Mensi zlo?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Mensi zlo?

Příspěvekod Dee » ned zář 11, 2005 13:50

Zamyslim se nad nejakou bundou podzim->jaro. Momentalne mam starsi Columbii ktera uz ale docela promokne a hlavne ji chybi kapuca. Chtel bych ji spis do mesta, ale i obcas na chalupu do Krkonos a tak. Koukal sem se a jako idealni moznost mi prisla Parker od Pinguinu + vepnout do toho nejakou polartec flizovku. Bohuzel se mi ale tahle bunda (ale i treba bundy od Schwartzkopf nebo jaxe to pise) nelibi designove. Proste sou moc sportovni na noseni do mesta spolu s dzinama, a Tilak je moc drahej - ty co se mi libi jsou od Hannah a AlpinePro. Tak se ptam, kterou z tehle dvou firem si vybrat? Zlepsili se uz?

Taky by me zajimalo, jestli ste uz nekdo zkousel spacaky od SportWorld (http://www.spacaky-stany-batohy.cz/). Chtel bych nejakej trisezoni, navic na ne byl odkaz z Prima spacaku, od kterejch mam Bike 3D a 100% spokojenost - akorat se mi nechce davat dalsi 3000 za spacak kterej tolik nevyuziju jako ten letni.

Dik moc
Dee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned čer 26, 2005 13:37

Příspěvekod pripluv » pon zář 12, 2005 5:45

Jestli to budeš nosit hlavně ve městě, tak to je ouplně jedno...

...víte, že Jurek začal dělat bundy (už to je teda nějaká doba)? http://www.jurek.cz
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » pon zář 12, 2005 9:38

Tiez si myslim ze do mesta a na chalupu je to viacmenej jedno. Pinguin PArker mi ride na chalupu zbytocne predimenzovana bunda.

Inak vyberat si medzi Hannahom a AlpinePro je ako vyberat si ci chcem zlomenu ruku alebo nohu :wink: , ale ak by som naozaj musel, tak by som asi predsa len bral skor ten Hannah... :roll: :shock:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Dee » pon zář 12, 2005 13:22

No ja vim, prave proto se ptam ktera z tehle horsich firem je lepsi :D

Jinak on to takovy rozdil neni
Parker za 4200 + Neco z polartecu za 1500 = 5700
Hannah Bunda s nejakou flizovkou uz vepnutou = 5500 :S

A to ta Parker je z Gelanotsu a ta Hanna z nejakyho jejich Climatic Active 2L, a u ty AlpinePro to vubec neni.

Jinak chalupa = jezdeni na bobech, sankach, na bobech vestoje z 20% klesani, snehove bitvy a staveni iglu :mrgreen:
Dee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned čer 26, 2005 13:37

Příspěvekod Rujir » pon zář 12, 2005 13:32

No ved rpave preto sa neoplati kupovat Hannah ani ProAlpine, ale ocividne su to znacky, co ti viac seknu. Oni vyzeraju menej sportovo, lebo proste menej sportove su. Kym Parker je prisne funkcna budna, Hannah rata s tym, ze s nou budes viac machrovat v meste nez behat po horach... :x

Co sa tyka tych aktivit, tak ja si pamatam, ze ja som to za mlada zvladal v takej sustakovej kombineze, co mi usila mamicka... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod maykl » pon zář 12, 2005 15:04

Rujir píše:
Co sa tyka tych aktivit, tak ja si pamatam, ze ja som to za mlada zvladal v takej sustakovej kombineze, co mi usila mamicka... :mrgreen:


Ty staresino * . A v cem chodis ted? :(( Jo neni nad obyc veci. Nekdy pred 3 lety jsem ciste nahodou objevil ve vyloze bundu za 1.300.- v duchu sem si rikal:to sem zase udelal kravinu. No a chodim s pouze v tricku, v nejvetsich mrazech ve meste jeste nejaka mikina a na zavodech, kde clovek travi celej den venku triko, svetr, mikina. Proste super.
Jenom ty boty. Ale takova dobra vychytavka - boty na snb-soft - fakt bomba * . Teda ne do mesta, ale na to stacej obyc farmy. Proste ani letos holt nekoupim boty. Pac sem se rozhodl, ze koupim popradky, tusim ty James.


Jinak osobne Ti doporucuji 2 bundy. jednu do mesta. Druhou na ty ptakoviny, co delate. Idealka nejaka vojenska ci neco na ten zpuisob. Mozna to i vide levnejc.
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod Rujir » pon zář 12, 2005 15:32

maykl píše:Ty staresino * . A v cem chodis ted? :((


No dovol! Stary sa citim len rano ked musim vstavat do roboty! Ako naprilad dnes ked som vstaval 4.30 :roll: :x :evil:
A na taketo aktivity nenosim nic, lebo ich uz zial neprevadzam... :cry: Jedine ak na lyzovacke a tam sa mi na to osvedcila klasicka lyziarska kombineza. Ale ta zas nie je velmi do mesta... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod maykl » pon zář 12, 2005 15:39

tva solva: * Co sa tyka tych aktivit, tak ja si pamatam, ze ja som to za mlada zvladal v takej sustakovej kombineze, co mi usila mamicka...

to bylo takove rejpnuti. promin. :wink:
ono az bude po srazku, situace bude taky jina, kdyz se budeme znat. :shock:
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod šíp » pon zář 12, 2005 15:44

maykl píše:tva solva: * Co sa tyka tych aktivit, tak ja si pamatam, ze ja som to za mlada zvladal v takej sustakovej kombineze, co mi usila mamicka...

to bylo takove rejpnuti. promin. :wink:
ono az bude po srazku, situace bude taky jina, kdyz se budeme znat. :shock:


ad srazík-KDY TO BUDE????
a co když tam budete samí chlapi? nebudu se bát? sama ženská....
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » pon zář 12, 2005 15:50

maykl píše:tva solva: * Co sa tyka tych aktivit, tak ja si pamatam, ze ja som to za mlada zvladal v takej sustakovej kombineze, co mi usila mamicka...

to bylo takove rejpnuti. promin. :wink:
ono az bude po srazku, situace bude taky jina, kdyz se budeme znat. :shock:


V pohode, mne mamicka sila sustakovu kombinezu v case ked som mal cca 4 roky a tomu ja hovorim za mlada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak kedy je ten zraz? A kde?
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA


Zpět na Oblečení