Jaké vybrat funkční prádlo?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod teoretic » ned bře 15, 2009 20:40

vonkreuz píše:Přítulkyni jsem v akci nákup za xxxxSk a dárek z IB za 1Sk pořídil IB Cami 150 a ona si ho chválí, jen ta tenkost je na draka - prstem tu košulenku lehce protrhla 8-[
hezká přítekyně ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » ned bře 15, 2009 20:42

hm, to čučím, právě GT si nemůžu vynachválit.
z jakési listopadové akce, kdy jsem vychytala 40% slevu, mám GT 280 a paráda, právě to nosím nyní v zimě
konktrétně mám tento model akorát že cena tehdy byla cca 1900/.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod vonkreuz » ned bře 15, 2009 20:47

teoretic píše:hezká přítekyně ;)
t.

Ale kdepak, to není moje přítulkyně, tak moje je mnohem křásnější *
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » ned bře 15, 2009 20:49

asi jsme zamotali hlavu lidem, co se rozhodují zda Merino ano či ne.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod teoretic » ned bře 15, 2009 20:51

@šipka: a to je přeci dobře :)

@vonkreuz: jinou odpověď jsem ani nečekal ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » ned bře 15, 2009 20:52

testy na GT280 a GT180
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod pavproch » ned bře 15, 2009 20:55

šíp píše:asi jsme zamotali hlavu lidem, co se rozhodují zda Merino ano či ne.


po cca 2 měsících intenzivního provozu "s ovcí" ( a předchozích N letech s umělinou) se přikláním na stranu šipky.... akorát nehlasuju pro IB, ale pro "chytrou ovci" (smartwool)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » ned bře 15, 2009 20:56

přesně, co jsem si vyzkoušela IB, tak umělinu už nechci ani vidět. a ani jsem ji od té doby na sobě neměla
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod vonkreuz » ned bře 15, 2009 21:02

U IB se mi velmi líbí, jak je technicky zpracované, všechno do detailu. Očko na palec považuji za výbornou věc, kapuca na mém modelu je při zapnutém zipu skoro/takmer jako kukla a když je obzvlášť kosa a hodně fičí, použiji model "německý turista u Stalingradu po krachu CK Wermacht" (© Indy) - čepice nasazená na kapuci a teplíčko je zajištěno *
Bohužel jsem zklamán dlouhou dobou schnutí vlny :twisted: A péřovku si kvůli tomu, abych měl teplo, než to vyschne a hlavně přestane studit kupovat nebudu :mrgreen:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » ned bře 15, 2009 21:05

mě teda můj IB nikdy nestudil :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod vonkreuz » ned bře 15, 2009 21:20

Asi se více potím, tohle nedokážu posoudit - jako když někdo napíše, že se více nebo méně potí, tak takhle to neumím určit :(( Je pravda, že toho dost vypiju - tak 6-7 litru minimálně denně.
Jak jsem psal ve svém prvním příspěvku - do přírody chodím oblékaný na dolní hranici tepelného komfortu, spíše je mi většinou trochu zima. Pokud to umožňují podmínky (není moc vítr nebo silný déšť či sněžení), tak membránovku/ky ani nevytahuju abych co možná snížil pocení, ale pod batohem se holt zpotím vždycky.
IB zcela nezavrhuji - zůstane mi jako civilní oblečení, však je to krásnej kus vlny :wink:
Naposledy upravil vonkreuz dne ned bře 15, 2009 21:50, celkově upraveno 1
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » ned bře 15, 2009 21:24

aha, to by asi bylo vysvětlení, já se prakticky nepotím. přitom tekutin taky vypiju moc, ale asi to hned všechno vyčurám :oops:
každopádně taky preferuju oblíkání na dolní hranici teplotního komfortu. jenomže co mám IB, tak se mi daří chodit prakticky celý den v jednom oblečení -nejsem tak náchylná na změnu teplot, jako u umělin. prostě IB mi pokryje větší rozdíl teplot a nemusím se tak často přízpůsobovat okolním podmínkám
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod Ondrej » pon bře 16, 2009 10:07

