P.Parker vs. HP.Gateman

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

P.Parker vs. HP.Gateman

Příspěvekod Vašucek » úte led 17, 2006 23:55

V minulé diskuzi se mi po doporučení zalíbily tyto dvě bundy....dočetl jsem se, že Pinguin Parker nemá pás proti sněhu, což trochu zmírnilo jeho ambice :( nikde jsem ale nevyzkoumal jestli pás proti sněhu má HighPoint Gateman. Jde do nich vepnout každá fleecka nebo jen určité typy? Prosím všechny kdo mají alespoň s jednou z těchto bund nějakou ať už kladnou či negativní zkušenost, nechť se o ní podělí :)

Předem děkuji :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod pripluv » stř led 18, 2006 7:07

Možná to bude trochu mimo, ale k tomu vpínání flísek:

1. Origoš flísku jsem do Manie vepnul jednou a to jen proto, že jsem to chtěl vyzkoušet, jestli to tam vůbec jde (po dvou letech v osobním vlastnictví :D ). Jde to. Ocenil jsem toto teda v zimě při nošení ve městě, člověk sundá jednu vrstvu a je to ... ale v kopcích to je mord, tam ty vrstvy furt měníš, jednou máš na sobě flísu, jednou bundu, oboje snad jen večer u vaření..

2. Kdysi jsem měl flísku od Vietnamců za dvě kila a provedl jsem s ní následující (vlastně to provedla má skorožena :(( ):
- uříznutí kapuce
- její rozstříhání na tvar kapes typu klokan (takový velký účka)
- odstřižení klasických kapes
- našití klokanů zevnitř pod zipy od normálních kapes
- přišití 1,2 mm repky na krk
Vepnout tam jde jak kdyby na to byla dělaná, nepřipravil jsem se o dvě kapsy :wink: , repkou to nahoře přivážu za poutko aby to nepadalo a je to supr vychytávka :shock: ...
Takže tak :ú
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: P.Parker vs. HP.Gateman

Příspěvekod tuso » stř led 18, 2006 7:35

Vašucek píše:V minulé diskuzi se mi po doporučení zalíbily tyto dvě bundy....dočetl jsem se, že Pinguin Parker nemá pás proti sněhu, což trochu zmírnilo jeho ambice :( nikde jsem ale nevyzkoumal jestli pás proti sněhu má HighPoint Gateman. Jde do nich vepnout každá fleecka nebo jen určité typy? Prosím všechny kdo mají alespoň s jednou z těchto bund nějakou ať už kladnou či negativní zkušenost, nechť se o ní podělí :)

Předem děkuji :mrgreen:


Souhlasím s Přípluvem, fleecku stejně nebudeš vpínat do bundy. Možná ze začátku, aby jsi si udělal radost, že to jde, ale potom zjistíš, že je to v principu blbost. Kup si bundu a podle ní si vyber libovolnou fleecku, která se ti líbí. Já nosím pod vrchní bundu fleecku s No wind od úplně jiné firmy.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod vorec » stř led 18, 2006 10:54

Da, da - súhlas * celý systém vpínania považujem za zbytočné mrhanie času, okrem toho, že je tam XY zipsov naviac :twisted:
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Filltos » stř led 18, 2006 11:11

Gateman taky nema pas proti snehu, mam ji. A s tim nevpinanim to je pravda
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Rujir » čtv led 19, 2006 12:33

A ja ked som v meste tak ju tam vopnutu mam, lebo mi vyhovuje ze nemusim na seba navliekat desat vrstiev a basta! :fuj:
V horach je to samozrejme ina! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » čtv led 19, 2006 12:35

Rujir píše:A ja ked som v meste tak ju tam vopnutu mam, lebo mi vyhovuje ze nemusim na seba navliekat desat vrstiev a basta! :fuj:
V horach je to samozrejme ina! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a to já ji zase vepnutou nemám, a to z prostého důvodu-nemám k Parkerovi vpínací flísku :fuj:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » čtv led 19, 2006 13:34

šíp píše:...a to já ji zase vepnutou nemám, a to z prostého důvodu-nemám k Parkerovi vpínací flísku :fuj:


...kup si za dvě kila u Vietnamců a bude to tam pasovat. Viz má odpověď výše :finga:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lipon » čtv led 19, 2006 13:56

jo ted koukam ze bezi podobne tema - ke vpinani jsem napsal v threadu "Jakou bundu"
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod šíp » čtv led 19, 2006 13:58

Přípluv píše:
šíp píše:...a to já ji zase vepnutou nemám, a to z prostého důvodu-nemám k Parkerovi vpínací flísku :fuj:


...kup si za dvě kila u Vietnamců a bude to tam pasovat. Viz má odpověď výše :finga:


nemám potřebu mít vepnutou flísku. stačí mi to tak jak to mám. jediný kdo nadává je můj manžel, protože počtem zipsů je zmatený a bojuje s nimi,neví který má kam zapnout
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » čtv led 19, 2006 13:59

a to já ji zase vepnutou nemám, a to z prostého důvodu-nemám k Parkerovi vpínací flísku :fuj:[/quote]

A navic, kdybys ji mela v bunde, tak ji nemas na sobe, kdyz bundu odlozis a to by ti byla zima,ze? *
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod šíp » čtv led 19, 2006 13:59

mifr píše:a to já ji zase vepnutou nemám, a to z prostého důvodu-nemám k Parkerovi vpínací flísku :fuj:


A navic, kdybys ji mela v bunde, tak ji nemas na sobe, kdyz bundu odlozis a to by ti byla zima,ze? *[/quote]

bingo * * *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » čtv led 19, 2006 14:41

šíp píše:a to já ji zase vepnutou nemám, a to z prostého důvodu-nemám k Parkerovi vpínací flísku :fuj:


mifr píše:A navic, kdybys ji mela v bunde, tak ji nemas na sobe, kdyz bundu odlozis a to by ti byla zima,ze? *


šíp píše:bingo * * *


Třeba v sauně...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám


Zpět na Oblečení