Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod oodoow » ned lis 27, 2022 19:51

Tak jsem koupil ty Inov-8 Trailfly Ultra G 280. Black Friday v Sanasportu cena cca 3095,- to nešlo odolat.
Zatím jeden krátký běh a všechno fajn, snad vydrží dýl než Xodus, má totiž taky díry v podrážce bez gumy. :t:t
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
oodoow
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod milarepa » ned lis 27, 2022 20:11

no a já dneska zase vzal v rockpointu ty Hoky Speedgoat 5 wide, sleva ale jen 20% :-)

na ty inovejty jsem též na sanasportu hleděl, ale pak tu stránku raději zavřel, budou to skvělé boty....užij si to v nich, podrážka by měla vydržet, když jsem je nedávno zkoušel, tak jsem si to důkladně prohlížel...z mého pohledu ty boty nemají jedinou chybu....
milarepa
účastník
účastník

Příspěvekod milarepa » sob pro 10, 2022 10:38

tak reklamace VJ Ultra mi byla uznána a výrobce mi poslal nový pár bot............pokud to bude VJ sport 2, tak klobouk dolů, a těším se na ně,no a pokud původní verzi, bez inovací, tak si příští rok zopakujeme tohle kolečko….každopádně VJ je slušná firma, bo vyreklamovat boty po 1000 km asi není úplně běžné.........
milarepa
účastník
účastník

Příspěvekod pavproch » pon pro 12, 2022 9:21

Hurá! Už sem to tu spal, moje tělo/doyebané nohy přestyl být kompatidebilní s kotníkovýma botkama, neska zase po roce sem do toho sněhu obul (kotníkové) okované Blizzardy a ... ufff, jo, s těmahle "zimníma teniskama" moje haxny furt ešče kompatidebilní sou, můžu...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Příspěvekod pavproch » čtv pro 22, 2022 12:39

Navážu na svůj předchozí post:
pavproch píše:e to fčerejší destruktivní bastlení může mít (při budoucím používání) jeden nepříjemný side-efect. Chjo no.

Nemá, neska vyzkoušeno.
Jak píšu výše, jediné vyšší/kotníkové botky, které moje doyebané nohy snesou sou LaS Blizzard GTX (= do sněhu/ledu = ohřebované zespoda). Dyž už ale přijde obleva (neska), tak hřeby už netřeba (na asfaltu vydávají strašné zvuky), ale nízké LaS UR GTX (které jako jediné nízké taky moje haxny snesou) mají blbý/klouzavý vzorek = by byly "underkill".
Takže to (destruktivní) bastlení bylo: Z (nových/druhých) okovaných Blizzardů sem násilím vyrval všechny hřeby = mám vysoké boty, které moje haxna snesou, do klouzavých (ale ne ledovatých) vodnatých sraček. Hurá!
(A po těch hřebech tam zůstaly dírky, o kterých sem měl strach, že budou ve sračkách vydávat" čvachtavé" zvuky. Nevydávají. Uffff.)
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Příspěvekod oodoow » čtv pro 22, 2022 13:33

milarepa píše:pokud to bude VJ sport 2, tak klobouk dolů, a těším se na ně,no a pokud původní verzi, bez inovací, tak si příští rok zopakujeme tohle kolečko….každopádně VJ je slušná firma, bo vyreklamovat boty po 1000 km asi není úplně běžné.........

Tak jak to dopadlo? Kdybys dostal VJ Ultra 2 tak to by byl jackpot, ale myslím, že ještě nejsou vůbec v ČR.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
oodoow
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod pavproch » stř led 25, 2023 18:41

Fčíl je u nás bílo, chodím do/z prce po cestách a chodnících, které byly proplužené, fčíl už sou ale převážně holé, místama je ale (ráno = zmrzlo) zase čistosqoucí led. Každý den ráno mám dilema - Blizzardy s hřebama nebo bez? Obojí je totiž svým způsobem špatně - vezmu hřeby a celou dobu na dlažbě/asfaltu hážu jiskřičky a vydávám nepěkné zvuky, ty kousky po ledě ale jdu s jistotou, bez = na dlažbě a asfaltě je to ok, na ledě tancuju (neska sem sebou asi 5x málem yebnůl) .... chtělo byto tenisky se zasouvacíma hřebama = žebych něco DIY zase zbastlil?
pavproch
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod pavproch » čtv led 26, 2023 9:09

Neska bez hřebů, bo většina trasy je už po betoně, těch pár stovek metrů po ledě sem nějak ustál (s tanečkama ale bez náznaků pádu) až tady před firmou je prudký ledovatý sešup, já už byl myšlenkama ve firmě = klouzlo mito fest, já to nečekal, až mě fiklo v zádech. Ale neyebnůl sem sebů.
pavproch
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Příspěvekod pavproch » sob led 28, 2023 13:52

Ty jo, to bych nikdy neřekl, že je to (jedna fusekle) takový rozdíl... fčíl (celou zimu) chodím v LaS Blizzard (mám dvoje - s hřebama a bez) a to číslo 43 (= o půl čísla větší než všechny moje letní LaS) a vždy do nich nosím dvoje fusekle (= aby mi nebylo zima na pacinky). Fčíl sem narychlo potřeboval popojet Pindicou, taxem na sebe narychlo nazul (jen na jednu fusekli) ty bezhřebové Blizzardy a vyřídil to. Speciálně pravá bota ale (jak v ní byl ta noha volnější ref jedna fusekle) neskutečně prudila (= různě tlačila a netlačila, posouvala se, pata neseděla ve vložce atd.) Ty jo.
pavproch
Moderátor
Moderátor

User is Online!

Předchozí

Zpět na Běhání