Bunda Warmpeace Dark Sky (nebo radši něco jiného?)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Bunda Warmpeace Dark Sky (nebo radši něco jiného?)

Příspěvekod plenka » pon srp 25, 2008 14:59

Sháním (dámskou) hardshellovou bundu, nepromokavou, prodyšnou, do 5000,- (max. 5500,-), lehkou, bez zásadních much samozřejmě.

Zaujala mě Warmpeace Dark Sky (Lady).
Máte někdo zkušenosti?
Něco, pro co byste mě od této bundy odrazovali?
Víte někdo, jestli má tahle bunda límec dokola a až jakoby za ním (pod ním) kapuci, nebo rovnou záda přecházejí v kapuci? Protože bych brala všema deseti Direct Alpine Devilku, jenže ta právě má hned kapucu bez límce a vadí mi, že když nemám naraženou kapucu, nemám vlastně nic pěkně kolem krku, pokud třebas fouká.

Poradili byste radši něco jiného, co odpovídá těm předneseným představám?
Brala bych High Point, ale zdají se mi střihově nedotažené - prostě takové velké plachty, co na člověku visí... Taky celkem těžké.
Mammut - paráda, ale děsně drahé. Ale kdyby byl tip...

Vím, že se to tu řeší snad v každém třetím tématu, ale není snadné se tím proprobírat...

Předem moc děkuju
Lenka
plenka
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 25, 2008 11:37

Příspěvekod Ondrej » pon srp 25, 2008 16:50

Za 5000Kc kupis v pohode aj trojvrstvovy eVent...
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Příspěvekod Cvrk » pon srp 25, 2008 16:53

Hoj, nevím, jak dámské verze, ale pánské/uni má HP dost namakané. Nebudu mluvit o ostatních značkách, s těma nemám moc osobních zkušeností. Nevím, zda jsi si nějaké zkoušela nebo se ti to tak jenom zdá, ale nějaké odpovídající číslo pánské bundy by ti klidně mohlo být. Ale samo dámský střih by byl lepší, ale tam provedení nemůžu posoudit. Jinak bys určitě pochodila se Sky riderem a to ti tu může potvrdit každý druhý, že v tebou uvedené cenové relaci je to špička. Záleží, co ti sedne.Zkoušet, zkoušet, zkoušet, a pak třeba koupit ve slevě nebo akci na netu... :wink:
Carpe Diem! Lovte kapry!
Uživatelský avatar
Cvrk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2942
Registrován: ned led 22, 2006 12:56
Bydliště: OV

Příspěvekod Blaf » pon srp 25, 2008 17:32

ty jo tak urcite bych bundy od HP nenazval nedotazenyma plachtama!!!! podle me je to turisticka (ne lezecka!) jednicka na trhu!!! ty bundy jsou suprove...podotahujes to jak potrebujes, materialy a technologie maji suprove....nvm nvm proc mas takovy nazor...zkusi si schvalne treba Nikitu;)
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod sobb » pon srp 25, 2008 17:54

Pokud Ti sedne a nevadí, že je to paclite (přece jen trochu nižší odolnost, ale zároveň výborná váha), tak ji klidně ber .... límec by snad mohla mít (přítul má od nich taky jakousi peklajtku a ta má měkký flísový límec), třeba se tu ozve nějáký majitel a poradí.

Jinak ještě podobná varianta k Tvému výběru (cenou i váhou) by mohl být Physicist od HP nebo Storm (lite) od Tilaku - oba to jsou unisex modely, ale myslím, že je to docela fuk, záleží jak sedí :wink:, (mně třeba je Tilak bohužel velkej :?)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Warmpeace Dark Sky Lady

Příspěvekod sasulkape » pát úno 12, 2010 16:36

Neví někdo, jestli se tato bunda (Warmpeace Dark Sky Lady) dá ještě někde sehnat?
sasulkape
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 12, 2010 16:27
Bydliště: Liberec


Zpět na Oblečení