Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » pon bře 27, 2023 16:16

@ntz: Bushida jsou klasický běžecký boty od La Sportiva, dobrý do technického terénu někde ve vyšších horách. Kameny, suť a tak. Měl jsem a byl spokojený, vydržely dlouho, akorát měly tvrdou patu a ta mi dělala puchýře, nakonec jsem tam našil karimatku a bylo pořešeno. Nekupoval bych je ale s GTX, bych se bál že se v tom uvařím.
To s tou tvrdou patou platilo i pro další La Sportiva co jsem měl, Helios, Helios SR, Helios 2 a Akasha. Do všech nakonec šla ustřižená karimatka zevnitř kolem paty.
Jsou určitě mnohem užší než Topo nebo Altra, ale tvarem mi to sedělo. Vyzkoušet bude nutnost, protože jejich číslování je hodně mimo. Co si pamatuju tak LS boty to chtělo vždycky o pár čísel větší.
Lezečky má LS spíš pro širší chodidla. Měl jsem Tarantulace a teď mám Theory, obojí mi sedí.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » pon bře 27, 2023 16:41

@Etheric, @mikem @oodoow - diky ... takze jinejma slovama La Sportiva ty trailrunnery teda nejsou uplne spatny ? Videl bych to asi na ty Raptory, jak ale pisete, musim je vyzkouset ... Nohu mam prave spise uzssi rekl bych .. nemam uplne sirokou nohu v prstech ...

na druhou stranu, pouzival jsem terrexy od adidasu vzdy s GTX a ma to neco do sebe .. me se nohy zas tak moc nepoti a kdyz i do takovyhle boty nenatece bahno a bota se nepromoci, kdyz je mokro, tak to proste svoji cenu ma ..

co se tyce velikosti slevy tak nevim :D .. musim se nechat prekvapit .. myslim si ale, ze by to mohlo bejt neco jako 20-33%
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2031
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » pon bře 27, 2023 16:52

jinak stran lezecek, ja mel prvni lezecky (od LS) "La Sortiva Kendo" a pak uz jen Cobry .. ty kobry se kupovaly jeste o x-cisel mensi protoze se vytahly .. v tech jsem lezl nejake 4-5 let a prolezl jsem jich urcite 7 paru .. pak jsem presel na five ten anasazi, ktery mam vlastne do ted .. jeste jsem lezl pref "fajfkama" v rock pillars "jump" myslim - na suchac, skoro kopie tech "fajfek", ty byly moje strasne oblibene ... nedari se mi ale najit zadnou fotku na netu
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2031
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Etheric » pon bře 27, 2023 17:25

-20+ procent z tý slevněný ceny z odkazu? Fajn. Ale mínus 20% z plný ceny? Nezajímavé.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8070
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » pát dub 7, 2023 13:36

Ty jo. Myslím se, že se mi zase jednou moje syslení věcí do zásoby vyplatilo.... LaS Ultra_Raptor GTX sou snad jediné nízké tenisky, které moje "sportem doyebané" haxny snesou, proto sem si (v záchvatu nákupního amoku) udělal doma "zásobu" - aktuálně dva páry nosím a dva páry mám v zásobě (až GTX přestane goretexovat). Sem fčíl (už ani nevím proč) zabrousil na domovské stránky LaSportivy a.... UR GTX už vůbec nemají v nabídce (+ hudy už je taky nemá). Uffff. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » sob dub 8, 2023 12:44

Mno. Mám nasyslené dva páry UR GTX v záloze a ... semito v noci v hlavě rozleželo ("nebudou"), taxem ešče jedny našel a objednal, dokonce nejlevněji, co se je kdy koupil (velikonoční akciový výprodej). Hezky!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř dub 12, 2023 17:47

Mám, ufff. Sou moc pěkné (black/goji). Sem sysel = přijdou na řadu ca za 5 let. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » čtv dub 13, 2023 14:06

