Membranova bunda za 1999 co tomu rikate?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod pripluv » stř led 4, 2006 15:11

Hej, hej, hej ... jsme ve vláknu oblečení :? !!!

...toto zvolání se po přesunutí kusu debaty do jinýho vlákna stává bezpředmětným, to jen aby si někdo nemyslel, jestli jsem se nezbláznil...
Naposledy upravil pripluv dne čtv led 5, 2006 6:15, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Fly » stř led 4, 2006 15:15

A koukam ze nam tu pluje samozvany administrator PAPA jdu delat neco konstruktivnejsiho tady uz asi stejne neni o cem ... *
Fly
 

Příspěvekod Vojtos » stř led 4, 2006 15:25

Fly píše:A koukam ze nam tu pluje samozvany administrator PAPA jdu delat neco konstruktivnejsiho tady uz asi stejne neni o cem ... *


?? tenhle příspěvek mi nějak uniká :((
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Lenka » stř led 4, 2006 15:31

Hmm, já nosím od Hannah obyč. trička (bavlna + elastan) třeba do školy, do města...Kdybych kupovala bundu sáhnu asi někam jinam, i když je fakt, že ta cena není vůbec špatná.
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř led 4, 2006 15:32

Vojtos píše:
Fly píše:A koukam ze nam tu pluje samozvany administrator PAPA jdu delat neco konstruktivnejsiho tady uz asi stejne neni o cem ... *


?? tenhle příspěvek mi nějak uniká :((


To mě teda taky :evil:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod mifr » stř led 4, 2006 15:39

Lenka píše:Hmm, já nosím od Hannah obyč. trička (bavlna + elastan) třeba do školy, do města...Kdybych kupovala bundu sáhnu asi někam jinam, i když je fakt, že ta cena není vůbec špatná.

No vidis, na to jsem malem zapomnel... Take mam bavlneny triko od Hannahu a jsem spokojeny...Me polovicce se navic libi nejvic ze vsech mych trik...
...takze od Hannahu triko a spacak a domu... :mrgreen:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » stř led 4, 2006 16:28

jak jsem psal hore nezatracuji.

co se týče vybavení:
nosím od nich flísku, po léta kupuji zimní bundy a kalhoty na lyže, rukavice na lyže (za tu cenu ve výprodeji bych byl blbej kdybych nekoupil). se vším jsem velice spokojen. :(( "větší věci" a dražší od nich nekupuji. za tu cenu se dáj sehnat kvalitnější :wink: hadry i :wink: vybavení.

na druhou stranu už tu někdo zmínil, že to před léty byl jedinej obchod v Plzni kde se dali sehnat hadry takovýho určení. a i nyní se u nich dá docela solidně nakoupit (prodávaj celou škálu značek). :(( dovolím si tvrdit (můj názor), že v Plzni je za nima dlouhá propast. :((
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod šíp » stř led 4, 2006 19:29

cena za tu bundu mě přijde lákavá, ale vzhedem k tomu, že máme necelého půl roku bundy Pinguin, tak je to už s křížkem po funuse. ale potřebujeme kalhoty. klidně bych do Hannahu šla, pokud by to bylo za rozumnou cenu. jinak ségra se švagrem mají od Hannahu spácáky BIvak a jsou spokojlení (v to ostatně doufám,budeme si je půjčujovat od nich do norska)
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

zkušenost

Příspěvekod elektronka » stř led 4, 2006 21:11

Ahoj,musím se vyjadřit pochvalně o firmě kterou hodně z Vás zatracuje!Všechno je O.K. jen výdrž je nějaká slabší(membrán a zátěru) No ale za ty prachy zleté prase nekoupíš:-))
elektronka
 

Membrany: bunda a kalhoty

Příspěvekod skalis » stř led 4, 2006 21:30

Zdravim fsechny v novem roce!
Bundu Road Runner mam uz nejakou dobu a jsem s ni spokojenej (nekde na foru je i link na par jejich fotek, ktery sem udelal). Podsivku nema. S Hannahem zkusenosti nemam, takze v pripade tyhle bundy neporadim. Co se kalhot tyce, tak sem si poridil od Pinguinu Alpiny L (s dlouhym zipem) a taky maximalni spokojenost. A staly necely 3000 (na www.affekt.cz) + 100 za postovny. Rekl bych, ze je to velmi dobra volba. Krasny den
Uživatelský avatar
skalis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:59
Bydliště: Lanskroun

Příspěvekod Lenka » stř led 4, 2006 21:30

mifr píše:No vidis, na to jsem malem zapomnel... Take mam bavlneny triko od Hannahu a jsem spokojeny...Me polovicce se navic libi nejvic ze vsech mych trik...
...takze od Hannahu triko a spacak a domu...

