snad to bude fungovat

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

snad to bude fungovat

Příspěvekod mrk » čtv pro 1, 2005 9:48

tak jsem koupil kalhoty Bob Willow za 1050,- a vypada to dobre, uz se tesim az se nekam dostanu abych je mohl vyzkouset, i když původní radost z (snad)dobré koupě mi už při cestě do obchodu zkazila rychlost mého vozidla, tudíž mě vlasně Bob přišel na 1550,-, no, doufám žr to bude stát za to i přesto...
S fleeskou bohuzel neporadim i kdyz me taky zaujala, no holt zkusenosti casem, jinak to asi neumím :weedman: [/list]
mrk
 

Re: snad to bude fungovat

Příspěvekod Reinhard » čtv pro 1, 2005 10:07

mrk píše:tak jsem koupil kalhoty Bob Willow za 1050,- a vypada to dobre, uz se tesim az se nekam dostanu abych je mohl vyzkouset, i když původní radost z (snad)dobré koupě mi už při cestě do obchodu zkazila rychlost mého vozidla, tudíž mě vlasně Bob přišel na 1550,-, no, doufám žr to bude stát za to i přesto...
S fleeskou bohuzel neporadim i kdyz me taky zaujala, no holt zkusenosti casem, jinak to asi neumím :weedman: [/list]


Mrku, vím, že už jsi se tu párkrát objevil a máš normální příspěvky... co se takhle zaregistrovat, ozývají se tu hlasy proti anonymům...

Jinak k tý rychlosti auta: za blbost se platí, ale mohlo to být dražší, že... pak bys měl bundu třeba za tři litry :(( :((
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod norman_64 » čtv pro 1, 2005 11:10

Heeeeeejjjjj chlape jménem "mrk"!!!!!!!Pokud myslíš kalhotyod firmy RVC (Roveco) ,tak proč to nenapíšeš do vlákna o Rovecu,které jsi založil a zakládáš zbytečně nové :(( :(( ...pak je v tom nepořádek (neboli Bordel) :ú
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod mrk » čtv pro 1, 2005 21:42

jo za to novy vlakno se omlouvam, ani nevim jak se to stalo, priste si dam bacha. N :smt022
mrk
 

Příspěvekod norman_64 » čtv pro 1, 2005 21:46

o nic nejde * ...ale víš jak pořádek musí být :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ


Zpět na Oblečení