Jsem v pondeli videl na Strbskem plese v jedne prodejne ve sleve doprodavat Ultra Raptory. Ale protoze me to tak nezajimalo, ani netusim jestli panske nebo damske a jake velikosti.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » čtv dub 13, 2023 15:55

Tak sypu si popelec na hlavu, no. Neska sem ty (třetí) LaS UR GTX přinesl domů (v krabici) a zařadil je na polici v garáži vedle dvou krabic s těma, co už u mně čekají až přijde jejich den. A.... ta krabice je jiná (jinak barevná), taxem se na ni podíval pořádně a srovnal ji s těma staršíma krabicema: starší = "mountain running" a převažuje čebrená, tyhle nové zelenožlutá a "hiking" - taxem fčíl zasurfil na LaSportiva Footwear Hiking (a ne Mountaing Running jako obvykle) a sou tam i nadále uvedeny. No nic no, sem heppy, mám troje v záloze. ](*,)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř dub 19, 2023 15:23

Tak už zase mám (jen) dvoje LaS UR GTX v zásobě. Jak píšu vedle, ráno byla cesta do prce v lejafci, Active na těle OK, ale UR GTX na nohou pustily dovnitř fest (800km a GTX je kaput). Už sou v koši a jeden ze tři párů v zásobě vytažen - skrz krabici NATO není vidět, prostě sem šáhnul na jednu bednu a ty fčíl budou - sficavě oranžové :twisted: (...ale na barvu boty nechodí, já vím).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » čtv dub 20, 2023 8:52

Už sem to tu spal - LaS UR GTX 42.5 už ani zkoušet nemusím, vím, že pasujou na moje doyebané haxny - neska s těma novýma sfícavě oranžovýma to tak bylo, koupeno ca před 2-3 rokam, ani sem na ně nešáhnul, nevybalil, až neska nazul a odpochodovat bez problema 1 a 3/4hod (10-12 km, chodím ostře) do prce bez jakýchkli následků na nohách. Jen jsou (jako vžydycky dyž sou nové) celé tužší, míň poddajné, ale to po pár vycházkách zmizí. A sficají na nohách teda fest, teda fčíl už zase tolik ne, už sou od baga.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » čtv dub 20, 2023 10:23

Shanim ted nove boty na chozeni, spise tady po sidlisti, meste a v okoli Odry, kde skoro ze vseho udelali cyklostezky s pevnejsim povrchem. Zkousel jsem ted mnoho bot, bezeckych i turistickych a jsem v cudu - vsechny jsou mi alespon trochu uzke.

Ted jsem zkusil v RP i Altry Olympus a Lone Peak - v miste prstu prostoru az prilis, ale uz hned za kloubem se rychle suzuji a ja mam zrovna tam nejsirsi misto... Tj. jsou to trochu schizofrenni boty - vepredu az prilis siroke, zato za kloubem uzke. Coz je problem i mnoha Wide verzi jinych bot.

Hoka Challengery Wide mi skoro sedely, taky v tom miste byly mirne uzsi, ale ne az tak. Jenze dvakrat se mi stalo, ze kdyz jsem je mel na nohou nejakou tu hodinu (sedic za PC) a potom vyzul, tak me pul dne bolela noha zvrchu na nartu... Proste jejich snerovani a strih mi nedela dobre, takze taky nic.

