Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod DrZkaza » sob říj 14, 2023 15:49

Inov8 Trailfly 270 jsou jen přejmenované TerraUltra 270. Takže podrážka by měla být stejná. Teď je na trhu verze 2 a u té myslím změnu v podrážce také nedělali.

Edit: Tak jsem se díval, že Traifly 270 má jinou podrážku než modely 280 a 300, takže je možné že odlišný vzorek může mít vliv na celkovou klouzavost.

Jinak klouzavost Trailfly 270 zatím nemůžu hodnotit, protože na svůj čas teprve čekají v krabici. Jen doufám, že to nebude tak hrozné, protože koncept téhle boty mi naprosto vyhovuje.

Teď dodělávám starší verzi Terraultra 260 bez grafénu a bota mi skvěle sedí. Na svršku nejsou žádné známky opotřebení, ale podrážka jedné boty je téměř na odpis. Na to nejsem úplně zvyklý, protože často mi u bot odchází svršek, tak nějak zároveň s podrážkou. Tady se ta podrážka evidentně nepovedla konstrukčně. Vzorek není z jednoho kusu a od podkladu se tak odtrhávají jednotlivé části podrážky. A to v nich nemám naběháno a nachozeno zas tolik kilometrů. Doufám, že u Trailfly 270 bude živostnost lepší (zdá se, že konstrukci podrážky zlepšili) a přilnavost nebude tak hrozná.

Mám ještě s grafénem kotníkové INOV-8 ROCLITE 325 GTX, používám je hlavně v zimě a za mě ta podrážka drží velmi dobře. Osobně bych řekl, že je to možná nejlepší podrážka u bot, co jsem kdy vlastnil. VJ Sport jsem ještě nikdy neměl a u Icebug mám verzi s hřeby a to se nedá srovnávat.
DrZkaza
nováček
nováček
 
Příspěvky: 118
Registrován: úte říj 20, 2009 15:02

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » úte říj 17, 2023 12:01

pavproch píše:Nepouští (na prsty) - neska zase mokro a sucho

Jo nepouští, fčera rosa jako hrom = sucho, neska ráno napřed (první louka) jinovatka - i na botech ji bylo dost, na druhé louce (později) už byla z jinovatky voda = botky mokré, ale nepustily. Zajímavé (ale fyzikálně zdůvodnitelné - vodivost tepla) - LaS "obalené" jinovatkou (sebranou chůzí z trowy) = nestudí to ani zdaleka tolik jako když jdu mokrou trowou.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28490
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon říj 23, 2023 8:49

Neska zase LaS UR GTX studily fest - byla rosa jak hrom a ..... obě lehce i pustily na prsty zeshora (zavlhlá, ne mokrá fusekle). Ešče jim dám šanci, dyžtak mám plán Bé.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28490
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » stř říj 25, 2023 15:58

dnes jsem koupila altra olynpus gtx low. 43. stary olympusy bez gtx jsou na silnou ponozku, tyto na tenkou a je videt i na fotce, ze je spicka uzsi.

ale zkusim, keeny durand jsou podobne na hrane, ale pres 20km v nich chodit nechci kvuli tvrdsi podrazce, tak uvidim, ale zklamani, zacinala jsem na 41,5 na pohodu a 43 uz jsou tesny:(
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pon říj 30, 2023 6:04

vcera prvbi test, 19,5km v olympus 5 gtx low. ta sorka se da v jedne tenke ponozce, ale cela ta bota je hrizne tvrda, jazyk je hrozne tvrdy... mam podlitiny pod kotnikem a na nartu a na te kosti nad palcem, kde tlaci tvrda bota zezhora, jak se pri chuzi ohyba, hybe, opira o nohu.

budu muset na to myslet a dopredu oblepovat naplasti, abych to trochu zmirnila. dnes me dokonce boli ta podlita mista i v nornalni mekke pohodlne bite, jak se tam obcas opre.

nejvyssu cas objednat nekolik starsich paru.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Etheric » pon říj 30, 2023 6:39

Na tohle dávám sakra pozor už při zkoušení. Podle toho, jak se ta bota ohýbá, poznám, jestli bude tlačit a kde. Bohužel u hodně bot vyjde ten ohyb tak, že nekoupím. Nedovedu si představit koupit to a mučit si v tom olepený nohy...
Bůh dal všem lidem mozek, ale jen někomu návod na jeho použití.
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8257
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pon říj 30, 2023 10:05

etheric
neaci me.primo ten ohyb, tlaci je jazyk hlavne na dvou mistech a v jednom miste misto pred ohybem.

kdyby tlacil ohyb, tak v tom se nedaji ujit ani 2km a toto v obchode nepoznam. zacalo to tlacit az kolem 10km.

a mam treba boty, xo to zacaly delat az po 300km...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon říj 30, 2023 10:21

