Kalhoty (snb+turistika)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kalhoty (snb+turistika)

Příspěvekod Lenka » pát črc 22, 2005 17:00

Jaký byste doporučili kalhoty na snb + nějakou míň náročnější turistiku (Tatry apod.).
Uvažuju buď na Pinguin Alpin S nebo nad Ride od Mill (http://www.mill.cz/item.php?l=rideP)
Na Pinguin sem slyšela dobrý ohlasy a přídou mně univerzálnější, Mill zas dělá věci speciálně na snb, mám od nich bundu a spokojenost...
Cenově sou skoro na stejnou (Pinguin trochu dražší), tak fakt nevim...
Lenka
 

Příspěvekod teoretic » pát črc 22, 2005 17:12

akorat se tu o tech od Pinguinu nedavno mluvilo a prej nejsou v soucasny dobe skoro k sehnani, cili potrebujes-li to rychle, tak asi ty druhy...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Lenka » pát črc 22, 2005 20:46

Ono to nespěchá...potřebuju je tak do začátku zimy (abych měla něco na ten snb)
Lenka
 

Příspěvekod teoretic » pát črc 22, 2005 20:51

no vyrobky od Mill vubec neznam, co se v ramci moznosti da posodit z netu (materialy, strih..), tak to vypada dobre, ale jaky je zpracovani nevim, ale kdyz mas od nich bundu a jsi spokojena, tak u kalhot asi budes taky:)

u toho pinguina nemas co zkazit, ale v porovnani s tema kalhotama od Mill (jsou navic myslim v akci, ne?) je to hezkejch apr stovek rozdil..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pipo » sob črc 23, 2005 13:43

Mam pro ty same ucely Pinguin Alpin L a naprosta spokojenost... jdou pouzivat i v lete pro trekking a diky celorozepinacim nohavicim se v nich v desti nezapotis.
Ty mill sou asi spis jen na ten snb, budou asi o dost tezsi taky a teplejsi. Kazdopadne maji hezci design. Mill obecne dela hodne kvalitni veci.
pipo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:59
Bydliště: Prague

Příspěvekod Lenka » stř črc 27, 2005 11:57

No právě...toho se bojím, že by Mill byly opravdu JEN na ten snb. U Pinguin mně zas přišlo, že se hoděj spíš na tu turistiku, ale vypadá to, že je nosej lidi i na snb a lyže, takže to bude asi v pohodě...Zatím to vidím spíš na Pinguin...i když je pravda, že Mill sou hezčí (a ladily by mně k bundě 8) ), ale design zas není všechno...
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod Návštěvník » stř črc 27, 2005 12:53

Ahoj, mam ty Pinguiny, na lyzich jsem je bohuzel zrochu narizl od hrany, ve spodni casti ,jinak ok. Ted jsem s nima prosel Rumunsko, 3 dny temer nonstop prselo a naprosta pohoda, neprotekly, diky tomu se voda nedostala zezhora do bot a bylo sucho, pomerne pak pri chuzi na tele i rychle schnou.muzu jen doporucit.
Návštěvník
 

Příspěvekod moyko » pon zář 12, 2005 12:28

Lenka píše:i když je pravda, že Mill sou hezčí (a ladily by mně k bundě 8) ), ale design zas není všechno...


Tak to seš jedna z mála ženskejch, která se neřídí heslem: "Není důležitý, co dělám, ale jak u toho vypadám" :D
Od začátku naplno a postupně přidávat!!
moyko
nováček
nováček
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát čer 17, 2005 0:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod maykl » pon zář 12, 2005 14:55

moyko píše:
Lenka píše:i když je pravda, že Mill sou hezčí (a ladily by mně k bundě 8) ), ale design zas není všechno...


Tak to seš jedna z mála ženskejch, která se neřídí heslem: "Není důležitý, co dělám, ale jak u toho vypadám" :D


To si potrebujes splhnout, nebo co mas slibeno :lol: :finga: :-({|= :rock: =D> \:D/ :partyman: :prayer: :axe: :smt021 :toimonster: [-o<
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod maykl » pon zář 12, 2005 14:57

mozna by nebylo od veci vedet, jak takovy kalhoty propoustej. Pac mi, co vzivote na snb nestali budem zcela urcite na zemi casteji, nez je zdravo. Tudiz by me zajimalo, co pod to? :(( *
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod Lenka » pon zář 12, 2005 18:02

No tak jako v nějaké fosforově zelené, křiklavě růžové nebo jiné hnusné barvě bych ven asi taky nevylezla, ani kdyby to mělo vodní slupec 50000mm :wink: Narovinu - na vzhled se dívám taky, ale zas úplně rozhodující faktor to není
Jinak já sem na snb jezdila minulou zimu první sezónu, kalhoty sem měla nějaký za necelej litr od Alpine Pro, pod něma akorát podkolenky a bylo to relativně v pohodě (do doby, než se mně do nich nahrnul sníh vrchem...)
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » úte zář 13, 2005 6:14

Vrchem? :(( To muselo bejt mazec zastavení :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » úte zář 13, 2005 11:42

Přípluv píše:Vrchem? :(( To muselo bejt mazec zastavení :wink: ...


JJ, to je takzvane "kolkarske". Kym zabrdis tak zrazas ludi na svahu ako kolky... :mrgreen: Obcas tomu hovorime aj lavina... *
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Lenka » úte zář 13, 2005 16:43

Přípluv píše:Vrchem? :(( To muselo bejt mazec zastavení :wink: ...

To je takovej speciální způsob zastavení u začátečníků...někdo tomu říká "pád", "držka" apod. :wink:
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » stř zář 14, 2005 5:09

Lenka píše:
Přípluv píše:Vrchem? :(( To muselo bejt mazec zastavení :wink: ...

To je takovej speciální způsob zastavení u začátečníků...někdo tomu říká "pád", "držka" apod. :wink:


...a pak myslím následuje "nekontrolovatelný let" :ú .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Horal Fanda » stř zář 14, 2005 9:34

Mám kalhoty od Pinguina už asi 3 roky a naprostá spokojenost. Musím také pochválit servis, jsem si minulý měsíc udělal cepínem na kalhotech pěknou skobu, zavolal do Pinguina, paní mi ochotně řekla, ať to pošlu a za 4 dny jsem měl kalhoty zpátky doma. Bezva opravené, podlepené švy, skoro to není poznat, že s nimi něco bylo.
Uživatelský avatar
Horal Fanda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 418
Registrován: pon říj 4, 2004 16:47
Bydliště: Šťáhlavice - Plzeňsko

Příspěvekod maykl » stř zář 14, 2005 10:10

heledte, vsimli jste si, ze klasicky z otazky na kalhoty vzniklo opet neco jineho? :lol:
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod Návštěvník » stř zář 14, 2005 11:45

maykl píše:heledte, vsimli jste si, ze klasicky z otazky na kalhoty vzniklo opet neco jineho? :lol:


No, pravda, trochu jsme probrali problematiku nabírání sněhu do gatí vrchem, nicméně kolem kalhot se to točí furt, ne?
Návštěvník
 

Příspěvekod pripluv » stř zář 14, 2005 11:46

Ha, to sem byl jááá...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod maykl » stř zář 14, 2005 13:35

no tak pokud se jednalo vrcham do gati o snih, tak to je potom v poho. uz vim co budu mit po nima.
bud nic nebo plavky. *
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod šíp » stř zář 14, 2005 18:32

maykl píše:heledte, vsimli jste si, ze klasicky z otazky na kalhoty vzniklo opet neco jineho? :lol:


:smt024 :smt023 Ha ale tentokrát jsem to nebyla já kdo by pokec stočil někam jinam! :lol: :lol: :lol:
Já totiž na VHT nosím jen pertexky za pár stovek, maximálně pod tím moirové spodky. jaksi finance mi nedovolili víc. ale až si našetřím tak si asi koupím ty od pinguina
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lenka » stř zář 14, 2005 20:45

On problém s těma pinguinama je, že sem je v Brně nikde neviděla...ale zas všechny obchody sem zatím nezkoumala (jen Hudy a Rockpoint), takže třeba někde budou...
Lenka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 528
Registrován: pát črc 22, 2005 20:52
Bydliště: Brno

direct alpine range

Příspěvekod teoretic » sob pro 3, 2005 10:58

mate nekdo zkusenosti s direct alpine range kalhotama od direct alpine? jde mi o to, zda to je alternativa k pinguin alpin s nebo ne...

dikes

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem


Zpět na Oblečení