Nemate nekdo jeste nejaky napad, co zkusit?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » čtv dub 20, 2023 10:27

Jestli jsou ti úzký Altry, tak ti asi není pomoci. :twisted: Můžeš zkusit Topo Ultraventure 3, anebo Topo Pursuit, ale musel bys asi objednat naslepo.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » čtv dub 20, 2023 10:50

Jak pisu, ja ani nemam tak problem od prstniho kloubu k prstum, ale tak 2 cm pod prstovym kloubem. Proste s prilis rychlym "zakrojenym" smerem k pate.
Naposledy upravil apuka dne čtv dub 20, 2023 17:38, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » čtv dub 20, 2023 11:41

Tak jsem si byl vyzkouset ty La Sportivy ... nejdu do nich .. jsou extremne tvrde (uplne jak nastupovky) a docela uzke (ackoliv to by mi asi zas tak nevadilo) .. budu hledat dal .. koukal jsem na nejaka Mizuna .. ja to tak nemam rad kupovat si nove boty ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2031
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Vexo » stř dub 26, 2023 21:12

Apuka: A co Inov-8 Traifly G-300 Max? Kdyz jsem porovnaval na pase s mymi Hanwagy, tak jsem se citil trochu jako Speedy Gonzales, jsou sirsi, ale ne nejak extreme. Na noze sedely necekane dobre, kdyz porovnam s jinymi bezeckymi botami. Ale jak jsou se sirkou v porovnani z vyse zminenymi nemam tuseni, Altry ani Hoky jsem moc nezkousel.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » stř kvě 3, 2023 12:36

Posledny dva tydny se manzelka snazi sehnat nahradu za sve Hoka Challangery (stara 5-ka se uz uplne rozpadla, nevejsi 6-ka vyreklamovala - nebyly schopni za 30 dnu zalepit odlepujici se gumy na podrazce). Tak jsem ji zkusil vzit domu novou 7-ku a zjistili jsme, ze Hoka jde taky v tom hodne neprijemnem proudu "inovaci":

Challenger 5 se dalo rict, ze je sirsi bota. Ch 6 se citelne zuzila. Ch 7 je uz v "Regular verzi" prachobycejne uzka bota. Neni to jenom nas postreh, i v nejakych recenzich jsem cetl, ze nekdo nechapal, proc uvadeji verzi Regular a Wide, kdyz Regular je vyslovene uzke kopyto a Wide takovy ten bezny Regular.

Takze az nekdo budete chtit nahradit starou verzi Chall., na toto si dejte bacha.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » stř kvě 3, 2023 13:04

furt hledam ty boty do terenu a na chozeni ... a nedari se mi nic vybrat ... samozrejme ze hlavni rozhodovaci hledisko "moda a elegance predevsim !!!" .. mam teoretickou otazku:

jake mate zkusenosti se znackou Salomon a nebo treba Dynafit a nebo Asics? Salomony jsem driv nosil (mel jsem alespon 3-4 boty od nich, pak jsem na ne zanevrel - uz si nepamatuju ani proc, myslim, ze nic nevydrzely) a Dynafit / Asyscs vubec neznam

snazim se vybrat si boty, aby staly idealne co nejmin ... po svych (strasnych) zkusenostech uz odmitam dat za boty co vydrzi pulku sezony intenzivniho noseni 4000 .. ty ceny jsou strasny .. tfujtajbl
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2031
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » stř kvě 3, 2023 17:39

@ntz: Dynafit mám jeden pár Dynafit Feline SL, ale za tu cenu to není nic zvláštního ani co se týče výdrže. Trhly se celkem rychle.
Asics jsem neměl snad nikdy není to typická trailová značka.

Můžeš zkusit Inov-8 Trailfly Ultra G 280, ty moje maj už 1,166.5 km měřených kilometrů + nevím kolik km chození po městě na procházky, na nákup na vlak atd... Nosím je prakticky nonstop. Vypadají pořád k světu a minimálně pár set km určitě ještě dají. Kupoval jsem je v Sanasportu za 3 tisíce. Kdyby je tam ještě měli za stejnou cenu, tak si je snad koupím ještě jednou.