To věřím, že se líbí :wink: . Trička mají pěkný. No a spacák mám náhodou Hannah taky...(zatím spokojenost)

Co se kalhot tyce, tak sem si poridil od Pinguinu Alpiny L (s dlouhym zipem) a taky maximalni spokojenost. A staly necely 3000 (na www.affekt.cz) + 100 za postovny. Rekl bych, ze je to velmi dobra volba.

Taky je mám a taky spokojenost. Zvládají i moje pokusy o snowboarding, kdy sem 50% času zapadlá ve sněhu :mrgreen:
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Re: Membrany: bunda a kalhoty

Příspěvekod Caba » čtv led 5, 2006 7:12

skalis píše:Zdravim fsechny v novem roce!
Bundu Road Runner mam uz nejakou dobu a jsem s ni spokojenej (nekde na foru je i link na par jejich fotek, ktery sem udelal). Podsivku nema. S Hannahem zkusenosti nemam, takze v pripade tyhle bundy neporadim. Co se kalhot tyce, tak sem si poridil od Pinguinu Alpiny L (s dlouhym zipem) a taky maximalni spokojenost. A staly necely 3000 (na www.affekt.cz) + 100 za postovny. Rekl bych, ze je to velmi dobra volba. Krasny den


ty kahoty od pinguinu mam taky uz treti ro a jsou fakt supet a loni jsem je koupil i pro drahou polovicku byla to dobra volba
bundu road runner bych si chtel poridit na jaro je dost skladna uz jsem ji mnel i na sobe.......tak uvidime:)
Caba
nováček
nováček
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř pro 28, 2005 15:40
Bydliště: Trutnov

Re: Membrany: bunda a kalhoty

Příspěvekod šíp » čtv led 5, 2006 8:52

Caba píše:
skalis píše:Zdravim fsechny v novem roce!
Bundu Road Runner mam uz nejakou dobu a jsem s ni spokojenej (nekde na foru je i link na par jejich fotek, ktery sem udelal). Podsivku nema. S Hannahem zkusenosti nemam, takze v pripade tyhle bundy neporadim. Co se kalhot tyce, tak sem si poridil od Pinguinu Alpiny L (s dlouhym zipem) a taky maximalni spokojenost. A staly necely 3000 (na www.affekt.cz) + 100 za postovny. Rekl bych, ze je to velmi dobra volba. Krasny den


ty kahoty od pinguinu mam taky uz treti ro a jsou fakt supet a loni jsem je koupil i pro drahou polovicku byla to dobra volba
bundu road runner bych si chtel poridit na jaro je dost skladna uz jsem ji mnel i na sobe.......tak uvidime:)


díky za tipy, ale kalhoty za 3000 -jsme dva takže 6000- to je pro nás neprůstřelné. potřebovali bychom za méně chechtáků :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Membrany: bunda a kalhoty

Příspěvekod Caba » čtv led 5, 2006 10:09

šíp píše:
Caba píše:
skalis píše:Zdravim fsechny v novem roce!
Bundu Road Runner mam uz nejakou dobu a jsem s ni spokojenej (nekde na foru je i link na par jejich fotek, ktery sem udelal). Podsivku nema. S Hannahem zkusenosti nemam, takze v pripade tyhle bundy neporadim. Co se kalhot tyce, tak sem si poridil od Pinguinu Alpiny L (s dlouhym zipem) a taky maximalni spokojenost. A staly necely 3000 (na www.affekt.cz) + 100 za postovny. Rekl bych, ze je to velmi dobra volba. Krasny den


ty kahoty od pinguinu mam taky uz treti ro a jsou fakt supet a loni jsem je koupil i pro drahou polovicku byla to dobra volba
bundu road runner bych si chtel poridit na jaro je dost skladna uz jsem ji mnel i na sobe.......tak uvidime:)


tak se koukni na www.glumstore.cz maji tam kalhoty s gelanotsu za 1500,- to uz je za polovic
http://www.eshop.glumstore.cz/product_i ... 5e414ae36f

díky za tipy, ale kalhoty za 3000 -jsme dva takže 6000- to je pro nás neprůstřelné. potřebovali bychom za méně chechtáků :((
Caba
nováček
nováček
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř pro 28, 2005 15:40
Bydliště: Trutnov

Re: Membrany: bunda a kalhoty

Příspěvekod Ježo » čtv led 5, 2006 11:12

tak se koukni na www.glumstore.cz maji tam kalhoty s gelanotsu za 1500,- to uz je za polovic
http://www.eshop.glumstore.cz/product_i ... 5e414ae36f

díky za tipy, ale kalhoty za 3000 -jsme dva takže 6000- to je pro nás neprůstřelné. potřebovali bychom za méně chechtáků :(([/quote][/quote]

otazka je, k cemu kalhoty s membranou. Na vetsine akci jsem se v tom potil jak.... (safra, proc tady neni smajlik prasatka?) Jedine rozumne se mi zda vyuziti pro zimni prechody, jinak jsem vystacil s nejakymi platenymi kalhoty
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Membrany: bunda a kalhoty

Příspěvekod Ježo » čtv led 5, 2006 11:24

tak se koukni na www.glumstore.cz maji tam kalhoty s gelanotsu za 1500,- to uz je za polovic
http://www.eshop.glumstore.cz/product_i ... 5e414ae36f

díky za tipy, ale kalhoty za 3000 -jsme dva takže 6000- to je pro nás neprůstřelné. potřebovali bychom za méně chechtáků :(([/quote][/quote]

otazka je, k cemu kalhoty s membranou. Na vetsine akci jsem se v tom potil jak.... (safra, proc tady neni smajlik prasatka?) Jedine rozumne se mi zda vyuziti pro zimni prechody, jinak jsem vystacil s nejakymi platenymi kalhoty
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Membrany: bunda a kalhoty

Příspěvekod Caba » čtv led 5, 2006 12:18

ja mam kalhoty s membranou hlavne kvuli destivemu pocasi kdyz pak prsi tzreba ctyri dny v kuse tak je clovek moc rad ze je ma
a kdyz jsou jeste solidne prodysny cos gelanots celekm je tak sou opravdu komfortni
Caba
nováček
nováček
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř pro 28, 2005 15:40
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod pripluv » čtv led 5, 2006 12:40

Nosím je do hor. Membránový gaťata, teda. Na sníh, sračky a déšť ideální...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

alpin L a poceni

Příspěvekod skalis » čtv led 5, 2006 13:12

ty kalhoty Lefroy by mohly byt reseni. ja sem ale chtel mit kalhoty radsi silnejsi a odolnejsi (precijen sou vice namahany). co se poceni tyce, tak staci rozepnout zipy a zapnout jen suchace a je to naprosto ok :ú
Uživatelský avatar
skalis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:59
Bydliště: Lanskroun

Příspěvekod šíp » čtv led 5, 2006 13:31

no membránové kaťata chceme hlavně kvůli Norsku. ale nejenom tam, například loniv Roháčím nám chcalo tak strašně, že jsme litovali, že je nemáme, pertexky vzaly za své po pár minutách.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Membrany: bunda a kalhoty

Příspěvekod Vena » čtv led 5, 2006 13:47

otazka je, k cemu kalhoty s membranou. Na vetsine akci jsem se v tom potil jak.... (safra, proc tady neni smajlik prasatka?) Jedine rozumne se mi zda vyuziti pro zimni prechody, jinak jsem vystacil s nejakymi platenymi kalhoty

Mám blockventový FreeFall od Schwarzkopfu, měl jsem je i v létě (Slovinsko, Matterhorn) a právě kvůli ventilaci maj na stehnech geniální zipy od pasu až ke kolenům pro taková upocená prasátka :-). Potím se taky dost a díky tomudle odvětrání s tím nemám problém. Jen pro upřesnění blocvent má prodyšnost 26 500 g/m2/24 hod.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Ježo » čtv led 5, 2006 13:48

ja mam zkusenosti s kalhotama od HP, membrana Gelaniots. Vzdycky, kdyz bylo vic jak +10stC a sel jsem do kopce (konkretne Tatry), tak jsem byl zlitej zevnitr. Membrana proste nestihala. Ale je fakt, ze ze mne to jen leje :( Nicmene od te doby, pro letni turistiku volim radeji neco lehciho, pro extremni slichtu doplnene poncem a navlekama.
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » čtv led 5, 2006 14:12

Free Fally mám, ale preferoval bych, kdyby byly celorozepínatelný :? .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » čtv led 5, 2006 14:19

jezo píše:ja mam zkusenosti s kalhotama od HP, membrana Gelaniots. Vzdycky, kdyz bylo vic jak +10stC a sel jsem do kopce (konkretne Tatry), tak jsem byl zlitej zevnitr. Membrana proste nestihala. Ale je fakt, ze ze mne to jen leje :( Nicmene od te doby, pro letni turistiku volim radeji neco lehciho, pro extremni slichtu doplnene poncem a navlekama.


Já mám taky HP Free Fall, jasně, že se v nich člověk při zátěži potí /někde jsem četl předpoklad, že oblečení, ve kterém se člověk vůbec nezapotí vymyslí kolem roku 3000- bůh ví jak na to přišli/, ale jinak jsou perfektní.
Mimochodem, povedlo se mi je při lyžování poškodit- proťal jsem je o klipsu durch, i s podšívkou. Je to cca 10mm. Nevíte někdo jak se to dá zcelit/ šitím asi ne, spíš nějakou lepící záplatu...?????/
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tuso » čtv led 5, 2006 14:19

jezo píše:ja mam zkusenosti s kalhotama od HP, membrana Gelaniots. Vzdycky, kdyz bylo vic jak +10stC a sel jsem do kopce (konkretne Tatry), tak jsem byl zlitej zevnitr. Membrana proste nestihala. Ale je fakt, ze ze mne to jen leje :( Nicmene od te doby, pro letni turistiku volim radeji neco lehciho, pro extremni slichtu doplnene poncem a navlekama.


Já mám taky HP Free Fall, jasně, že se v nich člověk při zátěži potí /někde jsem četl předpoklad, že oblečení, ve kterém se člověk vůbec nezapotí vymyslí kolem roku 3000- bůh ví jak na to přišli/, ale jinak jsou perfektní.
Mimochodem, povedlo se mi je při lyžování poškodit- proťal jsem je o klipsu durch, i s podšívkou. Je to cca 10mm. Nevíte někdo jak se to dá zcelit/ šitím asi ne, spíš nějakou lepící záplatu...?????/
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod duski » čtv led 5, 2006 14:19

Ja som mal bundu od Land sport, myslim ze landsport je nejak zviazana s hannahom. No dobra teda nebola. Problemove boli zipsy a strih kapucne tiez k nicomu. kapucna uplne nepouzitelna.
Teraz mam pinguin parker a zatial spokojnost
duski
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 9:20
Bydliště: SR

Příspěvekod Vena » čtv led 5, 2006 14:23

tuso píše:Nevíte někdo jak se to dá zcelit/ šitím asi ne, spíš nějakou lepící záplatu...?????/

Zkusil bych dotaz u výrobce.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod tuso » čtv led 5, 2006 14:24

Do háje, blbne mi v práci net / asi známka, že mám jít dělat něco užitečného/, posílám stejný přízpěvek 2x
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tuso » čtv led 5, 2006 14:32

Vena píše:Zkusil bych dotaz u výrobce.


Dík za radu, taky mě to mohlo napadnout. :((
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv led 5, 2006 14:36

tuso píše:Nevíte někdo jak se to dá zcelit/ šitím asi ne, spíš nějakou lepící záplatu...?????/

v krámech kde maj takovýhle kalhoty maj i většinou samolepící záplaty (minimlně u holana jsem je viděl, kdysy v hudáči ve starym katalogu, ...) cena cca 150 Kč (třeba tu: http://www.holan.cz/DetailPage.asp?DPG=11587)
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení

cron