Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Ponožky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Ponožky

Příspěvekod mike » čtv led 3, 2019 23:00

Samozrejme, na co jineho? 8)

Oni skoncili? To jsem ani nevedel. BD odrbane nejsou, to ses asi koukala na svoje ;-) Ale je pravda, ze uz je mam aspon 8 let.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sobb » čtv led 3, 2019 23:08

Jsem to tušila :ú

Mám obavu, že bohužel ano, i když podrobnosti nevím :( Vypadaly tak :wink:
Toitu te whenua – Leave the land undisturbed
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod sobb » pát led 4, 2019 23:08

Mimochodem, jsem narazila na nějaké asi celkem už ležáky HP Trek, verze 1, vel. 39 - kdyby po nich někdo moc toužil :mrgreen:
HP Trek 1
Toitu te whenua – Leave the land undisturbed
sobb
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pavproch » pon led 14, 2019 18:31

Jen pro info k těm Trekům od HPointu: neska sem udělal razantní čistku v šatníku (ponožkovníku) a vyřadil obnošené. Mj. i jedny Treky gen 1. (nošené asi 8 let, převážně po Beskydech a ta3 čili docela záhulovitý provoz) a jedny Treky gen 2., nošené asi 2 roky "okolo baráku". Hádejte, které byly v horším stavu?

Ty gen. 1 měly jen jednu vadu - povolily (vytáhly se) okolo kotníku, čili neobepínaly pořádně nohu od kotníku nahoru. Ve šlapce a kolem prstů ale pořád husté a pevné tkaní, žádné řediny či díry. Ty novější po mnohem méně ingtenzivním provozu měly asi na 8-mi místech díry (nad prstama i zespoda pod šlapkou)..... Tožtak.

Prostě potvrzení okřídleného: inovací ke zmaru
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
pavproch
Moderátor
Moderátor

Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Rainier Wolfcastle » stř led 23, 2019 11:30

Chtěl bych se vás dotázat, drtivá většina si tady pochvaluje jako celoroční řešení kombinaci tenké ponožky z umělotiny a silnější z vlny. Neexistuje nějaké funkčně obdobné řešení z výroby, tj. ponožka kombinující vnitřní část z umělotiny a na ní náplet z vlny?

P.S. nemyslím samozrejme kombinaci kdy jsou vzajemne vlakna propleteny.
Rainier Wolfcastle
nováček
nováček

Předchozí

Zpět na Oblečení