High Point Lambert x Sensor Magnum

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

High Point Lambert x Sensor Magnum

Příspěvekod chonga » sob říj 22, 2005 19:26

odzkoušel jsem obě, samozřejmě mám názor. nicméně máte-li nékdo zkušenosti se s nimi.
dík
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Noemi » ned říj 23, 2005 6:44

Osobně ne-e....ale tohle jsem našla na netu. Jestli ti to ovšem pomůže v rozhodování - nevím :oops: .

Par slov od laika...Mam tuto bundu od vanoc. Nepouzivam ji do nejakych extremu, vetsinou kolo, bezky a normalne do mesta. Prevlada spokojenost, vetru odolava solidne, prekvapila me i dost slusna "destivzdornost", s patricnou druhou vrstvou nebyl problem ni v zime. I kdyz mam cernou variantu, kupodivu na ni neni videt kazde smitko-zkratka se na ten matros moc nechyta. Dobre sou 4 kapsy-1 vnitrni, vsechny na zip. Dobra vec na kolo je "vetrani" pod pazi, tez na zip(cca 1/2 metru od paze az na bok)a reflexni prouzky viditelne ze vsech stran dost intenzivne. Veci, ktere me vadi: nizky rolak, "obraceny" material na predlokti-zatrhava se, zipy jdou dost ztuha-asi diky plastovemu prekryti, lanko pro stazeni vespod je vedeno "sustakovym" lemem, z cehoz mam divny pocit, reflex.pasky se uz misty soupou.

SROVNANI s LAMBERTem od High Pointu-priatelka ma tuto bundu, ale rozdily jsou asi minimalni. L. mi prijde lip zpracovan jako celek. Ma niz posazene venkovni kapsy, takze ruce v kapsach jsou v prijemnejsi poloze.Co mi na nem nesedi-zakonceni rukavu(jen stahovani na suchac) a nezapinatelna vnitrni kapsa. Tez nizky rolak. Jinak na prvni pohled L. vypada jako "flauska", kdezto M. jako "neopren" :-)
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV


Zpět na Oblečení