vyber fleece - Polartec Power Stretch

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod marwek201 » pát srp 21, 2015 18:08

Mam Haglofs Triton Pro. Je tensia, rovnako tepla ak nie teplejsia ako PWS co som mal ale vobec som neni pod nou spoteny resp. menej :) Lepsiu fleesovku som nemal :)
marwek201
nováček
nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon črc 27, 2015 4:48

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod paldo » pát srp 21, 2015 18:19

@gay: Toto píše Directalpine na svojom facebooku:
Polartec Power Stretch a Power Stretch PRO. Dva zdánlivě stejné materiály. Jaký je v nich rozdíl? Verze PRO má ve vnější vrstvě přidaný nylon – polyamid kvůli vyšší odolnosti proti oděru. Jinými slovy oblečení z PRO verze zvládne hrubší zacházení a oblečení z něj vám vydrží déle jako nové.
"Šoféři land roverů si vzájemně přejí mnoho šťastných metrů."

František Ringo Čech
Uživatelský avatar
paldo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 506
Registrován: pát led 23, 2009 18:40
Bydliště: Kubíková = Malá Fatra za kopcom

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod gay » pát srp 21, 2015 18:26

Tak to rád slyšim, prý to neni až taková novinka, nylon se v některých pws vyskytoval už dřív. Rozdíl by měl být opravdu ve vyšší odolnosti (pws prý časem na povrchu žmolkovatí) a o něco vyšší větruodolnosti, z čehož sem soudil nižší prodyšnost - ale z recenze, ze které čerpám dodávají - při zachování stejné prodyšnosti. + což tvá zkušenost, marwek201, vlastn2 tak0 potvrzuje.
Naposledy upravil gay dne pát srp 21, 2015 18:32, celkově upraveno 1
gay
nováček
nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát dub 3, 2015 14:59

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod mike » pát srp 21, 2015 18:32

Jinými slovy oblečení z PRO verze zvládne hrubší zacházení a oblečení z něj vám vydrží déle jako nové.

Tj. dve hodiny proti puvodni hodine :twisted:

(delam si srandu, ale u PWS rukavic to mohou byt realna cisla)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod pavproch » pát srp 21, 2015 20:50

kecko... mám pws rukavice, které aji po asi 6-ti zimách sou stále funkční.... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod mike » pát srp 21, 2015 21:06

:roll: zase jeden mne se to nedeje a tudiz se to dit nemuze...

Ted uz si davam bacha a vydrzi mi i dve zimy (nenosim skoro nic jineho), ale kdyz jsem mel prvni, takze jsem na jedne ture obcas hrabnul do tvrdsiho snehu a do hodiny jsem mel derave konecky prstu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod apuka » pát srp 21, 2015 21:22

PP keca, zapomel napsat, ze PWS rukavice leda tak pod hrubyma (a doma v noci do kadibudky).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Rychtar84 » pát lis 25, 2016 14:11

oživil bych tady to téma: jakou PWS mikunu používáte k lyžování?
chtěl bych merino termo, nahoře mít membránovku/GTX bundu a jako zateplení použít právě PWS mikinu.
stačí i 100? nebo raději 200-300? bojím se, aby nebyla zima...

powestretchové mikiny jsou za i za 500,- od Carra ale i za 2-3tis od outdoor značek.
Uživatelský avatar
Rychtar84
nováček
nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob bře 19, 2016 7:07

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod mike » pát lis 25, 2016 17:30

Kdyz se budes takhle oblekat, tak ti zima bude. Na lyzovani jsou lyzarske bundy. Zateplene.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Simi » pát lis 25, 2016 22:42

Proč by mu měla být zima? Běžně se obdobně na sjezdovky oblékám a jsem v pohodě. Prostě není jen jeden správný způsob...
Simi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1247
Registrován: čtv zář 9, 2004 15:01
Bydliště: Praha

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod mike » sob lis 26, 2016 1:15

