Ponožky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Ponožky

Příspěvekod sobb » sob pro 14, 2019 23:43

mike píše:Jen to nejlepsi je pro mne dost dobre 8)
To mi připomíná Kiwíka, který nás kdysi dávno při cestě stopem po Zélandu přizval do svého luxusního karavanu: "I need the best" ... a vystrojil nám (i sobě) vpravdě královskou večeři :D

pp: Tohle trio od HP ještě pořád mám, nejsou vůbec špatné. Zkus kouknout třeba na Point6, vypadaj dobře, ale mám je teprve druhým rokem, takže těžko soudit dlouhodobě.
Toitu te whenua – Leave the land undisturbed
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod booze » sob pro 14, 2019 23:52

Mam je taky a tvrde jsou nechutne. Sedi dobre, nemel jsem jediny otlak, ale navlekat je na nohy je vzdy porod. Pani pp ma asi nejakou fintu na pp prani ponozek. :mrgreen:

Jen takova myslenka, tak nejak nedavno jsem zjistil, ze na FB je bazar knizek. Nebylo by dobre zkusit tam napsat inzerat (do jine skupiny, nez knizky), ze chces tyto fusky a mozna se ozve nejaky prodejce, ktery ma zasoby neprodejnych ponozek.

Nevim jak to udelat, ale mam divny pocit ze potrebujes naistalovat FB.
booze
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod mike » sob pro 14, 2019 23:56

:lol: ted jsi tomu dal korunu, pp a FB :twisted:
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod booze » sob pro 14, 2019 23:59

R :fuj:
No a co jako? Mohl by mi tam prekoupit nejake knihy. :mrgreen:
booze
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod Trnky » sob led 18, 2020 18:59

mike píše: Jen to nejlepsi je pro mne dost dobre 8) A DT by nejlepsi byt mohly. Akorat je trochu problem, kde je koupit. Peter uz ma skoro po zasobach a nedari se mu dostat z distributora dalsi.

Taky jsem si rikal, ze je pp nabidnu, ale prijde mi to jako nabizet Mercedes nekomu, kdo shani noveho Trabanta :twisted:

ak by neboli dostat uz u Petra, tak som ich zazrel na https://www.ultralightoutdoorgear.co.uk/
Trnky
nováček
nováček

Příspěvekod mike » sob led 18, 2020 23:09

To je dobry tip, ale maji tam same tenke. Ja bych zrovna potreboval ty nejsilnejsi :?
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pavproch » pon led 20, 2020 18:34

Sem neska (z donucení, bo sem si debil v sobotu ráno při oblíkání na skijoffki v Lomnici při nazouvání jednu fusku roztrhnul) pořídil nové fuski na lyže (sjezdoffky):

Moira Thermo set= venkovní 3/4 podkolenka (tlustá) + vnitřní nízká tenčí termoponožka / vložka.

Zítra večur pudu hoblovať Rališku, taxem potem dám fídbek
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » stř led 22, 2020 8:04

Tak jo, fungujou a sou o fous těplejší než ty co sem je roztrh. Na chození by nebyly (kloužou na noze), ale do lyžáků dobrý. Uvídíme ještě, až bude opravdu kosa (-15 až -20).
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » pon úno 3, 2020 14:45

Poradil by někdo?

Normálně vysoké (ie. nad kotník, ani podkolenky ani takové ty extra nízké zvěrstva, co fčíl frčí) TENKÉ ponožky, pocitově extra těplé(jako např. je pocitově těplý powerstretch).

Budou sloužit jako podvíkací / zatěplovací pod ty moje nové Moiry (1+1/2 vrstvové) do lyžáků na svah, dyž bude extra kosa. Čili odolnost proti otěru nemusí být nijak zázračná, trekovat/skialpovat v nich nebudu.
pavproch
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod booze » sob úno 8, 2020 22:16

Daval jsem sem odkaz na nejake kombo vnitrni byly tenke umele (davaly se na nohu prerubene) a venkovni tluste merino vyssi. Na cedulce bylo do -30°C. Nic jineho uz nenosim. Nohu mam v suchu a teple, kdez to sundam, tak ta merino ponozka je nacucla znatelne potem.
Edit:http://www.outdoorforum.cz/viewtopic.php?p=488798#p488798
booze
outdoor maniak
outdoor maniak

Předchozí

Zpět na Oblečení