Softshell s kapucou

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » pát lis 5, 2021 10:27

milarepa
takze ji hodnotis rabku jako velice dobrou vetrovku s bonusem ustani treba codenniho mrholeni nebo hodinove sprchy?

protoze tohle by pak stalo za hrich i s tema kalhotama...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod milarepa » pát lis 5, 2021 10:47

ty kalhoty jednoznačně, skvělý kousek,

bunda má parádní parametry, záleží už na tobě jak v ní budeš teplotně fungovat a při jaké intenzitě, každopádně se na ni zajdi podívat a pořádně si ji osahej, já se pohybuju hodně rychle a teplotní komfort mám nízko, takže prodyšná větrovka je pro mně bunda s velkým rozsahem teplot.....pro tebe by ten Rab Kinetic 2.0 mohl větrovku z velké míry suplovat....s bonusem membrány a lepší bariéry proti větru, a když se nepohybuješ nějak intenzívně, tak ti udýchá asi všechno :-)
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » pát lis 5, 2021 11:18

tak ja nebeham, jen chodim a se zatezovym astmatem do kopce ani nijak rychle :D kdejaka duvhodkyne me predejde :D

takze to zni dobre. minimalne ty kalhoty mozna vyzkousim.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod milarepa » pát lis 5, 2021 12:10

vyzkoušej oboje, budeš spokojená, pro tvé účely ti ten komplet vykryje celý rozsah podmínek v teplotním rozpětí -5 až + 15 (když se ochladí, tak pod to jen přidáš vrstvu), a máš na dlouho vystaráno s výbavou... :D ......a jako bonus ti to bude slušet, bo ty věci jsou i pěkné :-)
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » pát lis 5, 2021 12:46

milarepa
doporucujes spis volnejsi? jako palka desna ale mohla bych se hecnout a prodat montane bundu nepromok, do mega sloty beru ponco... montane sem za ten rok pouzila presne 1x..

a mam ozkouseny ze pansky S mam akorat na mikinu ale bunda kdyz by se dala na mikinu asi by ti chtelo o cislo vetsi...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod apuka » pát lis 5, 2021 15:00

milarepa píše:
Mawenzi píše:fakt je tak prodysna a zaroven vodeodolna? rab kinetic?

chybu s ní určitě neuděláš, 10 000 vodní sloupec stačí na většinu podminek a materiál dýchá dobře...
mám z toho materiálu nepomokavé kalhoty Rab Kinetic, a normálně si je beru
na hory, když je nejisté počasí, udýchají v ostrém tempu každý kopec

@Mawe: ja s Kineticem nemam absolutne nic spolecneho, v zivote jsem jej ani v rukou nemel, ale musim tady podotknout, ze hodnotit prodysnost bundy podle toho, co udycha ten material na kalhotach mi prijde trochu mimo. Hlavne pokud jde o (skoro jiste PU) membranu s prodysnosti 10000 a o cloveka (jakoze Tebe) s vysokou potivosti.
Mne Marmot PreCip kalhoty taky udychaji skoro kazdy kopec (pri teplotach o jakych Ty pro bundu uvazujes) i jako prevlecne na normalnich gatich ale pod bundou se ve stejnych podminkach na stejnych cestach se docela zapotim. A to ma Precip prodysnost 17000, ne 10.

Takze se urcite zajdi na tu bundu podivat, ale dobre si ji odzkousej, jak Tebe udycha, klidne nekde v obchode nebo kolem trochu v ni pochodit, napr. do schodu. Pokud je to OK, tak si ji kup, ale pokud budes mit jen trochu pochybnosti, tak radeji ne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » pát lis 5, 2021 16:38

apuka
nebojj bunda za 6 se nekupuje na jedna pani povidala a naslepo.

jako za 3 bych zvazila, 6 je mimo. chtela bych ale ty kalhoty a ty nikde nemaj.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod milarepa » pát lis 5, 2021 18:20

Mawe - 6 tisíc stojí ty z odolnějšího a pevnějšího materiálu Rab Kinetic Alpine, což nepotřebuješ, navíc ten materiál už není tak jemný a strečový, dívej se na Rab Kintetic 2.0

https://www.nalehko.com/produkt/damska-bunda-rab-kinetic-2-0/
https://www.nalehko.com/produkt/damske-kalhoty-rab-kinetic-2-0/

apuku neber vážně, ten mele do všeho, a jen plete páté přes deváté....tady zase zpatlal vodní sloupec a prodyšnost.....která je 35 000, a ne 10 tisíc, jak ten nesoustředěný Maďar tvrdí, tudíž více než dvojnásobná oproti těm jeho prodyšným kalhotům

Materiál bundy je krásně prodyšný, bavil jsem se s klukama z nalehko , a ti v té bundě běhají, takže to tvé "tempo" nebude mít problém "udýchat". Bundu jsem měl několikrát na sobě a s klidným svědomím ti ji můžu doporučit. Velikost si musíš už sama nějak naštelovat, já to mám jednoduché, málokdy se mi stalo, aby mi nesedělo M.
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Krysha » pát lis 5, 2021 18:47

Já mám bundu kinetic (mám jako civilní) i kinetic alpine (1.0, beru do přírody a na skialpy) a kalhoty alpine (1.0) - co se pohodlí / pocitu na těle týče, tak je to to nejlepší (nejpříjemnější) co jsem zatím z membránových materiálů měl. Prodyšnost se mi těžko hodnotí, protože jednak v dešti na dlouhé tůry moc nevyrážím a na krátké to nepoznám, druhak stejně nejraději chodím nahoře bez (a suché oblečení + ručník v batohu) a proti tomu je neprodyšné vše...
Uživatelský avatar
Krysha
účastník
účastník
 
Příspěvky: 231
Registrován: úte led 8, 2008 12:48
Bydliště: Beskydy

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod ret255 » pát lis 5, 2021 18:57

Podla te stranky rabu
https://rab.equipment/uk/kinetic-2-0-jacket
ta vetrovko hs dokonca dostala plny pocet na ich stupnici priedusnosti vs vodeodolnosti, asi prvy material na svete, ktory to splna, teda aspon podla rabackej stupnice :D
Ak si odpustime, ze ten material asi nebude moc vodeodolny, tak ako sa sprava ak mu odide dwr? Nenasiakava ten ss alebo co to je?
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Zaill » pát lis 5, 2021 19:08

milarepa píše:montane vypadá dobře, ale na campingu už je vyprodaná, na trekkingu ji mají, chybu s ní neuděláš
TNF je s nějakou podšívkou, asi bude těžká, a podšívka ti omezí prodyšnost, proto radši ani neuvádějí váhu......

zkus pouvažovat o téhle, využiješ ji na všechno ve velkém rozsahu teplot a podmínek, včetně silného deště.....i běhat se v ní dá
https://www.nalehko.com/produkt/panska-bunda-rab-kinetic-2-0/

osobně jsem velmi spokojen s Atom Hoody Jacket od českého High Pointu
https://www.highpoint.cz/produkty/panske-obleceni/bundy-panske/softshellove-bundy/atom-hoody-jacket.html



Díky za tip. Zkusil bych teda tu HP Atom, ale chci bundu využit i do města a vypadá dost prodyšně. Nebude v ni už chladno v těchto dnech odpoledne při klidném tempu?
Zaill
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát srp 10, 2018 6:40

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod milarepa » pát lis 5, 2021 19:25

když si dáš pod ní nějakou rozumnou základní vrstvu, tak ještě ne......
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod dkay » pát lis 5, 2021 21:11

Zaill píše:
Díky za tip. Zkusil bych teda tu HP Atom, ale chci bundu využit i do města a vypadá dost prodyšně. Nebude v ni už chladno v těchto dnech odpoledne při klidném tempu?


Ber v potaz, že milarepa výše psal "teplotní komfort mám nízko"... :) Já osobně si myslím, že Atom jenom s baselayerem je do civilu v tomhle období pro drtivou většinu lidí už málo :) Do hor podle mě super, až na výkyvy počasí oběma směry.
Uživatelský avatar
dkay
účastník
účastník
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv dub 8, 2021 15:27
Bydliště: Beskydy

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » sob lis 6, 2021 5:21

pro me osobne je cca v tevhle tplotach do civilu na hra e trango a to su holka chlapi maji cca o par stupnu komfort vetsinou niz..

takze ksyz nezkusi nezjist...