Protoze se pta ;-) Takze toho nejspis moc nenalyzoval a bude promrzat jak na lanovce, tak pri placateni se na svahu, protoze se dynamickou jizdou nezahreje. Navic vim, jak a na co se ptal predtim, vypada jako typicka obet marketingu, kterou presvedcili, ze membranovky jsou skvele na vsechno a teprve postupne zjisti, ze se nehodi skoro na nic ;-)

Verim ti, ale v tomhle jsi pro zmenu vyjimka ty, takze pravdepodobnost taky hraje proti nemu. Odhaduju to aspon 10:1. Jezdivali jsme na lyze dlouho jako vetsi parta, lyzovat takhle zkusila vetsina a vsichni do jednoho se vratili ke klasickemu lyzarskemu obleceni (lyzarska bunda plus kalhoty, oboji zateplene). S vyjimkou jarniho lyzovani, tam jsem si bral membranovku i ja, ale to je azuro a odpoledne na slunicku 15 stupnu. Kdyz jsem zkousel membranovy SS v zime, tak jsem na lanovce mrznul a pri jizde jsem se prehrival. Prezil jsem to tri dny a fakt se mi to nelibilo.

Znal jsem dokonce jednoho, co lyzoval v zateplene lyzarske kombineze. Velmi si to pochvaloval, jednak komfort a jednak kdyz se vysekal, tak nemel snih pod bundou.

Co nosis na lyzovani za kalhoty? Lyzarske nebo neco jineho? A zkousel jsi vlastne nekdy lyzarskou bundu?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Rychtar84 » sob lis 26, 2016 9:24

no nalyžováno už cosi mám :D , a v klasickém outfitu, jako 95% lidí na sjezdovce (lyž bunda,lyž. kalhoty). Ale pakliže strávím týden v Alpách a pak jednotlivé dny v ČR, přijde mi lyž.bunda nevyužitá (do práce v ní fakt nechodím). Více dní strávím v horách aerobními aktivitami.
Proto začínám pátrat po alternativě: zda je cibulové vrstvení na lyže vhodné či ne, a JAK to tedy nakombinovat. Zatím jsou zde názory 1:1. To mi tu už poradil jeden člen (úroveň moderátor, takže to asi tak blbý názor nebude), když jsem se začátkem r.2016 pátral po lyž bundách v jiné části fóra..
Uživatelský avatar
Rychtar84
nováček
nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob bře 19, 2016 7:07

Příspěvekod zonn » sob lis 26, 2016 9:50

Na sjezdovkach stravim tak 10 dni v roce a lyzuju v membranovce, pod ni merino a 1 nebo 2 mikiny(100 polartec+ technostrech), podle mrazu. A pod - 10 pridam navrch perovou vestu.
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 957
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod apuka » sob lis 26, 2016 14:19

To mi tu už poradil jeden člen (úroveň moderátor, takže to asi tak blbý názor nebude
:smt082 moderatorstvi jako meritko "neblbosti" - to je dobre.
Bez urazky kohokoliv konkretniho uz tu bylo receno blbosti dost od ruznych moderatoru (uplne stejne jako prakticky od kazdeho vice pisiciho clena).
No a k Tvemu dotazu jen jedine - co bude Tobe nejlepe vyhovovat musis stejne zjistit sam na sebe. At Ti da kdokoliv jakoukoliv moudrou radu o svem obleceni a funkcnosti, bude vzdy o jeho zkusenosti. Bohuzel, kazdy jsme jiny a kazdemu vyhovuje neco jineho. Priklad: Ja jsem dlouho v zime po horach chodil (ne lyzoval) v zateplene bunde a pod tim vrstvene, pozdeji v membranovce a pod ni vrstvene, jeste pozdeji i v Primaloftce a tricku s dlouhym rukavem stridave s vrstvenim pod bundou podle teploty. Dnes nejspise budu zase chodit stejne jako vloni, tj. tricko s dlouhym rukavem a na tom Pertexka tak do -5 -10, kdyz se hybu, kdyz se zastavim na delsi dobu, navlecu si Primaloftku. Pokud klesne teplota, tak si pod Pertexku oblecu jeste flisku, kdyz bude mooc zima, tak ji vymenim (na flisce) za Primaloftku. A pri nejakych -25 a nize nakonec zase skoncim pri bezne zateplene bunde (ne Primaloftka) s membranou 5k/5k a pod tim vrstvene fliskou a termotrickem mizna neco jeste zdvojene.
Ale ten vyvoj byl dan castecne i nemocemi, ktere v konecnem dusledku zanechaly zmeni v termoregulaci, poceni a pod., takze jsem zacal vnimat chlad a teplo uplne jinak.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Lipon » sob lis 26, 2016 18:52