Cistu merino vlnu som si takisto velmi oblubil a v chladnejsom pocasi je to moja volba cislo 1. Vlastne aj v lete by som na sebe rad nosil ciste merino, ale stve ma jeho nizka odolnost voci poskodeniu a roztrhnutiu/zatrhnutiu. Merino reguluje teplotu podstatne lepsie ako napr. PES, aj v lete sa v nom citim lepsie ako v umeline, ale pod popruhmi batohu som uz jedno tricko od Smartwool znicil. Existuje vsak aj jeden kompromis - tricka od Montane, ktore pouzivaju zmes merino vlny a PES. Su ovela odolnejsie ako ciste merino, odolnost voci zapachu je mozno trochu nizsia ako u cisteho merina, ale podstatne vyssia ako u PES. Na takomto tricku som mal batoh uz velakrat a zatial som nenasiel znamky poskodenia. Stve ma na nom len jedna vec - na moj vkus trochu siroky a volny golier. ](*,) Material je inac velmi dobry a schne rychlejsie ako ciste merino. Ako alternativa, ktora spaja to najlepsie zo sveta umelin a merina, to stoji za zmienku. Len ten zvlastny volny golier...
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod Rujir » pon bře 16, 2009 16:44

vonkreuz a teoretic dospeli tam, kam ja uz davnejsie. Merino je v zime na draka. Obzvlast ak mas prespavat na snehu a nemas ho kde vysusit. Susit ho na tele moze len masochista. Vcelku pouzitelna kombinacia je merino a pod nim meraklon (taka ta sietka), ale zase to nema tolko vyhod, aby som nezvolil radsej powerstretch. Toz tak...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod Kall » pon bře 16, 2009 19:55

Vlastní zkušenośt. Začátek února 3000 m.n.m. alpy - 21 st C vítr kolem 50 km/h
l.Vrstva merino body fit
II.vrstva Košile polyester
III.Vrstva merino ice breaker
IV.vrstva letní bavlněná vesta bez rukávů s kapsama na nezbytný věci
V.vrstva záda páteřák
VI.vrstva bunda Berghaus gore s vnitřní vložkou celkem síly cca 3mm
Na obličej maska , craft čepice pod helmu.
Dle tabulek cca -41 st C sjezdové lyžování bez problémů od 09 OO do l6 00 hodin a zima mi nebyla
Kall
nováček
nováček
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř zář 6, 2006 16:29
Bydliště: Olomoucko

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod mike » pon bře 16, 2009 21:25

teoretic píše:Merino má pro mě smysl jedině hned na tělo - to je jediná vrstva, která zasmrádne...

Mne teda po par dnech zasmradne i bunda. Tak, ze to citim i ja. A to je co rict. Ne ze by mi to teda nejak zvlast vadilo, ale jsou na svete i jini lide, jak jsem si nedavno vsiml :twisted:

Uz jsem to tu nekde psal. Pro potive aktivity je merino skvele jako druha vrstva. I velice tenke neuveritelne zlepsuje tepelny komfort, jak jsem si ted opet overil pri lyzovani. Nejspis je to tim, ze do sebe natahne vlhkost z prvni vrstvy, ktera zustava sucha. Nebo nezustane, ale uz to nevadi. Jako prvni vrstva je skvele na nepotive aktivity jako sezeni u pocitace, cestovani, chozeni po meste apod.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod mike » pon bře 16, 2009 21:27

Kall píše:Dle tabulek cca -41 st C sjezdové lyžování bez problémů od 09 OO do l6 00 hodin a zima mi nebyla

Aby taky jo. Takhle nabaleny bych nejspis prezil i vystup do kosmickeho prostoru bez skafandru :shock:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod zbuddy » úte bře 17, 2009 6:52

_mike_ píše:
teoretic píše:Merino má pro mě smysl jedině hned na tělo - to je jediná vrstva, která zasmrádne...

Mne teda po par dnech zasmradne i bunda. Tak, ze to citim i ja. A to je co rict. Ne ze by mi to teda nejak zvlast vadilo, ale jsou na svete i jini lide, jak jsem si nedavno vsiml :twisted:

Uz jsem to tu nekde psal. Pro potive aktivity je merino skvele jako druha vrstva. I velice tenke neuveritelne zlepsuje tepelny komfort, jak jsem si ted opet overil pri lyzovani. Nejspis je to tim, ze do sebe natahne vlhkost z prvni vrstvy, ktera zustava sucha. Nebo nezustane, ale uz to nevadi. Jako prvni vrstva je skvele na nepotive aktivity jako sezeni u pocitace, cestovani, chozeni po meste apod.