Čím sem starší, tím sem NATO citlivější - botu, která jakkoli tlačí na nohy bych už nesnesl ani chvilku. Proto už nějakou dobu chodím jen v ověřených měkkých/netlačivých LaS (UR GTX v létě a Blizzard v zimě).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28490
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pon říj 30, 2023 10:24

@pp
tak ty si mas co koupit, tohle byl gtx experiment at nemam porad prochladly nohy, hlavne v zime mam.hrozny krece do nartu a neni to nic prijmemyho
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Dromedaro » pon říj 30, 2023 14:19

Já byl nešťastný z Asolo Space GV, co jsem koupil - kůže + goretex. Na prodejně v pohodě, ale jak jsem v tom začal chodit, tak mě to začalo různě tlačit. Myslel jsem, že se to po pár desítkách km rozchodí, ale ne. Když jsem si je vzal na kolo, tak jsem asi po 30km myslel, že umřu, jak mě z toho bolely nohy od tlačení. Ale nakonec se to relativně spravilo, ale až tak okolo 200-300km a už to je celkem v pohodě a jezdím s nimi i na kole. Jen si do nich musím brát polotlusté ponožky. Ale jak píše PP, už takové boty taky kupovat nebudu a budu vybírat spíše měkčí.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4498
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pon říj 30, 2023 14:43

Mawenzi píše:@pptak ty si mas co koupit, tohle byl gtx experiment

Jak UR tak Blizzardy jsou GTX. Pohodlný GTX.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28490
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » pon říj 30, 2023 18:52

@pp
do kterych ja v zivote nenacpu svoji nohu...

navic se pojdme bavit o pohodlnosti bot o 4 cisla vetsich, nez je tvoje noha.

nejaky drobny nedostatky odpustim a otlaceni od jazyka jde resit vyrazne snadneji, nez treba kdyz ten ohyb boty drti prsty zezhora pri kazdym kroku.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod milarepa » pon říj 30, 2023 19:32

oodoow - jak jsi přežil Stovku Povážím? Díval jsem se na výsledky, a největší hrdinové dorazili po 50 hodinách :-). Podle fotek tam bylo docela dost zábavných vychytávek od Olafa, třeba ty žebríky na hrad atd. :-).
Dával jsi to celé v těch Kjeragech?
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 847
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pon říj 30, 2023 19:54

@milarepa: Dobrý to bylo, hodně km mimo cesty, lesem, listím, kamenama a bahnem, přes různý skalky a tak. Den předtím napršelo asi 20mm, takže všude vlhko, ale v den pochodu naštěstí hezky a sluníčko.
Jj, celý v Kjeragech, skvělá bota. Jen teda zrovna na tuhle trasu by to chtělo něco s většíma špuntama než 4mm, bláta bylo fakt hodně.
Ale tím jak jsou lehký a obratný, tak se to dalo i v tomhle, nikde na blátě jsem držku naštěstí nehodil. Dost mi tedy pomohly i hůlky na vyrovnávání. :) Vedlo to do kopce i takovým úzkým blátivým žlabem, kterej bych měl bez hůlek problém vylézt. Každopádně tuhle akci moc doporučuji.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3127
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod milarepa » pon říj 30, 2023 20:23

to zní celé hodně dobře, a skvělé doporučení

na příští rok tu stovku zkusím nějak vměstnat do termínovky, jedno je už jisté - první závod bude lednová LH24

já šel minulý týden ty Zapomenuté hory, valil jsem to ve VJ Ultra, a též mi to v nich pěkně sedlo, takový technický a rychlý závod, říkal jsem si, že to je ideální terén na ty Kjeragy, ale VJ udělaly dobrou práci, jen jsem si je musel jednou převázat, nakonec spokojenost - kolem 20 místa celkově

tento víkend jsem se nechal vyhecovat na půlmaraton mezi vinohrady někde u Břeclavi, nebylo to zadarmo- 400 výškových a též spousty bláta po deštích, valil jsem to v rychlých silničkách Hyperion Tempo od Brooks a vůbec nevěděl, co tam od toho čekat, a byla to ta nejlepší volba i když to byl i dost kros, krásně to celé daly, bylo to hodně nahoru dolů, a v sebězích se v nich dalo dost získat v tempu 3:30, což jiní v robustnějších botech nevytočili, skočil jsem si pak i na bednu :-)
Naposledy upravil milarepa dne pon říj 30, 2023 23:05, celkově upraveno 1
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 847
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod bonatius » pon říj 30, 2023 22:34

Chcem sa spytat ako siroke su Altra Lonepeak voci Altra Olympus 5 s a bez GTX a NNormal KJERAG a NNormal TOMIR? Ktore z nich su najsirsie?
bonatius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv srp 28, 2014 12:12

