softshell kalhoty

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: softshell kalhoty

Příspěvekod karitapepe » čtv lis 8, 2012 12:04

to já si dnes koupil v Lidlu za 300 kč běžecké softshellové kalhoty , kurňa a jaký jsem ostravský fešakona :D
karitapepe
účastník
účastník

Příspěvekod Simi » čtv lis 8, 2012 13:34

karitapepe píše:to já si dnes koupil v Lidlu za 300 kč běžecké softshellové kalhoty , kurňa a jaký jsem ostravský fešakona :D

Za ty prachy to vypada skvele nehlede na to, co to vlastne je za softshell. Jak moc jsou prilehavy? Z tech obrazku to neni uplne jasny. Jestli nejsou uplne na telo, tak pro ne jdu a beru je na lezeni v ne uplne teplym pocasi...
Simi
nadšenec
nadšenec

Příspěvekod Focker » čtv lis 8, 2012 13:48

Ja jsem si je koupil taky, ale stalo me to mnoho nervu, a sms sefovi, ze vse, co se rika o duchodcich rano v supermarketech je pravda a prijdu pozdeji :-p
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše potíže, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.
Focker
nováček
nováček

Příspěvekod karitapepe » čtv lis 8, 2012 14:46

Simi-já je mám uplé akorát přes lýtka,přes stehna je mám volné,myslím,že se ještě vytahají.Zitra s nima vyběhnu Lysou a dám vědět,jak se chovaly.
karitapepe
účastník
účastník

Příspěvekod karitapepe » pát lis 9, 2012 10:38

tak jsem s nimi uběhl 5 kilasků, na běh dobrý,trošku více jsem se potil na stehnech.Kalhoty jsou zpevněné na stehnech(připadá mi to jako microfleace) a tam hůře dychají.Jinak jsou dobře prodyšné.
Materiál je docela dost pružný,ale mě trochu tahají mezi nohami, a proto bych si je nevzal na stěnu.
Na chůzi a běh ve chladnějším počasí úplně dostačujíci :t:t
Teoreticky by se dali použít pod membránovky pro zimohřivce :lol:
karitapepe
účastník
účastník

Příspěvekod pawn » pát lis 9, 2012 12:24

Měl jsem možnost si je dneska rano v Lidlu prohlednout a po pravde jsem neshledal zadny rozdil mezi mymi stavajicimi bezeckymi/bezkovymi kalhotami Rogelli a timto. Samozrejme za tu cenu jsou super (ty moje staly okolo litru), ale se sofshellem to podle meho nema spolecneho vubec nic. To jen podporuje moji teorii, ze pod termin "softshell" se v podstate schova jakakoli umelina.
pawn
nováček
nováček

Příspěvekod karitapepe » pát lis 9, 2012 13:20

pawn -softshell je akorát na těch stehnách,jinak to je průhledná umělina :P ,na druhou stranu,být celé ze softshellu,tak se v nich uvařiš,ty aspoń jsou prodyšné O:)
karitapepe
účastník
účastník

Předchozí

Zpět na Oblečení