Na lyžování mám taky bundu a kalhoty, obojí zateplené
Nosím pod to polartec power stretch mikinu normálně v zimě (pod nulou) a merino tenké triko s dlouhým. Když není velká zima, otevírám větrání jak by bundě tak i kalhotách, pod kalhoty tenké merino spodky. Radši je mi trochu tepleji než zima.
Když je větší mráz, řekněme -18 ráno, -10 přes den, tak pod mikinu merino silnější rolák místo trika.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod scinkk » sob lis 26, 2016 19:46

stačí i 100? nebo raději 200-300? bojím se, aby nebyla zima...


sice se asi vyskutuje vice verzi PWS ale pokud se nepletu, tak na gramaze vychazeji plus minus stejne. To jest takova PWS mikina s plnxm zipem bez kapuce ma v L cca 370 g.
Zda ti bude staci v zime pod membranovku nedokazu posoudit, ac sam PWS nosim. Osobne mi ale staci pod vetrovku okolo nuly. S membranovkou tedy asi i pod nulu ale tuto kombinaci nepraktikuji na chozeni.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Lipon » sob lis 26, 2016 20:46

Čerstvá zkušenost z Krkonoš: silnější merino rolák, PWS od DA (Cima plus) a na to větrovka, teplota asi 3st - prvních 6 km jen stoupání do kopce, relativně pomalu s dětma. Docela teplo, po asi 2km jsem rozepnul jak bundu tak mikinu, po dalším asi 1km bunda v batohu. Lehký vítr, ale nevadil.
Jakmile jsme zastavili na svačinu, musel jsem nandat windstoperku, byla fakt kosa. Jak jsme nastoupali nad 1100 m, tak už s větrovkou byla zima, nahoře přemrzlý sníh, tak i tenká čepice.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod mike » sob lis 26, 2016 22:52

apuka píše:moderatorstvi jako meritko "neblbosti" - to je dobre.
Bez urazky kohokoliv konkretniho uz tu bylo receno blbosti dost od ruznych moderatoru (uplne stejne jako prakticky od kazdeho vice pisiciho clena).

Tohle podtrhuju. Kvalita nebo dokonce spravnost nazoru nijak nesouvisi s tim, jestli je dotycny moderator nebo s poctem prispevku. Moderatory delaji lidi, kteri jsou schopni a ochotni se venovat provozu fora. Resit spam, inzeraty, vlakna, kulturu fora apod. Z hlediska nazoru jsou na tom stejne jako bezni clenove, maji sve zkusenosti, sve preference, sve uchylky. A samozrejme se v nazorech lisi, kdyby pp nelezel v nemocnici, tak by uz urcite napsal, ze na lyzovani je nejlepsi GTX SS ;-)

Rychtar84 píše:no nalyžováno už cosi mám :D , a v klasickém outfitu, jako 95% lidí na sjezdovce (lyž bunda,lyž. kalhoty). Ale pakliže strávím týden v Alpách a pak jednotlivé dny v ČR, přijde mi lyž.bunda nevyužitá (do práce v ní fakt nechodím).

OK, takze ten klasicky cesky duvod ;-) No tak to zkus a uvidis sam, jestli ti to sedi vic nebo min nez klasika. Tohle za tebe nikdo nevyresi, lidi nejsou stejni a ani kdyz vetsine sedi jeden zpusob, tak to neznamena, ze zrovna tobe nemuze lip sednout druhy. Byt tebou, tak udelam nejake experimenty, nez zacnu nakupovat. Urcite uz doma nejake funkcni pradlo mas, tak to zkus navrstvit a lyzovat v tom den nekde u nas. Kdyz to bude vylozene spatne, tak budes vedet, ze tohle ne, kdyz to pujde, tak muzes koupit nejake lepsi vrstvy.

scinkk píše:Osobne mi ale staci pod vetrovku okolo nuly. S membranovkou tedy asi i pod nulu ale tuto kombinaci nepraktikuji na chozeni.