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » úte říj 31, 2023 9:36

@milarepa: Gratulace k bedně. Tempo 3:30 na km bych dal tak leda jenom jeden km z kopečka.
Tohle jsem si vyfotil v cíli, nazval bych to Inov8 vs Stovka Považím. :)

@bonatius: To ti asi řekne mawenzi co nosí altry, já mám dojem, že Olympus je nejširší. Co se týče NNormal, tak určitě nedostahují ani zdaleka šíře Alter.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3127
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod bonatius » úte říj 31, 2023 9:42

@bonatius: To ti asi řekne mawenzi co nosí altry, já mám dojem, že Olympus je nejširší. Co se týče NNormal, tak určitě nedostahují ani zdaleka šíře Alter.[/quote]

Ako su na tom so sirkou VJ Ultra?
bonatius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv srp 28, 2014 12:12

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » úte říj 31, 2023 10:37

milarepa píše:zábavných vychytávek od Olafa, třeba ty žebríky na hrad
No jo, jak jsem se koukal na trasu, tak zacatek az po parkoviste pod Sulovskym hradem by to mohlo byt zabavne hlavne pokud by start byl tak o dve hodiny pozdeji :-). Hlavne v tom okne ve skalle pod hradem (co asi Ty myslis ten zebrik na hrad). Tam byva problem ("zacpa") i normalne, skoro vzdy je tam nejaky "turista" zasekly.
Vubec, ten usek od Indiana (Luka pod hradom" pres Gotickou branu az po parkoviste pod hradom by byl zajimavy se propletat mezi tim beznym mnozstvim lidi, co tam chodi, vcetne rodin s deckami.
oodoow píše: Vedlo to do kopce i takovým úzkým blátivým žlabem, kterej bych měl bez hůlek problém vylézt.
Ten zlab k rozbocce pod Sulovskym hradem? V tomto (a takovem destivejsim) obdobi s popadanym listim to tam byvalo vzdy zazivne - ale jeste vice opacnym smerem. Ale je to lepsi od doby jak tam trochu vyspravovali - jak kovove zabradli, tak i samotnou stezku. Pred dvaceti lety bys asi nadaval vyrazne vic.
Ale mozna mas na mysli jeste nekde jinde, podobnych mist je alespon ve Strazovskych vrsich vice.

Rekl bych ze vubec z Sulovskych skalach na Vas mysleli "s laskou" - bezeli jste to tim lepsim smerem, co se tyce bahna. Taky Vam vybrali zrovna tam asi tu nejlepsi trasu, nejmin ovlivnenou blatem. Nektere jine jsou tam v obdobi po destich o dost zazivnejsi :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16744
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » úte říj 31, 2023 10:53

VJ Sport se šířkou podobně jako Kjerag bych řekl, protože mi oboje dobře sednou. Určitě užší než altry. Přečti si recenze na všechny tyto modely na roadtrailrun mají tam často i porovnání s dalšíma botama.
Subjektivně můžu říci, že VJ Sport Ultra je taková bytelnější bota oproti Kjerag, má tvrdší patu a velmi dobré upevnění v oblasti nártu. Ale Kjerag i VJ Sport Ultra se dají v Praze v pohodě vyzkoušet.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3127
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » úte říj 31, 2023 12:27

lone peak 5 nevim, ale olympus 5gtx jsou urcite uzsi nez olympus 4

jinak u lonepeak v minulosti (treba 2018) byla gtx verze o fous uzsi nez bez gtx.

tzn. ze olympus 5 gtx je pro me uzsi muze byt tim,ze je to verze gtx. olympus5 normos mi prijdou asi tento tyden, tak muzu porovnat mezi sebou.

kazdej nasledujici model alter je ale uzsi nez jejich starsi bracha...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » úte říj 31, 2023 13:06

navic timp trail uzsi nez lone peak a lonepeak uzsi nez olympus.

me se podarilo sehnat par kousku ve starsich modelech (vetsi sirce), a rozhodla sem se ze LP ani uz kupovat nebudu, krome varianty v super cene na bazaru, nemam rada chodit v tenkych ponozkach. ale je mozny, ze s pristi verzi uz budu mudet zacit.

nekdo mi rikal, ze novy lone peak(myslim 6) jsou sirsi, nez starsi kolekce, mozna i tu na foru se to da dohledat, ale LP 6 sem teda nezkousela.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » úte říj 31, 2023 13:49

Mawenzi píše:u lonepeak v minulosti (treba 2018) byla gtx verze o fous uzsi nez bez gtx
Mam trochu obavy, ze duvodem je, ze posledni dobou se (alespon nekteri) vyrobci bezeckych bot snazi snad co nejvice unifikovat vyrobu nebo co - ze maji jedno kopyto pro model a je jim naprosto ukradene, jestli je vnitrek tenky textil nebo nic nebo se tam da Gtx futro. Pricemz ten Gtx je, samozrejme, vyrazne tlustsi. Vysledkem je, ze GTX boty jsou uzsi klidne az o 2+ mm... Bez jakehokoliv upozorneni.

Je to tak u Hoka (vyzkouseno u damskych Challanger 6 a 7, panskych Speedgoat nevim kolik), Scarpa Spin Infinity - a docela prdpokladam, ze to bude i u LonePeak.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16744
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Reccol » úte říj 31, 2023 22:09

Abych trochu narušil debatu místních ultramaratonců - pár stran zpátky jsem řešil náhradu Lone Peak (po letech, víceméně z nudy) a milarepa doporucil i Hoky.

Měl jsem k nim z minulosti celkem předsudky, navíc přechod z Altry na Hoky je docela... skok. Ale nedávno na mě vyskočily v slušné slevě Challenger 7 (jejich road-to-trail hybrid), což celkem odpovídalo předpokládanému použití tohohle páru, tak jsem to na zkoušku vzal, samozřejmě ve wide verzi. Zatím mám teda naběháno jen asi 70 kiláků, nachozeno možná dvacku.

A zatím, k mému překvapení a i přes můj vnitřní odpor, je to docela dobrý. Pořád jsem si na tu podrážku ještě úplně nezvykl, je to úplně jiný, ale ne špatný. Komfort je samozřejmě úplně jinde, úplně jsem zapomněl že to jde :) je to na můj vkus trochu pevnější, než by muselo být, snesl bych to o kousek širší a pod nohou cítím až moc málo, ale jak jsem hybridu moc nevěřil, skutečně se to v lehčím terénu docela drží a na asfaltu mi to vůbec nevadí.

Jo a ta bota, na to, jak vypadá (ozvlášť v mojí 48 wide) obrovská, je až překvapivě lehoučká.

Takže díky moc za tip, donutilo mě to prozkoumat jiné vody =D>
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 1, 2023 5:48

reccol
a jak je sirkou? je cca stejna jako lone peak? a co velikost? mas stejnou jako lone peak?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Reccol » stř lis 1, 2023 10:03

I wide verze je o něco užší, než Lone Peak, ale to se dá očekávat, Altry jsou prostě extrémně široký (což má výhody i nevýhody, podle použití).

Velikost mám stejnou, EU48/US13/31cm. Mám obvykle spíš problémy se šířkou, ohledně délky můžu boty klidně objednat naslepo a většinou sedí.
Reccol
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon čer 18, 2012 21:32

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 1, 2023 12:43

reccol
ve 4c maji challenger art7 wide tak sem vzala 42 2/3 a 43. pokud jsou uzsi nez lonepeaky ktery nejsou zrovna pohodlne siroky, tak asi je to dopredu zabity... ale tak aspon zkusim.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » stř lis 1, 2023 12:48

@Mawe: Hoka sla se sirkou (konkretne u damskych Challengeru urcite) hodne dolu. CH 7 Wide neni moc sirsi nez CH 5 (normal, wide tehdy ani nedelali, pokud vim). Onehda se o Hokach rikavalo, ze jsou to skvele siroke boty u prstu - uz u sestky se lidi stezovali, ze to zuzili na normalni nohy a o sedmicky uz obcas primo pisou, ze jsou (ve srovnani s petkou) vice-mene na uzsi nohu, ze by to meli napsat ze je to "narrow" :twisted:

Takze jako bych TI pred par lety mozna radil, ze si zrovna Challangery mas na sve chozeni zkusit, dnes bych Te od toho docela odrazoval, i u wide verzi.

Na druhe strane kdo vi - mozna tvarem ve wide se nakonec ukazou pro Tebe pouzitelne. Prece jen mas ponekud nestandardni naroky... 4camping je dobra volba - vratis to bez problemu, pokud si nechala poslat na vydejnu, ani zaplatit nemusi, pokud hned citis, ze nesedi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16744
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » stř lis 1, 2023 13:30

apuka
presne tak, 4c proste vyzkousim na prodejne a nevezmu si je, kdyz nebudou.

samozrejme beru panske, doba kdy mi sedeli damske altry skoncila s myma prvnima altrama nekdy v roce 2015:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9427
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř lis 1, 2023 15:08

Už sem si tu (nejmíň 2x) stěžoval a musím zas (neska bylo po včerejším dešti mokro/kluzko) LaS UR GTX = boty do mokrého/klouzavého prostředí a přesto na nich LaS udělá podrážku s podélnými (= ne příčnými) výstupky = klouže jak šlak. Nechápu. Aspoň že Blizzardy (na zimu = kluzko) mají záběrové vlastnosti OK, myslím, ža asi brzo na ně přezuju.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28490
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

PředchozíDalší

Zpět na Běhání