milarepa
a Mko ti bezne je spis tesne nebo presne nebo volnejsi a ta bunda je v Mku presne/tesne/volnejsi?
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Etheric » sob lis 6, 2021 5:29

ret255 píše:Ak si odpustime, ze ten material asi nebude moc vodeodolny

Mám z něj kalhoty a fakt to nepustí vodu ani při chůzi mokrou vysokou travou.
Teda přesněji řečeno mám Kinetic Alpine, trochu odolnější verze Kinetic, rozdíl v odolnosti je prý jediný rozdíl mezi těmi dvěmi, aspoň tak mi z Rab odpověděli. Kinetic Alpine je otrochu těžší, ale ne o moc, tak jsem vzal radši ten, kvůli odolnosti.
Mawe nosí těžkej batoh, asi by byla lepší taky ta odolnější verze
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » sob lis 6, 2021 5:36

milarepa
jinak ty kalhoty maji jen v sku na nalehku a ja su sice mala ale dost siroka, takze Sko je pro me pase.

OK ta bunda stoji jen necelych 5. budu ji muset hodne zvazit.

taky sem si vsimla te nesrovnalosti v sloupcu ale nechala to bez komentare. mame v brne prodejju tak se to nastesti da prubnout ale rozhodne sem nechtela tolik utracet pred dalsi moznou kovid vlnou protoze moje prace zavidi na otevrenych hospodach... a bez hospod nejsou vyplaty.

tu bundu si napisu do wish listu a uvidim zjara, osobne jsem o ni v nalehko parkrat cetla ale spis tomu neverila + to ze si konkretne o petru koskovi myslim, ze se poti min nez ja ale dukazy nemam:D mozna to bude tim ze je chrt bezec a ja vlacom smecim tempem s sebou ty kila navic.

kalhoty bych koupila hned, ale nejsou. Lko u rabu mam velice na hrane... takze do Ska tak malicek:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Etheric » sob lis 6, 2021 5:58

Mawenzi píše:ja vlacom smecim tempem s sebou ty kila navic.

Šnečím tempem jdeš tak leda do kopce. Ty vždycky hned ze sedačky vlaku vyletíš jak čert z elektriky a valíš, však jsem ti kolikrát říkal, ať zpomalíš, nebo těch 25 ujdem do oběda :D Nechodíš pomalu, tedy po rovině rozhodně ne. Chodíš stejně rychle jako já, ale máš větší nálož na zádech a jak říkáš, neseš nějakou tělesnou váhu navíc. Přijde mi logický, že když jdeš tempem jako já, že se budeš potit..

Tyjo ty hadry Rab Kinetic se rychle prodaly, ještě že jsem koupil zavčas.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8108
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » sob lis 6, 2021 7:13

ale prumerku mam malou, protoze musim jist, pit, curat a fotit.

natezko s krosnou po cr snadnych terenech jakoze ne zadny prurvy v adrspachu a kilak pokacene paseky se stromy pres cestu mam prumerku kolem 3,5kmh coz neni proste moc.

s krosnou ci bez ni se potim pocitove skoro stejne, v rom nevnimam rozdil (protoze bez krosny du o neco rychlejc) a je otazka kolik bych musela zhubnout, aby se to poceni zlepsilo. 1kg na to mit vliv nebude a 8 nebo 10kg nedam.

ty kalhoty kinetic (aspon alpine, ktery maji) zvazim hodne.

jakoze proc sem tu zminku nezaregistrovala treba na jare nez sem jela na 4tydenni dovcu a takovy kalhoty bych ocenila vsema 10... protoze uz sem byla ve stavu, ze 5 dni neustaleho deste a nepromok na sobe od rana do vecera a kdyz bylo trochu teplej nebo dest byl lehci tak to bylo o vlka skoro zbytecne. a bez nepromoku okamzite nacucany kalhoty a zima na nohy (klouby, na sumave teplota v kvetnu moc pres 8-10 st nesla a to uz su citliva na mokro a chlad dost na nohy

achjo ja si nechtela nic kupovat, co nepotrebuju. a kinetic kalhoty proste asi nutne potrebuju :D


Diskuze na téma prát či neprát přesunuta sem: viewtopic.php?p=549203#p549203
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Zaill » ned lis 7, 2021 11:05

dkay píše:Já osobně si myslím, že Atom jenom s baselayerem je do civilu v tomhle období pro drtivou většinu lidí už málo :) Do hor podle mě super, až na výkyvy počasí oběma směry.