S lyzema se moc chozeni neda srovnavat. Tam je prusvih, ze relativne dlouhou dobu stravis sezenim na lanovce, pripadne u nas jeste cekanim ve fronte, takze se vubec nehybes a muzes snadno promrznout. Dolu pak podle toho, jak lyzujes. Po dynamicke jizde mas dole 200 tepu za minutu a slusne se zapotis, pri opatrnem placani se a zastavovani kazdou chvili promrznes jeste vic. Proto maji lyzarske veci zatepleni a proto vetsina lyzaru takove veci pouziva.

Lipon píše:Když je větší mráz, řekněme -18 ráno, -10 přes den, tak pod mikinu merino silnější rolák místo trika.

V -18 se jeste da lyzovat? Nejvic jsem zazil asi -15 a to mi pri jizde umrzal ksicht a dole jsem z nosu olamoval krapniky ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Lipon » ned lis 27, 2016 9:15

Dá, kuklu nebo takový ten tunel i přes nos, aby to končilo u brýlí
Pod helmu čepičku a zavřít všechny průduchy
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod karitapepe » pon zář 28, 2020 13:33

Polartec Powerstretch nebo Thermostretch?
Mám starou mikču od Zaja z PPS a uvažuji, že si koupím jinou, z thermostretche nic nemám(je prodyšný, lehoučky, ale asi nebude tak odolný jako pps)
karitapepe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 2, 2011 8:28
Bydliště: Ostrava

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod apuka » pon zář 28, 2020 15:20

Myslim, ze o odolnost se bat nemusis. PTS bude prodysnejsi a mirne teplejsi na g/m2 ale citelne vice profukavy nez PPS, A starsi mikiny z ni jsou i mene strecove nez PPS - ale to jsou uz 8-10 let stare, mezitim toto muze byt jinak.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod karitapepe » úte zář 29, 2020 18:35

Apuka-nakonec jsem zvolil z PPS Pro od Milet Elevation Power, mají ji v Hadáči za dobrou cenu.
Mám starou(8 až 10 let ) mikinu od Zaja, kombinace klasického fleecu a pps, kde je fleece tak je vyšoupaný a vyžmolkovaný a kde je pps tak je good.
karitapepe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 2, 2011 8:28
Bydliště: Ostrava

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Mikess » pon lis 16, 2020 11:51

Zdravím,

co by jste doporučili jako (dost) teplou druhou vrstvu (na merino první vrstvu)? Použití především na turistiku, tak abych byl schopný vyjít na kopec bez membránovky i třeba kolem 0 až do -5. Preferuji bez kapuce, cena cca do 2500... Nepotřebuji nijak extra prodyšné, nebo proti větru, ideální je takový zlatý střed. Samozřejmě čím větší odolnost tím lépe (na zádech bude batoh).
Líbí se mi Tilak Serak, ale nevím zda není tenký pro nižší teploty.

Díky
Mikess
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát úno 19, 2016 18:36

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod fps » pon lis 16, 2020 12:26

při těchto teplotách používám při chození na těžko plno let Tilak Serak nebo Tilak Femund, akorát tedy nepoužívám první vrstvu merino, já používám jako první vrstvu umělotinu
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod apuka » pon lis 16, 2020 13:02

@mikess: Zadani je ponekud nejasne - nepises, na jak strmy a vysoky kopec, jakou rychlosti a s jak tezkym batohem :wink:. Navic rozdil jestli fouka nebo je bezvetri, atd, atd. Vyjit pri 0 - -5 budes schopny v podstate v cemkoliv, otazkou je, jak budes vypadat Ty a ta druha vrstva :wink:

Ted vazneji - asi chces flisku. Pises, ze "nepotrebujes extra prodysne", ja si myslim, ze praveze potrebujes prodysne. Stejne tak proti vetru potrebujes, aby to bylo primerene odolne. Tady neexistuje zadny "zlaty stred" - bud mas "extra prodysne" flisky, ktere Ti profoukne kdyz vedle Tebe spadne list ze stromu (samozrejme prehnane) - to je vetsina flisek nebo mas (relativne) vetsi vetruodolnost a pritom (relativne) mensi prodysnost. V
V relau mas na vyber asi tri rozumne moznosti:
1) Polartec Powerstretch (Pro)
2) Pontetorto Technostretch
3) Polartec Alpha s vetruodolnou vnejsi vrstvou.

Na to co pises, je nejlepsi volba 1) - s privlastkem Pro, co znaci trochu jiny material se zesilenou vnejsi odolnosti, tj. vhodny i pod ruksak. Vybrat si musis pouze pripadnou gramaz - to Ti ale nikdo nerekne, protoze nikdo nezna Tvuj organizmus. Ale myslim si, ze pokud to neprezenes gramazi merina pod ni, tak i silnejsi PWS mikina to zvladne.
Jako druha moznost je 3), ale to ma sve vyhody i nevyhody a to bys musel proletet vlakno o nem.
2) to asi zvladne taky, je to prakticky pokus o napodobu 1). Moje zkusenost je takova ze v porovnani s 1) je levnejsi, ale je to min prijemne na tele, zmolkovati to vice, profukuje to vice a je mene prodysne. Ale zduraznuji - jsou to moje zkusenosti s konkretnimi vecma a nekdo jiny muze mit klidne opacne.

Konkretni bundu Ti neporadim, zavisi na strihu, aby ses v tom citil dobre. Kazdopadne PWS by mel byt pomerne na telo, i kdyz ne uplne upnute. Od Tilaka to spatna volba nebude - pokud Ti sedi.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Mikess » pon lis 16, 2020 13:15

Myslím, náročnější kopce a aktivity obecně - žádné loudavé tempo se zastávkami každých 20 metrů.

Zlatý střed jsem myslel, aby to nebylo extrémně prodyšné a málo odolné proti větru - prostě maximum z obojího co fyzikálně je možné :-)

Obecně se mi líbí materiál PWS, ale jde mi i o zkušenosti jiných co jim stačí a nestačí při daných teplotách teplotách...
Mikess
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát úno 19, 2016 18:36

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod apuka » pon lis 16, 2020 14:02

Prave ty teploty jsou pomerne tezko odhadnutelne u jineho. Powerstretch nema tak velky rozptyl gramazi jako nektere jine Polartec materialy a je pomerne pruzny, co se tyce teplotniho komfortu. Proto si myslim, ze v ceske zime to bude celkem OK, at vezmes kteroukoliv bundu. ten rozdil v pouziti smerem nahoru a dolu nebude nijak vyrazny.
Stejne si myslim, ze pokud se do toho budes potiti, pricinou bude prvotne ta vrstva merina, ktera nebude vladat odvadet vlhkost do PWS.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod pavproch » pon lis 16, 2020 14:20

Já mám jedno triko/bundu z PWS (sensor) a (nejen) na in(g)tenzivní pohyb proti kopci (pěšo, šialpo) v mrazu je to pro mě moc těplé, nasazuju až na kopci jako mezivrstvu pro pohyb dolů skopce dyž je fuckt kosa.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod Mikess » pon lis 16, 2020 14:40

Tak potit se budu určitě.

Já měl za to, že Merino dobře odvádí pot do dalších vrstev...

A co se týče značky, tak je potom jedno zda Tilak, Millet apod... ?
Mikess
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát úno 19, 2016 18:36

Re: vyber fleece - Polartec Power Stretch

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2020 14:56

Mikess píše:Já měl za to, že Merino dobře odvádí pot do dalších vrstev...

Vubec ne. Precti si tohle vlakno: viewtopic.php?f=9&t=18789

Jako prvni vrstva na potive aktivity je mnohem lepsi umelina. Merino je fajn, kdyz se moc nepotis.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Oblečení