SoftShellka

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

SoftShellka

Příspěvekod Vašucek » čtv led 26, 2006 22:44

Zdravím :mrgreen:

Tak jsem se byl dneska v K-Sportu ( www.ksport.cz ) mrknout na nějaké fleecky které by šly pod bundu která se mi zamlouvá ( zasvěcení ví, že jde o HP Gateman :D ) narazil jsem tam na SoftShellku...byla to nějaká no name, teda značku to mělo, ale neznal jsem ji a vzhledem k tomu, že jsem měl zoufale málo času jsem si ji jen zběžné prohlédl...co mě zarazilo, byla cena > 1990 korun českých. Ptal jsem se tedy prodavače jestli je to opravdu SoftShell. Tvrdil, že jo a na mou otázku proč je to tak levné konstatoval, že to vyrábí japonci nebo kdo ví co, a že je tak levná proto, že je trochu hrubší a těžší než ostatní SoftShellky. Ostatně měl pravdu, oproti Latoku atd. to byla úplně jiná váha. O SoftShellce jsem vůbec neuvažoval ale teď zvažuju :D jestli by za tu cenu nebylo lepší koupit tohle, než nějakou obyč fleesku za 2 tisíce ( sice obyč jako obyč, ale apoň s WindStoprem jsou už nad 2 všechny, ne? :(( ani jsem ji nezkoušel, nevím parametry nic. A proto se ptám jaký na to vůbec máte názor ... šlo by to nosit i pod bundu? Jako aby to plnilo stejnou funkci jako fleeska? Díx :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Re: SoftShellka

Příspěvekod Vena » pát led 27, 2006 7:42

Vašucek píše:A proto se ptám jaký na to vůbec máte názor ... šlo by to nosit i pod bundu? Jako aby to plnilo stejnou funkci jako fleeska? Díx :mrgreen:

Mám softshellku od Trangoworld (dceřiná společnost firmy Artiach - nevýraběj v Asii), cena ve výprodeji cca 2500,- Kč. Dále existuje česká firma Stelvio, která šije v číně, cena 2081,- Kč. Tzn. cena kolem 2000,- není tak nepřístupná.
Softshellka je dobrá proti větru, částečně proti vodě, ale na zahřátí pod membránovou bundu, místo flísky si myslím vhodná není.
Občas ve výprodeji narazíš na slušnej kup.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Re: SoftShellka

Příspěvekod Lumyr » pát led 27, 2006 9:13

Vena píše:
Vašucek píše:A proto se ptám jaký na to vůbec máte názor ... šlo by to nosit i pod bundu? Jako aby to plnilo stejnou funkci jako fleeska? Díx :mrgreen:

Mám softshellku od Trangoworld (dceřiná společnost firmy Artiach - nevýraběj v Asii), cena ve výprodeji cca 2500,- Kč. Dále existuje česká firma Stelvio, která šije v číně, cena 2081,- Kč. Tzn. cena kolem 2000,- není tak nepřístupná.
Softshellka je dobrá proti větru, částečně proti vodě, ale na zahřátí pod membránovou bundu, místo flísky si myslím vhodná není.
Občas ve výprodeji narazíš na slušnej kup.


záleží spíš na typu, ja mam softshellku ze spoda zateplenou nejakym fleesem a naprosta sopkojenost.. taze klidne pod bundu...
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Re: SoftShellka

Příspěvekod Rujir » pát led 27, 2006 15:15

Lumyr píše:záleží spíš na typu, ja mam softshellku ze spoda zateplenou nejakym fleesem a naprosta sopkojenost.. taze klidne pod bundu...


Az na to ze ak to bude nekvalitna softshelka tak bude mat podstatne mensiu priedusnost ako bunda, pod ktorou bude schovana takze v konecnom efekte mu bude kvalitna membranova bunda na nic. :wink: Samozrejme za predpokladu, ze ta softshelka je membranova a nie nejaky uplet.
Ja by som si asi naozaj radsej kupil na tento ucel poriadnu fleecku - softshelka nikdy tak hriat nebude... *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: SoftShellka

Příspěvekod vorec » sob led 28, 2006 21:03

Rujir píše:Ja by som si asi naozaj radsej kupil na tento ucel poriadnu fleecku


hmm, sakra a sme zase pri Polartecu :(( :evil:
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: SoftShellka

Příspěvekod Rujir » sob led 28, 2006 21:32

vorec píše:
Rujir píše:Ja by som si asi naozaj radsej kupil na tento ucel poriadnu fleecku


hmm, sakra a sme zase pri Polartecu :(( :evil:


Iste ale len ako DOPLNOK k softshellu a nie ako NAHRADA!!! :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: SoftShellka

Příspěvekod vorec » sob led 28, 2006 21:54

Rujir píše:
vorec píše:
Rujir píše:Ja by som si asi naozaj radsej kupil na tento ucel poriadnu fleecku


hmm, sakra a sme zase pri Polartecu :(( :evil:


Iste ale len ako DOPLNOK k softshellu a nie ako NAHRADA!!! :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted:


Nuž veď sa nečerti :twisted:, oki you’re right, I agree with You, ALE v prípade Power Shieldu sa dá aj takto... :D :D
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: SoftShellka

Příspěvekod Rujir » sob led 28, 2006 22:05

vorec píše:Nuž veď sa nečerti :twisted:, oki you’re right, I agree with You, ALE v prípade Power Shieldu sa dá aj takto... :D :D


No tazko povedat, ja nemam skusenosti s Powershieldom a ty so sofsthellom... :shock: Ale my dvaja to mozme rozobrat aj pri pive. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: SoftShellka

Příspěvekod vorec » sob led 28, 2006 22:29

Rujir píše:Ale my dvaja to mozme rozobrat aj pri pive. :wink:


hmm :ú
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom


Zpět na Oblečení