Fleecka Husky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Fleecka Husky

Příspěvekod funo » stř srp 24, 2005 9:21

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s fleeckou Husky Buck (mod. 04)?objevil jsem ji při pátrání po nějaké cenově přijatelné fleecce a za výběhovou cenu 1 190,- kč (matroš Polartec Clasic 200 DWR, 3 kapsy, vyztužená ramena, lokty, odvětrání v podpaží) jsem ji prostě nemohl nekoupit.V e-shopu prooutdoor ji mají za "akční" cenu asi 2 590,- kč.Díky za info.
funo
 

Příspěvekod uplne jinej martin » stř srp 24, 2005 11:06

nemám.
ale kdyžs už jí koupil, tak c ořešíš? ;-)
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Rujir » stř srp 24, 2005 11:08

No ak je material naozaj Polartec 200, tak by som to prilis neriesil. Husky sice nie je prave vysnena firma kazdeho outdooraka, ale na fleecke sa toho vela pokazit neda. Toto je asi jeden z mala kusov oblecenia, ktory by som si kupil od kohokolvek, o kom si mozem byt isty, ze naozaj pouzije priginalny material a nie nejaku napodobeninu a u Huskyho si tym snad byt isty mozes, takze ta bunda bude v pohode... :wink:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Návštěvník » stř srp 24, 2005 11:16

Rujir píše:No ak je material naozaj Polartec 200, tak by som to prilis neriesil. Husky sice nie je prave vysnena firma kazdeho outdooraka, ale na fleecke sa toho vela pokazit neda. Toto je asi jeden z mala kusov oblecenia, ktory by som si kupil od kohokolvek, o kom si mozem byt isty, ze naozaj pouzije priginalny material a nie nejaku napodobeninu a u Huskyho si tym snad byt isty mozes, takze ta bunda bude v pohode... :wink:


To jsem chtěl přesně slyšet.Je jasný, že bundu s nějakou membránou bych koupil jinde.Jinak ten matroš má všechny visačky co má mít, i ty látkové tahačáky na zipech jsou s logem Polartec, takže asi v pohodě.Zkoušel jsem před tím fleecku od Humi (taky Polartec) a byla jak hadr na podlahu, navíc mizerně šitá u krku (jako kdyby jí někdo nosil a vytahal), takže po týhle jsem skočil.
Návštěvník
 

Příspěvekod uplne jinej martin » stř srp 24, 2005 11:23

Anonymous píše:To jsem chtěl přesně slyšet.Je jasný, že bundu s nějakou membránou bych koupil jinde.Jinak ten matroš má všechny visačky co má mít, i ty látkové tahačáky na zipech jsou s logem Polartec, takže asi v pohodě.Zkoušel jsem před tím fleecku od Humi (taky Polartec) a byla jak hadr na podlahu, navíc mizerně šitá u krku (jako kdyby jí někdo nosil a vytahal), takže po týhle jsem skočil.

nevim teda, ale já mam s Humi dobrý zkušenosti (mám od nich vestu a :weedman: :-) )
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » stř srp 24, 2005 11:34

Jeden by řekl, že to je tak model od modelu, nebo spíš kus od kusu, jiný ... beztak že jo :| .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod funo » stř srp 24, 2005 13:46

U tý bundy Humi to byl model Korat, co se mi vůbec nezdál.Materiál Polartec, ale nevím přesně jakej.Ale mohl to být opravdu jen špatnej kus.Naopak si mi líbila bunda od Hannah (matroš Tecnopil, zipy YKK) za 1 700,- kč, což je značka která je tu dost kritizovaná.
funo
 

Příspěvekod moyko » stř srp 24, 2005 20:49

funo píše:Naopak si mi líbila bunda od Hannah (matroš Tecnopil, zipy YKK) za 1 700,- kč, což je značka která je tu dost kritizovaná.


Osobně si teda nemyslím, že by se kritika jedné značky, která vyrábí pro outdoor všechno možný měla apriori vztahovat na všechny její výrobky. Vůbec tady ťeď nechci horovat za Hannah (ani od nich nic doma nemám), ale podle mě to, že se jim třeba zrovna nedaří šít kvalitní stany (což taky nemůžu posoudit), tak třeba ty hadry nemusí mít vůbec špatný. Jak říkám, neznám tuhle značku z vlastní zkušenosti, ale kamoš, co si od nich koupil bundu na snb, tak si ji na horách nemohl vynachválit.

Takže asi tak :D
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » stř srp 24, 2005 22:08

moyko píše:Osobně si teda nemyslím, že by se kritika jedné značky, která vyrábí pro outdoor všechno možný měla apriori vztahovat na všechny její výrobky. Vůbec tady ťeď nechci horovat za Hannah (ani od nich nic doma nemám), ale podle mě to, že se jim třeba zrovna nedaří šít kvalitní stany (což taky nemůžu posoudit), tak třeba ty hadry nemusí mít vůbec špatný. Jak říkám, neznám tuhle značku z vlastní zkušenosti, ale kamoš, co si od nich koupil bundu na snb, tak si ji na horách nemohl vynachválit.

Takže asi tak :D


ad fleecka: No ak ti sedi strih, material sa zda byt original a uz si si ju kupil, tak vazne nemas nad cim spekulovat. Proste sa z nej tes... :mrgreen:

ad Hannah: Ja mam s nimi skusenosti, mam skusenosti s ich bundou, ktora sa moze popysit privlastkom "Prva bunda, za ktorou mi nebolo smutno, ked som ju zabudol v krcme a ani som sa neobtazoval pre nu vratit." Pocul som, ze v poslednom case sa Hannah snazi opatovne si napravit zle meno, ale uprimne - naco skusat ci sa im to podarilo, ked na outdoorovom trhu je tolko znaciek, ze drzat sa jednej, pochybnej naozaj nema zmysel... :shock:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » čtv srp 25, 2005 5:24

Hlavně aby jsme zase nesklouzli ke kritice Hannahu. I když, ta kamarádova bunda od nich ... nic moc teda ... spíš nic než moc ... no, nebrat... :| :| :|
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod matěj » čtv srp 25, 2005 8:50

můžu se zeptat, kde jsi za tyhle peníze koupil?
matěj
 

Příspěvekod funo » čtv srp 25, 2005 10:54

matěj píše:můžu se zeptat, kde jsi za tyhle peníze koupil?


Jsem z Teplic a u nás před časem zrušili Hudy a na jeho místě otevřeli velkou prodejnu Husky.Maj tam i jiný značky (Wolfgang, Saltic, Ferrino ...), ale je to značková prodejna Husky.Měli poslední 2 kusy.
funo
 


Zpět na Oblečení