Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Boty na běh v terénu + na chození

aneb běhám, běháš, běháme vše co se této bohulibé aktivity týče

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Boty na běh v terénu + na chození

Příspěvekod Stani » čtv zář 28, 2017 17:31

Na hokeji niektorí spoluhráči používajú elastické bezprstové návleky (to ani nie je bandáž) s gélovými vankúšikmi. Napríklad v oblasti členkov, ak ich tam tlačí korčula. Viem, že sú aj s ochranou priehlavku a aj achilovky, kde ten gel ide až na pätu. Myslím, že sa to volalo BENGA, alebo BUNGA(?) heel. To by mohlo pohyb v päte pekne zafixovať.

Ale je to drahšie, no...
Stani
účastník
účastník

Příspěvekod Mawenzi » čtv zář 28, 2017 19:11

na to mrknu a uvidim... dik za tip. na neco sem vcera koukala ale prislo mi to na muj ucel bud jak tenka fuska - k nicemu, nebo zas ty "ortezy" takovy... nenadchlo me to. ty keeny ale potrebuju resit nejak pouzitelne...

jinak lone peak dneska cca 17km. Sou asi trochu
tvrdsi nez olympusy, jakoze rovinka a slunicko nemam k nim co rict ale ve stredne tlustejch merino fuskach kotnik drzi v poho a mam trochu "otapanej" palec z boku, takze su zvedava co ten neoshell udela po delsim noseni, ale pohodli olympusu to pro me neni. navic vel. 42 v kombinaci tvrdsiho matrose - ohyba se mi to tesne nad palcem, takze to pri vetsim ohybu a tlaku do prstu je citit - pri chuzi ok ale pri rizeni sem myslela, ze mi palec upadne :D
Mawenzi
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Mawenzi » pon říj 2, 2017 18:26

Stani - nasliiiii bazmek ale je to teda pekelne drahy... no zas dobry, ze to je v brne tak asi nekdy vyrazim s keenama experimentovat. Na me budou asi pekne cucet :D
Mawenzi
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Stani » pon říj 2, 2017 19:48

No vidíš, o týchto som nevedel. Výborne. Inak to, čo som spomínal u spoluhráčov je tento podobný model
Stani
účastník
účastník

Příspěvekod scinkk » pon říj 2, 2017 19:57

V Rychlebkach jsem dal ochutnat wildhorse 4 prvnich 30 km. Pohodlnost botky na sirokou hnatu ve spicce se zatim potvrdila, dobre se v nich zatim chodi, zadna vytka hned od prvnich metru. Na botku z kategorie bezecke je celkem robustni, krapet nezvyk a na korenech a sutrech je trosku min obratna Kazdopadne ji asi zaradim jako botku pri chozeni na tezko, jednodenni dam v tech salomonech, aspon bude vyuziti pro obe kecky :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
scinkk
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Mawenzi » pon říj 2, 2017 20:19

scinkk a je obecne siroka nebo na palec sirsi? me z fotek prislo, ze u malicku je hodne zkosena...

Stani bych brala idealne neco z CZ abych nedala za postovny to samy co ta tu ponozku a pak za drahy prachy pak posilala zase zpatky...
Mawenzi
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod Stani » pon říj 2, 2017 20:23

Mawenzi - jasné, v pohode, mne šlo len o to ako vyzerajú. Tie v tvojom odkaze sa mi aj viac páčia.
Stani
účastník
účastník

Příspěvekod scinkk » pon říj 2, 2017 20:33

Podle me siroka obecne, ja poznam uzkou botu tak, ze se mi drti malicek o ukazovak, s palcem nemam problem snad nikdy.
Ono i na to obrazku kdyz si predstavis ze nemas tu nohu az uplne ve spicce boty, ja mam pred prsty najky 1-2 cm volneho mista aniz by to melo vliv.

air-zoom-wildhorse-4-womens-running-shoe.jpg
air-zoom-wildhorse-4-womens-running-shoe.jpg (39.59 KiB) Zobrazeno 1060 krát

Kazdopadne do hleda kecky na sirsi nohu urcite stoji aspon za vyzkouseni.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
scinkk
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod oodoow » úte říj 3, 2017 11:56

Nike Wildhorse jsou fakt hodně široký, jsem si asi koupil moc velké číslo a trochu mi v nich vpředu v technickém terénu lítala noha a vzadu na patě mě to zas po delší době dřelo.
Obojí jsem pořešil tak, že jsem zevnitř na patu přišil pásek karimatky z decathlonu. Funguje to skvěle, pata se změkčí a nedře a zaroveň teď noha v botě mnohem lépe drží.
fotka
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
oodoow
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod Mawenzi » úte říj 3, 2017 12:33

hm ze bych zkusila prilepit do tech keenu kus karimatky?

jinak taky dycky kutim ze ty pansky mi sou v pate volny a velky ale u tech nizkejch to vzdy bejak resim - naplastma a ponozkana
Mawenzi
inventář fóra
inventář fóra

Příspěvekod pavproch » ned říj 8, 2017 19:11

Jak píšu vedle, tak neska byl výlet skoro tři hodiny (700 výškových nahoru a pak zase dolů) v trvalém dešti - v raptorech GTX a přes ně GTX kaťata a.... nečvachtaly, ani omylem - úplně sucho v nich ale taky nebylo, prostě sou to nízké tenisky... a taky sem se snažil vyhýbat brodění se po kolena v bovdelu (tráva, hafery a tak)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » sob lis 25, 2017 12:54

Neska z Muchowitz přes Lysou do Muchowitz v Raptorech, cuby zůstaly v báglu.... nahoře to ale klouzalo jaxfiň, bylo to na nesmeky.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Předchozí

Zpět na Běhání