Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » ned bře 14, 2021 13:55

To bych nikdy neřekl, jaký moc velký rozdíl v klouzavosti (tvar výčnělků, nemyslím si, že je to díky směsi gumy) je mezi:

Obrázek

a

Obrázek

Ten první obrázek jsou LaS Akyra GTX, ten druhý LaS Ultra Raptor GTX.

Akyry kloužou na ledě/mokrém sněhu a blátě výrazně, ale opravdu výrazně méně - hlavně v příčném směru (do stran), v podélném směru tam taky rozdíl je, ale ne tak markantní.

Kde sem fčera v Akyrách šlapal jistě sem neska v Ultra Raptorech "tancoval" jak v národním dívadle. Obé skoro nové = neošlapaná podrážka.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod pavproch » úte bře 23, 2021 14:58

pavproch píše:43 na dvě fusekle (Blizzard GTX).

Tak. Bordel v Lorpenu mi vyřešil jeden "problém". Doobjednával sem Lorpeny Midweight Hiker (bo s nima spokojenost) a přišly mi jedny označené velikostí EUR 42 (na krabičce/visačce) ale ve skutečnosti (asi) vel. 44. Tímpádem mám jasno, které jsou ty "vnější" z dvojitých fuseklí do Blizzardů - btw, to bych nikdy nevěřil, že v okovaných (zimních) teniskách budu (muset) chodit do práce i dyž už je (kalendářně) jaro.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Předchozí

Zpět na Běhání