Vlastně jsem si vzpomněl, že mám ještě Dynafit Ultra 50, ale moc jsem v nich už nenaběhal, protože je v nich horko, tak je nechávám na zimu na sníh. Jsou hodně obrněný a vypadaj dost nezničitelně. Sehnal jsem je za 1800,- což mi přijde jako dobrej kup.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » stř kvě 3, 2023 17:44

pavproch 19.4.2023 píše:Las UR GTX: sem šáhnul na jednu bednu a ty fčíl budou - sficavě oranžové

Neska (teprve) první pořádný test GTX v nich: ráno ve scanci + mokrá (už vyrostlá) trowa, odpo už jen mokrá(fest) trowa = zvenku durch, ale GTX nepustilo. Uffff.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28264
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » stř kvě 3, 2023 18:47

@oodoow - diky .. zda se, ze gtx verze se da sehnat za slusnou cenu

https://www.sportega.cz/panske-boty-dyn ... 073#160075

tak je teda asi zkusim, jsou prosimte tvrde/mekke/tak neco mezi ?
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2031
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » stř kvě 3, 2023 19:51

@ntz: Za vyzkoušení určitě stojí. Tvrdost řekl bych tak něco mezi. Je to obrněná bota do hor. Tam kde mají jiné boty síťovinu, tahle má plast. Proto taky hůř větrá. Není úplně měkká, aby se nežvejkala v těžším terénu. Zároveň je tam ale dost tlustá podrážka abys necítil každý kamínek jako v nějaké minimalistické botě.
I v normální verzi bude teď až začnou letní horka na mě moc teplo a u GTX verze by to bylo ještě mnohem horší. Tím pádem se nedivím, že s příchodem letní sezóny skončila tahle zimní GTX verze ve slevě.
Takže určitě si je vyzkoušej, ale na tu GTX si dej pozor, nevím jak moc se ti potí nohy při delší chůzi, ale já bych v tom horku fakt nevydržel.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » stř kvě 3, 2023 21:15

@oodoow - myslim, ze se mi nohy nijak special nepotej .. Nosil jsem ruzne Addidas Terrex v lete a nebo styl nastupovky, vsechno s membranou a nikdy jsem nemel problem s pocenim nohou, nebo ze by mi takovejhle styl boty pripadal teplej ..

Muzu se jeste zeptat na jednu vec .. jak ti tam sedi velikost ? Ptam se proto, ze vyrobci maj ruzne kopyto a pro me vetsinu bot mam vel UK 10 (43.5/44) tzn vyrobci co maj "normalni" kopyto (vansky a adidasky mam 9.5), boty na kolo mam 10, hanwagy mam 10.5 (ty mam ale fakt o cislo vetsi abych se do nich vesel i s dvojema tlustejma ponozkama) .. staci mi jen, jestli ma Dynafit normalni nebo "male" (tzn budu si brat spis vetsi) a nebo velke (to se moc nestava) kopyto ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2031
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » stř kvě 3, 2023 21:29

Dynafity mám 44EU alias 9.5UK stejně jako třeba Inov8. Určitě ale doporučuju vyzkoušet, velikost není všechno.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3096
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » ned kvě 7, 2023 20:20

@oodoow - tak diky moc za tvuj input, byl jsem si dynafity vyzkouset, neprosly ale pres filtr moda, styl a elegance ... Libila se mi ale jejich tvrdost presne akorat ... ze nebyly ani mekke a ani tvrde, musim ale hledat dal ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2031
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Mawenzi » úte kvě 9, 2023 5:34

@apuka
co kdybys jak ja zkusil o 3-4 cisla vetsi boty? :D :D

ja altry nosim standartne pansky 43 (damska 39), sice sou to ploutve, ale aspon dost siroky kde potrebuju :D kdyz je nekde fakt problem s sirkou, ustrihnu kus latexove vlozky a vlozim pod origo vlozku (vetsinou treba na pate, protoze ji mam utopenou v bote a skrtim si pak obeh pri utazeni tkanicek), timp trail 1.5 byli asi prvni boty s dobre sirokou spickou, kde sem vlozila latexovou vlozku pod celou origo vlozku, protoze celkove meli i vyssi nart, aby mi byli pohodlny (s tim, ze nekde pred prstama konci, at mi tam nezuzuje prostor).