Díky. A jakou jinou bundu bys doporučil?
Co třeba tato? Podle popisku je tam 40 a 60 g izolační vrstvy.
https://www.hudy.cz/faster-primaloft-ja ... Mc_m1ATYhE

A nebo Tilak Trango?
https://www.hanibal.cz/tilak-trango-hooded_z17175/#3288
Naposledy upravil sobb dne ned lis 7, 2021 11:17, celkově upraveno 1
Důvod: zkrácena citace
Zaill
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát srp 10, 2018 6:40

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod dkay » ned lis 7, 2021 16:58

Zaill píše:Díky. A jakou jinou bundu bys doporučil?


Ta La Sportiva je podle mě hrubo mimo ten teplotní rozsah 5 - 15 co jsi původně uváděl. Na Primaloft tu máme jiné experty, ale myslím, že mi to potvrdí. Resp. pokud by jsi ji chtěl jen na stání na zastávce tak OK, ale to je škoda uvalit trojku za LaS ;)

Ty dvě zateplené softshellky co jsi uváděl původně jsou podle mě v pohodě, i když ta northfejska mi připadla už hodně teplá. Ta Montane vypadá v pohodě, ale jak už jsme nakousli, chce to vědět jaké aktivity v ní chceš primárně dělat v tom rozsahu teplot. V jiném vlákně tu ještě byla zmíněná https://sport-hlubina.cz/domu/2692-1275 ... 53676.html - taky zateplená softshellka, ale nějak jsme se zatím nedozvěděli jestli je membránová nebo ne.

Trango neznám (je tu dost lidí co jo), ale pokud postupem času během svého výzkumu konverguješ k nezatepleným nemembránovým softshellům, tak bych ti doporučil Jorasses od Directalpinu
- je to pravděpodobně nejuniverzálnější bunda co mám a používám ji doslova celý rok. Cena je odvážná a trochu jsem se cukal když jsem ji kupoval, ale nelituju ani koruny. Pokud supíš do kopce tak zvládne těch 5C s nějakým teplejším baselayerem a stejně tak zvládne těch 15C, třeba na pomalé procházce ve větrném počasí. https://www.directalpine.cz/bunda-jorasses-29
Vypadá to že DA ji pomalu vyprodávají a nahrazují Mistralem, pokud jsem to správně pochopil https://www.directalpine.cz/bunda-mistral-15 (ten neznám)
Uživatelský avatar
dkay
účastník
účastník
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv dub 8, 2021 15:27
Bydliště: Beskydy

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod mike » ned lis 7, 2021 17:29

dkay píše:Ta La Sportiva je podle mě hrubo mimo ten teplotní rozsah 5 - 15 co jsi původně uváděl. Na Primaloft tu máme jiné experty, ale myslím, že mi to potvrdí.

Za sebe ne, 40 g/m^2 neni moc, zvlast kdyz je to Silver Eco a Active. 5 - 10 stupnu klidne, mozna i vic. Bundu ale neznam, vypada divne az blbe, ale to je vec vkusu. Chtelo by to vyzkouset, dost zalezi na prodysnosti materialu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » ned lis 7, 2021 17:38

mam tilak trango a podle me na tricko je pouziti pro pohyb cca 8-15st OK za me s tim, ze 15st je uz horni hranice pouziti (osobne trango nosim na hrane podzimu a zimy az do jara ne nutne jen na tricko). Kamos trango ma spis na 0 - 5. Na pohyb by podle me byla v tom uvedenym rozsahu fajn s tim, ze 15st bude uz na pohyb na horni hranici a spis na hrane i rozepnuta, naopak na dlouhy stani na zastavce by v 5st mohla byt nedostatecna.

