Sympatex Phaseable

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sympatex Phaseable

Příspěvekod st.nicolaus » úte črc 12, 2005 21:47

nemáte někdo zkušenost s bundou Barracuda od HUMI Sportu nebo aspoň s membránou Sympatex Phaseable?

Zajímá mě hlavně prodyšnost, případně i kvalita výrobků od HUMI. díky
st.nicolaus
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 12, 2005 21:44

Re: Sympatex Phaseable

Příspěvekod uplne jinej martin » stř črc 13, 2005 8:52

st.nicolaus píše:nemáte někdo zkušenost s bundou Barracuda od HUMI Sportu nebo aspoň s membránou Sympatex Phaseable?

Zajímá mě hlavně prodyšnost, případně i kvalita výrobků od HUMI. díky

Humi je kvalitni. Se STX zkušenosti nemám.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Re: Sympatex Phaseable

Příspěvekod pipo » pát črc 15, 2005 15:54

Prime zkusenosti nemam, chtel jsem si koupit kalhoty, ale nakonec jsem zvolil Pinguin L...

Kazdopadne sympatex je, alespon dle udavanych parametru, asi ta nejlepsi membrana co je.
pipo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:59
Bydliště: Prague

Příspěvekod Návštěvník » pát črc 15, 2005 15:59

Myslim ze Sympatexem nemas co zkazit. Patri mezi kvalitni membrany. Kazdopadne vybirat z Gelanots - Gore - Sympatex. Jelikoz pak uz nez levna a nekvalitni mebrana tak to radeji kvalitni PU zater.
Návštěvník
 

Příspěvekod st.nicolaus » sob črc 16, 2005 12:12

Anonymous píše:Myslim ze Sympatexem nemas co zkazit. Patri mezi kvalitni membrany. Kazdopadne vybirat z Gelanots - Gore - Sympatex. Jelikoz pak uz nez levna a nekvalitni mebrana tak to radeji kvalitni PU zater.


váhám mezi Sympatexem a Gelanotsem. buď bych šel do té HUMI Barracuda nebo do Penguina Parkera
st.nicolaus
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 12, 2005 21:44

Sympatex...

Příspěvekod Citron » sob črc 16, 2005 13:50

Se sympatexovou membránou mám boty a můžu říci, že jsem s nimi maximálně spokojený, loni na 10dennm výletě všem promokly Goretexy a jediné sympatexy zůstaly vevnitř pěkně suché...
Citron
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 18, 2005 0:34
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jano » sob črc 16, 2005 20:36

Ja mam bundu Treksport Existenz Jacket, material Sympatex Professional, co je sice nieco ine ako Sympatex Phaesable, ale som nadmieru spokojny. Uz je otestovana v lejakoch, v prudkych vetroch aj v chladom pocasi, som spokojny. Sympatex Phaesable je trochu nieco ine, je to tensi, skladnejsi a mozno aj trochu zranitelnejsi (?) material, ale myslim si, ze Sympatex nevyprodukuje nieco nekvalitne...
Jano
 


Zpět na Oblečení