nemam vubec problem s tim, ze by mi noha klouzala dopredu, i kdyz mam vepredu mrtvy 2-3 cm bezne (prazdy misto mezi palcem a spickou boty).

i proto se bojim zkouset ty topa, nastesti mam zatim plny skrine alter, co si nekdo blbe koupit ze zahranici :D:D a kazdej rok mam to stesti, ze nekdo ty blbe koupeny na bazaru za slusno prodava, takze aktualne tam mam 2x olympus, 1x lone peak (ty sem zrovna vcera vytahla dnes na prvni test), a 1x lone peak mid s membranou.

k tomu rozchozeny 2x timp trail (1.5, nejlepsi bota ever co sem od altry zatim mela), a 2.0 ktery sou uzky, tvrdy a jak je nerada nosim nebo jen na jednodenni vylety bez aslfatovych useku, tak sou porad s 800km jako novy, krasny, nikde ani direcka :D)
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9378
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » úte kvě 9, 2023 8:21

Mawenzi píše:co kdybys jak ja zkusil o 3-4 cisla vetsi boty?
No... ja potrebuji normalne UK11,5-12. Co myslis, kolik bot velikosti o 3-4 cisla vetsi se tak asi prodava :wink:.

S tim by stejne byl problem, jak jsem psal, s prilis rychlym a ostrym zakrojenim pod prstovym kloubem, kde bych ja potreboval mit jeste chvili dostatecnou sirku. Plati to i pro wide verze - a i pro dvoje Alter, co jsem zkousel, kdy jsem mel u prstu i centimetr rezervy do sirky, ale za kloubem mi byly uzke. Navic je tento trend spolu s postupnym zuzovanim a snizovanim bot (asi aby byly co nejvice jako ponozky) docela rozsireny a co nova verze, to horsi a horsi.

No a moje velikost je u vetsiny vyrobcu na rozhrani, kdy uz o pul cisla vetsi boty najednou nejsou podle linearne zvetseneho kopyta na PC, jak bys ocekavala, ale pouzije se jine kopyto. Klidne na nekterych mistech o centimetr sirsi, vyssi a obcas o 1,5 cm delsi. Proste kdyz Ti to "Tvoje" cislo "skoro sedi", potrebovalo by to jen milimetr navic a zkusis dalsi , nejblizsi vetsi cislo, ktere podle mondopointu je o 3-4 mm delsi, tak najednou zjistis, ze v nem doslova plaves - a to zpusobem, ktery zadnymi latexovymi vlozkami nespravis.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » čtv kvě 11, 2023 20:47

Zkus SUPERIOR 6 podle toho, co popisuješ, máš jakou nohu?

https://anyasreviews.com/best-shoes-for-wide-feet/
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod ntz » pát kvě 12, 2023 7:33

@booze - nozni freakshow ... kdyz se kouknu na svoji (normalne tvarovanou) nohu a na obrazek vyse, tak me napada, jestli nejsem o neco ochuzen
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2031
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod apuka » pát kvě 12, 2023 13:54

@Booze: Tak trochu kombinaci :-). Nejpodobnejsi je Wide Straight, ale u prstu je tvar (tvar te casti nohy, neznamena to danou sirku), jako na fotce maji u Narrow Straight, na vnitrni strane nohy asi jako u Narrow Fan, ale na vnejsi jeste jinak jako u Wide Straight, cca jak jsem to vyznacil cervene tady, proste jeste jeden "vycnelek" navic:
2023-05-12 14_45_36-Clipboard.jpg
2023-05-12 14_45_36-Clipboard.jpg (17.52 KiB) Zobrazeno 1552 krát

I ty Superior 6 se - na mne - prilis rychle suzuji.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16563
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

PředchozíDalší

Zpět na Běhání