde ty boty jsou drahé a moc nevydrží. Nejsou špatné, ale za plnou cenu to snad nikdo rozumný kupovat nemůže.

Njn, jsem je napoprve potreboval poradne vyzkouset a prislo mi blbe stravit v prodejne tolik casu a pak si je koupit pres Net ;-) Ted uz samozrejme jen dobrou cenu.

oodoow píše:Třeba boty od La Sportiva mi vydržely mnohem více a nepřišly mi ani nějak extra úzké.

Asi mas jinou nohu. Mne fakt nesedly ani jedny. Spicka OK, ale stredni cast se neda, nektere jsem skoro ani neobul.

oodoow píše:Stejně tak Nike Wildhorse, ty jsou i široký, tak by ti mohly vyhovovat, jen mají nevýhodu, že podrážka ve vlhku celkem klouže.

Nooo, chodim za kazdeho pocasi a i ty Trailtalony obcas docela klouzou. Schvalne jsem se stavil ve Sportisimu zkusit Wildhorse, ale uz je nikde nemaji, asi je lidi vybrali kvuli te sleve :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod grco » pát úno 22, 2019 21:19

@mike: asi mame rovnaku nohu, tiez mi la sportivy vobec nesedia, a inov8 jo
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 21:27

Zvlastni je, ze pohorky rady Nepal mi od nich sedi, ty jsou ve spicce skoro az moc siroke. Holt pouzivaji na tenisky uzke kopyto.

Jinak mne ty Traitalony prisly zpocatku ve spicce strasne siroke, ale zvyknul jsem si a rekl bych, ze noham to prospelo. Proto uvazuju o tom, ze si poridim dalsi za polovicni cenu. Dokonce nejsem uplne proti tomu zkusit jako dalsi fazi mensi drop (4 mm), ale nevim, jestli uz bych se nerozsoupnul prilis ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod grco » pát úno 22, 2019 21:29

Vidis to, to je vlastne pravda. Tie plastaky La Sportiva mi sedia, ale tenisky som skusal niekolko a ziadne.

Takisto mi napriklad nesedi vobec New Balance, tak tie ani nemusis skusat :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 21:48

Diky za tip ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod grco » pát úno 22, 2019 21:55

Teraz naposledy som kupil Hoka One One a tie mi sedia, tak tie by mohli aj tebe, keby ta nejake zaujali :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 22:02

Hoky jsem zkousel, asi by mi sedly, ale neda se v nich chodit. Celou dobu jsem se musel smat :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod grco » pát úno 22, 2019 22:05

Ja som chcel teniskoidne boty, lahke, makke, ale vysoke.

V RP som skusal Hoky a Inov8.

Sedeli mi aj Inov8, ale tie Hoky mi prisli pohodlnejsie, tak som ich zobral a som spokojny zatial.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 22:09

No prave, ja jsem vysoke nechtel, to mam pohorky ;-) Zkousim jit smerem k minimalismu (ale ne uplnemu), co to udela s chodidly a klenbou a zatim se zda, ze jim to prospiva.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod grco » pát úno 22, 2019 22:13

No ja prave pohorky uz nepouzivam skoro vobec, ale nizke tenisky mi zas niekedy nepridu uplne vhodne, mam rad, ked su tie boty vyssie, kvoli spine/snehu.

Vysoke tenisky som zhanal uz dlhsie a konecne zohnal. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pát úno 22, 2019 22:19

Jsem si rikal, kdo v Hokach asi tak muze chodit... :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod JohnyFK » ned úno 24, 2019 13:25

Ja mam HOKY taky :evil:

Co tu nezaznelo, jsou Adidas Kanadia 8... pro mne perfektni bota se svelou vydrzi. Ted ma 1200 + a minimalni opotrebeni. Ted jsem si objednaval ve vyprodeji dalsi dvoje do zasoby, nez je v dalsi verzi zmrsi. Pro mne dokonala bota.
Uživatelský avatar
JohnyFK
účastník
účastník
 
Příspěvky: 261
Registrován: pát říj 14, 2011 10:49
Bydliště: Už zase Stověžatá

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod scinkk » ned úno 24, 2019 19:41

oodoow píše:Ten druhej nike model terra kiger jsi nezkoušel?


Rekl bych, ze ne. Sel jsem dost po tech wildhorse, pochvaloval si je tu i deu. Trojky uz jsme ve sleve nesehnal, tak sjem pozdeji ve sleve koupil ty ctyrky. terra kiger vypadaji dost podobne, maji asi stejny vzorek. To klouzani na kamenech byl jeidny problem i tech trailrocu, ostatne ten vzorek je dosti podobny, ctvercove vyssi spalky z tvrdsi smesi. Pak je to asi o prioritach, bud mam vzorek ktery vydrzi i pres 2000 km s chuzi po asfaltu ale nedrzi ne mokrych kamenech, nebo jemnejsi mekci vzorek, ktery odejde po par set km a jsem bez zaberu.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » ned úno 24, 2019 20:35

Netusis, jestli se nekde v Praze daji ty Wildhorse vyzkouset? Nebo jestli jsou jine Nike podobne, potreboval bych aspon velikost, pak to muzu zkusit pres nejaky e-shop. Inov-8 mam 44.5.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod scinkk » ned úno 24, 2019 23:28

inov8 kupuju 45, jedny mam urcite, a dvoje byly skoro urcite taky 45 a ty wildhorse mam 45,5
V tom sportisimu si to zkousel rezervovat na prodejnu? Kdyz jsem chtel koupit ty trojky, tak ta dostupnost byla chybna a napsali mi, ze uz je nemaj.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon úno 25, 2019 0:49

Diky, takze bych mel zacit 45.

Nezkousel, chtel jsem je zkusit a koupit hned a oni na to maji 3 - 5 dnu a navic jen nektere prodejny :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod slash1111 » pon úno 25, 2019 8:48

Ja len aby tu nevznikol dojem, ze Inov8 su "uplny odpad", ja mam s ich vydrzou celkom dobre skusenosti...
(Iba Inov8 – X-Talon 225 sa porthali po cca 800km, dorazila ich zmrznuta vrsta snehu)
Inov8.jpg


A takyto je rozdiel v sirke tenisiek medzi Grade 3 a 4
Grade34.jpg
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod mike » pon úno 25, 2019 18:58

Diky, to nevypada jako velky rozdil. Jinak muj dojem neni, ze je to "uplny odpad", ale ze vydrz nic moc. Mozna je ale to prasknuti vyztuh opravdu konstrukcni vada tech Trailtalonu.

Taky je mozne, ze pri chuzi ty vyztuhy dostanou zabrat vic. Pri behu delas delsi kroky, takze pri chuzi je na stejnou vzdalenost kroku vetsi pocet. A tim i ohybu, ktere namahaji nejvic prave ty vyztuhy.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Běhání