Naozaj teplé thermo prádlo

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Naozaj teplé thermo prádlo

Příspěvekod Rujir » sob lis 12, 2005 0:43

Zima zacina klopat na dvere, tak som sa rozhodol, ze CoolMax je sice fajn, ale v decembri by sa zislo aj nieco menej "cool" A kedze som naozaj zimomrivy (na to kolko lietam po vonku), tak by som potreboval nieco, co je naozaj teple.

Icebreaker by mozno fungoval, ale ten je fakt trochu pridrahy. Uputal ma Sensor Doubleface. Nemate s nim niekto skusenosti? Pripadne s niecim inym v com mi nebude zima?
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » sob lis 12, 2005 8:50

a co treba hot max? :smt044 :-#

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod chonga » sob lis 12, 2005 9:00

mám triko sensor doubleface je dobrý v zimě i v létě, univerzální. Na zimu mi přijde dobrý sensor thermo, sensor active taky není špatný.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Jano » ned lis 13, 2005 11:58

Tiez mam Sensor Doubleface tricko s dlhym rukavom a myslim, ze je OK. V lete som ho moc nenosil, ale predtym som s nim stihol este koniec zimy a bolo to dobre. Myslim, ze kupou nic nepokazis.
Iba sa mi odparali tie stitky teploty +/- a teraz mam stale problem, ktora strana je do zimy a ktora do tepla :((
Jano
 

Příspěvekod norman_64 » ned lis 13, 2005 13:37

tož jsem si ten Sensor Double Face objednal - v bartsportu to mají v akčním setu - triko - dlouhý rukáv + spodky - tak jak odskouším dám vědět * *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Rujir » ned lis 13, 2005 13:48

norman_64 píše:tož jsem si ten Sensor Double Face objednal - v bartsportu to mají v akčním setu - triko - dlouhý rukáv + spodky - tak jak odskouším dám vědět * *


No ja som sa tiez nechal ukecat a zajtra si ho skocim niekam kupit. Zial, na Bartsport uz nemam cas cakat... :(( Ale ak je to pradlo tak dobre, ako tie kecy co ma Sensor v katalogu, tak to bude stat za to. Asi pri ziadnom katalogu som sa nepobavil tak ako pri ich... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod ONDRA » ned lis 13, 2005 14:42

chonga píše:mám triko sensor doubleface je dobrý v zimě i v létě, univerzální. Na zimu mi přijde dobrý sensor thermo, sensor active taky není špatný.

sensor si myslim ze je dobra volba. mam odzkouseno double face a thermo a musim rict ze na podzim az jaro pohoda. jinak za trochu vic penez je Craft, ale to je zas jina liga...v tom si vylozene chrochtam (pro cool a craft pro)
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod chonga » ned lis 13, 2005 15:55

ONDRA píše:
chonga píše:mám triko sensor doubleface je dobrý v zimě i v létě, univerzální. Na zimu mi přijde dobrý sensor thermo, sensor active taky není špatný.

sensor si myslim ze je dobra volba. mam odzkouseno double face a thermo a musim rict ze na podzim az jaro pohoda. jinak za trochu vic penez je Craft, ale to je zas jina liga...v tom si vylozene chrochtam (pro cool a craft pro)[/quo

jo sensor coolmax dobrý "potítko", active i doubleface celorok a thermo lyže i pod Nowind (1. nebo 2. vrstva).
craft procool mám a nelituju investice.
ještě rád používám moiru ULjako potítko třeba pod dres atd.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Rujir » pon lis 14, 2005 8:03

chonga píše:craft procool mám a nelituju investice.


Mhm, lenze Sensor stoji cca 800,-Sk a Craft Procool 1800,- takze je ten rozdiel naozaj hodny rozdielu v kvalite?
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod ONDRA » pon lis 14, 2005 17:15

Rujir píše:
chonga píše:craft procool mám a nelituju investice.


Mhm, lenze Sensor stoji cca 800,-Sk a Craft Procool 1800,- takze je ten rozdiel naozaj hodny rozdielu v kvalite?

hergot, ze by koruna tak posilila? :mrgreen: ja jsem dal za pro cool triko 650kc..
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod chonga » pon lis 14, 2005 18:01

Rujir píše:
chonga píše:craft procool mám a nelituju investice.


Mhm, lenze Sensor stoji cca 800,-Sk a Craft Procool 1800,- takze je ten rozdiel naozaj hodny rozdielu v kvalite?


to je teda darda, já za procool dal taky asi 650,-Kč a sensor je vše cca 500,- Kč. neřikám že je to málo, ale ....
zkus si to objednat třeba přes net http://www.bartsport.cz/vse-o-nakupu
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Rujir » úte lis 15, 2005 12:22

chonga píše:to je teda darda, já za procool dal taky asi 650,-Kč a sensor je vše cca 500,- Kč. neřikám že je to málo, ale ....
zkus si to objednat třeba přes net http://www.bartsport.cz/vse-o-nakupu


Joo, pani, skuste si niekedy pozriet ceny na Slovensku a hned vas prejde chut stazovat sa. Inak nakoniec som samozrejme Sensor v uzasnej Bratislave nezohnal (ved co, je to len hlavne mesto SR :(( ) tak som si nakoniec v Hudy kupil Craft Pro. S Hudy zlavou stalo triko s dlhym rukavom 1350,-Sk...

PS: Inak napr. knihy v cestine stoja na Slovensku cca o 40-50% viac...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Vojtos » úte lis 15, 2005 16:16

Rujir píše:
chonga píše:to je teda darda, já za procool dal taky asi 650,-Kč a sensor je vše cca 500,- Kč. neřikám že je to málo, ale ....
zkus si to objednat třeba přes net http://www.bartsport.cz/vse-o-nakupu


Joo, pani, skuste si niekedy pozriet ceny na Slovensku a hned vas prejde chut stazovat sa. Inak nakoniec som samozrejme Sensor v uzasnej Bratislave nezohnal (ved co, je to len hlavne mesto SR :(( ) tak som si nakoniec v Hudy kupil Craft Pro. S Hudy zlavou stalo triko s dlhym rukavom 1350,-Sk...

PS: Inak napr. knihy v cestine stoja na Slovensku cca o 40-50% viac...


Hele a co klimatex co se týče vlastností jako thermoprádla jsem s nim asi nejspokojenější. Nevim, ale jak je na slovači k dostání
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod vorec » úte lis 15, 2005 19:06

Hm sakra Rujir, otváraš takú tému :evil: som si myslel že túto zimu prežijem v tom čo mám, ale asi predsa len napíšem Ježiškovi, nech prinesie niečo fajnejšie - asi nejaký ten Craft.

Ale v zime v poho prežívam v triku s dl. rukávom Husky fleece, prípadne Tecnopile Dryfast.
Ale čo sa prvej vrstvy týka, takú výhrevnosť akú má môj starý Klimatex (kombinácia polypropylén a vlna), tak som ešte nezašil. Akoby som mal kachle na chrbáte, zahreje, ale výkonovo nestíha.

A v novom HUDY ma zaujal roláčik z Thermolitu od Pointed...
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod šíp » úte lis 15, 2005 19:41

to já jsem zmrzlík, v zimě nosím Moiru mono, na to trio, na to plyš, na to windstopper ,na to polartec, no a na to doteďka šušťákovku, protože membránovku vlastním aaž od léta.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Noemi » úte lis 15, 2005 20:04

šíp píše:to já jsem zmrzlík, v zimě nosím Moiru mono, na to trio, na to plyš, na to windstopper ,na to polartec, no a na to doteďka šušťákovku, protože membránovku vlastním aaž od léta.


Tak to si děláš legraci.....i když šlapeš do kopce s batohem? :lol:
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod šíp » úte lis 15, 2005 20:14

Noemi píše:
šíp píše:to já jsem zmrzlík, v zimě nosím Moiru mono, na to trio, na to plyš, na to windstopper ,na to polartec, no a na to doteďka šušťákovku, protože membránovku vlastním aaž od léta.


Tak to si děláš legraci.....i když šlapeš do kopce s batohem? :lol:


to pokouším manžílkovu trpělivost, shodit bágl, vysléct bundu, shodit jednu vrstvu, oblíct bundu, nahodit bágl, pak zase je mi zima, shodit bágl, ..., mezitím zjistím, že musím čůrat, takže zase shodit bágl, ..., pak zase mám žízeň... Chlap vydrží všechno :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » stř lis 16, 2005 9:12

šíp píše:to já jsem zmrzlík, v zimě nosím Moiru mono, na to trio, na to plyš, na to windstopper ,na to polartec, no a na to doteďka šušťákovku, protože membránovku vlastním aaž od léta.


týý jóó to je jak na severní pól :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Rujir » čtv lis 17, 2005 17:18

No budete sa mi smiat, ale ja na tom nie som ovela lepsie ako sip - dryfast s dlhym rukavom (tuto sezonu to uz bude Craft :mrgreen: ), flisovy rolak, polartecova vesta a softshellka.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Rujir » čtv lis 17, 2005 17:30

Jo a este som zabudol. Ak pojde vsetko ako ma, tak tuto zimu si okrem Craft Pro vyskusam aj Brynje Arctic, na co sa obzvlast tesim, pac to vyzera, ze mi konecne nebude zima... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod chonga » sob lis 19, 2005 17:21

Rujir píše:Jo a este som zabudol. Ak pojde vsetko ako ma, tak tuto zimu si okrem Craft Pro vyskusam aj Brynje Arctic, na co sa obzvlast tesim, pac to vyzera, ze mi konecne nebude zima... :mrgreen:


što takóje Brynje Artic :(( :((
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Rujir » sob lis 19, 2005 17:42

chonga píše:što takóje Brynje Artic :(( :((


Brynje jest norska firma a kto by mal robit lepsie termopradlo ak nie Severania vsak? :) No a Arctic je ich najteplejsi model, ktory sa da este nazvat spodnym pradlom. Uprimne povedane, videl som, pocul som o tom, ale zatial nemam ziadnu skusenost, co by sa malo onedlho zmenit... :mrgreen: Kazdopadne to vyzera dobre...

Blizsie info: http://www.brynje.no/
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod vorec » sob lis 19, 2005 22:11

No a niečo podobné Tvojmu Brynje, je tiež nórskeho pôvodu, a je to Devold (www.devold.com), ktorý tiež používa vlnu a iné fajnovosti a vyrába to už pekných pár desaťročí... Len neviem kde v našich končinách by som si také fajnovosti mohol aspoň pozrieť :(
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod mifr » pon lis 21, 2005 11:23

A co takhle www.devold.cz ? :P Jinak na Holanovi maji pro nas funkcne-termopradlomilovniky zajimavou akci: http://www.holan.cz/DetailPage.asp?DPG=12668
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod norman_64 » pon lis 21, 2005 11:43

mifr píše:A co takhle www.devold.cz ? :P Jinak na Holanovi maji pro nas funkcne-termopradlomilovniky zajimavou akci: http://www.holan.cz/DetailPage.asp?DPG=12668

Canard mám a jsem celkem spokojen - mám výtku k zakončení trika, kdy z něj trošku čouhají nitky, ale jinak pohoda *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod mifr » pon lis 21, 2005 12:51

A v internetovem Hudy maji zase akci na Icebreaker http://www.hudy.cz/default.asp?nDepartm ... nguageID=1 , ale cenove je to dost high price...To uz je lepsi jiz zminovana znacka Devold...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » pon lis 21, 2005 12:57

vorec píše:... Len neviem kde v našich končinách by som si také fajnovosti mohol aspoň pozrieť :(


Jeste jsem chtel poznamenat, ze "Devoldi" meli letos i loni stanek na veletrhu Sportlife v Brne...resp. abych byl presny, cesky zastupce teto firmy tam mel stanek a je to: Jiří Fidrant - NORTH TRAPPERS - CZ...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Craft

Příspěvekod schali » pon lis 21, 2005 13:14

Koukam ze se tady docela vychvaluje craft, ale na netu ctu, ze je to do tepleho pocasi a na sporty.Nejak me to nestymuje kdyz chcu treba neco na zimu.CO ten Klimatex?neni to na zimu lepsi?Potreboval bych neco co zahreje a zaroven to ma dobrej odvod potu.
schali
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 21, 2005 12:52

Re: Craft

Příspěvekod ONDRA » pon lis 21, 2005 13:21

schali píše:Koukam ze se tady docela vychvaluje craft, ale na netu ctu, ze je to do tepleho pocasi a na sporty.Nejak me to nestymuje kdyz chcu treba neco na zimu.CO ten Klimatex?neni to na zimu lepsi?Potreboval bych neco co zahreje a zaroven to ma dobrej odvod potu.

craft ze nehreje...?! ja teda ten pocit nemam, zalezi na materialu a gramazi. klimatex=moira=nebrat (u me to tak aspon je)
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Re: Craft

Příspěvekod Rujir » pon lis 21, 2005 14:07

schali píše:Koukam ze se tady docela vychvaluje craft, ale na netu ctu, ze je to do tepleho pocasi a na sporty.Nejak me to nestymuje kdyz chcu treba neco na zimu.CO ten Klimatex?neni to na zimu lepsi?Potreboval bych neco co zahreje a zaroven to ma dobrej odvod potu.


Nechcem ta urazit, ale asi v tom mas chaos. Craft je nazov firmy, takze musis rozlisovat - Craft Pro je funkcne pradlo, ale je urcene do zimy. Crat Pro Cool je urcene na leto lebo obsahuje CoolMax a potom existuju este aj rady Active a Light a dalsich asi tisic vyrobkov firmy Craft, kazdy urceny na nieco ine.

Takze vseobecne sa da povedat, ze ak si vyberies Craft Pro tak je teply a zaroven je aj funkcny. Mam ho len par dni, ale dovolujem si tvrdit, ze prve dojmy su podstatne lepsie ako z Klimatexu. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Další

Zpět na Oblečení