West Winds Ventile Safari Shirt+Tempest+ Hilltrek Smock

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Umiaki » stř led 28, 2009 21:47

mamut píše:My mamuti to máme hozený jinak :mrgreen:

Máte vlastně svůj osobní hnědý fleece :)
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod mamut » stř led 28, 2009 22:16

Umiaki píše:Máte vlastně svůj osobní hnědý fleece :)

Ano. A součástí dodávky od přírody je i double pump liner s extra účinkem. O:)
mamut
nováček
nováček
 
Příspěvky: 112
Registrován: stř pro 31, 2008 20:27

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod zbuddy » čtv led 29, 2009 7:53

Pánové, vy si snad děláte z Ondreje a Viciho čurinu? :(( :mrgreen:

Umiaki píše:
mamut píše:lepší než P/F a Ventile je Pertex

Co? Lepší než pertex a fleece je pertex? Asi jsi to myslel jinak, že jo? :mrgreen: Protože to by ti byla zima :mrgreen:
terkad píše:Myslel Paramo/Furtech :mrgreen:

Já to shrnu: P/F je Paramo/Furtech anobrž pertex/fleece :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Ondrej » pát led 30, 2009 16:21

mamut píše:
vici píše:Komfort v bundě nesrovnatelně lepší než v jakékoli jiné bundě z umělotiny nebo kůže.

Tady je nejhorší že je to všechno subjektivní, že nemůžeme dosáhnout stejných podmínek v jeden čas pro různé druhy konstrukcí a materiálů, snad jenom v laboratoři, což asi bude pro členy tohoto fóra problém. Chtělo by to nějaký srovnávací test, tohle jsou jen subjektivní dojmy.
Např. já tvrdím, že lepší než P/F a Ventile je Pertex, zmoknutí není na škodu, aspoň se nemusíte sám mýt. :mrgreen:


Ibaze logika hovori, ze najprv by si musel vyskusat vsetky spominane materialy, aby si mohol vyriect takyto verdikt. :-k

Hodnotenie komfortu oblecenia je, pochopitelne, subjektivna zalezitost. Stroj v laboratoriu predsa nebude pripisovat bunde vlastnosti ako napr. mäkkost, ohybnost, vonavost, "tichost" pri pohybe atd. Ak Vici a ja tvrdime, ze (z nasho pohladu, z nasej praxe) Ventile je celkovo najkomfortnejsi material, aky sme kedy skusali, nemozes to nijako napadnut. Je to nasa subjektivna skusenost, ktoru nemozes vyvratit. To je to iste, ako keby si mi povedal, ze zo vsetkych jedal na svete ti najviac chuti bravcovy rezen a ja by som ti oponoval tym, ze to nie je mozne, lebo predsa sója je ovela lepsia... :vom:

Ak teda 99 ludi zo 100 (ti, ktori skusali okrem inych materialov aj Ventile) tvrdi, ze Ventile je podla nich najkomfortnejsi material, tak sa z toho da nieco vyvodzovat.

Zmoknutie nepovazujem za nieco zle alebo smrtelne nebezpecne. Ale... ak zmoknes, treba byt v pohybe, alebo sa potom nejakym sposobom co najskor ususit.

Vici: uz mas nejaku double layer Ventile bundu? Akosi mi to uslo... :(( Aka je v porovnani s jednovrstvovou? Je ovela "teplejsia"? "Dycha" slabsie? Nepohybuje sa v nej tazko? Aky je to model/znacka? Alebo domaca vyroba? Hodis aj nejake porovnavacie fotky oboch bund? Thanks
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod vici » pát led 30, 2009 16:24

Ondrej píše:
Vici: uz mas nejaku double layer Ventile bundu? Akosi mi to uslo... :(( Aka je v porovnani s jednovrstvovou? Je ovela "teplejsia"? "Dycha" slabsie? Nepohybuje sa v nej tazko? Aky je to model/znacka? Alebo domaca vyroba? Hodis aj nejake porovnavacie fotky oboch bund? Thanks


Nazdar.
Podařilo se mi na ebay koupil West Winds Tempest. Byla fungl nová. Moje velikost, olivově zelená :finga:
Je mnohem teplejší, těžší a tvrdší. Nosím ji teď pár dnů po městě s batohem (bunda smrdí myšinou, asi visela někde v smradlavém baráku. Teď už je to lepší, ale stejně ji budu muset vyprat). Prodyšnost zatím není problém. Pořád jsem v suchu a teplu (na sobě nosím jen mono Moira a Tesco svetřík). A to jsem se párkrát řádně zapotil.
Komfort nošení je velmi příjemný. Nikde nic neomezuje, netahá. Je sice těžká a tvrdá (bodejť by ne, když má všude na sobě 3-6 vrstev Ventile a jen na polovině zad a části rukávu 2 vrstvy Ventile), ale když ji mám na sobě, nevnímám to. Je to prostě dlouhý, pohodlný, příjemný kabát. Je tichý, nešustí.
A Ventile je opravdu velmi odolný. Ověřil jsem si to. Tento kabát nemá stahování v pase. Má místo toho takovou tu sukni proti sněhu. No a na té je jen jeden druk na zapínání. Tak jsem si tam přidal ještě dva. Díry jsem chtěl dělat starším šídlem, ale nedokázal jsem látku (2 vrstvy Ventile) propíchnout. Tak jsem to musel řešit hřebíkem a kladivem :-..
Naposledy upravil vici dne pát led 30, 2009 16:45, celkově upraveno 1
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Ondrej » pát led 30, 2009 16:25

vici píše:
Ondrej píše:
Vici: uz mas nejaku double layer Ventile bundu? Akosi mi to uslo... :(( Aka je v porovnani s jednovrstvovou? Je ovela "teplejsia"? "Dycha" slabsie? Nepohybuje sa v nej tazko? Aky je to model/znacka? Alebo domaca vyroba? Hodis aj nejake porovnavacie fotky oboch bund? Thanks



What? :((
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod vici » pát led 30, 2009 16:51

Ondrej píše:
Teraz ohladom SAS smocku:
A este - spini sa bunda rychlo? A ako je to s odolnostou voci zapachu?


SAS bunda zatím nesmrdí. A ohledně špinění. Nosil jsem syna na ramenou. Měl boty od bláta a podobného marasu. Bunda samozřejmě od toho špinavá. Nechal jsem to uschnout a vykartáčoval jsem to. A nejde poznat, že by tam byla špína :smt023
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod šíp » pát led 30, 2009 18:08

Ondrej píše:]


Zmoknutie nepovazujem za nieco zle alebo smrtelne nebezpecne. Ale... ak zmoknes, treba byt v pohybe, alebo sa potom nejakym sposobom co najskor ususit.


to tedy já jo. zmoknutí je jedno z nejhorších věcí, co mě na treku může potkat. nemám na mysli letní deštík, ale déšt v chladném období v horách. kromě prochlazení organismu Ti hrozí i zdravotní potíže /ledviny apod./
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod vici » pát led 30, 2009 20:17

No nic. Fotky nebudou.
Ale i bez fotek (kterých je na internetu dost)snad tady člověk najde dost informací. A kdo chce mermomocí vidět Ventile, SAS smock tak ať přijede do Ostravy a domluvíme se :partyman:
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Ondrej » pát led 30, 2009 21:55

vici píše:No nic. Fotky nebudou.
Ale i bez fotek (kterých je na internetu dost)snad tady člověk najde dost informací. A kdo chce mermomocí vidět Ventile, SAS smock tak ať přijede do Ostravy a domluvíme se :partyman:


A to akoze preco??? :(( :-k Stratil si fotak, alebo si hanblivy? Tych (dobrych) fotiek zasa nie je az tak vela. A recenziu Tempestu som zatial nikde nenasiel. Ani ziadne detailne fotky. :cry:
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod mamut » sob led 31, 2009 3:01

Ondrej píše:
mamut píše:Např. já tvrdím, že lepší než P/F a Ventile je Pertex, zmoknutí není na škodu, aspoň se nemusíte sám mýt. :mrgreen:

Hodnotenie komfortu oblecenia je, pochopitelne, subjektivna zalezitost. Stroj v laboratoriu predsa nebude pripisovat bunde vlastnosti ako napr. mäkkost, ohybnost, vonavost, "tichost" pri pohybe atd. Ak Vici a ja tvrdime, ze (z nasho pohladu, z nasej praxe) Ventile je celkovo najkomfortnejsi material, aky sme kedy skusali, nemozes to nijako napadnut.


S tím pertexem to samozřejmě byla nadsázka, ironie, omlouvám se, pokud to někdo vzal doslova, byť na pertex nedám dopustit.
Co přesně znamená ten tvůj nejkomfortnější materiál, jaké vlastnosti si pod tím mám představit? :((

Samozřejmě, že subjektivní zkušenost vyvrátit nemůžu a ani nechci. Ale u té vaší prezentace Ventile mi přijde, že jste občas nechali doma kritický rozum a nic kromě Ventile není nebo je hodně špatné ve srovnání s Ventilem.
mamut
nováček
nováček
 
Příspěvky: 112
Registrován: stř pro 31, 2008 20:27

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod vici » sob led 31, 2009 16:29

Ondrej píše:A to akoze preco??? :(( :-k Stratil si fotak, alebo si hanblivy? Tych (dobrych) fotiek zasa nie je az tak vela. A recenziu Tempestu som zatial nikde nenasiel. Ani ziadne detailne fotky. :cry:


Není foťák. Ten co jsem měl půjčený, tak to co jsem s ním vyfotil, nejde vyvěsit (nevím, jestli to bylo rukama nebo foťákem). Těžkou hlavu z toho neměj. V odkazech výše je fotek dost.
Jinak k recenzím SAS smock a Tempest. Myslím, že bude mnohem objektivnější, když něco napíšu až tak za rok. Psát něco o bundě, kterou mám pár dnů, není to, co by se tady dalo vyvěsit. Hold budeš muset ten roček počkat. :wink:
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod vici » sob led 31, 2009 16:34

Dám jen ty nejpovedenější.
SAS Smock:
Vnější kapsa:
Obrázek
Hlavní přední zip:
Obrázek
Vnitřní kapsy (pytlácké) 2/4 kg. mouky:
Obrázek
Kapuce zezadu:
Obrázek
Takhle jsou řešeny všechny vnější kapsy zezadu. Pod klopu je našitá ještě jedna vrstva látky. A jde vidět plastová brzda s kterou se stahuje pas bundy:
Obrázek
Detail samotné látky (lepší pravítko nemám):
Obrázek

West Winds Tempest:
Detai Ventile látky:
Obrázek
Vylepšená sukně proti sněhu (nevím jak se tomu říká):
Obrázek
A Další, mnohem leší, fotky:
http://www.west-winds.co.uk/tempest.htm
A to je vše, přátelé.
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Ondrej » pon úno 2, 2009 10:04

Vici, celkom dobre fotky. Len z toho Tempestu som velmi vela nevidel... :(( Ak budes niekedy v buducnosti Tempest prať, daj mi vediet, ako to islo. Moj Braemar smock od Hilltreku je uz hotovy a pripraveny na odoslanie. Tak som zvedavy, ci ho spravili podla mojich poziadaviek. Ak budes mat moznost, hod sem neskor zopar fotiek Tempestu.
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod vici » pon úno 2, 2009 10:37

Až ji vyperu, dám určitě vědět (už vyčuchla, zmokla, zmrzla, prošla křovím, uschla a vypadá pořád jako nová, takže prát se nebude ještě dlouho). Jinak fotky Tempestu jsou na www adrese v mém příspěvku s fotkami. Tam jde vidět všechno. Nic víc na té bundě není k vidění. Jen snad, že na zádech 3 vrstva Ventile, zasahuje asi do 1/3 odshora.
Prosím tě můžeš se mi u Hilltreku zeptat na Cycling Double Ventile® Jacket ? Já se ptal a neodpovídají mi. Potřebuji vědět:
-Jestli je celá bunda řešena v dvou vrstvách Ventile, nebo jen některé její části (někde jsem četl, že druhou vrstvu Ventile má jen vpředu na hrudníku).
-Jak to je s jejími mírami. Pokud mají v XL opravdu jen 44 palců (asi 111cm) přes hrudník. Tak to je pro mě dost málo. Já mám přes hrudník 118cm. Ostatní míry by mi seděly.
-A chtěl jsem nějaké další fotky této bundy. Jak vypadá zezadu. Kapsy atd.
Možná odpoví tobě.
Až ti dojde od nich bunda. Napiš jak je to z jejím zpracováním.
Další fotky? No nevím. Ten foťák, co jsem měl, byl mizerný. Udělal jsem s ním asi 200 fotek a jen těch pár, co jsem tady dal, bylo trochu k vidění. A zatím to nevypadá, že by se vyskytl v mém okolí lepší foťák. A s tím starým už nechci nic mít. ](*,)
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Ondrej » pon úno 2, 2009 12:53

:shock: Mas poriadny hrudnik... Bodybuilder? :) Inac, po tej bunde som uz poskuloval aj ja. Ci ma dve vrstvy vsade, to neviem. Napisem im a poprosim ich aj o nejake fotky. Ludia na zahranicnych forach pisu, ze Hilltrek ma vysoku kvalitu spracovania. Viac budem vediet, ked mi pride smock.
A o tu velkost hrudnika by som sa nebal. Hilltrek ti moze tu cyklisticku bundu usit na mieru - taku velku aku potrebujes. Staci im poslat svoje miery + dalsie specialne poziadavky.
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod vici » pon úno 2, 2009 18:29

:drinkers: Jo vzpěrač :wink:
Tak dej vědět jak ti přijde bunda.
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod rysy » úte úno 3, 2009 12:14

Neco pro Ondreje: http://www.firemore.com/ . Dalsi vyrobce Ventile-obleceni. Jestli tomu spravne rozumim, tak to usije za priplatek tak jak si zakaznik preje. :finga:
rysy
účastník
účastník
 
Příspěvky: 279
Registrován: úte bře 13, 2007 21:28

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Ondrej » úte úno 3, 2009 14:08

rysy píše:Neco pro Ondreje: http://www.firemore.com/ . Dalsi vyrobce Ventile-obleceni. Jestli tomu spravne rozumim, tak to usije za priplatek tak jak si zakaznik preje. :finga:


Myslel som si, ze viem o vsetkych firmach sijucich z Ventile, ale mylil som sa. :-k
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod zbuddy » úte úno 3, 2009 14:12

Ondrej píše:ale mylil som sa. :-k
A ne poprvé ani naposled. Nikdo není neomylný :wink:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Ondrej » čtv úno 5, 2009 10:10

Vici, tak som im napisal ohladom tej cyklistickej bundy a cakam na odpoved. Predtym, ako som si objednal Braemar smock, som ich takitsto poziadal o nejake detailnejsie fotky a trvalo im to takmer tyzden, kym mi ich poslali. Neviem, asi maju fakt vela prace, ale aj tak odpisuju dost pomaly. Len co (ak vobec) tie fotky poslu, hodim ich sem. Prajem ti vela stastnych kilometrov s Ventile. :D
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod vici » čtv úno 5, 2009 11:26

Ondrej píše:Prajem ti vela stastnych kilometrov s Ventile. :D


Díky. Přeji nápodobně. A samozřejmě všem ostatním taky. A že nemají Ventile? Nevadí, hold nemůžeme být všichni dokonalí :finga:
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Ondrej » úte úno 10, 2009 11:31

vici píše: :drinkers: Jo vzpěrač :wink:
Tak dej vědět jak ti přijde bunda.


Prisla dnes rano. * Je skutocne perfektne spracovana. Ak ju porovnam s West Winds Safari shirt, nevidim ani najmensi rozdiel v kvalite materialu a kvalite spracovania. Zato v cene je rozdiel dost viditelny. Uz teraz mozem s istotou povedat, ze kazda dalsia bunda ci nohavice z Ventile bude od Hilltreku. Fotky tu hodim coskoro. Bunda ma len jediny nedostatok. A je nim kapucna. Je pre mna trochu mala, kedze mam relativne dlhy krk. :(( Je to vsak len a len moja chyba, lebo este pred objednanim bundy som vedel, ze kapucna je mala a nepoziadal som ich o jej zvacsenie. ](*,) Poucil som sa z toho a dalsi moj smock ci bnda od nich budu o cosi dokonalejsie. Ak odhliadnem od tejto mojej hlupej chyby, tak smelo mozem tento smock povazovat za takmer dokonalu a velmi vsestrannu SS bundu. :D :D :D \:D/ (kam sa hrabe Tilak Latok... :wink: )

Prislubili mi aj nejake fotky tej ich cyklistickej bundy. Len co ich budem mat, hodim ich tu.
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt+Tempest+ Hilltrek Smock

Příspěvekod Ondrej » úte úno 10, 2009 12:24

Vdaka za doplnenie a upresnenie nazvu tohto vlakna.
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod mamut » úte úno 10, 2009 16:27

Ondrej píše:...tak smelo mozem tento smock povazovat za takmer dokonalu a velmi vsestrannu SS bundu. :D :D :D \:D/ (kam sa hrabe Tilak Latok... :wink: )

Á, kouzelník zase úřaduje - taky bych chtěl umět jen z pohledu určit co bude lepší nebo horší. Jo jo, tyhleti zaklínači deště, Horst Fuchs hadr...

P.S. Kolik těch bund vlastně máš? Protože to začíná vypadat na dobrej fetiš a s hodnocením to už přestává mít co dočinění.
mamut
nováček
nováček
 
Příspěvky: 112
Registrován: stř pro 31, 2008 20:27

Re: West Winds Ventile Safari Shirt

Příspěvekod Umiaki » úte úno 10, 2009 17:08

mamut píše:P.S. Kolik těch bund vlastně máš? Protože to začíná vypadat na dobrej fetiš a s hodnocením to už přestává mít co dočinění.

Já zkusím hádat z toho, co psal... aspoň 7 (eVentovka, pile/pertexka, ventilka, furtechka a větrovka, Latok, Devilka).
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Re: West Winds Ventile Safari Shirt+Tempest+ Hilltrek Smock

Příspěvekod Ondrej » úte úno 10, 2009 22:01

A co? Sedem je snad vela? :shock: Ved kazda bunda sluzi na nieco ine. Nehovorte, ze vy mate kazdy len po jednej bunde... Poznam vsak aj skutocne monštrá, ktore maju 40+ bund. Ja tie moje bundy pouzivam. Akurat GTX uz nie. Ten som nahradil eVentom.

Mamut, ty snad pouzivas jednu bundu na vsetky aktivity za kazdeho pocasia? :-k
Ondrej
účastník
účastník
 
Příspěvky: 504
Registrován: pát dub 11, 2008 8:06
Bydliště: Košice - okolie

Re: West Winds Ventile Safari Shirt+Tempest+ Hilltrek Smock

Příspěvekod terkad » úte úno 10, 2009 22:08

No nevím...mám jednu 3L GTX a pak nemembránovou SS. A stačí mi to. K tomu můžu připočítat lyžařskou bundu, kterou od té doby, co jsem pořídila GTX nenosím.
A jednu obyčejnou do města.
Staré bundy na zničení, sekání dřeva na chatě a podobné akce nepočítám...
Takže outdoorové a používané mám celkem 2. A stačí :mrgreen:
Uživatelský avatar
terkad
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4441
Registrován: pát led 18, 2008 19:27
Bydliště: Jankovice (Uherské Hradiště)

Re: West Winds Ventile Safari Shirt+Tempest+ Hilltrek Smock

Příspěvekod Rujir » úte úno 10, 2009 23:32

Neratajuc bundy do mesta, z ktorych ani jedna nie je z funkcnych materialov mam do hor presne dve bundy. :finga:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: West Winds Ventile Safari Shirt+Tempest+ Hilltrek Smock

Příspěvekod mamut » stř úno 11, 2009 1:07

Ondrej píše:A co? Sedem je snad vela? :shock: Ved kazda bunda sluzi na nieco ine. Nehovorte, ze vy mate kazdy len po jednej bunde... Poznam vsak aj skutocne monštrá, ktore maju 40+ bund. Ja tie moje bundy pouzivam. Akurat GTX uz nie. Ten som nahradil eVentom.

Mamut, ty snad pouzivas jednu bundu na vsetky aktivity za kazdeho pocasia? :-k

Asi jsem to špatně napsal - myslel jsem bund jednoho typu, protože jak sleduji Ondreja, tak už má (nebo měl) Tilak Latok, 2krát P/F + 2krát Ventile, ale možná že se mýlím.

Jinak jako řekněme outdoor mám 3 bundy - Tilak Troll (a je lepší než Ventile, víš Ondreji? \:D/ ), Tilak Ogre with kapuce a Humi pertex přes hlavu. Zbytek tvoří šusťákovky, vojenské kabáty a pracovní bundy. Ale rozhodně je nesbírám :mrgreen: .
mamut
nováček
nováček
 
Příspěvky: 112
Registrován: stř pro 31, 2008 20:27

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení