Norrona Nasen Paclite bunda

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Norrona Nasen Paclite bunda

Příspěvekod Anndy » ned úno 24, 2008 23:28

Ahojte!

Co si myslite o tejto bunde? Zvazujem jej kupu, ale chcem vediet nejake postrehy k vyhotoveniu.
Je ju mozne vidiet tu:
http://www.gore-tex.com/remote/Satellit ... 4305295064

Znacka Norona by som sa nebal, istym problemom byt vsak mohlo byt napriklad to, ze nema vystuzenie na ramenach, nakolko pac lite je dost tenucky a obavam sa, ze by sa mohol rychlo zodriet.

Dakujem za podnetne tipy.
Anndy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 6, 2006 9:25
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod lamaTor » ned úno 24, 2008 23:39

Při té tvé hlášce o Paclitu jsem si hned vzpomněl na tohle (stačí první odstavec).

Jinak Norronu neznám (zkušenosti lidí), ale dost by mě zajímalo, za kolik ji chceš koupit.
S tou koupí je to jako když jsem tento týden řešil s kamarádem, zda koupit Grifone Latok. Má to GTX, tak by to teoreticky vzhledem k potřebné kvalitě výroby mělo být ok, ale člověk nikdy neví, když to nezná nebo to nezná někdo, kdo mu k tomu může říct své.
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Re: Norrona Nasen Paclite bunda

Příspěvekod bajkal » ned úno 24, 2008 23:46

Anndy píše:Ahojte!

Co si myslite o tejto bunde? Zvazujem jej kupu, ale chcem vediet nejake postrehy k vyhotoveniu.
Je ju mozne vidiet tu:
http://www.gore-tex.com/remote/Satellit ... 4305295064

Znacka Norona by som sa nebal, istym problemom byt vsak mohlo byt napriklad to, ze nema vystuzenie na ramenach, nakolko pac lite je dost tenucky a obavam sa, ze by sa mohol rychlo zodriet.

Dakujem za podnetne tipy.



s norronou nic nepokazis..relax a chod do toho ak money nie su problem u teba,,
tradicna severska scandinavska kvalita...
go for it
bajkal
nováček
nováček
 
Příspěvky: 143
Registrován: stř bře 7, 2007 17:03

Příspěvekod lamaTor » ned úno 24, 2008 23:53

A teď jsem si znovu přečetl tvůj dotaz a zjišťuju, že tě nezajímá kvalita zpracování, ale provedení, takže jsem ti vlastně odpovídal na něco jiného, tak to neřeš a vnímej jen to o Paclitu. :D :oops:
Uživatelský avatar
lamaTor
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1194
Registrován: sob čer 16, 2007 22:30
Bydliště: Ostrava, Brno

Příspěvekod Anndy » pon úno 25, 2008 0:00

Co sa tyka ceny, tak v jednom internetovom outdoorshope v USA ju maju v prepocte za necelych 4000,-Sk. Horsie je to samozrejme s tym, ze by som ju chcel aspon niekde vidiet nazivo a to uz nehovorim o skusani. Ale vzhladom na moju postavu by mi M urcite sadlo.

Neviem ci sa mi to iba zda, ale myslim, ze ziadna GTX bunda od tejto firmy nema vystuhu na ramenach. Kvalitativne by mala byt OK, koniec koncov tato firma predstavila v roku 1979 prvy prototyp GTX bundy pre Europu 8)
Samozrejme ma zaujima aj kvalita spracovania, co sa tyka prevedenia tej bundy, tak okrem vystuh tam nevidim zasadny rozdiel od inych znaciek...

Chcem aby splnila svoj ucel lahkej bundy na turistiku ked zaprsi...tot vse
Anndy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned srp 6, 2006 9:25
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Hafi » pon úno 25, 2008 0:10

ja mel od norrony v ruce jednu bundu (prototypovka gtx pro shell) a vyztuhy na ramenou nemela a vypadala perfektne. ale je jasny ze pro shell je s pevnosti nekde jinde. ale aj tak bych se toho nebal...proste paclite jako takovy, s necim pevnejsim to porovnavat asi nejde ale neboj se ze by se to prodrelo po roce nebo tak nejak...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod hasty » pon úno 25, 2008 0:15

neviem ci som videl prave tuto, ale co som bol v par obchodoch v No tak Norron tam bolo hodne a boli to krasne veci co si zbezne spominam tak sa im nedalo nic vytknut, ale povacsinou drahe :(( :((
btw ucel poistky v batohu ti to urcite splni a nebal by som sa ju vytiahnut ani v extreme. Su to predsa nóri a u nich ten extrem je poväčšinu roka :ú :ú a za 4k korun nieje co riesit
Ak nieste tam kde chcete byt, nieste nikde
Uživatelský avatar
hasty
nováček
nováček
 
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 26, 2008 21:45
Bydliště: Praha/Presov


Zpět na Oblečení