Triko na potivce

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Triko na potivce

Příspěvekod Obludka » pát lis 25, 2022 22:03

Hledám triko pro přítele, který se hodně potí. Určení je pro běžné nošení na procházky a lehčí treky. Už jsem pochopila, že merino není správná volba. :D Ale co teda vybrat?
Obludka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 17, 2015 9:07

Re: Triko na potivce

Příspěvekod ntz » pát lis 25, 2022 22:12

no, kazdemu vyhovuje neco jineho a nejaka univerzalni poucka, ze merino je pro potivce nevhodny je strasna blbost ..

ja se extremne potim, napisu ti ale co delam ja ..

1) tocim vzdy 2 trika, pouzivam bud syntetiku a nebo nejakou bambus-syntetiku jako spodni vrstvu
2) na to merino icebreaker s dlouhym rukavem pokud je zima (nejsem zimomrivej)

syntetika - ma hlavni nevyhodu ze strasne smrdi, pokud ji tocis .. jinak ok, dobre schne, nekomu ale nemusi bejt prijemna
merino - neberu na hole telo (krom spodek) a nebo nejakejch specialnich situaci kdy vim, ze se nebudu moc potit, jinak je to nejlepsi matros .. rict, ze merino je pro potiveho cloveka nevhodne je blbost ..

doporucuju vrstvit nejake spodni (termo-)pradlo a na to uplne v klidu merino .. merino na hole telo vezmu v klidu taky, napr. pod softshellku kdyz vim, ze nebude nejaka extra zatez (aka stoupani do kopce)
Naposledy upravil sobb dne pát lis 25, 2022 22:14, celkově upraveno 1
Důvod: zrušena citace předchozího příspěvku
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Vexo » pát lis 25, 2022 23:03

na zimu? na leto? nepoti se kvuli tomu, ze nosi neprodysnou svrchni vrstvu? neni moc navlecenej? neco je cloveku prijemny kdyz vyleze z baraku, ale po 20-30 minutach chuze se teplotni komfort posouva uplne jinam...
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Triko na potivce

Příspěvekod mike » sob lis 26, 2022 1:37

ntz píše:merino - neberu na hole telo (krom spodek) a nebo nejakejch specialnich situaci kdy vim, ze se nebudu moc potit, jinak je to nejlepsi matros .. rict, ze merino je pro potiveho cloveka nevhodne je blbost ..

:roll: merino jako blbost pro potiveho cloveka se samozrejme mysli jako prvni vrstva na hole telo. Sam jsem nekolikrat psal, ze jako druha vrstva funguje dobre, protoze z prvni synteticke pomaha vytahovat vodu. Samozrejme jen v nouzi nejvyssi, kdyz clovek musi pridat druhe triko :P

@Obludka: pot dobre odvadi treba HP Code 2.0, ale hodi se jen na leto. V horku funguje dobre, v chladu chybi funkce vyrovnavani teploty. Napis podrobneji, na co to chce.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Obludka » sob lis 26, 2022 8:16

Je mi jasné, že jsem to mohla napsat lépe. Takže k dotazům
- sháním první vrstvu
- přítel se potí i s minimální zátěží, je to ten typ, co se začne zpotí i při cestě prstem po mapě
- sháním primárně triko na léto
- pokud by měl někdo tip na zimu, nepohrdnu taky... na zimu má bundu Tilak Ketil, moc prodyšnějších jsem nenašla

@mike: díky za tip, mrknu... :-)
Obludka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 17, 2015 9:07

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Mawenzi » sob lis 26, 2022 8:33

obludka
kdyz bude spokojenej, nezapomen mu pak koupit jeste jedno stejne, je dobrym pravidlem, ze co je funkcni a lidi kupuji, to se zacne vyrabet jinak a ne vzdy to ma stejnou ci lepsi funkci.

ps jde o dlouhy nebo kratky rukav?

na leto asi kratky a na zimu dlouhy?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Triko na potivce

Příspěvekod ret255 » sob lis 26, 2022 10:10

Na leto by nemuselo byz zle aj to sertig z pwdry od mammuta to by vedel lepsie povedat Etheric a ty co ho v lete uz nosili, ja som zatial skusal teraz v jeseni a moze byt, myslim to s kratkym rukavom.

Na zimu to by zaujimalo aj mna, ja na to pouzivam zatial rozne variacie power dry, potom montane allez, je to nieco medzi prvou vrstvou a tenkou druhou, pripadne nieco co by aj zahrialo, lebo ked sa vela poti, tak ho to bude v zime hlavne chladit a potrebuje nieco co priamo hreje a to je alpha direct, na zimu ako termo by bolo dobra ta najnizsia gramaz 60g, teraz jedno take triko s dlhym rukavom spravili v direct alpine, alpha t-shirt.
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Vexo » sob lis 26, 2022 10:49

Dynafit Transalper Shirt - take polartec delta (jako HP Code 2.0), ale jina verze, heavyweight gramaz 139g/m2 +jersey uplet- neni na pohled tak deravy, strih bude uzsi.
Mam dve starsi Mammuti trika z power dry - Sertig SS a Atacazo SS+Zip, jsou fajn, schnou vazne rychle (rychleji uz schne snad jen P alpha), ale oproti jinym syntetikam taky neskutecne zasmradnou.
DA alpha triko je super, zatim jsem ho pouzival jako lehkou stredni vrstvu, akorat velky vykricnik, ze ma opravdu, ale opravdu uzky strih (coz mi nastesti vyhovuje).
Naposledy upravil Vexo dne sob lis 26, 2022 21:49, celkově upraveno 2
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Obludka » sob lis 26, 2022 20:44

Mawenzi píše:obludka
... nezapomen mu pak koupit jeste jedno stejne

Díky za připomenutí, takhle jsem teď kupovala dvoje boty, které mi sedí, ale už se X let nevyrábí...

Na léto určitě krátký... Na zimu by byl logičtější dlouhý, ale stejně nejraději chodí v krátkém...
Obludka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 17, 2015 9:07

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Etheric » ned lis 27, 2022 7:31

ret255 píše:Na leto by nemuselo byz zle aj to sertig z pwdry od mammuta to by vedel lepsie povedat Etheric

Já se potim jen minimálně, nefunguje mi tak leda bavlna a merino, všechny syntetiky mi více méně fungují, ale Power dry funguje asi nejlíp. Jen jak už bylo zmíněno, Mammut Sertig má větší gramáž, tudíž na léto to pro potivce asi vážně nebude, ale na zimu by to naopak mohlo být perfektní. Vzhledem k ceně, za kterou se to triko dá sehnat, bych se vůbec nebál zkusit
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Mawenzi » ned lis 27, 2022 8:29

sertig ma problem, ze predni dil trika ma "dvojitou"latku, teda na nejpotivejsi cast tela vedle zad - hrudnik - je fakt teplo. na leto mi vhodny neprijde prave kvuli tomu zdvojeni vpredu.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Triko na potivce

Příspěvekod milarepa » ned lis 27, 2022 11:45

na zimu mu kup tohleto

https://www.4camping.cz/p/panske-funckni-triko-direct-alpine-alpha-t-shirt/

a na léto tohleto
https://www.4camping.cz/p/panske-triko-high-point-code-2-0-ls-man/#l-modra

bývá i s krátkým rukávem, a dále nad tím nemusíš přemýšlet

když se na tom e-shopu registruješ, tak ti přijdou kody na všechny jejich slevy.....je to dost výhodné
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Triko na potivce

Příspěvekod mitau » ned lis 27, 2022 12:39

Mawenzi píše:sertig ma problem, ze predni dil trika ma "dvojitou"latku, teda na nejpotivejsi cast tela vedle zad - hrudnik - je fakt teplo. na leto mi vhodny neprijde prave kvuli tomu zdvojeni vpredu.


Mohla bys prosim vysvetlit tu "dvojitou" latku? Uvazuju o nem na leto, ale urcite davam prednost tenkym trikum. Jestli vubec ma cenu ho zkouset.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Vexo » ned lis 27, 2022 22:28

Sertig je tenci nez bezne sportovni triko, ale husteji tkane. Princip powerdry je zalozen na dvou vrstvach, takze to musi byt vpredu i vzadu, akorat v zadnim dilu jsou vetsi diry a material pusobi lehceji. Foto viz muj drivejsi prispevek. Triko ma dost nizkou vahu, presto kdyz se v lete pripozdi, tak v nem cloveku neni hned zima jako napr. v coolmaxu. Silne ale rozhodne neni.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 28, 2022 6:22

presne, neni tlusty jako "moc gramaze", ale chci vepredu stejne ridko tkanou latku, jako je vzadu... na predku se pak v lete varim, zatimco zada sou cajk...

sehnala sem "sertig" ve variante tilko, ale je to fakt spis natelnik az ke krku (obdelnik s otvorama presne na ruce a hlavu zjednodusene) a musela sem ho nastrihnout na hrudniku, to se nedalo.

na druhou stranu kdyz je neskutecny vedro, tak ten pot odvadi fakt dobre (i varianta s kratkym) a tam uz nerozlisuju zadek/predek, varim se durch.

ale pointa ruzne resenyho predku a zadku mi vazne doted unika
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Etheric » pon lis 28, 2022 7:11

Mawenzi píše:pointa ruzne resenyho predku a zadku mi vazne doted unika

Jako mikiny s chybějící izolací, bundy s chybějící izolací.... To považuju za nesmysly.
U první, čistě funkční vrstvy i rozdílnou tloušťku či kombinaci materiálů chápu a nevadí mi, naopak vyhovuje - třeba X-bionic trika, funguje to skvěle.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 28, 2022 8:50

etheric
pokud ji na sertigu (o kterym se konkrerne bavime) chapes tak mi to prosim vysvetli.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Etheric » pon lis 28, 2022 9:14

Je to funkční první vrstva, která se většinou nenosí samostatně a když už jo, je fakt vedro..
Záda se potí víc, než předek. Předek je fajn mít více v teple, nicméně, v dnešní hyperkorektní době uvedu termín "osoby s poprsím", to můžou mít a asi i budou mít trochu jinak. Nevim, mám mužský tělo. A funguje mi to takto skvěle. Zepředu mi bývá víc zima než zezadu, ty záda trika jsou slabší, což pod bundou je fajn, funguje to skvěle, pod mikinou taky a když už to nosim samotný, tak už je takový teplo, že mi ty slabší záda naopak pomáhají, přičemž předek je taky hezky v komfortní zóně. Čili na léto to pro potivce fungovat asi nebude. Ale na zimu bych se toho nebál.
Toť mé vysvětlení. Samozřejmě, nemusí to fungovat každýmu - stejně jako hybridní bundy či vesty.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Triko na potivce

Příspěvekod apuka » pon lis 28, 2022 10:21

Mawenzi píše:pokud ji na sertigu (o kterym se konkrerne bavime) chapes tak mi to prosim vysvetli
Zaprve - Sertig neni spodni funkcni tricko ale normalni vnejsi tricko na "multisportovni aktivity" - tak to taky Mammut uvadi.
Zadruhe - je ze dvou rozdilnych materialu. Ma neco jako "sitovana zada" a vepredu PowerDry. Bohuzel, nikde se nedoctes, jestli ta sitovana zadni cast je jen z jine verze PowerDry (tech ma Polartec docela dost, lisi se gramazi, zpusobem pleteni - tj. i vzhledem -, dokonce castecne i funkcnosti :evil:) nebo je tam vlastni mammutacky matros.

Je to delane kvuli tomu, ze se predpoklada, ze kdyz delas vetsi aktivitu, tak se vice potis na zadech a ze tam taky muzes mit ruksak, tj. castecne zakryta zada. Proto tam je duraz ne vymenu vzduchu (aby vzduch s potem jednoduse cely odesel a nahradil "cerstvym" chladnejsim vnejsim). Pohyb se predpoklada "vepredny", takze taky vetsi proud vzduchu primo na hrud. Tj. tam se masi chranit dostatecne teplo na nejdulezitejsi organy, ale musi se odvadet vlhkost, aby ten vzduch neochlazoval pres vlhkou tkaninu. Proto je tam ten Powerdry (ve verzi) nejlepe odvadejici vhkost, ale uchovavajici "primerene teplo". (To je ta vlastnost, co mike popisuje, ze byl u jeho starych Zajo tricek a neni u nekterych jinych - nejspise to bude presne dane jinou "verzi" PowerDry.)

Etheric ma taky pravdu, ze u "osob s poprsim" muze byt poceni vepredu silnejsi - ale i tam plati, ze vlhkost se odvede, jen mozna ze "prirozena izolace" hrudi nemusi spolupracovat s tim "udrzenim primereneho tepla" u kazdeho spravne. Manzelka to tricko taky pouziva a docela si jej pochvaluje, ze se v nem nespoti - pri turistice, skialpech ani pri behu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 28, 2022 13:07

apuka "normarni vnejsi tricko" chapu jako prvni vrstvu, tricko se proste nosi na tele a ne na dalsim tricku.

jak vysvetlis navic to tilko mammut selun

https://www.salemammut.com/special-offe ... men-black/

ktery to tak dementne ma taky a tak se v lete proste neda nosit?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 28, 2022 13:20

tak manzelce zavidim, nejradsi mam to s dlouym, protoze ho nosim v zime :D

to s kratkym rukavem nosim malo a kdyz je treba 10-20°C na vetrovku moc ale vic fouka a nechci at mi ofouknou ramena (presto radsi nosim power drt od karrimoru ktery je lehci -tensi a prijemnejsi), ale v lete kdyz chci jit cvicit nebo na vylet je to proste moc tlusty, nepouzitelny, nenosim to rada, takze to s kratkym pouzivam vlastne jen na cviceni, kde se varim nebo varim.

to mammut selun nosim vlastne taky hlavne na cviceni, nebo mimo leto, spis chladny leto nebo zjara ale brubeck tilko mam o dost radsi...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Triko na potivce

Příspěvekod apuka » pon lis 28, 2022 13:56

Mawenzi píše:jak vysvetlis navic to tilko mammut selun
Nevim, co bych na tom mel vysvetlovat - to je prakticky tricko "Sertig bez rukavu", nejspise stejne materialy, stejne rozvrzeni a na stejne aktivity. Uvidim, manzelka jej najde pod stromeckem na bezne noseni v horkem lete primo pod ruksakem.

Stale si myslim, ze Ty nejspise nejsi kompatibilni s (touto verzi) PowerDry. Nebo jinak receno, Ty potrebujes ponekud jinou funkcionalitu (resp. mysleno veskerou funkcionalitu dokopy) nez tato verze PowerDry nabizi - napriklad pro Tebe mikem vychvalovana tepelna regulace skvela na zimu nefunguje v lete.
Ja bych byl jenom opatrny s pospanim te funkcionality jako "debilni" - pro jine lidi to je nesjpise super. Ale to se zase dostaneme k problemu Polartecu - pod stejnym nazvem najdes ruzne materialy a dokonce i s odlisnou funkcnionalitou... ](*,)
Mawenzi píše:v lete kdyz chci jit cvicit nebo na vylet je to proste moc tlusty, nepouzitelny, nenosim to rada, takze to s kratkym pouzivam vlastne jen na cviceni, kde se varim nebo varim
Takto ale prave vyuzivas Sertig (i Selun) prave na aktivity, pro ktere neni moc urcen - nemas tam ten proud vzduchu na predku. Na toto Ty potrebujes jiny typ funkcniho materialu - nebo mozna jiny ty PowerDry :twisted:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 28, 2022 14:32

apuka
pokud sertig a totozne delane selun neni urceno na prime noseni na holem tele, jak tu pises, proc vyrobce vyrabi tilko? (to je to co sem chtela vysvetlit)

tilko je jasne urceny jako vrstva primo na telo.
nenosi se na jinem tricku nebo mikine.

pisu, ze na vylety v lete je v nem na zdechnuti, a 6 neho 8kmh nevyvinu na ten tvuj "proud vzduchu", proto kratky rukav, kdyz uz ho mam, pouzivam aspon nekde (vyhodnejsi, nez hodit do popelnice) a selun mimo leto, kdy to poceni neni takovy problem + sem selun nastrihla ve vystrihu cca 6cm na "mini vecko" na zlepseni odvetravani, coz pomohlo a na podzim ci jaro pod vetrovku je to v nem prijemny.

vubec, sertig s kratkym rukavem byl kauf uplne mimo, tilko nosim a je fajn, dlouhej rukav je fajn v lete ale ten kratkej neni dobrej na nic, pro me...

pokud vim, mike psal ze mammut sertig nema tu funkci termoregulace, o ktere basni
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Etheric » pon lis 28, 2022 14:37

Bylo by každopádně lepší, kdyby to triko Sertig bylo z toho, co je vepředu celý v týhle gramáži a to stejný v poloviční. Značka ideál.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Triko na potivce

Příspěvekod apuka » pon lis 28, 2022 15:45

Mawenzi píše:pokud sertig a totozne delane selun neni urceno na prime noseni na holem tele, jak tu pises
Tak moment, kde jsem neco podobneho psal? Kde jsem jenom naznacil, ze to neni na hole telo???

Ja jsem jenom psal, ze to neni funkcni material ale triko na vnejsi noseni. Coz neznamena, ze pod tim mas mit neco, ale ze se to muze v pohode nosit primo napr. i pod batohem, nemusis NA NEM mit nic dalsiho, vydrzi tu zatez. Toto neni pravda pro vetsinu funkcniho spodniho obleceni, ani tricek. Napr. merino ale i mnoho umelinovych. Vezmes je pod ruksak a za par vyletu mas to sedrene nebo mas zmolky, atd.
Coz samozrejme nevylucuje, ze nektere vnejsi funkcni tricka se nemohou skvele pouzivat jako funckni spodni obleceni.
Mawenzi píše:ten kratkej neni dobrej na nic, pro me
Ano, to muze platit pro Tebe. Ale i tak to muze byt nejskvelejsi tricko pro tisice jinych lidi.
Mawenzi píše:pokud vim, mike psal ze mammut sertig nema tu funkci termoregulace, o ktere basni
To si ja nepamatuji, ale kdyby ano, tak bych to bral jako jednu z moznsti, ze to tricko je ze dvou ruznych materialu, tj. predek a zadek maji ruznou funkcionalitu. Ale to bych jenom hadal.
Etheric píše:Bylo by každopádně lepší, kdyby to triko Sertig bylo z toho, co je vepředu celý v týhle gramáži a to stejný v poloviční.
Tady bych zase podotknul, ze mozna neni problem v gramazi materialu, ktery neni velky ale ve verzi tohoto PowerDry a jeho funkcionality. Nevim jestli Polartec dela neco v gramazi, rekneme 60g, ani nevim, kolik ma ta na Sertigu, ale nejmensi gramaz PD jsem nasel 124 g/m2 - to je s oznacenim PowerDry "Lightweght". JInak jsou tam jen vyssi gramaze.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 28, 2022 17:28

apuka
aha to sem te nepochopila, zmolkovani napr merina neberu jaoo problem a jeste sem se nesetkala s nicim co by batoh znicil behem neadekvatme kratke doby a ze 100ib merino vyhazuju po 6 letech pravidelnyho kazdovikendovyho vymeteni mi tak malo neprijde, co mam merina s primesi umeliny tak ty sou neznicitelny uz
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9355
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Triko na potivce

Příspěvekod mike » pon lis 28, 2022 21:48

Mawenzi píše:pokud vim, mike psal ze mammut sertig nema tu funkci termoregulace, o ktere basni

Ne, to jsem nepsal, ani ho nemam. Psal jsem to o HP Code 2.0, ktere je z Polartecu Delta.

apuka píše:nejmensi gramaz PD jsem nasel 124 g/m2 - to je s oznacenim PowerDry "Lightweght". JInak jsou tam jen vyssi gramaze.

Vyssi gramaze se hodi na zimu a ne na trika s kratkym na leto. To je na uvareni. Mel jsem jedno se 150 g/m^2 a neslo to. Zajo trika s kratkym maji myslim tech 124 a na leto je to porad trochu moc. Moje stara nejlepsi od Alpinusu maji 104 a je to skvele, da se i v 30+ C.

Chci rict, ze na gramazi fakt zalezi a ze 104 a 124 dela pomerne zasadni rozdil. 124 a 150 taky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Vexo » úte lis 29, 2022 0:14

mike píše:Ne, to jsem nepsal, ani ho nemam. Psal jsem to o HP Code 2.0, ktere je z Polartecu Delta.

Taky jsem to nekde cetl, psal jsi o tom, ze nejaka dama s tim Sertigem neni moc spokojena a ze to nereguluje teplotu jako Zajo (nebo uz je ten prispevek smazany/opraveny).
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Triko na potivce

Příspěvekod mike » úte lis 29, 2022 0:17

Tady: viewtopic.php?p=568614#p568614. O regulaci teploty tam nic neni, to fakt pisu jen o Polartecu Delta.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Triko na potivce

Příspěvekod Vexo » úte lis 29, 2022 1:26

jo to je ono, nepises tam o regulaci teploty, ale u power dry to vetsinou vyzdvihujes jako vlastnost c.1. takze tim, ze te nenadchlo to vzbudilo dojem, ze prave touto vlastnosti, ktera bud chybi nebo je slabsi nez jinde.
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Další

Zpět na Oblečení