Jako první vrstva je skvělé na potivé aktivity - inline - v různém prostředí a fázích: slunce, stín, jízda, odpočinek (pivo).
Tisíce km po Evropě: NDR, NSR, Švýcarsko, Liechtenstein, Rakousko, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Morava, Slezsko, Čechy, Praha, Šalingrad, KL :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod dvora » úte bře 17, 2009 9:21

Na běžky beru 1. vrstvu moiru jako propoušťak a na to Merino. Pokud mam jen Merino, tak to propotim hned a je to cely mokry. Jsem asi jedem z mála, ale mě mokrý nehřeje a je mi to nepříjemný. Proto ta Moira. Jinak teda hodně lidi píše, jak si daji Merino a na to lehkou bundičku a je teplo. Mě to teda tak super nehřeje a to teda zrovna zmrzlík nejsu, doma netopim ani v zimě, tak nevim. :(
Uživatelský avatar
dvora
nováček
nováček
 
Příspěvky: 182
Registrován: stř črc 18, 2007 8:30
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » úte bře 17, 2009 9:45

no, abych byla přesná, tak moje vrstvení v zime:
Merino GT180 krátký rukáv
Merino GT280 rolák
na to bunda SKyRider a vydržím tak celý den, do kopce, z kopce, stavění stanu,kopání záhrabu, vaření :-({|=
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod chonga » úte bře 17, 2009 15:50

tak u mě merino na potivé disciplíny určitě ne. nedám dopustit na umělinu od senzoru :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod vonkreuz » úte bře 17, 2009 16:13

šíp píše:no, abych byla přesná, tak moje vrstvení v zime:
Merino GT180 krátký rukáv
Merino GT280 rolák
na to bunda SKyRider a vydržím tak celý den, do kopce, z kopce, stavění stanu,kopání záhrabu, vaření :-({|=

V tom bych se asi upekl, spíše podusil za živa :-k Hlavně ta představa dupat do kopce v membránovce, když není hnusně nebo extrémně nefičí... :twisted:

Šlapu do kopce a nefouká - staré sensor triko kr. ruk., tenoulinká (skoro síťovaná) fleece (občas ji ani nenandam), čepice ohrnutá že ji mám jen jako klobouček
Šlapu do kopce a fouká - staré sensor triko kr. ruk., tenoulinká (skoro sítovaná) fleece, nákrčník (jemný dvojvrstvý micro fleese z Tesca), čepice
Šlapu do kopce a hustě sněží nebo jemně mrholí - staré sensor triko kr. ruk., tenoulinká (skoro sítovaná) fleece, nákrčník (jemný dvojvrstvý micro fleece z Tesca), stará pertexka Hi-tec, čepice
Packlajtku dávám jen když je skutečně hnusně, nebo si pertexku nevezmu (tak místo ní). Dokud neprší nebo se nebrodím sněhem, tak jdu jen v podvlíkačkách a návlecích proti sněhu/bahnu, jinak nandám membránovky...

Jinak kombinace dle situace a potřeby, takže to taky mohou být membránovky a triko s kr. rukávem *

Taky mám vlastně jen 3 trika z materiálu pro aktivní pohyb, tak si nemůžu moc vybírat, :-k ale nějak mě to netrápí :mrgreen:

Příklad, za všechny - v úterý 3. březnajsme dupal pod kabinovu lanovkou do Snilovského sedla. Obcas svítilo sluníčko, nefoukalo, nahoře na hřebeni sněžilo a bylo takové teplo, že jsem šel jen v podvlíkačkách a bez trika, ve kterém jsem se pekl... lyžníci nahoře u lanovky, navlečení jak na Sibiři, byli zjevně vyděšeni :finga:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » úte bře 17, 2009 16:34

OK, tedy upřesním :ú
mluvím pouze o zimě - aby bylo jasno :mrgreen:
nesněží,neprší když šlapu do kopce, tak Merino KR, rolák a na to WS. Z kopce více záleží na pocitech chladu, tak někdy i vyměním WS za membránu
pokud fouká,sněží,prší tak sundám WS a nandám mebránovku
Luboš všechny tyhle věci odšlape v triku KR senzor coolmax, na které si dá budto WS, nebo membránovku. na kopci se převleče většinou tím způsobí pozdvižení, když se při -6st vysleče do půl pasu * obleče si flísku, často z PWS, kterou má jen na dobu zastávky, a na další šlapání opět triko s krátkým rukávem a na to WS či membránu. jo, a na bundě pořád rozepnuté podpaží, to ab mu to větralo. já ostatně téměř furt mám průduchy otevřeny též
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod Ondrej » úte bře 17, 2009 16:36

Ze merino nie je vhodne ako prva vrstva? S tym nemozem suhlasit. Merino od IB pouzivam okrem inych aktivit aj na beh a cyklistiku a svoju ulohu plni na jednotku. V zime sa mi velmi osvedcila kombinacia merino od IB a na to Montane Jetstream (Pertex Quantum) na beh a cyklistiku a na turistiku v zime som napokon dospel ku kombinacii:
1.vrstva: merino
2.vrstva: Furtech Claw
3.vrstva: pocas zastavok nieco navrch (overshell)
nohavice: Furtech

Merino pod Furtechom ma tu vyhodu, ze podsivka v bunde Claw (tzv. pump liner) aktivne taha pot z 1. vrstvy a nedovoli tricku nasiaknut potom. Takze nevyhoda merino vlny (pomalsie schnutie) sa v tomto pripade straca. Takze merino v zime ANO. Ak clovek vie, co na to, nevidim v tom problem.
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod Rujir » úte bře 17, 2009 18:23

Ondrej píše:Ak clovek vie, co na to, nevidim v tom problem.


Skor ak clovek nepobehuje dve hodiny okolo stanu, ked ho stavia, vari, zaistuje a pod. V tom pripade ano. Ale ak stanujes v zime na snehu, tak ma merino viac nevyhod ako vyhod. Resp. ma jednu nevyhodu, ktoru nepredci ziadna vyhoda. Howgh! :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod šíp » úte bře 17, 2009 19:07

přemýšlela jsem velmi intenzivně proč někomu Merino vyhovuje a proč ne. Luboš taky není jeho zastáncem, zato já ano. rozdíl je v tom, že já se ani při velké námaze skoro nepotím, on se potí i při nulové námaze :mrgreen:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod mike » úte bře 17, 2009 19:46

šíp píše:přemýšlela jsem velmi intenzivně proč někomu Merino vyhovuje a proč ne. Luboš taky není jeho zastáncem, zato já ano. rozdíl je v tom, že já se ani při velké námaze skoro nepotím, on se potí i při nulové námaze

Bingo! =D>

Jeste dodam: kdyz se moc nepotim, merino je skvele primo na telo. Kdyz se potim, tak na telo umelina, ktera odvede pot od tela a preda merinu v dalsi vrstve. Na to ovsem musi byt dost zima, abych se neuvaril.

Jinak beru, ze nekomu merino vyhovuje i jako prvni vrstva pri poceni. Otazka je, jestli by dobra umelina nevyhovovala vic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod x21 » pát bře 20, 2009 16:34

tohle vlakno ctu uz delsi dobu a taky sem nevedela pro co se rozhodnout. nakonec sem se na zaklade par for a diskuzi rozhodla poridit funkcni triko (trika) a spodky NIKE. a zaroven sem se chtela podelit o zkusenosti..

sice me zpocatku odrazovala jejich cena ale na aukr use daji sehnat veci sem tam i levne. pradlo co jsem poridila je fantasticke, skvele odvadi vlhkost, je primo na telo a nektere maji i funkci "odor control" takze zapach je citit az sem triko pouzila napr. 10-15krat.

doporucuji kouknout napr sem, kde byva casto dobra nabidka funkcnich veci..
x21
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 20, 2009 16:27

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod mvaldo » ned dub 5, 2009 5:27

triko ZERO od Direct Alpine vlastni niekto?
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Jaké vybrat funkční prádlo? (jsem úplný zelenáč!)

Příspěvekod mvaldo » ned dub 5, 2009 21:19

tuso píše:Mám několik různých věcí od Craft - mikinu, trika různých střihů a kvalit. Funkčně jsou skvělá ale- neuvěřitelně smrdí. Prakticky jsou nositelné jen jeden den ...


to je fakt CRAFT na tom tak zle? :shock:

a ja sa chystam nieco malo objednat ... :?
Přílohy
CRAFT.jpg
CRAFT.jpg (39.62 KiB) Zobrazeno 18515 krát
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení