Jaké vybrat funkční prádlo?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Vexo » pon led 2, 2023 19:40

Xle loga pod vyrobkem thermal pro
Vexo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 485
Registrován: pát zář 25, 2020 20:55

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod apuka » pon led 2, 2023 21:01

No jo - ale kdyz si stahnes datasheet vyrobku, tak je tam logo PowerDry :-). Kazdopadne ta struktura na fotkach rozhodne neodpovida Thermal Pro (alespon ne tem verzim, ktere jsem kdy videl - coz ale nic neznamena, i kdyz jsem jich videl peknych par :twisted:). Mne nejvice pripomina Power Grid - nebo co jsem uz parkrat spominal, Power Dry "with grid technology".

Na bezny Power Dry mi nesedi vaha, to je uz vaha flisky - tudiz by mi tam vice sedel ten Power Grid (nebo neco jineho - i moje Marmot fliska z nejake verze Polartec Classic 100, co mam na sobe ma hodne podobnou strukturu i vahu).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod mike » úte led 3, 2023 1:43

Mawenzi píše:Horsi je gramaz, je to tak 2x tlustci nez predni strana sertig

No vsak je to taky zimni gramaz, to je spravne. Moje panske XL ma asi 240 g. Delat triko s dlouhym z tenkeho materialu na letni trika by bylo na hlavu.

Mawenzi píše:to XL mi je ehm ehm no zkusim si ho vzit na vylet, a uvidim, jak moc me bude prudit, ze neni tak velky, jak bych si predstavovala

To jako ze je ti maly? :shock: Nespolkla jsi ntz? :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Mawenzi » úte led 3, 2023 5:47

mike
asi si nepredstavuju mit tlusty zimni tricko tesne pod pupek, aby mi lezla pulka zad:D takze tak pulku ntz sem urcite spolkla:D
(ale tak pamatuj, ze sem rozsedla esus:D

odpoledne ho zvazim, vcera sem na to zapomnela, evidentne byly doby, kdy mi zajo strihy fakt nesedly a dneska by sedly, ale nesiji, co by se mi libilo:D

a otvor na hlavu taky dost nic moc, zamotavaj se mi do tricka bryle pri sundavani, sertigy uz mam pekne nastrihnuty, jak me to stvalo, tomuhle dam cas, kdybych ho chtela nekomu dat...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Etheric » úte led 3, 2023 6:32

Titanovej ešus o tloušťce stěny 0,3mm rozsedne i anorektička :D
Taky jsem hledal na Vinted a někdo mi to triko pod nosem vyfouk :x
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Mawenzi » úte led 3, 2023 11:42

jestli chces to zajo v cervemym Mku, tak je tvoje:D

vzala sem Mko a XLko ze jedno snad bude... :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Etheric » úte led 3, 2023 12:19

Myslíš, že když máš XL k pupku, že mi M bude? Zas tak malej nejsu :D
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Mawenzi » úte led 3, 2023 12:39

ja mam zada 51-52cm a ty 46 takze by te to nemuselo srat tolik
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Etheric » úte led 3, 2023 13:12

Záda batohu nejsou úměrná postavě, že.. Btw záda batohu mám 43cm. Triko potřebuju dlouhý 60, na zimu klidně i 65cm. Jinak je to moc krátký, ala queer party
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8034
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod mike » úte led 3, 2023 13:25

:roll: mate snad doma metr a muzete to tricko zmerit, ne?

Mawenzi píše:asi si nepredstavuju mit tlusty zimni tricko tesne pod pupek, aby mi lezla pulka zad

Hmm, nepsalas, ze jsi mala? A XL je ti kratke? To nejak nedava smysl, ledaze by ten strih byl extremne spatny. Coz se neda vyloucit, ale co mam od Zaja, tak strih v pohode a trika spis o kousek delsi, nez jina.

Mawenzi píše:a otvor na hlavu taky dost nic moc, zamotavaj se mi do tricka bryle pri sundavani

:roll: snad zadne me tricko se neda sundat s brylema. Pricemz mam rad kolem krku trochu prostoru, jinak se prehrivam. Zrovna ta Zaja jsou celkem v pohode.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Lipon » úte led 3, 2023 14:17

mike píše: Delat triko s dlouhym z tenkeho materialu na letni trika by bylo na hlavu.

Na tvou hlavu možná :D, nicméně takové triko existuje.
Mammut to dělal, Atacazo Light Zip Pull Men, ve vel. L. má 145g, je ze stejného matroše jako to samé s krátkým, tenký hladký PowerDry
Nepotřebuješ vždycky jako spodní vrstvu silné triko, naopak někde je potřeba triko, co bude dobře odvádět pot do další vrstvy. Tohle od Mammuta na to funguje dobře. Určitým nedostatkem je, že není úplně dlouhé jako třeba Sensor DF a občas leze z kalhot.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod mike » úte led 3, 2023 14:29

Nepsal jsem, ze neexistuje, ale ze by to bylo na hlavu :twisted: Stejne jako je na hlavu triko s kratkym o vyssi gramazi. Mam a ukazalo se nepouzitelnym.

Tohle vypada jako cyklodres, to neresim, rec je o turistice. Zasadni vyhoda (puvodniho a fukcniho) PowerDry je, ze pot odvadi od tela a na povrchu odparuje, takze dalsi vrstva by byla kontraproduktivni. No a v zime musi byt vrstva na telo dostatecne silna, aby to jednak zvladla a aby v tom cloveku nebylo chladno na kuzi, kdyz si rozepne zip u bundy. Nebo vetrovky, kdyz je tepleji.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Mawenzi » úte led 3, 2023 14:42

mike
vsak doma ho zmerim

mala su, ale mam taky extremne dlouha zada vzhledem k vysce.

jo, ty trika maj blbej strih, paradoxne zajo znam jako znacku s delsima strihama a tyhle trika maj neumerne kratky telo i na bezne nesikovny strihy. zda se, ze jen material je stejny, strih nikoli.

mozna bych to Mko rozstrihla a nasila ho kus na to XLko, aby bylo dlouhy:D

Lipon
jo to vypada dobre, presne takovyhle trika mi dost vyhovujou i na zimu

etheric ja potrebuju tak 62 jako minimum pod ktery nejdu a cca 68 optimal, na zimu i 72.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod irem » úte led 3, 2023 15:04

Myslim, ze i lehka a tenka tricka s dlouhym rukavem maji sve opodstatneni, jen je potreba vedet, kdy je pouzit :) Obcas neni potreba silna prvni vrstva, ale zakryti cele paze je prijemne, i kdyz je zrovna moc teplo na to, aby clovek mel oblecenou i druhou vrstvu. Leta takhle nosim Swix RaceX dlouha tricka a jsem s nimi spokojena.
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 263
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod ntz » úte led 3, 2023 15:40

Uz nekolik let pouzivam bambusove funkcni pradlo ... letos mi Jezisek prinesl pod stromecek dalsi set a triko ze serie ULTRA ... byl jsem s nim vzdy spokojenej i v minulosti, to ULTRA je ale fakt bomba

https://www.suspectanimal.cz/cs/m-224-p ... mboo-ultra

doporucuju ...

edit: to pradlo pouzivam na vsechny aktivity, hodne napriklad na tenis, kdy hraju jen v dlouhorukavu a nebo to mam pod tenisovym trickem (s limeckem ;)) .. tisickrat vyzkouseno, prijemny na kuzi, nesmrdi (jak napriklad pachnou jine kousky z umeliny), nestudi ...
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Mawenzi » úte led 3, 2023 16:13

ntz
od nich taky mam jedno s dlouhym rukavem, neni spatny, chytla sem navic XLko s dlouhym ve vyprodeji za asi 350 :D ale mam ho rada hlavne do prace, na ven ho spis nenosim, bambus za me taky nepatri zrovna mezi rychleschnouci pradlo co dobre odvadi pot... ale urcite ho drzi min nez bavlna, no..

jinak damsky M ma zada 58cm a damsky XL je ma 62cm, tzn. ho mam tak na hrane beder, kdyz stojim... uricite bych si v tom v zime chtela sednout nebo se predklonit :D zrovna nejcitilvejsi cast zad podle me, bederka...
takze fakt premyslim, ze to donesu svadlene, at mi z Mka prisije pas dolu a jeste muzu mit bolerko s dlouhym rukavem :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod ntz » úte led 3, 2023 16:25

Mawenzi píše:bambus za me taky nepatri zrovna mezi rychleschnouci pradlo co dobre odvadi pot...


me to pripada docela dobre ... mam nekolik pradel od Klimatexu, na kterym me stve ze strasne smrdi, mam nejaka funkcni pradla vlna+syntetika (merino), mam par dalsich no-name syntetik (mam jeden set na lyze od Craftu, nejaka jejich no-name syntetika, co stal asi 4 tisice - dostal jsem ho k vanocum pred x lety) ..

me osobne je ten bambus nejprijemnejsi a pripada mi (jakozto potivemu cloveku), ze funguje z tech vsech spodnich pradel ruznejch tloustek, tvaru a barev, kterych mam ve skrini jednu celou polici fakt nejlip :P .. na druhou stranu ale druhym dechem rikam, ze me na turistiku mnohem vic vyhovuje volne triko s dlouhym rukavem, nez upnute spodni pradlo .... taky samozrejme zalezi, jak ti pradlo sedne jak rikas ... hlavne dylka trika aby nelezlo z kalhot (a nebo ze skotskeho Kiltu, ve kterym jsi samozrejme naostro ...)
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Lipon » úte led 3, 2023 21:44

mike - kde vidis nejakou zminku nebo jen naznak, ze by se melo jednat o cyklotriko?
pouzivam vyhradne na turistiku, kdyz neni velka zima, tak to nosim pod zateplenou bundu jako jedinou vrstvu
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod sobb » úte led 3, 2023 21:57

mike píše:Hmm, nepsalas, ze jsi mala? A XL je ti kratke?
Tady je vidět, jak je všechno relativní. Maw se považuje za malou a tlustou, nicméně je vyšší a asi i hubenější než já :D Z čehož mi vlastně vyplývá, že titul "malá a tlustá" bych měla vztahovat na svou osobu, což mě nikdy nenapadlo :-k #-o :mrgreen:

mike píše: :roll: snad zadne me tricko se neda sundat s brylema.
Zajímavý, asi věc výběru triček nebo brýlí. Snad všechna má trička jdou sundat s brýlema. Nejhorší jsou mikiny s kapucí, ale i tak to u většiny, co mám, celkem jde.

Jinak to Zajo, co si pořídila Maw, má dle fotek fakt nějaký trochu divný střih - přijde mi široký a krátký.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod mike » úte led 3, 2023 22:15

Lipon píše:kde vidis nejakou zminku nebo jen naznak, ze by se melo jednat o cyklotriko?

Vypada tak a navic jsi cyklista ;-) Neres to, on to byl puvodne spis vtip i kdyz je pro mne silnejsi triko s dlouhym praktictejsi.

sobb píše:Z čehož mi vlastně vyplývá, že titul "malá a tlustá" bych měla vztahovat na svou osobu, což mě nikdy nenapadlo

Holt nemas doma zrcadlo :twisted:

sobb píše:Zajímavý, asi věc výběru triček nebo brýlí. Snad všechna má trička jdou sundat s brýlema.

Mozna, ja teda bryle venku nenosim, jen slunecni a ty teda pri sundavani tricka sundavam jako prvni ;-) Mozna by to opatrne slo i s nima, ale bylo by to dost nepohodlne.

sobb píše:Jinak to Zajo, co si pořídila Maw, má dle fotek fakt nějaký trochu divný střih - přijde mi široký a krátký.

Njn, ona musi mit furt neco extra :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod sobb » úte led 3, 2023 22:19

mike píše:Holt nemas doma zrcadlo :twisted:
Mám Laďu. Ale to "malá" nějak nezmiňoval :-k 8)

mike píše:Mozna, ja teda bryle venku nenosim, jen slunecni a ty teda pri sundavani tricka sundavam jako prvni ;-)
To je asi o zvyku. Pravda, že ty sluneční sundávám asi většinou taky, dioptrický ne :)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod mike » úte led 3, 2023 22:21

Ma pud sebezachovy :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod sobb » úte led 3, 2023 22:55

I kdyby náhodou měl, tak by to v rámci tohoto pudu používal spíše naopak. Ale jednak nemá, a druhak je drzej jak vopice :mrgreen: Takže až Maw mi otevřela oči :twisted:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod apuka » úte led 3, 2023 23:17

ntz píše:Uz nekolik let pouzivam bambusove funkcni pradlo ... to ULTRA je ale fakt bomba ... doporucuju
Ja taky. Suspect Animal je vyrabi skvele, ja to mam taky jako nejpouzivanejsi spodni vrstvu, jen ne Ultra ale stredni gramaz.

Doporucuji jejich vyrobky hlavne tem, kdo chteji neco, co se vyrabi v CR - oni cely vyrobni proces, vcetne pleteni materialu z bambusoveho vlakna delaji v CR. Pouze, jak pisou, se jim zatim nepovedlo presvedcit bambus, aby rostl v ceskych zahradach stejne dobre jako v jeho domovine :-), takze bambusove vlakno musi dovazet.
Navic kazdy objednany kus sijou az po zavazne a zaplacene objednavce jako "kusovku", nesijou na sklad (krome par doplnku). Proto se daji dopredu domluvit nejake upravy - prodlouzeni/zkraceni/zuzeni/rozsireni/...
Mawenzi píše:bambus za me taky nepatri zrovna mezi rychleschnouci pradlo co dobre odvadi pot
ntz píše:me osobne je ten bambus nejprijemnejsi a pripada mi (jakozto potivemu cloveku), ze funguje z tech vsech spodnich pradel ruznejch tloustek, tvaru a barev, kterych mam ve skrini jednu celou polici fakt nejlip
Ja bych taky rekl, ze s potem to funguje velice dobre - i to moje stredne tluste dlouhe triko, vzdyt v tom chodim i cele leto i v CR. Schne to (mne) o neco dele nez napr. Power Dry - ale neni to nijak vyrazne dele nez napr. muj Rab z te "derave, ctvereckovane" tenke umele "rychleschnouci a rychlepotodvadejici" latky jaka je i na Rab Momentum (je to jedna z mala umelin, co jakz-takz snesu na hole kuzi). No a kdyz se do bambusu trochu spotim, je to rozhodne prijemnesji na tele nez v te umeline.

Manzelka ma kratky rukav z Ultra (jako ntz) a jeste jsem ji nevidel zpocenou vice nez v umelinovych trikach, vcetne Mammut Sertigu nebo Mammut Eiger Extreme z Power Dry, spise naopak.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod apuka » úte led 3, 2023 23:31

Lipon píše:mike - kde vidis nejakou zminku nebo jen naznak, ze by se melo jednat o cyklotriko?
pouzivam vyhradne na turistiku, kdyz neni velka zima, tak to nosim pod zateplenou bundu jako jedinou vrstvu
To vis, mike si nedokaze predstavit, ze by nekdo mohl na turistiku pouzivat i jako jedinou vrstvu dlouhy rukav z tenkeho materialu a jeste se zipem. Navic asi nikdy jeste nemel v rukou cyklodres :wink:.

Ja jsem si najezil toto podobne triko se stojackem a polovicnim zipem. Jen je to z mamutackeho materialu, ale taky ma jen 150g. Urcene vyrobcem primo na turistiku jako rychleschnouci a prodysne tricko. Je skvele i jak pises Ty - pod zateplenou bundu, jak jako jedina vrstva, tak i jako prvni vrstva s fliskou a zateplenou bundou, kdyz je chladneji.
Mimochodem se vyrabi i ve verzi s kratkym rukavem (114g).

Jo - ten polovicni zip je napriklad skvely pri sundavani v brylych :wink:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod ntz » stř led 4, 2023 1:34

apuka píše:
ntz píše:Uz nekolik let pouzivam bambusove funkcni pradlo ... to ULTRA je ale fakt bomba ... doporucuju
Ja taky. Suspect Animal je vyrabi skvele, ja to mam taky jako nejpouzivanejsi spodni vrstvu, jen ne Ultra ale stredni gramaz..


musim doplnit abych byl presnej, ze to z ULTRA mam novy, zatim jsem to mel jednou na tenise, ale prvni dojem fantastickej a nepredpokladam, ze me to zklame .. co je dulezity dodat je, ze ten matros je fakt na omak uplne jinej, takovej hladkej, oproti tomu jejich "normalnimu" matrosi (kterej pouzivam dlouho a znam ho) .. premyslim, ze z toho udelam svoje nove pyzamo (akorat mi jezisek zapomel prinest ULTRA spodek :P)
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod Mawenzi » stř led 4, 2023 6:41

sobb
mam 168 ale mam dlouhy hodne zada a hodne kratky nohy:D

mas pravdu ze strih vypadal kratsi a sirsi, ale tak sem si rikala, ze to muze byt optickej klam, ze budou dostatecne dlouhy a hodne siroky, ne ze budou dobre siroky a teda ne dost dlouhy:D

a protoze i damsky XL (XXL) mi vetsinou sou maly, tak sem usoudila, ze stihlice nejsu, ac doma zrcadlo taky nemam :D a treba HP na me ani velikost v damskym nema... ty koncej u XL :D sem pokukovala po atom hoody, ale byla mi mala a XXL uz nedelaj... takze to spis rika outdoor trh vlastne:D a jediny zajo prave bylo dobry v tom, ze sem mela s jejich Lkama jeste rezervu na pribrani :D

apuka
vypada dobre ten mammut, taky sem se na nej divala, ale zda se ze nedelaji moji velikost, tak vyhralo to montane dart na test

jinak mam od suspect animal triko se stojackem a dlouym rukavem, takovou mikinu na zimu a je bozi do prace ale ven mi moc nevyhovuje a mela sem tilko, objednala sem si rovnou 2 a ten megadivnej strih proste nechapu... je tak na dolly buster, proste neumerne sirokej predni dil, kterej ma vystrih az pod prsa a pritom v podpazi se to trochu zarezavalo, na tilka do prace mam bambus rada, ale tenhle segment se fakt nevyvedl.

ty zaja odnesu ke svadlene at mi je prodlouzi, ale v sobotu budou muset jit na ostrej test jeste tak jak sou:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod pavproch » stř led 4, 2023 9:42

pavproch píše:Já (druhé nové) triko LaS Stride.

Do prkýnka - to triko pod strom sem si koupil sám (a jen ho potom dal drahé, aby mi ho hodila pod strom), vybral sem si svoji velikost (M, totéž je naspáno i na faktuře) a.... tenhle týden ho poprvé nosím a nějak semi na něm něco nezdálo.... až neska (třetí den) sem NATO při oblíkání přišel - na štítku ma sice M, ale k tomu US, pro EU tam má naspáno L. Chjo no, vracet to ale nebudu, holt budu žít s větším/volnějším trikem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod dkay » čtv led 5, 2023 9:50

dkay píše:Tohle náhodou není Power Dry? A pokud ne, tak co za Polartec to je?


Tak ho mám doma a co to je za Polartec fakt nemám ponětí. Dojem je stopro spíš letní, lehoučké triko které dělá dojem skoro až saténu nebo něčeho takového... zatím jsem neměl v ruce nic s logem Polartecu co by bylo tak delikátní. Nedošlo mi že ta fotka je dost makro, v reálu jsou všechny ty struktury hodně jemné. Prubnu ho co nejdříve, ale mám silný dojem že zazáří až v letních pařákách.
Uživatelský avatar
dkay
účastník
účastník
 
Příspěvky: 241
Registrován: čtv dub 8, 2021 15:27
Bydliště: Beskydy

Re: Jaké vybrat funkční prádlo?

Příspěvekod mike » čtv led 5, 2023 16:22

A co to je teda za triko? Vyrobce, nazev...
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení