Bunda Ripzone

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Bunda Ripzone

Příspěvekod Martina » stř led 11, 2006 9:35

Zdravim a prosim o radu, loni jsem zakoupila bilo-cervenou bundu zn. Ripzone, a po jednom vyprani se mi na ni udelaly oranzove mapy, byla prana v ruce a bez pouziti avivaze, v prodejne mi samozrejme reklamaci neuznali s tim, ze jsem ji mela vyprat v pracce, jak uvadi vyrobce a doporucili mi, abych vyprala dle navodu a pote prinesla opet na reklamaci. Mapy vsak zustaly a jsou viditelnejsi. Otazka vyvstane, az opet reklamaci neuznaji, pak se budu muset smirit s tim, ze mam bundu za 5 tisic na zahradu.... Mate nekdo zkusenosti s timto typem bund? Diky
Martina
 

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 10:02

Ha, tak s tím jsem se ještě nesetkal. Mají mapy nějaký vliv na funkčnost?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » stř led 11, 2006 10:27

Přípluv píše:Ha, tak s tím jsem se ještě nesetkal. Mají mapy nějaký vliv na funkčnost?


Když je majitelkou bundy představitelka hezčí poloviny lidstva, tak funkčnost bundy není to nejdůležitější. Já teď chci sobě i přítelkyni koupit membránovou bundu a ty co jsem ji vybral sice jsou funkčně úplná špica, ale ona je zavrhla, že v takovém něčem ať si lezu na hory sám. Takže předpokládám, že ty mapy na bundě jsou katastrofa. /upřímně- taky by tě to za ty prachy sralo, nebo se pletu?/
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 10:38

Ale jo, když mě na Manii (a to už nebyla nejnovější) vytekla čokoláda s obrázkem Matterhornu, tak jsem byl nasranej tak, ža bych odstřelil i ten nebohej zanicnemohoucí kopec z obalu :roll: .
Na druhou stranu, když vytáhnu kdesi na hřebeni bundu, tak je to fuk :wink: . Když to chcu nosit i do města a do parku se psem, tak je to na hovno.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod chonga » stř led 11, 2006 11:18

tuso píše:
Přípluv píše:Ha, tak s tím jsem se ještě nesetkal. Mají mapy nějaký vliv na funkčnost?


Když je majitelkou bundy představitelka hezčí poloviny lidstva, tak funkčnost bundy není to nejdůležitější. Já teď chci sobě i přítelkyni koupit membránovou bundu a ty co jsem ji vybral sice jsou funkčně úplná špica, ale ona je zavrhla, že v takovém něčem ať si lezu na hory sám. Takže předpokládám, že ty mapy na bundě jsou katastrofa. /upřímně- taky by tě to za ty prachy sralo, nebo se pletu?/



jo :smt023 jo :finga: moje řeč, stejná zkušenost
co se týče mne dokážu udělat kompromis :((
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Martina » stř led 11, 2006 11:21

Přípluv píše:Ha, tak s tím jsem se ještě nesetkal. Mají mapy nějaký vliv na funkčnost?


Na funkčnost ne, ale obavam se, ze s kazdym dalsim pranim to bude jeste horsi... Na lyze by mi to ani nevadilo, ale kdyz si ji vezmu do mesta, tak to vypada jako kdybych si to necim polevala.... no co naplat.... uz vim, ze si bilou bundu nikdy nekoupim..... :P
Martina
 

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 12:46

Co to v zoufalosti zkusit nejak šetrně nabarvit? Jenom nevim, jestli existuje nějaká barva, se kterou to jde ve vodě do 40°C :((
Bílá by se barvila dobře...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » stř led 11, 2006 13:12

Přípluv píše:Co to v zoufalosti zkusit nejak šetrně nabarvit? Jenom nevim, jestli existuje nějaká barva, se kterou to jde ve vodě do 40°C :((
Bílá by se barvila dobře...


Myslím si, že to je přesně ten častý případ, kdy jsi jako zákazník diskriminován prodejcem. On své peníze dostal a když ti neuzná reklamaci, tak můžeš požádat /a zaplatit/ o odbornou expertízu- odhadem 3-4 tis. a pak se soudit. Vzhledem k ceně bundy úplně super. Už jsem tak pochodil několikrát. I podle toho poznáš seriosního prodejce. Já už mám svůj soukromý seznam obchodů, kam nezajdu ani když prší.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 13:39

tuso píše:...já už mám svůj soukromý seznam obchodů, kam nezajdu ani když prší.

Přesně tak :evil:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod teoretic » stř led 11, 2006 13:40

co takhle udelat blacklist a whitelist obchodu jak kamennych tak internetovy?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 13:44

To mě už taky napadlo, kua... *

Obchod - místo - důvod - přibližně kdy
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod chonga » stř led 11, 2006 14:31

:twisted: bartsport - rychlý, ochotný, vymění velikost
:evil: sambarsport - zboží z nich páčim rok, pomalá reakce na mail

,ale to je asi na samostatné vlákno :((
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod ONDRA » stř led 11, 2006 14:41

tuso píše:
Přípluv píše:Co to v zoufalosti zkusit nejak šetrně nabarvit? Jenom nevim, jestli existuje nějaká barva, se kterou to jde ve vodě do 40°C :((
Bílá by se barvila dobře...


Myslím si, že to je přesně ten častý případ, kdy jsi jako zákazník diskriminován prodejcem. On své peníze dostal a když ti neuzná reklamaci, tak můžeš požádat /a zaplatit/ o odbornou expertízu- odhadem 3-4 tis. a pak se soudit. Vzhledem k ceně bundy úplně super. Už jsem tak pochodil několikrát. I podle toho poznáš seriosního prodejce. Já už mám svůj soukromý seznam obchodů, kam nezajdu ani když prší.

Vzhledem k tomu ze jsi taky z Ov tak by me ty obchody docela zajimaly, ja vetsinou problem nemam. vyskrtnutych mam jenom par obchodu s cyklopotrebama
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod Filltos » stř led 11, 2006 14:41

bartsport taky chvalim
dale chvalim Holan (vymena batohu kus za kus) - koupil sem ho u nich v obchode a odjel daleko z Prahy (domu) a tam zjistil, ze je spatne (krive) usitej, bez problemu postou vymenili
dale www.e-outdoor.cz
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod norman_64 » stř led 11, 2006 14:44

tuso píše:
Přípluv píše:Ha, tak s tím jsem se ještě nesetkal. Mají mapy nějaký vliv na funkčnost?


Když je majitelkou bundy představitelka hezčí poloviny lidstva, tak funkčnost bundy není to nejdůležitější. Já teď chci sobě i přítelkyni koupit membránovou bundu a ty co jsem ji vybral sice jsou funkčně úplná špica, ale ona je zavrhla, že v takovém něčem ať si lezu na hory sám. Takže předpokládám, že ty mapy na bundě jsou katastrofa. /upřímně- taky by tě to za ty prachy sralo, nebo se pletu?/

Včera jsem se ukazoval mojí drahé polovičce v nové Manii a jen tak ze srandy jsem utrousil,že jsem ji objednal podobnou.... :P ---no to pak bylo řečí že v tom nebude chodit a tak :(( :ú ----jinak panové upečte si na zkušenosti nové vlákno :mrgreen: - pokud uz neni nekde udelané
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Re: Bunda Ripzone

Příspěvekod Ježo » stř led 11, 2006 14:46

Martina píše:... a doporucili mi, abych vyprala dle navodu a pote prinesla opet na reklamaci.


Prvne bych zkusil tohle. V pripade neuspechu bych resil pres nejakou organizaci zabyvajici se spotrebiteli. Mimochodem, myslim, ze podle zakona jsou povinni prijmout reklamaci, i kdyby byla na prvni pohled neopravnena - nebo se pletu?

Jinak muj blacklist v Brne se sestava z Eliassu (Alpsport). Na zadost o reklamaci vypadleho druku u kalhot reagovali stylem ,,to si snad spravite sam, ne?". (Jasne, ze bych to zvladl.) Ale tohle je uz dva roky zpatky a ja jsem tam od te doby uz neplachl.
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř led 11, 2006 15:15

http://www.horydoly.cz/vypsat.php?id=5246

Uprostřed vpravo - rubrika JAK NA TO. Poměrně slušnej výpis Občanského zákoníku, č. 40/1964, § 56.

Faktem je, že výše navrhovaný postup (vyprat a donýst) bude asi nejlepší.

Ohledně Blacklistů, proto jsem tam chtěl i čas, protože kdysi mě v Elliasu nasrali nehorázně ("a to tu slevu chcete jako fakt uplatnit?"), ale teď tam chodím rád a můj sparingpartner na ten kšeft nedá dopustit...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » stř led 11, 2006 21:24

ONDRA píše:
tuso píše:
Přípluv píše:Co to v zoufalosti zkusit nejak šetrně nabarvit? Jenom nevim, jestli existuje nějaká barva, se kterou to jde ve vodě do 40°C :((
Bílá by se barvila dobře...


Myslím si, že to je přesně ten častý případ, kdy jsi jako zákazník diskriminován prodejcem. On své peníze dostal a když ti neuzná reklamaci, tak můžeš požádat /a zaplatit/ o odbornou expertízu- odhadem 3-4 tis. a pak se soudit. Vzhledem k ceně bundy úplně super. Už jsem tak pochodil několikrát. I podle toho poznáš seriosního prodejce. Já už mám svůj soukromý seznam obchodů, kam nezajdu ani když prší.

Vzhledem k tomu ze jsi taky z Ov tak by me ty obchody docela zajimaly, ja vetsinou problem nemam. vyskrtnutych mam jenom par obchodu s cyklopotrebama


Můj největší anti-favorit je FOTO Morava na Masarykáči- není to sice outdoor prodejna, ale focení k horám patří. U nich si nekoupím ani baterku do budiku za 50Kč. Zase výborné zkušenosti mám s Eliass v OV. Bez řečí vymění za jinou velikost, a to i spodní prádlo.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava


Zpět na Oblečení