Naozaj teplé thermo prádlo

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Polartec Powerdry

Příspěvekod Jano » pon lis 21, 2005 16:08

A co vravite na Polartec Powerdry ako 1. vrstvu v zime?
Jano
 

Re: Craft

Příspěvekod Návštěvník » úte lis 22, 2005 0:51

Rujir píše:
schali píše:Koukam ze se tady docela vychvaluje craft, ale na netu ctu, ze je to do tepleho pocasi a na sporty.Nejak me to nestymuje kdyz chcu treba neco na zimu.CO ten Klimatex?neni to na zimu lepsi?Potreboval bych neco co zahreje a zaroven to ma dobrej odvod potu.


Nechcem ta urazit, ale asi v tom mas chaos. Craft je nazov firmy, takze musis rozlisovat - Craft Pro je funkcne pradlo, ale je urcene do zimy. Crat Pro Cool je urcene na leto lebo obsahuje CoolMax a potom existuju este aj rady Active a Light a dalsich asi tisic vyrobkov firmy Craft, kazdy urceny na nieco ine.

Takze vseobecne sa da povedat, ze ak si vyberies Craft Pro tak je teply a zaroven je aj funkcny. Mam ho len par dni, ale dovolujem si tvrdit, ze prve dojmy su podstatne lepsie ako z Klimatexu. :mrgreen:



óóó diky za vysvetleni, mam v tom trochu hokej, ja jen ze puvodni dotaz znel neco tepleho na zimu a zaroven funkcni a ten Pro Coll je tady mockrat zminovanej, takze dobre ten neni na zimu.No a ten Craft Pro je teda na zimu a je super?V cem je ten nejvetsi rozdil? dneska sem malem koupil termo od klimatexu, ale nemeli moji velikost, cena 480kc.Ten Craft Pro je taky pekne mastnej, rozdil proti klimatexu je asi 300-400Kc, vyplati se zainvestovat malem jednou tolik?
Návštěvník
 

Re: Craft

Příspěvekod Rujir » úte lis 22, 2005 12:32

Anonymous píše:óóó diky za vysvetleni, mam v tom trochu hokej, ja jen ze puvodni dotaz znel neco tepleho na zimu a zaroven funkcni a ten Pro Coll je tady mockrat zminovanej, takze dobre ten neni na zimu.No a ten Craft Pro je teda na zimu a je super?V cem je ten nejvetsi rozdil? dneska sem malem koupil termo od klimatexu, ale nemeli moji velikost, cena 480kc.Ten Craft Pro je taky pekne mastnej, rozdil proti klimatexu je asi 300-400Kc, vyplati se zainvestovat malem jednou tolik?


Podla mna ano. Nechcem ti to tvrdit "na fest" bez dlhsie testu v zimnej prirode, ale Craft sa mi zda byt podstatne pohodlnejsi, pijemnejsi a teplejsi nez Klimatex. Ja to vzy beriem tak, ze taketo triko kupujem tak raz za rok a aj to prehanam a tych 400,-Kc to su tak dva cery niekde v meste. Kaslat na to... Radsej kvalitnejsie triko... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod EM » úte lis 22, 2005 16:44

1)Myslím, že levnější varianta Craftu Pro je Vavrys - mám tričko Vavrys a spodky Craft a mimo barvu rozdíl základního materiálu nevidím (spodky mám dámské, které mají i jiné díly)- je i ve stejném katalogu i střihy jsou shodné. Vavrys má podstatně menší sortiment (a pouze pánský) ale je asi o 1/3 levnější, firma je dovozce Crafta. 2)Kdysi jsem používala zděděné vlněné spodní triko (asi tak předválečná výroba nemýlím-li se Anglie a Kanada). Nepřišlo mi až tak teplý, rozhodně nebylo nepříjemný, takže ho možná zase vytáhnu jako letošní hit... Nicméně si nepamatuji ani nějaké nevýhody. Oproti současnému IC v Hudy mi přišlo podstatně jemnější. Upozorňuji na problémy: praní - nelze v pračce, můžou ho zničit moli. U trička se mi to nestalo ale ponožky k úhoně přišly.
EM
 

Příspěvekod schali » stř lis 23, 2005 9:25

no a co rikate na SUPRIL? kamos to ma a upnej veget prej, jezdi v tom treba na ryby, dava si dycky kratky, dlouhy a spodky no a zima mu neni.Cena je taky dost super.
schali
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 21, 2005 12:52

Příspěvekod Reinhard » stř lis 23, 2005 10:29

schali píše:no a co rikate na SUPRIL? kamos to ma a upnej veget prej, jezdi v tom treba na ryby, dava si dycky kratky, dlouhy a spodky no a zima mu neni.Cena je taky dost super.


Já mám Jitex jen na tělo pod obyčejný hadry, aby mi nezůstával pot rovnou na těle... jinak na ledviny používám ovčí kůži velikosti bederáku, toť vše :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :finga: :finga: :finga: :weedman:
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Příspěvekod Jano » stř lis 23, 2005 13:14

Na doplnenie mozaiky: Teraz na zaciatku zimy pouzivam ako 1. vrstvu Sensor Doubleface alebo Polartec Powerdry, 2. vrstva tricko s dlhym rukavom od LaFumy z materialu Technowarm, ak je vacsia zima tak este stara, ale dobra a hruba polartecova bunda. Tretia vrstva je vetrovka z materialu Sympatex Professional. K tomu dlhe spodky Craft Pro a na nich zatial normalne nohavice od Bushmana (na moje velke telo je problem kupit akekolvek nohavice, nieto este turisticke :x ). Ponozky Treksport Termolite, topanky koza (bez membrany, ale fest impregnovane).

Zda sa, ze takato konstelacia celkom funguje, vcera som slapal po Tatrach a nemal som nejake zasadne problemy, mal som na tele sucho a teplucko, len ten Sympatex nestacil dychat a bol zvnutra cely mokry... ale s tym treba pocitat.
Jano
 

Příspěvekod schali » stř lis 23, 2005 22:15

mNo tak sem dal na radu a mam ten Craft PRO, zatim to vypada ok, je to celkem teply a prijemny na noseni, cena je ovsem zidovska.Kvalitativne nemam bohuzel s cim srovnavat.Byl jsem se taky podivat na ten Supril a trosku zklamani, cekal jsem levny a kvalitni pradlo, bohuzel, uz i tahle znacka ma svetovy ceny.Cena trika s dlouhym rukavem byla 520Kc, tedy v podstate stejne jako Klimatex a ted babo rad, dalsich devet kil za Craftovy spodky se me teda vubec nechce davat i kdyz uznavam ze budou asi dobry.Tak ted asi zkusim ten Vavrys akorat doufam ze to maj ve stejnych obchodech jako ten Craft, no a pokud bude ok, tak zbytek dokoupim Vavrys.
schali
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 21, 2005 12:52

Příspěvekod chonga » čtv lis 24, 2005 16:38

schali píše:no a co rikate na SUPRIL? kamos to ma a upnej veget prej, jezdi v tom treba na ryby, dava si dycky kratky, dlouhy a spodky no a zima mu neni.Cena je taky dost super.


příjde mi to stejný jako moira anebo jitex (z vlastní zkušenosti), jen je to o trochu levnější.
:(( :(( http://mujweb.cz/www/suzan/
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Předchozí

Zpět na Oblečení