Vodotěsné zipy?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Vodotěsné zipy?

Příspěvekod Kendy » čtv zář 30, 2004 10:50

Viděl sem bundu tušim od Millet s vodotěsnejma zipama. Máte je někdo na oblečení? Zajímalo by mě jestli to funguje a hlavně jeslli se ty zipy nějak po čase nerozsypou.
Dik
Kendy
 

vodotěsný zip

Příspěvekod pripluv » čtv zář 30, 2004 13:14

Jojo, mám je na gatích (Free Fally od Schw) a fungují. To že by se měly rozsypat nepředpokládám, obecně vzato to je obyčejnej zip s takovou gumovou lištou nahoře.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Honza » ned říj 3, 2004 15:56

Mám je na bundě od Tilaku a fungují. Oproti klasice je potřeba vynaložit větší sílu k rozškrknutí/zaškrknutí. K životnosti toho zatím moc říct nemůžu...
Honza
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř srp 11, 2004 18:44
Bydliště: Ivančice

Mám je na bundě od Schwarzkopfu

Příspěvekod camillo » sob úno 12, 2005 22:40

Mám na na bundě Total Maniac od Schwarzkopfu a jsou v poho, jenom se, jak už tady někdo poznamenal docela ztuha rozepínají.
camillo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: stř lis 24, 2004 21:19

Příspěvekod Rujir » ned úno 13, 2005 12:29

Mhm, tak teraz neviem ci je nejaky rozdiel medzi vodotesnymi zipsami na bunde a na batohu, ale mne sa na batohu TS Spawn jeden rozpadol asi do polroka... :cry:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod fred » stř úno 16, 2005 18:53

Mám je bundě Millet i kalhotech HighPoint a fungují dobře. Neumím si představit, jak by se mohly rozpadnout.
fred
 

Příspěvekod pripluv » čtv úno 17, 2005 6:20

Rujir píše:Mhm, tak teraz neviem ci je nejaky rozdiel medzi vodotesnymi zipsami na bunde a na batohu, ale mne sa na batohu TS Spawn jeden rozpadol asi do polroka... :cry:


To bude výrobcem řek' bych. Zipy na bundách a na batohu jsou stejné. Aspoň já jsem teda neviděl, že by se ty zipy v něčem lišily
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » čtv úno 17, 2005 12:34

fred píše:Mám je bundě Millet i kalhotech HighPoint a fungují dobře. Neumím si představit, jak by se mohly rozpadnout.


No rozpadol sa tak ze ho zavrem a ostane otvoreny... Pripadne sa zavre, ale ked ho trochu potiahnes, tak sa otvori :evil: Kedysi pouzival TS zipsy YKK a tie boli fajn, ale tieto teda od nich urcite nie su... A celkom by som ozelel tu vodotesnost zipsu, keby tam radsej dali poriadny, bytelny zips. Taky co je schopny aj prst amputovat, ked ho tam zabudnes! Tak ma vyzerat zips! arm2
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod DTM » pát úno 18, 2005 15:42

Já když si koupil Tilaka,tak sem to doma zkoušel sprchou,jestli to nepromokne a je to tak,vodu to drží,a souhlasím s ostatníma,že se hůř zapínaj a rozepínaj,ale dá se to zmáknout nebo ne?
DTM
 


Zpět na Oblečení