Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod booze » pon zář 3, 2018 20:45

Meindl Laredo
booze
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod mike » pon zář 3, 2018 23:51

A? Ano, jsou to tuzsi boty, ale kolena mne z nich nebolely. Navic jsem behal jen po asfaltu, ne v terenu, v obou pripadech.

Dneska jsem si vzal pro zmenu Inov-8 a sledoval jsem, co se deje. Kolena jsem zacal citit asi po 5 km a prijde mi, ze je to opravdu nizsim dropem. Mozna to nebudou chrupavky, ale slachy pod kolenem, ktere se kvuli tomu vic natahuji a namahaji. Pata se proste propada hloubeji, nez jsou nohy zvykle. Myslel jsem, ze se to projevi na achilovkach, ale ty si nestezuji.

Jinak to nebyl dobry napad. Jak je mokro, tak mokro i v botach, na bahne klouzou priserne a na kamenitem useku ve tme jsem si malem zlomil kotnik. Byl jsem ted zvykly, ze to v pohorkach projdu aniz bych musel koukat pod nohy, v tomhle si musim davat pozor na kazdy krok. Do hor ani nahodou, maximalne to Ceske Stredohori za sucha. Zas ale musim rict, ze rozdil ve vaze je opravdu znat, tohle je flakarna ;-)
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pavproch » stř zář 5, 2018 9:01

pavproch píše: Je to úžasné, jak nové botky s fabrickou DWR úpravou (+ ještě hned zanova nasperojané žlutým tokem) odpuzujou ranní rosu. Sem došel do práce (orosenou trávou) s kuličkama na botkách a jinak sucho vevnitř i vně. Bohužel dávám DWR týden, maximálně dva.

Prd týden, třetí cesta do práce = už sajou (ale GTX drží.... prozatím)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » ned zář 9, 2018 12:09

Kemu sa nelení, temu sa nezelení ale LaSportivuje..... :mrgreen:

Další pár UltraRaptorů GTX je na cestě ke mně domů. Dyž sem dva páry vyřadil, taxi aspoň jeden musim kupiť, ne? :ú
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Předchozí

Zpět na Běhání