Proste je tezky mit 1 bundu, ktera splni rozsah jak za pohybu tak behem cekani na zastavce nebo sezeni nekde na zahradce. Nicmene trango je "silnejsi" SS, moje bunda v Mku ma asi 470g a je silnejsi (teplejsi) nez treba ME echo nebo rab ventus (cca o 100g vic nez ME vazi ta trango).

nicmene vy chlapi to mate trosku jinak a trango by ti mohla vyhovovat...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod dkay » ned lis 7, 2021 19:04

mike píše:Za sebe ne, 40 g/m^2 neni moc, zvlast kdyz je to Silver Eco a Active. 5 - 10 stupnu klidne, mozna i vic.


Jo, ale v módu "čekám na bus" nebo jako vrcholová zateplovačka :) V recenzi na Hudy někdo píše že je dobrá do -5, ale kontext nulový.
Uživatelský avatar
dkay
účastník
účastník
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv dub 8, 2021 15:27
Bydliště: Beskydy

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod mike » ned lis 7, 2021 19:15

Myslel jsem normalni turistiku, ale cekani na bus by mohla zvladnout taky ;-)

Hele, zrovna se chystam ven, rychlych 8 km nalekho. Je tam 6 stupnu a fouka. Zvazuju, co si mam oblect. Triko s dlouhym a vetrovka uz je na hrane, takze spis to same triko a SS (Rab Borealis), kdyz uz ho mam. Nebo triko s kratkym a primaloftku se 100 g/m^2 Primaloftu One (Gold). V prvnim mi bude chladneji a zastavky by to moc nezvladlo, v druhem mi bude teplo a asi budu muset vic rozepinat zip, ale zastavky zvladne v pohode. Az na to, ze je neplanuju, a tak asi spis ten SS. Mit primaloftku se 40 - 60 g/m^2, tak neni co resit, to by bylo optimalni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod ret255 » ned lis 7, 2021 19:48

Prism ma 40g sliver eco a ked sa blizi teplota k nule, tak to urcite nebude na postavanie, max na svizny pohyb, pri -5C urcite nie. 40g je iba jeden plat o hrubke mozno, ja neviem 2-3mm? Akurat neviem preco sa vo vlakne o ss bavime o izolaciach.
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod mike » ned lis 7, 2021 21:55

Protoze se na to nekdo ptal? ;-)

Takze k tematu. Vzal jsem si PowerDry triko s dlouhym a na to Borealis. Nebyla mi vylozene kosa, ale byl jsem na spodni hrane tepelneho komfortu, kdyz zacalo foukat vic, tak spis pod ni. Prvnich par km, nez jsem se zahral, jsem litoval, ze jsem si nevzal rukavice, vitr byl fakt studeny. V primaloftce bych na ne ani nepomyslel.

Na rychlou vychazku neco pres hodinu dobry, vsak otuzovani je prospesne. Cely den bych ale takhle byt fakt nechtel.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod Mawenzi » pon lis 8, 2021 6:18

tilak trango je rozhodne silnejsi nez borealis i pocitove teplejsi.

myslim si, ze trango by byla v tom rozsahu fajn na spodni hranici cca 5st na pohyb v poho, ale ne na hodinu stani bez zatelovacky kdyz zustane pocasi totozny jak pri chuzi. borealis je na 6st pro me urco malo, ale trango bych jeste asi ustala
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod mike » pon lis 8, 2021 23:02

Dneska byly podminky stejne, akorat trochu min foukalo. Rekl jsem si, ze masochismu uz bylo dost a vzal si triko s kratkym a primaloftku. Presne jak jsem psal vcera, postupne jsem ji rozepnul az k pupku, bylo mi teplo a po rukavicich jsem ani nevzdechnul. Sel jsem svizne, 8 km za necelou hodinu a ctvrt a doma jsem mel akorat lehce navlhla predlokti, bunda se jeste nelepila (byla to ta malo prodysna). Komfort proti vcerejsku o dost jinde.

Suma sumarum, nevidim zadny duvod kupovat silnejsi SS do nizsich teplot, kdyz to zateplena bunda zvladne podstatne komfortneji a ve vetsim rozsahu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod ret255 » pon lis 8, 2021 23:36

Sa mi vidi, ze mike sa nejak prestava potit.
ret255
účastník
účastník
 
Příspěvky: 517
Registrován: stř pro 23, 2015 22:12

Re: Softshell s kapucou

Příspěvekod mike » pon lis 8, 2021 23:39

Sa ti vidi spatne ;-) 8 km s malym prevysenim bez batohu je nic.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení